• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
ahojky ženský, tak se hlásím, víkend byl náročný.... oslava byla naprosto super, vojtík si to strašně moc užíval a z dárečků a hl.dortu byl nadšený, sice byl dortík jak pro holčičku (růžová, dělali jsme jahůdkovej krém), ale spokojenost veliká :slight_smile: dnes jsme byli ještě přát prababičce, tak jsem zničená...přihodila jsem pár foteček, jak mrkněte :wink: vojta teprve před chvilkou usnul, asi ta změna času, odpo v pohodě, ale ted ne a ne zabrat, tak se jdu umýt a taky zahučet, dobrou noc pa

jo elka, krásný fotečky, maličká pěkně roste a je docela dlouhá vid? :slight_smile: :wink:
28. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejlepší Vojtíškovi k dnešním 2.narozeninám, hlavně hodně zdravíčka a ať tě mamka s taťkou nezlobí :wink: Luci posílá hubana :wink:
29. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky gratulujeme Vojtíkovi k narozeninkám,přejeme hodně štěstí,zdraví,lásky a hodné a milující rodiče :grinning: Posíláme pusinu :wink:

Gábi,dort super,fotečky taky.Hlavně,že si to prcek užil :wink:
29. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Vojtíškovi všechno nejlepší k jeho dnešním 2. narozeninkám :slight_smile: :wink: :dizzy_face: !!!

kyti: díky za info ohledně buchty .... povedla se :sweat_smile: :grinning: .
a ohledně středy, to je škoda, že nemůžeš :frowning2: , třeba to ještě vyjde.
29. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Gabi,taky přejeme s Dominičkem všechno nej nej k narozeninám zdravíčko ,štěstíčko,lásku :wink:
fotečky moc pěkný...a dortík to neva že byl růžovej hlavně že se povedl a chutnal :grinning:

Kk,nemáš zač :slight_smile: no taky mě ta sředa štve ale co se dá dělat...

Já dnes dělala makovec též se povedl a je výbornej a Domíkovi jak jel :wink: :grinning:
Ted šel spát tak mám chvíly klid pak pujdem ven i když počasí nic moc...
Jo a zapoměla jsme vám asi napsat mám sklerozu :grinning:... že jsme v pátek pořídily botičky...jsou nádherný ten obchod proti kavárně je bezva Honza je kupoval a byl velice spokojenej jako chlap :grinning: s prodavačkou jak byla ochotná přeměřila Domčovi nohu,poradila...no paráda ale největší překvápko bylo že Domča má už 21 nohu :astonished: tlapu po mamince :grinning:
29. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,malá měla první botky 22,v roce :grinning:
29. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
my jsme po obědě, Tadík spí, taťka nám vyráží do práce, tak mám chvíli válendo.. :grinning: :sunglasses:
Eliško - jojo, určitě se ovzu, vidím to na st nebo čt.. :wink: Vidíš, ani nevím, že tam někde máte restauračku s dětským koutkem, naposledy jsme byli v Los. o pouti..

Kristinko - tak štrůdl se povedl, jak od profesionálky :wink: :grinning: A dneska jsem dělala palačinky a taky se nepotrhaly, jsem prostě dokonalá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá má pořádnou nožičku, to jo, však jsem koukala jaký má tlapky, Tadík má 25ky a vy už 26, to nám jsou ještě krapítek větší..

Gabčo - též se připojujeme ke gratulaci, Vojtíškovi vše nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, spokojenosti a hodné rodiče :wink: Dortík se vám fakt povedl, jste s mamkou šikulky :wink: Jsem ukazovala Járovi jakou máte krásnou kuchyň, moc chválil :grinning:

Katko- taky bysme dorazili, ale vybíráš špatné týdny, vždycky, když má Jára odpolední a to dopoledne vaříme a jsme doma..Musíš někdy vybrat týden, když má ranní a to s váma vyrazíme určitě :wink:
29. bře 2010 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, zvířátko spí,tak mám chvilku :slight_smile:
moc děkujem za přáníčka :dizzy_face: dnes ve 23:50 přesně šmudlík vykoukl na svět, ale zato už dnes ráno mě pěkně sr*al!!! ale jak! nechtěl do kočáru, pak zase nechtěl jít ven, řval jak pominutel, prostě vzteklina a já ho mám tahat s pupíkem, bohužel mu to ještě nevysvětlím... a pak když jsem ho po cestě domů nechala jít pěšky, tak šíleně zlobil a lítal přes silnici tady na klafaru, jako by se nechumelilo, hajzlík, někdy ho fakt nezvládám :sweat_smile: dnes jdeme odpo na očkování, konečně na ten priorix, tak to zase bude, jen co zahlídne polikliniku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katko: my bychom do kavárny taky někdy zašli a mooooc rádi, ale tato středa je blbá, vůbec se nám to nehodí....příště zase napiš, až budete mít cestu a budeme se snažit dorazit :slight_smile:

jíto: šikulka, však ty pečeš a vaříš suprově, takže žádný div :wink: a děkuji za pochvalu kuchyně :grinning: ale šlo tam o ty bublinky :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:

kijo: dobrý 22 na holčičku :grinning: my měli první botičky 20 a to v 10měs. takže v roce ty 21cítky :slight_smile: karolínka bude manekýnka s dlouhou tlapkou :wink:

raduš: teda dobrej taťka, že šel koupit botičky :wink: jsou tam moc fajn prodavačky, to je pravda. jinak makovec neměl chybu, vojtíkovi taky chutnal, zato pak ten mák ze zadku utírat je námaha :grinning:
29. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo fakt :confused: :grinning: tak to je mazec no má nohu 21 ale botky jsme koupily o číslo větší aby z nich hned nevyrost...a bačkůrky jsme měly taky první jen 19 :wink: takže tlapu nemá :grinning: a Karolínce to nezávidím vím jaké to je když si ženská pak nemůže koupit boty jaké se jí líbí... :frowning2: ale podle velikosti...nosím spíš pánský páč dámský 42-43 se těžko shání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi,jj řekl že mu první botky koupí on sám že se nemůže dívat na to jak nosí ty po mamince ošoupaný :grinning: :wink: a taky jsme se dozvěděla že je lepší když si dítě první boty prošlape samo že si vyrváří tu klenbu....tak je asi lepší když má první botky nové...
no jsme zvědavá jak bude kadit :grinning: :grinning: :wink:
29. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raudš,taky jsem si teď koupila pánské boty,ale mně ani tak nepříjdou,teda nejdříve se líbily Jardovi,ale měli je jen ve 39 a byly mi okorát,tak měl taťka smůlu a vzala jsem si je já :wink:

Jíťo,vidíš,že se povedl,jsi šikula :wink: Však ten tvarohový byl taky výborný :wink:
29. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo,taky mám pánsé polobotky a nedokážu si v nich chlapa představit... :wink: :grinning:
29. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,horší by bylo,kdyby chlap chodil v podpatkách :grinning: A s kabelkou navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda ježiši radši si to ani nepředstavuju :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elis pěkné fotečky,taky jsem tam dala náké nové... :wink:
29. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

koukám, že mluvíte o botách. Mám stejný problém jako Raduš. Mám velikost 42 a sehnat něco pěknýho je děs běs, takže i já si kupuju pánský boty :wink: Doufám, že Anetka nebude mít velkou nohu po mě....

Gabi fotečky moc pěkný. Vojtíšek si to užíval, co? Taky přejem všechno nejlepší :sunglasses:

Ráďo, Domča je roztomilej, ty jeho kukadla ty sou.... To bude lamač dívčích srdcí :wink: :wink:
29. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,se hlásím zase po delší době.
:slight_smile:
30. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi krásné fotečky. Koukám,že se to líbilo všem. :grinning: Ty jo to už je Vojtíšek velkej chlap,dva roky. Tak všechno nej,nej,nej.....
30. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky hlásím dobré ráno :slight_smile: . Já včera dala na prodej náš golfáč a hned se mi ozvala paní, tak doufám, že ho prodám :slight_smile: :wink: , mám totiž zálusk na golfáč pro Andrejku (růžovej), ale manža mi ho nedovolí koupit dřív než prodám tento :unamused: .

Luci: jak to zítra vidíš?
30. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk 28 zítra s tím počítám. Písnu do IP.
30. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčinky, treda vy jste kecalky :grinning: :grinning: to je paráda, já nestíhám, vubec,..ted zacinam koukat po kočárkách jaký sou atak, ale teda já nevím, chtěla bych nějaký lehký, levný ase vším všudy nejlpépe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes byl náročnej den... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nejdřív jsem vařila pak uklízela a do toho mě kámoš přeinstalovával celej pc takže až ted může napsat musela jsme se se všema programama učit páč jsou samé nové verze a já takovej antitalent... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale je to celkem skoro stejný naštěstí.... :wink: a hlavně v češtině :grinning:
no a pak jsme do ted dělala dřevo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem uplně hotová už se těším až dám Domíka spát vlezu si do sprchy a pak zalehnu k tv jé to je krásná představa :wink: :grinning:

KK28 mám dobré zprávy Honza už zítra jede s kámošem a mám autí....takže můžem dorazit :wink: tak písni kdy a kde my tam budem o.k.? :wink: tak pa pa

Elis,díky :slight_smile: ,taky si myslím :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

kytí: tak to je super :slight_smile: . Jsme domluvené s Luci na 10 v kavárně :slight_smile: . Já ti písnu do IP můj tel, že kdybych se náhodou zdržela u doktorky, abych ti mohla písnout :slight_smile: .

Jo , jinak tady byla paní a kočár je prodaný, takže si můžu koupit nové golfky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Jdu se koupat, pak ještě nakouknu :wink:
30. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou, jdu chrupkat :slight_smile: .
30. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:

Tak dneska to venku vypadá nevalně,co?Ani se mi tam moc nechce,vypadá to,že bude každou chvilku pršet :angry: Ale za to včera bylo nádherně :wink: Kuba se nám vykoupal v rybníku,byl zase ve svém živlu,nemohla jsem ho dostat z vody :grinning:

Za chvilku teda vyrazíme na nákup,uvařeno mám ze včera,takže jen uvařit brambory a je to :wink:
31. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ranko:hearts:
tak včera bylo tak krásně a dnes to vypadá tak leda na déšť :confounded: no to sem zvědavá jestli se smalou dostanu apsoň chvilku ven, jesi nezačne pršet, no uvidíme, jdu vás holky jen pozdravit a jdu makat, uklízet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

teda dnesku je venku pěkně hnusně :confounded: Malá se od rána pěkně vzteká, kdo by to byl řekl, že když je tak malá, tak že to taky umí.
Jíťo jak to vypadá s vaší cestou do Losenice??
Já dneska peču maso a dám si ho asi jen s chlebem. Přílohu se mě nechce vařit :wink: Tak zatím musím jít, zase řve :unamused:
31. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme právě dovařily, teď jdeme baštit a potom chvilku chrupkat. Máme zapečené palačinky :slight_smile: Eli, počkej až se ti bude vztekat v obchodě, že chce lízo, to je potom peklo :grinning:
31. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,konečně aspon jeden den posedím doma. Venku je hnusně a lije jako z konve. Byli jsme s Káťou a Raduš v kavárničce. Kluci si pohráli. Bylo to bezva.
Ani nevím,co dneska bude k obědu. Nechce se mi ani do obchodu ani moc vařit.
Na neděli chystám řízky s br.salátem,nebo br.kaší. Zítra vařit nebudu,hlídám celý den kámošce holky,tak jsem zvědavá,jak to zvládnu. Dneska budu odpočívat. číšt knížku,Maminku a pod.
31. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se odbydu asi chlebem k obědu. V pátek si možná uvařím špenát s bramborem a volským okem. V neděli budu barvit pár vajíček,to kdyby k nám náhodou někdo přišel. Taky musím v pátek nebo sobotu upíct mazanec. Na ten se moc těším.
31. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Luci, ty mi děláš chutě, my budeme letos na velikonoce poprvé doma, chtěli jsme někam na dovču, ale mě už pomalu stačí tak dvě hoďky chůze a mám toho plný zuby, takže s Kristýnkou obarvíme nějaký vejce a samo ten mazanec, budu ho dělat poprvé,tak jsem zvědavá :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek