• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ahojky :hearts:
tak snad můžete sedět, mi dostali s malou na zadek jen symbolicky od malýho tomáška a od dědečků jinak ne, :slight_smile: :wink: můj tatka pro njás ráno přijel a jeli jsme k našim a tam sjem byli do ted, manža si pro nás přijel o půl 3 ale ještě jsme se tam zdrželi :slight_smile: :wink:

no jak to čtu, kluci to měli náročné dneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak konečně mám chvilku...

ivet: lucince jen to nejlepší k narozeninám, dort super a koukám, že oslava se vyvedla, písek pak asi taky :grinning: my včera taky chvilku u vás pískovali, byli jsme za babičkou a myslím, že budeme chodit častěji, vojtíkovi se tam moc líbí :slight_smile:

kijo: blahopřejeme k “miminkům“, vyfot jo?

jinak to počo hnus, jsme zse dnes vytáhli zimní bundy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a velikonoce super, máme obr hordu sladkostí, vojta snědl jen za dopoledne 3kinder vajíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co nadělám, je to jednou za rok...a já dnes měla takové chutě, ale musím se krapet krotit, jdu na cukr a na poradnu zítra....

jíto: teda chudáku, tak at se z toho brzo dostaneš! jinak ta antina je hnus, už jsem hodně slyšela, jak to ženský zaprasí, však já byla u vojtíka a taky nám to nešlo a ted.... no a dr. to doporučují o 106, nechápu :angry: a ten bertiny, je krásnej, ale není možno ho nikde vidět, jedině jet do valašského meziříčí nebo budějovic a má hrozně širokou nápravu, maminky si stěžují ve forech, že se nevejdou do výtahu a do dveří, což je doooost blbý :angry: :angry: :angry:

hanulka: perego gt 3 je kvalita, určitě budeš spokojená, je to ale neodpřužená trojkolka a záleží na terenu,mě vojta na kostkách nadskakoval o 106 a rušilo to spinkání:stuck_out_tongue_closed_eyes:

eliško: to asi bude jen období, určitě to přejde :wink: :wink: :wink:
5. dub 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet- taky lucince vše nej. :slight_smile: :wink:

gaba ty jdeš do poradny zítra??a vkolik???? :slight_smile: :wink: jo jdeš na cukr??? hihi tak to by ses opravdu měla krotit, no mi máme sice malou ale je jasný že babičky kupují pomlaásku aji malé, aby jí to enbylo líto, takže hordu sladkostí mám etaky a já momentálně dlabu zajíčka, měla jsme na něj chut :grinning: :grinning: :grinning:

jinak holky to počasí je katastrofa fůůůůůůůůj
5. dub 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mona: jdu na cukr jen k maškové...nepůjdu za zátěžák... a dala jsem si něco, na to prdím :grinning: jinak jdu ráno na krev okolo 8 a pak odpoledne na 13:30...ty jdeš taky??
5. dub 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk 28 tak to jste měli hezký víkend. My byli u tchýně,manžel šel mrskat s tchánem a švagrem. NO došli veselejší,ale vcelku to ušlo.
Cvachna já dělám vajíčka pouze v cibulových slupkách a čistá,bez ozdob,chytla mi nádherně tmavo hnědočervená. Pak je nablísknu sádlem.
5. dub 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabí- jojo zítra mám poradnu ráno v 9 :slight_smile: :slight_smile: :wink: tak držím pěsti na cukru :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: kámoška měla medvědy před tím a dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

luci- hihi pěkně jsi to napsala tak jemně přišli veselejší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tchýně je dělá taky v cibulových slupkách, nádherný, až malá bude mít kamarády tak budu taky barvit v cibulových slupkách :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. dub 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mona :grinning: by zasloužili za uši,ale mě blbě nebude. :grinning: Jinak ty vajíčka jsou krásná a manža donesl taky spoustu sladkosít,to budu zase vymýšlet buchty s čokoládou.
Ale Gabi,já jsem rozežraná,že to není hezký a nevím,co s tím. Chci to zahnat jablkem,nebo ovocem a vůbec to nepomáhá,už jsem z toho dost vedle.
:frowning2:
5. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já když to mám na očích taky bych žrala jak neurvaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale čím to zaženu je zelenina, na tu mám nějak chut porád :grinning: :grinning: :grinning: ale ono těhu chutě josu někdy neovladatelný :grinning: :grinning: :grinning: a ted sme taky snědla zajíce, pač to tu mám na očích :grinning: :grinning:
jojo ty vajíčka josu nádherný :slight_smile: a hihi přesně jak píšeš jim bude blbě :grinning: manža nechodí a dneska stejně byl v práci za 100% tak apson budou prašulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mi u našich jsme si to užili :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manža došel (po svých) a byl taky docela v pohodě :slight_smile: :wink: . Luki byl naprosto nadšenej a hned mi ukazoval co všechno má v košíčku :grinning: .
Z vajec už chlapi udělali vajíčkovou pomazánku a čokiny asi do sebe natlačím já :slight_smile: :wink: .

Doufám, že teďka bude lepší počásko, páč chceme makat na zahrádce. Je třeba provzdušnit trávu a zasadit kytičky :slight_smile: .

Jo a jinak manža povolil a budem kupovat ty golfky perego pliko p3 růžové pro tu naši malou prdelinku :slight_smile: , protože asi taky budem kupovat druhé auto (malinké) a tento kočár bych musela mít jedině zapřáhlej za autem, takže musím mít hold ty golfky :grinning: .
5. dub 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám teda pořád chut zase na ovoce,na zeleninku ani ne,ale ted už to snad přešlo,navečeřela jsem se a snad už nic tlačit nebudu. :unamused:
5. dub 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28 my taky budeme dělat vajíčkovou pomazánku,jak děláte vy pomazánku? My jenom máslo,vajíčka,hořčice,sůl,pepř. Ale zusila bych něco nového. Manža chce udělat se sýrem a majonézou,ale to já zase majonézu nemusím.
5. dub 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nevíš Míša odjíždí zítra dopolko??
5. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka ano,zítra někdy dopoledne. Jeli po obědě do Prahy a budou se vracet v noci. říkala,že budeš vracet koš,tak zase poputuje dál,k nám :grinning: ,ten je využívaný. :grinning:
5. dub 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vaše malá v něm nechce spinkat? To je fakt zajímavé.Ségra měla na malou taky koš a malá v něm být nechtěla a plakala v něm.
5. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taky přejeme Lucince všechno nejlepší k narozeninám :grinning:

Holky,tak jsme byli koukat na štěňátka a jsou skvělá.Paní nám hned ve dveřích oznámila,že štěňátek se nakonec narodilo 10!!!!!!,ale jedno už mrtvé,tak mají 9 bobíšků,6 hnědých po Kubovi,2 světlé ajedno černé po fenečce.Jsou krásní,můžeme přijít kdykoliv,tak počítám,že za 14 dní,tak jsme znova :wink: Kdybyste o někom věděli,kdo by chtěl labradora bez PP,tak dejte vědět.Zatím jsou 3 zájemci. :wink:

Jinak u nás byl jen děda a soused se synkem,tak pohoda,sladkosti sežereme my :wink:

Luci,mazanec je výborný :wink:
5. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo,tak to jsem ráda,já ho dojídala včera.Ale asi si zadělám zítra ještě aspon ze čtvrt kg. Kijo tak pejska bych brala hned,ale do bytu bohužel ne. Kdybychom měli zahrádku.
5. dub 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,taky jsme v bytě a myslím si,ne,já to vím,že Kuba nestrádá.Je to sice hodně práce a často dost náročné,ale pořizovali jsme si ho,když jsme byli ve 2+KK a já byla na začátku těhu.Žijeme všichni :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: pomazánku dělal manža a dal tam: vajíčka, máslo, lučinu, hořčici, sůl, pepř, petržel, tavený sýr :grinning: . Teď jsem zrovna sežrala krajíc a půl a ještě mám asi chuť :grinning: .
5. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,jo koš vracet budeme. Spala v něm ten první měsíc, kdy ještě moc nekoukala. Od té doby co začala trošku pozorovat v něm nechce být :frowning2: Jak jí tam dáme tak začne brečet (je zvědavá a nemá přehled), do teď nejradší spala na gauči, jenže se začíná pomali otáčet, tak mám strach ji tu nechat samotnou.... A ještě budu vracet kojicí polštář. Chvilku sme ho používali, než sme se to naučili v sedě :wink:

Mě zůstali vajíčka pouze 2 a manžel ani nikde nebyl, takže si je dám zítra k snídani jen tak.
5. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem do sebe natlačila ještě další krajíc a už se tam na mě směje obří zajíc :grinning: .

ad koš: Andy v něm zatím pořád spinká a dobrý, ale když je vzhůru, tak už chce být na zemi pod hrazdičkou a koukat
po okolí :slight_smile: :wink: . Jinak už váží 6,20 takže je to takový náš malý otesánek :slight_smile:
Kojící polštář používám furt, jen v noci kojím v leže v posteli :slight_smile: .
5. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk 28 kolik malá vážila když se narodila?? To je pěkněj jedlík :sunglasses: My máme cca. 5 kg
5. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi jsme to přežily v pohodě, hodně nás šetřily. Já těhu a Kristýnka mě bránila :grinning: Říkala, že se to nedělá :grinning: Jinak u nás pomazánka bude zítra, to je to nej z velikonoc. Nám se táta vrátil kolem 4, trochu se prochrupnul a vzal Kiki na prochajdu, byl v poho :slight_smile:
Jo holky, tak Kristýnka měla 5,40 v 6 měsících :grinning:
5. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gaba3: já pročetla diskuzí, až mám z toho hlavu jako balón, já doufám, že budeme spokojený,ještě mi to pořád šrotuje v hlavě, jestli s tím budu moct jezdit i v terénu, s Kiki jsem nejvíc využila vozík za kolo, spokojenost maximální, horší je akorát převoz v autě, ale máme kombíka,tak docela v poho. Jinak lepší kočár jsem ještě neviděla, hlavně úložnej prostor je 80 litrů,takže s tím jezdíme vesele na nákupy :grinning:
5. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka: porodní váha 3 950 g :grinning:

hani: jestli váháš, tak se můžeš stavit a zkusit si ten náš :grinning: , já jsem teda maximálně spokojená, jen na cestování do auta je fakt velký, takže zabere celý kufr
5. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsem tu po dlouhé době :grinning: ...
Ted co máme tatku doma tak jaksi furt lítám něco dělám a není čas na vysedávání u pc když jsme samy doma tak sedím u pc furt... :grinning: takže na něco je to dobrý že je tatka doma a musím ho strašně pochválit :slight_smile: on se normálně nudí a tak se mnou vaří,uklízí a hraje si z Domčou chodíme ven no parádička... asi nám to bude chybět až začne chodit do práce na tohle se rychle zvyká... :wink: Velikonoce jsou konečně za náma my je letos neslavily Honzovi se ven v hnusném počasí nechtělo a já nikomu neotvírala přišly 3 tady zvonily ...kámoška se přišla ke mě schovat aby nemusela být doma :grinning: Domesla Domíkovi brumíka a kindr a to nemusel ani mrskat :wink: a hned to samo zblajznul brumíka miluje... :grinning: a já dostala metličkou o dědy :wink: tatka se na mě vyprdl a to sliboval.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dnes měl Domča divnej den od rána byl protivnej furt o něco zakopával a narážel do něčeho a nejhorší je na tom to že se nám opět spustila rýma :angry: ale děsný tekoucí sopláky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kapky do nosu mu hned vytekli tak když jsme se vracely z narozenin tak jsme to vzaly přez ZR že koupíme rozprašovací kapky a oni v kaufu jediná lékárna v ZR a oni dnes měly z technických důvodů zavřeno :angry: tak hold to do zítra náko přežije a zítra nám je v ZR děda koupí aspon že tam nemusím letět on tam zítra jede :slight_smile:

Lucince taky přejeme všechno nej nej k 2.narozeninám hlavně hodně zdravíčka ,štěstíčka.... :wink: moc pěkný dortík kdopak ho dělal?

Hm vaječná pomazánka to je mnamka.... :wink: taky jí dělám jak píšeš ty lucifírku :wink:
Já zítra budu asi dělat tamanský nudle jednou jsme je udělala a velký uspěch taže jednoduchý, rychlý a hlavně dobrý! :grinning:
No a dnes už valím spinkat tak pá a dobrou... :wink:
5. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:všem přeji krásný ranko, já sme tu jen na skok, za půl hodky odjizdim na gyndoš :slight_smile:

kytička a co dělá manža??že ho doma nemáte??vlastně??? :slight_smile: :wink:

kij je labrador, no mi určo ne, máme do bytu naší jackinku jokšírka :grinning: :grinning: labradora do bytu néééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tchánovci mají tady labradora :slight_smile: :wink:
6. dub 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28 to jídlo je mor vid,člověku to tak chutná a pak mu je těžko. Už se na ní taky těším a čerstvý chleba.

Eelka to máš pravdu,asi tam nemá miminko přehled,z postýlky vidí všude,no uvidíme,vyzkoušíme to. Chtěli jsme ještě jednu postýlku do obýváku,tak na ní možná dojde.

Venku to vypadá krásně,tak asi půjdu někam na prochajdu. Aspon na chvíli,protože mě ted nějak zlobí břicho.
6. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, celej kufr jo? To by mě muž asi přerazil, vozíme v autě takovejch věcí, v létě plachty a ráhna na windsurfing, v zimě lyže,atd. no uvidíme. Jestli budeš zítra doma,tak bych ho přišla omrknout. Dneska se půjdu s Kiki kouknout do školky, ať si tam zvyká :slight_smile:
Dneska jdu likvidovat vajíčka-uděláme si pomazánku, za chvilku budu jako bečka :slight_smile:
6. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že všichni budou mít dneska vajíčkovou pomazánku :grinning:
6. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a už se nemůžu dočkat :wink: teď jdeme na prochajdu, Kristýnka už doma vyvádí jak zvíře, mám to tady jak to výbuchu :unamused:
6. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek