Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
monaberuska1
9. dub 2010
Krásnýýýý ráno 🙂 🙂 😉

hanulko, už jsme kočárek zkoukla vše máš napsané v mailíku♥♥♥teď jsme odepisovala 🙂 ♥♥♥

mi jsme klasicky vzhůru od 7 ...malá má prostě zabudovaný hodiny nebo si to nedokážu vysvětlit 😃 😃 😃

lucí, jéé takhle po ránu a takové dobroty, si tě půjčím domu asi 😃 😃 😃 😃 já mám uvařeno od včera tak přemýšlím co mám dělat ale asi vemu malou na procházku nejspíš, aby se jí spínkalo krásně 🙂 vemu foták a udělám nějaký to foto 😃 😃 😃
criterska
9. dub 2010
Ahojky holky, tak se musím pochlubit, že od rána máme pořád jedny a tytéž slipečky, zatím jsme to vždy chytli do nočníku.. 😉 😉 😉 Tak jsem zvědavá jak dlouho to vydržíme.. :-o
hanulka190
9. dub 2010
Moni, tak jsem ti poslala mailík 😃
Taky se chystáme na prochajdu, ale ještě tak hodinku počkám, až bude venku teplo, taky se chystám vzít foťák, abych sem mohla dát nějaký aktuální fotečky 😉
kijonkova.k
9. dub 2010
Ahojky,

Jíťo,tak super,ono to půjde,neboj,chce to jen pevné nervy a klííííd 😉

Já mám v troubě lazáně a chystám se na kafe,pak půjdeme na chvilku ven,ale mračí se tam,tak teda nevím.

Katko,vy už dáváte malého na víkend?Já bych to asi nedala,bylo by mi smutno 😉 Ale zase ta představa toho klidu,no,musíme popřemýšlet,kdy to zkusíme my. 😉
kk28
9. dub 2010
Jo, jo, na víkend už byl asi 5x u babi a dědy v ZR 🙂 😉 . Jak jsme teď byli u našich tak ti si ho tam chtěli nechat na 14 dní, ale na to jsem nepřistoupila |-| . Možná v léťe jak budou na chatě x-) , uvidíme.

Manža jde právě v sobotu na nějakou brigádu a já si chci srovnat pořádně věcičky a nafotit další várku na prodej a uklidit si 🙂 😉 . Jsem zvědavá co všechno z mého seznamu udělám :-p .
hanulka190
9. dub 2010
Káťo, já ti to řeknu - nic 😃 Když jde muž na brigošku, tak mám taky takový plány a pak jsem ráda, že mám chvíli klid 😃
lucifirek
9. dub 2010
Jitu tak to je suepr uspěch. 😉
kk28
9. dub 2010
Jíťo: tak to je Tadík šikula 🙂 🙂 🙂 , jen tak dál 😉 .
My najíždíme na slipky v ponděli, tak jsem zvědavá. Teďka zrovna sedí na nočníku 🙂 , sám si řekl, že chce dělat čí =-) 🙂 .

Hani: toho se právě obávám, že udělám velký h....o 😃 .

Teďka ven nejdu, až odpo 😉 .
lucifirek
9. dub 2010
Tak já už mám konečně plán,co budu o víkendu vařit.Dneska se odbudu jenom těstovinama s tvarohem,ještě mi tu zbyl. A zítra udělám špenát s volským okem a bramborem a v neděli knedlíky s uzeným a zelím.
Na mimibazaru jsem okoukla pár receptíků pro inspiraci,zámecké brambory,to by nám chutnalo a nadívané brambory,ty taky vypadají dobře.
monaberuska1
9. dub 2010
Tak procházka dobrý, ted tam začalo kapat teda...
luci samé mnamky, taky hodně hledám inspirace na MMb 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
hanulka190
9. dub 2010
Tak už jsme se taky vrátily z procházky, teď nám ohřívám obídek, máme od včerejška fazolovou omáčku 🙂 Pak půjdeme s Kristýnkou spát 😉
pavcahola
9. dub 2010
Ahoj holky můžu se k vám přidat?Ale jak tak koukám tak už všechny máte děti je tu někdo kdo teprve čeká? 🙂
eelka
9. dub 2010
Ahojky,

tak sem právě přidala pár aktuálních foteček 🙂 Dneska je venku fakt hnusně, snad se nerozprší, ale ven na chvilku půjdeme. Doufám, že dopadne to kafčo.... Dneska sem si smažila řízečky 😉 a ještě sem zvládla slanej závin z listovýho těsta.

Hani - nevím jestli víš, ale Maruška Bauerová mají od včerejška Adámka 🙂
eelka
9. dub 2010
pavcahola - vítám tě tady 😎 Odkud si přímo ze ZR nebo okolí???
kijonkova.k
9. dub 2010
eelka,malá je moc hezounká 🙂

pavcahola,to víš,že se můžeš přidat.Všechny už děti máme,ale některé i čekají. 😃
pavcahola
9. dub 2010
Ahoj jsem z okolí Ždáru,ted jsem se dívala na tvoji holčičku je moc pěkná
lucifirek
9. dub 2010
pavcahola to víš,že jsou,já čekám miminko první a Gabča čeká druhé miminko. 😉
kijonkova.k
9. dub 2010
pavcahola a odkud přesně?
Já jediná jsem z Nového Města,jinak jsou holky ze Zr nebo okolí.
kijonkova.k
9. dub 2010
Jééé,Luci,já zapomněla,že čekáš první :-N :-N :-N 😉
pavcahola
9. dub 2010
Já z okolí nového města,ale ty mi příjdeěš podle jedné fotky povědomá
monaberuska1
9. dub 2010
povca- vítám tě tady moc ♥♥♥ to víš že někdo má a čeká druhé a nekdo čeká první 😃 😃 😃 koukám jsi v 12tt tak to asi určitě taky chodíš k paní doktorce Maškové 🙂 😉

jinak holky tak zkouším tady ten bazoš 😃 😃 😃 😃 😃 na mimáči mi skončilo členství tak čekám až zas naběhne 🙂 😃 😃
lucifirek
9. dub 2010
kijo 😃
Pavca koukám,že vy jste taky podstupovali asistovanou reprodukci. 🙂 Tak nejsem sama.
kijonkova.k
9. dub 2010
Já?Fakt.A kde teda bydlíš?Že Ty nám to nechceš říct 😉 😃 Už máte vybraná jména pro dvojčátka?
pavcahola
9. dub 2010
jj musely nám trochu pomoct
kijonkova.k
9. dub 2010
Hlavně,že se povedlo 😉
pavcahola
9. dub 2010
monaberuška já chodím do Nového Města na gynekologii
lucifirek
9. dub 2010
pavca nám taky trošku víc a navíc to nevyšlo napoprvé.Tak se ted o to víc těšíme. Můžu se zeptat,kam jste jezdili?
Ještě že ti doktoři jsou. 😉
kijonkova.k
9. dub 2010
pavcahola a chodíš do nemocnice?Ke komu?
pavcahola
9. dub 2010
to teda my jsme jezdily do Brna do repromedy jsou tam moc hodný a pečlivý a kam vy jste chodily?
pavcahola
9. dub 2010
k paní doktorce Starý a ty?