• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Krásné ráno,

hani: zítra doma budem, jen se možná dopo půjdem projít kolem baráku :slight_smile: . Kdyžtak písni v kolik byste se stavily, jo?
A fakt nekecám, my jsme ten kočár do auta nezkoušeli a když jsme si pro něj přijeli, že ho teda kupujem, tak jsme ho tam nemohli dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak jsme si vyhranili jeden večer a zkoušeli jsme jak se tam bude nejlíp dávat :grinning: . No, ale stejně, když jsme teď jeli do Třince k rodičům, tak jsme věci do kufru museli opravdu pečlivě, aby jsme tam všechno dali :slight_smile: :wink: .

Luci: s tím jídlem je to u mě děs :angry: . Ty na to máš nárok, ty jseš těhule :slight_smile: , ale já už jsem skoro 3 měsíce po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, myslím tak kolem desáté, my chodíme tak o půl nakoupit, tak po desáté bychom byly u vás :slight_smile:
6. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani: tak to je ok :slight_smile: , budeme vás čekat :wink:
6. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači to mi povídej,já se celý víkend ,teda v neděli a včera tak přejídala,jak nemám pocit plného žaludku,tak nejsem spokojená. A nejde s tím nic dělat. Ty máš taky nárok,kojíš,to spotřebuješ. Já mám jenom strach,že se rozežeru a pak po porodu půjdu s váhou nahoru,protože budu žrát stejně.
Ale je to otázka tak měsíce,před tím jsem víc rozhodně nejedla a to jsem si libovala,jak je to v pohodě .
6. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak my jsme po obědě dnes tamanský nudle mnamka povedly se :grinning:
Domík spí byl zase protivnej zlobí ho ta rýmy v noci jsme toho moc nemaspaly kašlal dávil se...a tak jsme ráno vyrazily k dr. tak jsem ho donutily aby nám dal náké léky že to nemí normální to sípání a ted ten kašel a rýma :frowning2: a tak nám dal sirupek a prej je na delší používání tak doufám že mu to už konečně zabere a bude mít klid prej to má v krku trochu červený ale zánětliví to nemí jen vyrora... tak doufám že už poslední už když jen vydí jak beru kapesník nebo ubrousek tak říčí a říkal že ho máme začít učit smrkat a já mu říkam už ho to učíme delší dobu ale nechce se mu a on že se to naučí tak jsem zvědavá hlavně že mu to teče ven že mu to nezástává v nose... :unamused:

Moni,my máme tatku doma má ten uraz...

Kijo,taky gratulujeme Kubíkovi,hned bych ho brala ale.... :unamused: nakonec asi nebude ani ten vlčák.. :angry: :cry: zatím si musíme vystačit z Jackem jsem mu ostříkala celou čunu tak je jak štěnátko :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :grinning:
takže te´d frčí vajíčková pomazánka :grinning: :grinning: mi měli dneska kapra s bramborovým salátem, pač byl tady výlov a tchán donesl kapra, tak ho manža zabil a vykuchal a dneska byl k obědu, já ho nejím, ale malá snědla ceej kousek, ta kapra s manžou milujou :slight_smile: :wink:

jinak na gyndoš vše super, :slight_smile: 4.5 jedeme do toho brna na to srdíčko :slight_smile: :slight_smile: :wink: byla tam mladá, a měla něco s rukou tak asi jak tam nebyla měla uraz.. :slight_smile: :wink:
6. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona tak já už mladou v ordinaci dlouho nezažila.Pořád jen starou,ale už to snad nějak doklepeme ke zdárnému konci.
6. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - já zatím mladou pořád jen jednou teda sem narazila na starou, ale v prvním těhu sme měla zas celé těhu starou a pak ke konci si mě vzala mladá, ated u druhého těhu mám zas mladou ale už chci u ní zůstat právě :slight_smile: :wink: ona je tam jen v utery a v patek no :unamused: a hodne v brodě právě..bych chtěla aby mě zas rodila sakra :grinning: :grinning: ale na to je ještě čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky,
dnes je za oknem tak krááásně, ale jak člověk vyleze ven, tak docela kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme byli ráno v devět s Matýskem, Tadík šel pěšky, šli jsme naproti Mirce (skorošvagrové) a Martínkovi, došli jsme skoro až na Libuš, Táďa se choval vzorově, šel pěkně za ručičku, kdyby to takhle bylo pořád.. :grinning: Teď spinká po obědě, dělala jsem jen sekačku s opeč.bramborama..Táďa měl obyč. Jinak my jsme z vajíček udělali rybičkovou pomazánku - padly tam jen dvě a zbylé dvě jsem vyhodila, Jára je nechtěl, prej jsou vysušený :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já je moc nemusím, natož takhle samotné..

Radunko - tak na jednu stranu si to s taťkou užíváte, co? A jak mu jinak je, jak to zvládá? Chudák, často si na něj vzpomenu. Na nudlích ani není co zkazit, ne? :grinning: :wink: Já je nemám ráda, jednou jsem je měla na pouti a moc mi nejely..Domča ať se brzy uzdraví, je to hrozná otrava, to marodění..To my po letošní zimě můžeme fakt potvrdit..Tadík naštěstí dobrý zatím, mně každý ráno pobolívá v krku, ale přes den to vždycky přejde, tak snad taky dobrý..Ke smrkání se radši vyjadřovat nebudu, vždyť víš jak na tom Tadík je, prostě ne a ne a ne.. :astonished:

Cvach - nestraš s tím rokem..Já to takhle s krvácením měla, když jsem je brala cca před těma 3 nebo 4 rokama..Taky jsem krvácela skoro pořád, třeba 3 týdny v kuse, byla jsem z toho hrozně oslabená :unamused: Teď zase pro změnu nic, to si nevybereš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, o přežírání mi ani nemluvte, já žeru furt a furt, to je hrůza..Prostě už potřebuju úplný léto nebo aspoň teplejší jaro, ať jsme hodně venku a nesedím doma na zadku s žrádlem na talíři :angry:
6. dub 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a při prvním těhu si tě převzala mladá sama? Nebo jsi k ní chtěla jít. Já k ní chtěla chodit celou dobu,ale pořád mě objednávají ke staré.
Criters máš pravdu,za oknem to vypadá krásně,ale jinak nic moc. Ale i tak půdu na chvíli ven,at nesedím doma a nevymetám. :slight_smile: Ještě kouknu na Sama doma,jestli tam bude něco zajímavýho. A pak vyraím po nákupech pro prďolku.
6. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvach jsem viděla dneska z okna na Bří. Čapků.
6. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - taky pak ještě vyrazíme, ale víc se teda navlečeme..Já jsem měla tričko s krátkým rukávem a na něm lehkou jarní bundu a slušně jsem mrzla..Tadík byl oblečenej víc, ale taky byl studenej, ke konci už mě ani nechtěl držet za ruku jak jsem ji měla zmrzlou..Na Sama doma občas taky koukáme :wink: Obejdi sekáčky, tam se nakupuje nejlíp :wink: Koukala jsem, že příští týden tady v kulturáku bude zase Bellitex.
6. dub 2010 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Criterska na bellitex chodím taky,ne teda pokaždé.No minule to byla akce,šli jsme se ségrou přímo na otvíračku,to byl masakr,ty lidi co dělali,neskutečný. Takže takhle už nikdy,radši tam zajdu až po obědě.Do sekáčků chodím,nakoupila jsem tam spoustu věciček.Dneska se chystám pod radnici do obchůdku s mimi potřebama. Koupím ponožečky (ty nikde moc nemají),punčošky a podložku na přebalování,prostě nějaké drobnůstky.
6. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš kde mají krásné ponožtičky? V Takku..Ale já teda koukala tak na Tadíka, na miminkovské přímo ne..
Na otvíračku přímo taky nechodím, navíc s Tadíkem, to bych si nelajzla, byli jsme ještě se sousedkou po obědě a byla to pohodička, lidí jen pár..Jéé, nákupy závidím, já je miluju, tak si je moc užij.. :wink:
6. dub 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Criterska právě pro ty miminka nikde moc nemají ,všude mají větší velikosti. Ale jinak v takku mají fakt krásné dětské věcičky. :wink:
6. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
děkujeme za přáníčka, dortík dělala známá, je myslím zdravotní sestra, ale ¨cukrařinu má jako hobby, a libí se mi že vždy vymyslí něco originálního. Na fotce ten dort ani tolik nevynikne ale ve skutečnosti byl úžasný.

Čtu že bude další sekáček, tak tam zas pošlu mamku s Luci, oni tam chodí hned od otvíračky, a docela to jde.

Jinak v pátek ¨jsme se byli podívat na tu školku na Průmyslovce, a kromě toho že se tam Luci vůbec nelíbilo(narozdíl od Vysočan, kde si libovala) tak jsme nedostali ani přihlášku. Takže se chystám zavolat ředitelce a domluvit se na nějaký osobní meeting.

Dnes byl k obědu květákový nákyp, a už jsem stihla i zákusky - čokoládičku a bonbony z Thajska. Takže zase dieta v háji :angry:
6. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis to jste měli dobrý obídek. Na dietu se vyprdni,ji nepotřebuješ :wink: Dortík fakt nádherný.
6. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už jsem zase zpátky,vydržela jsem venku jen hodinu. nějak mě to samotnou nebaví. A nic moc jsem nepokoupila,jenom plínkové osušky,teploměr do vody a ponožečky.
6. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak mám ještě ted chvilku náladu na pc tak vám písnu :wink:
Dnes jsem byla celé odpol.venku děda šel s Domčou ven tak jsem zase uklidila kus zahrádky...je to krása jak se to venku začíná zelenat :slight_smile:

Jituško,jo je je dobrej jak pomáhá :wink: nudí se...nejvíc ho štve že se mu blbě obláká do rukávů a nemůže si udělat culík :grinning: :grinning: ale jináč je samostatnej dokonce mě dnes odvážel kolečko ze zahrádky :slight_smile: a ještě natíral branku lakem pro Domču na schodiště... :slight_smile: no šikula i když marod.
Nudle byly vážne bezva sezrali jsme celej hrnec :grinning: :grinning: děsná mnamka :wink: Jináč Domča trpí jako pes a my taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: teče mu to o 106 a nechce jíst vším se dáví nejhorší je že by neměl jíst na hleny mléčné výrobky a on jediný co mě pozdře jakš takš je jogurt a mlíčko :frowning2: ale zítra ho budu krmit přesnídávkou jináč nevím co mu dát... :frowning2: a koupím mu skleničku pro ty nejmenší jak je namletá aby v tom neměl kousky tak snad bude líp...
Kdy bude ten sekáč taky bych zašla mrknou pojedu nákej den do ZR tak třeba to vyjde. :slight_smile:

Zitra jedu s Honzou na převaz a pak razíme do Jihlavi.Koupit Domíkovi pískoviště,pro benzín a mrknem do CP už se moc těším...tak pá jdu spát dnes noc nic moc tak doufám že to dnes bude po sirupku lepší a vyspíme se... :slight_smile:

Lucifírku,tak aspon něco to je lepší když to kupuješ po troškách aspon z toho máš větší radost já to aspon tak měla :grinning:
6. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak my jsme už přes dvě hodiny vzhůru, klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes: , máme za sebou honičku na motorce a dneska testujeme chození bez plíny, tak jsem zvědavá, kolikrát se budeme převlíkat :grinning: Tadík si pomalu začíná říkat, že chce "cikat",ale řekne si třeba 6x za den a mezitím má pokaždý i v plíně, přijde mi, že čůrá snad pořád.. :astonished:
Za okny vypadá, že je tam krásně, ale podle teploměru nicmoc..Snad bude tepleji než včera..
Luci - tak aspoň něco jsi pokoupila, mně to taky bavilo, obcházet obchůdky.. :wink:
Radu - sekáč má být myslím 12. a 13.4., ještě pak mrknu na plakáty a dám Ti vědět..Dnešek si užijte a pěkně pokupte :wink:
7. dub 2010 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a už jsme pochcaní..A to se ho furt jak blbec ptám "Nechceš čůrat? Až se Ti bude chtít čůrat, tak mi to řeni.." atd..Tak já nevím už..Holky co už vám děti čůrají sami do nočníku, jak jste odvykali od plín? Nevím, jestli ho v tom mokrým mám za trest chvíli nechat - nevypadá teda, že by si z toho něco dělal - nebo ne..Prostě fakt nevím..Ale už mě nebaví pořád ho přebalovat jak mimino a hlavně kupovat ty plíny..
7. dub 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: , tak jsme na tom podobně :grinning: . U nás Kristýnka dostane za odmenu lipinko, takze doma chodi bez pliny, venku je musime dat, protoze si v zapalu hry nevzpomene. Jinak my jsme od pul seste vzhuru, ted se zase prevlika do pyzama, ze bude spinkat, to je tak 10 krat za dopoledne
7. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani - my dáváme vždycky kousek čokoládky, ale jako jak je bez plíny, tak je mu to nějak buřt, zatím jsem ho nechala v počůraným a vůbec mu to nevadí :angry: Převlíkat se neumíme..To jsme vzhůru podobně jako vy, my cca v 5:15..Za chvíli půjdeme ven.Tam bych si to bez plíny vůbec nelajzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: , Kristýnce to teda vadí a moc. Převlíká se asi půl roku, ale je to o nervy, vytahá půlku skříně, takže mám pořád co uklízet. Teď si oblíkla i rukavice a šálu, asi to budu muset už uklidit nebo za chvilku přijde v kombinéze :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobrý, Tadíkovi vůbec, myslím, že kdybych ho teď nepřevlékla, tak v tom klidně lítá půl dne..Je to čuňásek..Takže nevím co na něj vymyslet..Teď se vyčůral do nočníku, ale jen tak aby se neřeklo, protože měl slíbenej salátek - šopák - ten on miluje..Tak jsem vytáhla další slipky a tepláky a uvidíme jak dlouho vydrží suchý..Kristýnka je šikulka, to Tadík by si neoblíkl nic..Možná čepici :grinning:
7. dub 2010 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Synovec je o pul roku starší než Kristýnka a taky se neoblíkne. Mě naposledy řekl, že to ještě nepotřebuje :grinning: Kristýnka je parádnice :slight_smile: Za chvilku taky vyrážíme ven, chce jezdit na kole
7. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi mě uklidnila, nejsme na tom ještě tak hrozně :grinning: Táďa je taky takovej malej manekýn, rád se předvádí a když mu ukážu něco novýho tak říká "oblíct, oblíct", ale sám ani náhodou.. :unamused: My půjdeme pěšky se psíkem tady za řeku na stezku..
7. dub 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnka je už oblečená i v bundě,tak asi vyrazíme,teď ujíždí na růžové :grinning: Tak mi jdeme jezdit kolmo,to si zase zasprintuju :grinning:
7. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,

ad nočník: u nás zatím taky nic :angry: . Už jsem v tescu nakoupila slipky a mám v plánu mu je dávat a uvidíme, jestli se to naučíme a kolikrát denně budeme převlíkat :fearful: .
Luki tam totiž nechce sedět, takže ho donutíme tak akorát před koupáním, protože se chce jít koupat, tak si tam sedne a vyčůrá, sám si řekne fakt minimálne. A většinou při vyslovení slova nočník, dostane hysterák :frowning2: :angry: .
7. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a obléct a svléct se taky neumíme i když to občas zkouší a je u toho děsně legrační :grinning: .
7. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek