• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Káťo - tak to jsi mě uklidnila, že nejsme jediní :grinning: Jsem zvědavá jestli už zase nebude mít mokro, až ho vyndám z židličky..Snad ne..Ven dáme plínu, nechci aby si uhnal nějaký nachlazení, protože než to obejdeme všechno, tak bude tak hodina a půl v tahu..A jít s mokrým zadkem, to by nebylo to pravý ořechový..

Hani - jsi dobrá, já jsem jako těhu sotva lezla, natož abych ještě pobíhala :wink: :slight_smile:
7. dub 2010 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata :slight_smile:

krásně nám svítí sluníčko už se těším až se malá vychrupká apofrčíme ven :slight_smile:

luci- jojo na konci prvního těhu si mě mladá vzala sama a nakonec mi aji nabídla to vyvolání že mi to udělá sama víš??a ted při druhém těhu jsme u ní :slight_smile: nechala si mě už pod sebou asi, nevím jak tot ma mají :grinning: :grinning: ale už chci chodit jen kní jako zůstat u ní už chci :slight_smile: :wink:

mi byli ráno na zápis do školky, malou letos v září nevezmou ale prý příští rok jí vemou na 99% :slight_smile: a to jí bude 3 a půl roku takže si mylsí že jsme dopadli dobře vlastně :slight_smile: já totiž nečekala že by mi jí vzali te´d před 3 rokem :slight_smile: takže paráda :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem pár foteček jestli chcete mrknout :slight_smile: :wink: !
7. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači moc hezké fotečky.Jaké má andrejka kudrnaté vlásky po koupání. A koukám,že Lukášek bude kuchtík po tatkovi. :grinning:
7. dub 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: díky za pochvalu fotek :slight_smile: . Andrejka je náš malý kudrnáč po koupání a Luki asi fakt bude kuchař :grinning:
7. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači,hlavně že ho to baví,děti se musí podporovat. :grinning: Jsem zvědavá,co bude bavit toho našeho prdolu. Čověk je zvědavý,co z něj bude :grinning: Andrejka je kóča,ta bude balit kluky,takový kukadla a tmavý vlásky. :wink:
7. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí- krásný fotečky :slight_smile: jak píše lucík malá bude balit kluky a kluci jí budou chránit :slight_smile: :wink:
7. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, fotečky fakt krásný, hlavně se mi líbí Lukáš s tatínkem jak šli na mrskajdu a Andrejka je kouzelná :wink: Náš Tadík je přesně takovej kuchař jako váš Lukášek..Teď zrovna míchal nakrájený jablka na štůdl, ale jelikož jsem mu je musela vzít, tak míchá aspoň lentilky :grinning: :wink:
8. dub 2010 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se hlásím po delší době.

Včera přijela segra se švagrem,tak jsme měli veselo,ale dneska ráno už zase jeli domů.
Dopoledne jsem byla s Karolínkou na hřišti,tak se vyblbla,Kuba se koupal v potoce..pohoda.Vařit nemusím,táta se najedl v Brně a malá měla pangase.Paráda.Odpoledne jedeme s kamarádkou na výlet do ZR,půjdeme do kavárny s prckama,tak bude mít malá zase změnu. :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

díky, díky za pochvalu fotek :slight_smile: , to člověka potěší :wink: .

My dopo byli venku, Luki se proběhl po zahradě, Andrejka spinkala v kočárku :slight_smile: . Odpo asi půjdem na poštu páč tam máme balíček.
Jo a musím Vám napsat jaká je Andrejka zlatíčko. Včera jsem jí nakojila v 19 hodin večer a ona chrupkala až do 4:40 :sweat_smile: . Ráno jsem teda myslela, že mi mé vnady explodují, jak byly narvané mlíkem :grinning: . A jak se přicucla, tak jí to tam teklo proudem, bo se pořád zalykala :slight_smile: .

Nevít o někom kdo prodává thuje smaragdy? Kdyby jo tak písněte. Vždycky býval inzerát ve Vysočině, ale zatím tam nic není :unamused: .

Hani: kočárek vypadá naprosto luxusně :slight_smile: , byla by škoda ho nekoupit. Je to novější model než mám a jen je mi záhadou jakto, že ho prodává tak levně :confused: , aby tam nebyl nějaký zádrhel :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale snad ne.
8. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kači Andrejka je teda hodnoučké miminko. To ti teda uplně závidím.
Nám před chvílí dorazil kočárek a sedačka,tak je zatím ve dvou velkých krabicích v kočárkárně,musíme to pak s manželem projít a překontrolovat,jestli něco nechybí.
Ty jo uplně vám závidím ten domeček a zahrádku. my zase zvažujeme,jestli nevzít byt na Klafaru,ale ta představa domečku se zahrádkou je pro mě asi lákavější. Akorát,že by to nebylo asi v zr no.
Za chvíli razím do města s kámoškou na kafíčko.Ale dneska mám nějakou běhavku a je není mi moc dobře od žalukdu,tak doufám,že to brzo přejde.
8. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vyrůstala 20 let v bytě a teď už si to neumím představit jít do bytu. Barák je prostě barák. I když práce je tady furt jak na kostele, ale snad už to nějak dáme do kupy. Včera jsme třeba provzdušňovali trávník a máme 1/3 zahrady :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže to chceme dodělat co nejdřív, aby jsme mohli pohnojit a pak se věnovat sázení stromů. Pak má manža práci ještě na zahradním domku a kolem něj :zipper_mouth: . No, ale už se blížíme do finiše a snad to příští rok bude všechno hotové :slight_smile: :wink: .

No a že to není ve měste mě teda vůbec nevadí, já jsem maximálně spokojená (ještě víc spokojená budu až budem mít druhé autí a já budu moct vyjet pryč kdy budu chcít :grinning: :grinning: :grinning:)!!!

Kafíčko závidím, taky bych zašla do kavárny :slight_smile: (sama :grinning: ).
8. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych tak nějak pořád asi radši ten domeček,byteček je dost drahý,sice velikánský,ale pořád je to jenom byt. Teda fakt tu zahrádku strašně závidím. Ta by mě bavila,ne že bych teda pěstovala zeleninu a pod. Ale kytičky,posezení.
8. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba byste někde parcelu sehnali, záleží jak daleko od ZR jste ochotni jít .
8. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to pořád nějak spoléhám,že se zadaří někde poblíž.
8. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná u dědy v hamrech,jednoho,nebo druhého,nebo v Sázavě.
8. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
káto: moc hezký fotečky :dizzy_face: a ta práce na baráčku, to nezávidím, stačí když to vidím u tchánovců :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taková záhrada a na děti, no jéjé, vojta si u babičky a dědy na zahradě vždy lebedí, to mi moc chybí :frowning2:

luci: tak už je kočárek doma jo? nepřišel nějak dřív nebo se mi to zdá? užij si kafíčko :wink:

jíto: taky zkoušíte bez plínek? :grinning: my natvrdo od včera, dnes ráno 3x počůral a vůbec mu to nevadí, jen řekl jéjka :angry: tak na po třetí jsem si vzpomněla na mamku, at to zkusím po zlým, na nás prej po dobrým taky neplatilo, tak dostal pár lískanečků na holou, trochu řevu a nuceně nočníkovat (až mi ho bylo líto), no a po chvilce se znovu vyčůral a dokonce vakakal!!!! jsem byla šokovaná a pak 2x šel zase a punčošky zůstaly suché, ale nechce si říkat a jak píšeš, cvrká si co chvilku, takže chytám a snad brzy zabere, i když asi po zlém :frowning2:

jinak vše při starém, jen na gyndě krapet nález, mám malou moc nízko a hodně naléhá, tak musím polehávat, teda u mě to moc nejde :sweat_smile: a podkládat si zadek i ve spánku, aby to netlačilo, prej musíme hlídat, tak jsem zvědavá, tlačí mě to dole při chůzi, jak u vojty těsně před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co plánujete na odpo, my asi kozičky, vůbec nevím, co mu vymyslet :confused:
8. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,nestraš,ještě aspoň 10týdnů vydržte :wink: Ale chápu,že odpočívat moc nejde,to se lehko řekne,když máš doma čertíka :wink:

Holky,já jsem ráda,že jsme už bez plín,to je klííííd,ale nějak na to spaní je furt chce.

Luci,parcely jseou dost problém,my se ptali všude kolem,manžel psal maily starostům a nic,nikde není.Tady ve Městě se dělají,ale už teď jsou rozprodané a cena přes 1000Kč za m2.A jsou velké kolem 1000m2,takže vysolíš jen milion za pozemek,hnus.
8. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: malá je moc šikovná!!!!my už jednou zkoušeli, celkem to šlo, pak dostal ten zánět do pindíka, tak jsme zase šli na plínky a zkoušíme znovu, ale snad se zadaří, když už se i vykakal do nočníku, to je myslím velký úspěch, nezbírat hovínka :grinning:
jo a vydržím, určitě, nejsme žádný srajdy :wink: :wink: jen už to začíná být hustý, jdu s kočárem nebo stačí být třeba hodku venku a sotva lezu, jak kdyby mi to už mělo samo vypadnout :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a ty pozemky, hnus, my chtěli v těch hamrech, nakonec myslím se to vyšplhalo na 1200 za m, no fůůůj, zlatej byt :wink:
8. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

teda vy ste toho od včerejška nakecali :slight_smile:

kk - fotečky jsou pěkné, vaše Andrejka je proti naší Anetce kus ženský :wink: My máme přes 5 kg +/-.

Abych se taky pochlubila se spaním :wink: Anet šla včera spát kolem 20 hod.a na jídlo se vzbudila v 5, akorát projížděl kolem první bus do ZR. Docela sem koukala, jak vydržela dlouho, to bylo dneska poprvé. Jinak se budí kolem 2.,3.hod Jak to bude u nás s plínkama sem zvědavá, ale zase si říkám, že holky jsou snad na tohle lepší. No uvidíme.....
Na kafíčko se chystáme zítra, tady na kurty. Je to tam nekuřácký a můžem s kočárkama až tam. Takže to je v pohodě. Už se těším.

Luci tady asi ani žádný pozemky nejsou, ale to vlastně asi víš :wink:
8. dub 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata :hearts::hearts::hearts:
jak se máte, tak dneska byl nádherný dník že?? :slight_smile: u nás máme novinky nestěhujeme se od září ale už od srpna, bude to lepší aji ztoho důvodů že já v září rodím takže by to bylo docela dost narychlo :frowning2: všecko právě :frowning2: :unamused: ale musím sehnat co nejlevnější kočárek nevíte o nějakém??třeba vaše kamarádka nějaká může prodávat??? :slight_smile: :wink:

kk28 je tak to nevím ale zeptám se tady thujky teda jo?? :slight_smile: :slight_smile: :wink:
8. dub 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni.jsem
se dívala na bazos.cz a tam mají kočárek trojkolku značky FIRKON.fakt
moc pěkný.jen za 2 500.je to korbička jako vajíčko a pak na sporťák.

http://deti.bazos.cz/inzerat/5697117/FIRKON-F3-s-prislusenstvim.php

http://deti.bazos.cz/inzerat/5724905/kocarek-firkon-hluboka--sportovni-verze.php

jinak dneska fakt byl pěkný den.

KATY:fotečky jsou pěkný :slight_smile: a malá moc nádherná.

my v sobotu budeme slavit narozeniny,a hnedka pojedeme s rodičema k nim na týdenní prázdniny.manža zas jede na služebku...
8. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,moni.Sousedka ho měla,akorát oranžový,a nemohla si ho vynachválit.já kdybych byla těhotná,tak si ho taky pořídím.asi ten zelenkavý :slight_smile:
8. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem si dneska dovezla kočárek, tak máme peg perego gt3-teda jenom sporťák, navettu si ještě rozmyslím.
Moni, já mám doma na prodej dorjan cross country, kdybys měla zájem :wink:
8. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi jo,jo přišel o dva měsíce dřív,než měl,tak jsme ho dneska odvezli do Losenice. Aspon jsme ho složili a překontrolovali,je hezkej a jsem spokojená. Tchýně si ho povozila a chválila si,jak se s ním krásně zatáčí. Gabi to je teda blbý,že máš takový potíže,snad se to spraví a malá vydrží co nejdéle,to jsou trable pořád vid. Byla jsi na kontrole? Já jdu příští čtvrtek.
S těma pozemkama je to na pytel,my máme nabídku od jednoho dědy,ale to je jen 300M2 a to je moc málo. A u druhého je velká zahrada,ale problém s ostatní rodinou,tam je to zase komplikované.Takže obojí na pytel. A s bytem na klafaru zatím nevím.
Eelka vím,že ve VL zatím nic není,ale zatím jsme v pořadníku,tak nevím,proč ho drží a nedávno si ho aktualizovala,tak si pořád říkám,že třeba něco bude.
8. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moc děkuji :slight_smile:

ten firkon se mi líbí :slight_smile: ten už sem si prohlížela :slight_smile: dneska sme psala ještě kamosce a shodou okolností jsme se o kočárkách bavili :grinning: :grinning: a ona prodáva levně od bebecaru tak se na něj dojedu mrknoout , a pak bych se rozhodovala. a hanulka prosím já nevím vůbec jak vypadá nic, neposlala by jsi mi foto :slight_smile: :wink: na mail třeba

monuska.jarosova seznam.cz chybí tam zavináč nevím jaks edělá
8. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.Tak já jsem dneska vzhůru od šesti a usnula jsem ve dvě. :frowning2: Jsem nemohla usnout.Tak jsem zvědavá,jak dlouho vydržím. Asi si zadělám na mazanec. :slight_smile:
9. dub 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak mi jsme vzhůru od půl sedmé, což je u nás rekord :slight_smile: Vypravily jsme taťku do práce a teď žehlím a Kristýnka přenáší hračky z pokojíčku do kuchyně, asi si myslí, že maminka nemá co dělat :unamused:
Moni, poslala jsem ti na mail ty fotečky :wink:
Luci, taky bych si dala, nechceš mi ho poslat? :wink:
9. dub 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani tak si odpoedne přijed :grinning:
9. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my večer povezem Lukiho k babičce na víkend, tak zítra budu mít klídek :slight_smile: . Včera jsme udělali ten trávník, a dneska to ještě přefrknem jednou a pak pohnojit a je to :slight_smile: :wink: .

Hani: a co naložili jste ho v pohodě? :confused:

Luci: mazanec bych si taky dala, takže tak po 18 hodině jsme u tebe celá rodina, tak nás čekej, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek