• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Mončo, tak to je masakr, ty jsi vařila i pro ně?fakt bomba. Jasně těšte se, na pohodičku, klídeček :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony četla jsem jen tvuj poslední příspěvek ale uplne mi připomínáš mě!akorat ja ten problem mam se segrou ja bydlim ted vlastne u rodicu dola v baraku a segra na sidlíšti vy byte ale cele dny i se svym-nezamestnanym chlapem a s dcerkou sou u nas -jeji chlap tady vyrabi plastove jimky a septiky a je tady z toho vsude takovy bordel!dela to v prujezde a na dvore a ten bordel je fakt nepopsatelnej...!!nase mame to nevadi a ja s tim tim padem nic neudelam.sice tady bydlim ale nemuzu mit klid ona je tady doma stejne jak ja a nekde to delat museji ty jimky ze... :confused:
kdyby aspon ten bordel tady nebyl....jeji chlap zrusil prodej autodilu a vsecky kramy a skrine nastehovali na dvur do garaze a hotovo!garaz zaskladana bordelem a vic se to neresi!a my ted vlastne jak zaciname stavet tak v zadu dilnu nemame kam vystehovat bude se totiz bourat a ty veci se musi nekam dat ze a kam jako kdyz ta garaz je zaskladana bordelem?a na to mi mamka rekla ze je to nas problem hezky ne....takze segra co tady nebydli muze vsechno a ja co tady bydlim nemuzu nic..takze vsude je neco...
1. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tomu neuvěříte co se dnes stalo...vypadalo to jako každý jiný den....
Nejdřív přijel děda z práce se zavázanou rukou uříznutel kousek čepičky a nehtu tak šup do ZR na chirurgii..pak se Domča vzbudil a nechtěl chodit bolela ho noha tak jsme ho vyslíkla a měl překříženej prst na noze a měl ho červenej tak asi křeč dobrý jedeme na procházku vrátíme se a táta se strejdou nikde...a děda nám řekl že tátu nám veze do N.M.N.M. na chíru prej si usekl kousek palce :frowning2: zatím nevím víc přijedou až tak kolem 8 takže budeme mít na jaře když je nejvíc práce doma dva marody nejednou to je apríl co? kdyby mě to někdo jiný vyprável tak neuvěřím.... :wink: teda to byl šok...
Domísek šel ted spát tak budu čekat na tatku...furt jen táta, táta....a já mu slybuju nejdřív táta přijde z práce pak že táta je doma a on nikde tak říkám táta přijede a bude mít bebí a nakonec ho neuvidí až ráno...chudák malej tak se na něj furt těší... :slight_smile: :unamused: a ono prd.... :wink:
1. dub 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je koukám,že zase klohníte.Tentokrát bezinkovku,bubu muset projít mamčiny recepty,protože to vždycky dělala ona. Taky máme někde recept,na vynikající bezinkovou limonádu,neskutečně dobrá a osvěžující.
1. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak je doma na sále byl 3/4 hod.a přišel o celý článek prstu.... :frowning2:
1. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kyti,tomu se teda říká den blbec a to je možná málo,vid. To je teda fakt mazec.
1. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kyti to je na po.....
1. dub 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona vždycky je nejlepší bydlet sám. máš vztah jakkoliv dobrý s rodinou,tak většinou společné bydlení neklape. Až se odstěhujete,snad se to všechno pročistí a budete mít pohodový vztah.
1. dub 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,teda,tak to jste měli teda den blbec,chudák taťka,to je na prd.Ale aspoň,že nepřišel o celý prst :frowning2:
1. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je humus jak prase co se venku činní, co? Včera jsme lítali v mikině a dneska vytáhneme zimní bundu a fusak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Radunko - chudák Honza, ale ještě, že se mu nestalo nic horšího..Tak ho od nás pozdravuj. Fuj, je mi ho fakt líto :frowning2:
2. dub 2010 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme na dnešek plánovalli zoo v Jihlavě, ale nevím nevím. Myslela jsem, že si tam Kiki pojezdí na motorce, no leda že by si vzala lyže, no děs :angry: Zítra máme sjíždět Doubravu, tak doufám, že nezamrzne :frowning2:
2. dub 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

ten sníh je fakticky hnus hnusnet!! I když teď začíná prokukovat sluníčko, tak se to snad zlepší. Já musela hned ráno do ZR. Opět se mi udělal v levém prsu zánět (už po třetí) :frowning2: :frowning2: Normálně všichni gyndaři na poliklinice mají dnes dovolenou a akutky berou jedině v nemocnici. Taka sem nakonec šla k obvoďákovi, dostala sem antibiotika a zinkovou mast (tu mám střídat s tvarohem).Doufám, že to pomůže..... už mě to štve. Člověk kojí málo a ještě tohle do toho.
2. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky ,to mi povídejte,ráno jsem šla ve čtyři na wc a myslela jsem,že se mi to snad jenom zdá,takovýho sněhu a husně sněžilo. Naštěstí začíná svítit ,tak to snad brzo zmizne.
Já si myslela,jak se budu dneska válet a už mám zase nabytý program.Jsem vzhůru od sedmi. Šunkafleky v troubě,dostali jsme uzené od tatky,to je mnamka. Těsto na mazanec je v pekárně,tak za chvíli půjde taky do trouby. Prádlo,trošku uklidit. Snad zbyde obídek na zítra,abych měla volné dopoledne a mohla v klídku uklidit. Víkend taky nabytý,v sobotu k babičkám,v neděli k tchýni. Musím dovézt tatkovi taky kus mazance,at taky něco zakousne,sám si ho píct určitě nebude.
2. dub 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis a luci- jojo určitě, dneska se jdeme mrknout na ten byt, :slight_smile: tak sem zvědavá \.-) :slight_smile: :wink: škoda že to nejde hned ted kurna :grinning: :grinning: :grinning:

kytí- ježiši, no toot mi vyprávět tak si opravdu ymslím že si ze mně střílíš :cry: :cry: :cry: teda to je fakt den debil ne blbec ale debil...držím pěstičky, chlapi budou mít pohodičku na jaře :slight_smile: co víc si mohli přát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kytička jo počítáš semnou teda???toho 13.4 co??:hearts::hearts::hearts::hearts:

petulko ahojky je ty jsi zavítala smeka až knam tak daleko :grinning: :grinning: :grinning: no to teda to věřím, mi ani sami spodek ani vršek nemáme máme jen dve mistnosti a zachod koupelnu chodbu akuchyn prostě společný, a já tu sem prostě jen na návštěvě, která vaří uklízí a dělá všem jen služku mi to přijde... :confounded: :confounded: a pak navíc když se ta služka jako já ozve že s ejí něco nelíbí hend sem já ta špatná a můj manža taky pač v tom jede semnou, a švagrovak zlatíčko a všichni, prostě na makovici... :angry: :angry: :angry: :angry:
2. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,díky všem.Jo Jituš budu ho pozdravovat ted spí Domča taky Honza nemohle usnout tak prej zabral až po 3 práškách v půl 4 tak to dospává taky co jinýho může dělat... :wink: zítra jedeme na převas do N.M. a pak k prabábí do Pol.
Dnes mám taky vše hotovo i když bych měla ještě vytřít ale to se mě vážně nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Domča jeden! furt jen tu vydím rozbrindanej čaj :angry: ta plovoučka světlá to je děs :frowning2:

Luci tak to jsme na tom byly stejně taky jsme šla v noci na záchod a koukla jsme z okna a co nevidím hnus jeden bílej :angry: a taky jsem tomu nemohla uvěřit a furt padalo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale od dopol.tu svítí sluníčko taže to pěkně slezlo skoro vše. ..Jé uzený domácí?teda tak to my můžem :grinning: Já to vyřešila jednoduše dnes jsem mazanec koupila Honza ho miluje já radši domácí ale co bych ted pro něj neudělala :wink: Ale aby si na to nezvyk ! :slight_smile:

Nejvíc jsme naštvaná že jsme tu měla 2 tulipány už chybělo trochu na květ a oni se mě položily na zem tak budu doufat že se narovnají a budou o.k. jináč je budu muset podepřít...
Dnes jsem si taky byly pro nové slepičky tak bude zase dost vajček... :wink: Jack je hned chodil hlídat má to jak televizi nejdřív si sedne ke slepicím dobu na ně čučí pak popojde sedne si a čučí na samici a pak se mnou běží ke králíkům a k Přemkovi vše to musí zkontrolovat :grinning:

Moni,jo jo můžeš se mnou počítat i ta kámoška se mnou pojede jo?Tak at dobře pořídíte na bytečku...
2. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, koukám, že jsem nebyla ráno jediná v šoku, naštěstí už to leze dolů :slight_smile:

radus: ty brdo, takovej april, no fakt super :confused: :sweat_smile:

mona: teda to ti nezávidím, že ještě takhle vyváříš! musí to být děs, já bych to nepřežila, jseš dobrá!!!!neboj, uteče to jako voda a budete v klídku samušky :slight_smile: :wink:

eliško: chudáku, tak hlavně, aby ti ta antibiotika a mast zabraly! já tohle neznám ,kojila jsem paráda, jen menší zánět v 9.měs.vojtíka,a le vytvarohovala jsem to a dělali jsme při kojení akrobace a vojtík to vytáhl, ale žádnej hnis nic, jen bolest a zatvrdliny, tohle musí být strašný :frowning2: a teda koukám, že gyndaři si takhle dovolenkují a všichni :angry:

hani: teda vy jste akční :slight_smile:

luci: jseš šikulka :dizzy_face: já od rána taky, uklízím jak divá, takové menší jarní gruntování, jen nevím, kdo mi umyje okna a vypere a pověsí záclony, já si na to netroufám :grinning: a pak jsme vařili, dneska smaženej květák, vojtas miluje řízky a vše co je obalené ve strouhance a smažené, no chlap, dnes měl květořízek, mi říkal :grinning: a ted jsem ještě dodělal palačinky, že kluci mají chut, do toho vojtas nechtěl usnul, no super, mám toho plný zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec nevím, zda zvládnu ten mazanec, mirek chce roládu a abych to nemusela jest sama, jo a prd 5,5kg nahoře, ale už skoro 7kg :grinning: odpo jdeme konečně objednat ten kočár, němohli jsme se rozhoupat, potřebuji aby si mirek vojtu vzal a já na to měla klídek..... jo a užijte si návštěvy :slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gaba3: Já už mám naštěstí okna umytý, dělala jsem to už v březnu. U nás ten sníh taky leze dolů, teď jsem s Kiki byla před barákem jezdit na motorce, dala jsem si kafíčko a kokino :grinning: . My jsme dneska měli špagety, ještě nám zbyly od včerejška. Jinak já se už budu muset začít hlídat, mám nahoře 6 kilo, z toho 4 za poslední měsíc, ale podle mě to mám z těch tatranek. No nic,jdu si vzít další - dneska druhou, brzdit se budu od úterý :grinning:
2. dub 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti,tak já dala půlku mazance bokem tatkovi a druhou jsme skoro sežrali,ještě zbylo kousek na zítra na snídani.Ale asi budu muset ještě upíct jeden.
Gabi tak já na okna taky prdím,mám strach,záclony mi sundá a zase pověsí snad Aleš. Al e okna mi nemá kdo umýt a já to ted dělat nebudu. Holt to bude muset vydržet až se prcek narodí. Jé květák bych si dala,to je mnamina. Taky musím někdy koupit. Dneska měli v podchodě krásné žampiony za 50kč/kg a ségra si koupila,musely jsme se smát,protože když jsme šly domů,tak si každý nosil žampiony.
Tak si udělej mazanec jen z 1/4kg. Ono se to nezdá,těsta moc není,ale při pečení to hodně nabyde.Ten z půl kg je opravdu tak dvakrát větší,než kupovaný. Já už ted taky asi udělám jen ze 1/4kg.
Dneska jsem měla jít s kámoškou na kafčo a nakonec s námi šla ségra s malou a vzala jsem je pod poštu. Bylo tam dost lidí,malá byla uplně u vytržení,nevěděla,co má sledovat dřív,ale ještě je malinká,ale moc se jí tam líbilo. Akorát kámoška je trošku drsnější a byla z toho trošku asi vedle.
2. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčinky :slight_smile:

kytička tak super to jsme moc ráda :slight_smile: jůůů už s etěším :slight_smile: pak jak se to bude blížit navedu tě nějak jak a co :slight_smile: kam jed jako kterej barák to je :slight_smile: nenapíšeš mi do toho IP to tel.číslo??kdyby náhodou abych se stebou mohla spojit, taky ti ho tam písnu kdyby jsi zabloudila aby jsi měla komu zavolat :grinning:

byteček holky dopadl na 1* je náš :slight_smile: paní dokonce zná mojí maminku a mojí tetu :grinning: takže byla nadšená , v červenci tam jde do toho bytu manža vymalovat, oni že nám ještě otapetujou nově linku takže paráda :slight_smile: a od září velké stěhování do 4 patra :grinning: :grinning: :grinning: a byteček pěknej už aby to bylo sakra :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme se právě vrátily z venku, nakonec jel taťka Doubravu sám, ráno byla strašná kosa, tak jsme se místo výletu do přírody mrkly do Žďáru po botkách, ale stejně jsem si nic nevybrala :frowning2: .Joooo a splašila jsem kočárek pro mimí,tak asi budeme mít peg perego gt3, ještě si ho pojedu omrknout, je to jenom sporťák, ale za super cenu. Ještě nějakou tu korbičku, na to mám ještě chvilku času,ale nějak rychle to utíká :slight_smile:
3. dub 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka, kočárek pěknej, :slight_smile: za jakou cenu pak??jojo ono to utíká rychle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no mě přišlo že ráno bylo krásně a odpolko se to nějak zkazilo azačalo foukat, ated zas je pekne :slight_smile:
3. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vajíčka mám obarvená. :slight_smile: Ted půjdu chystat obídek. Budu dělat jenom br.kaši,na br.salát se mi nechce.
4. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my byli dnes na oběd u tchyně.Teď si vyzvedla malou a šly na písek a já ještě něco uklízím.Před chvilkou jsem dopekla mazanec,sice mi popraskal,ale vypadá a voní dobře,tak večer nakrájím a vyzkoušíme :wink: Vyprala jsem 3 pračky a klidně bych ještě jednu zapla,vyhrabala jsem letní věci pro malou,co dostala,ale už není místo na balkoně a na sušáku to není ono :slight_smile:
No,nic,jdu makat :wink:
4. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak dneska se Kubík stal otcem.A hned 8-násobným :wink: 6 štěňátek je prý hnědých a2 světlé.Takže měl Kuba silné geny,po fence není černé ani jedno.Prý se máme přijít zítra podívat,tak odpoledne půjdeme,moc se těším,i když si je ještě nebudeme moct pohladit a pomazlit,ale i tak...jsem zvědavá. :wink: :grinning:
4. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jak užíváte Velikonoce?Já mám teď kluky na mrskajdě,tak se jen tak povaluju,to je super :sunglasses: :wink: Tipuju ale, že do hodinky budou doma.Jeli něco po osmé..Jen to počásko by mohlo být lepší, co?

Kristinko - gratulujeme Kubíkovi k otcovství :wink: :slight_smile: Taky bych se šla podívat, ale až tak na dvouměsíční, to budou koblížci krásní, úplně pamatuju na Arnyho, když jsme si ho přivezli..Byl teda skoro tak velkej jak je teď Matýsek, ale byl kouzelný štěňátko..Koukám, že jsi včera makala, já taky, ale zato dneska, nohy na stole a klídeček :grinning:

Koukám, že těhulky řeší kočárky, mně by se líbil ten Bertini, jak o něm uvažovala původně Gabča, fakt moc pěknej..Já zatím nic nic, byla jsem v úterý na gyndě, mám zánět močových cest, takže břicho bolí, MS mešká, ale to bude díky Depo proveře, sám dr. mi to potvrdil..Nebude to tak jednoduchý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak u nás už kluci byli v sedm,tak jsem jim řekla,že spíme a prý dojdou v devět.jinak my odpoledne jedeme za tchánem,tchýní a za kamarádama do radešína.

JITUS:já z té PROVERY mám menstruaci 3 týdny v měsíci.už mi to dost vadí.hlava mě bolí,furt krvácím,břicho to ani nemluvím.a furt se cítím unavená :unamused: já mám šanci prý otěhotnět až tak za rok..

KIJO:gratuluji ke štěňátkům a Kubíkovi k otcovství :grinning: my mít domeček se zahradou,tak hnedka bych si jednoho koupila :slight_smile:

LUCI:a jaké jsi dělala vajíčka?já jsem je dala do pučochy,udělala na nich očka a dala vařit do vody se cibulovýma šlupkama.jsou krásně tmavě hnědá batikovaná.kde byly dírky,tak zůstala taková světle žlutá.fakt pěkný.a nejlepší je,že když se oloupou,tak jsou krásně bílá a ne od těch barev barevná :wink: maminka třeba dělá to stejný,akorát ne očka na punčoše,ale připevní lístek od pampelišky nebo torjlístek na vajíčko,dá punčochy a taky ve slupkách,.pak se krásně otisknou na vajíčku a vypadá to moc pěkně.
5. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

tak my jsme byli na víkend u našich, včera večer jsme dojeli :slight_smile: :wink: . Pokoupili jsme nějaké stromečky na zahradu, ale přivezou mi to až rodiče za 14 dní :wink: , my bysme to do auta nenaložili :slight_smile: .

Kluci mi odešli koledovat už v 8, tak jsem zvědavá kdy dojdou :grinning: a hlavně v jakém stavu bude manžílek :sweat_smile: :confused: .

Andrejka mi chrupká a já šmejdím na netu :slight_smile: :wink: .

Jo, a přejem všem KRÁSNÉ VELIKONOCE !!!
5. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holk,y

všem krásné Velikonoce!

Já jsem poslala Luci se Zdenkem na koledu(jen šli na babičky a tety) tak jsem vařila obídek(pouze pečené masíčko, kašičku a okurkový salát) a teď si vybírám nějaké plavky na léto.

Oslava super, Luci si to užila, večer jsme šli ještě na procházku s kočárkem a skončili na pískovišti a přišli jsme domů až za tmy a Luci špinavá jak čuňátko a já v botičkách na podpatku a sukýnce na písku to musel být pohled, si myslím že si lidi ťukali na čelo(v 20h večer, dítě na total mokrém písku - naštěstí Luci čupí a nesedí , to by asi ani nešlo - a máma v mimi a v podpatkách:slight_smile: ale prostě to byl Luci den, tak jsme si to užili:slight_smile:

V sobotu jsem byla s Luci v bazéně, pro mrńata má jen dopo(což jsem nevěděla), ale to bych Luci nevysvětlila, že mají zavřeno, tak jsme šli do velkého a masakr - ledová voda, ale asi 20minut jsme tam vydrželi. Příště raději zkusím Fit.
5. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet- fotky krásný, Lucinka už je slečna, jakýho má culíka.. :wink: :slight_smile: A dortík moooc pěknej, jste si nechávali dělat?Samozřejmě, že jsme prošvihli přáníčko - takže to s jednodenním zpožděním napravujeme..
Takže milá Lucinko, všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, hodné rodiče a moc moc dárečků a splněných přání :astonished:

JInak kluci dorazili cca před hodinou, Tadík nadšenej, vykoledoval si toho fůru, teď už konečně spinká, jsem zvědavá jak dlouho vydrží, Jára říkal, že je úplně KO, tak doufám, že malej bude taky aspoň trošku unavenej.. :wink: :grinning:
5. dub 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda dneska je venku pěkně hnusně, ani sme nebyli venku :frowning2: Anetku sme učili spát v postýlce i odpoledne(zatím je zvyklá spát odp.jen v kočáře). Celý víkend se jenom chovala, tak bude zítra asi hodně veselo, jak sem psala začíná se vztekat, když ji nevezmeme tak jak si usmyslí.
Ivet- dort byl moc pěkný, ještě pořádně vyfoť ten kočárek ať se vím, kde pak hledat inspiraci :wink:

jinak přeju pěkný zbytek Velikonoc :wink:
5. dub 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek