• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Krásnýýýý ráno :slight_smile: :slight_smile: :wink:

hanulko, už jsme kočárek zkoukla vše máš napsané v mailíku:hearts::hearts::hearts:teď jsme odepisovala :slight_smile: :hearts::hearts::hearts:

mi jsme klasicky vzhůru od 7 ...malá má prostě zabudovaný hodiny nebo si to nedokážu vysvětlit :grinning: :grinning: :grinning:

lucí, jéé takhle po ránu a takové dobroty, si tě půjčím domu asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já mám uvařeno od včera tak přemýšlím co mám dělat ale asi vemu malou na procházku nejspíš, aby se jí spínkalo krásně :slight_smile: vemu foták a udělám nějaký to foto :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se musím pochlubit, že od rána máme pořád jedny a tytéž slipečky, zatím jsme to vždy chytli do nočníku.. :wink: :wink: :wink: Tak jsem zvědavá jak dlouho to vydržíme.. :astonished:
9. dub 2010 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak jsem ti poslala mailík :grinning:
Taky se chystáme na prochajdu, ale ještě tak hodinku počkám, až bude venku teplo, taky se chystám vzít foťák, abych sem mohla dát nějaký aktuální fotečky :wink:
9. dub 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jíťo,tak super,ono to půjde,neboj,chce to jen pevné nervy a klííííd :wink:

Já mám v troubě lazáně a chystám se na kafe,pak půjdeme na chvilku ven,ale mračí se tam,tak teda nevím.

Katko,vy už dáváte malého na víkend?Já bych to asi nedala,bylo by mi smutno :wink: Ale zase ta představa toho klidu,no,musíme popřemýšlet,kdy to zkusíme my. :wink:
9. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, na víkend už byl asi 5x u babi a dědy v ZR :slight_smile: :wink: . Jak jsme teď byli u našich tak ti si ho tam chtěli nechat na 14 dní, ale na to jsem nepřistoupila :pensive: . Možná v léťe jak budou na chatě :dizzy_face: , uvidíme.

Manža jde právě v sobotu na nějakou brigádu a já si chci srovnat pořádně věcičky a nafotit další várku na prodej a uklidit si :slight_smile: :wink: . Jsem zvědavá co všechno z mého seznamu udělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
9. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, já ti to řeknu - nic :grinning: Když jde muž na brigošku, tak mám taky takový plány a pak jsem ráda, že mám chvíli klid :grinning:
9. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu tak to je suepr uspěch. :wink:
9. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo: tak to je Tadík šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jen tak dál :wink: .
My najíždíme na slipky v ponděli, tak jsem zvědavá. Teďka zrovna sedí na nočníku :slight_smile: , sám si řekl, že chce dělat čí :confused: :slight_smile: .

Hani: toho se právě obávám, že udělám velký h....o :grinning: .

Teďka ven nejdu, až odpo :wink: .
9. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už mám konečně plán,co budu o víkendu vařit.Dneska se odbudu jenom těstovinama s tvarohem,ještě mi tu zbyl. A zítra udělám špenát s volským okem a bramborem a v neděli knedlíky s uzeným a zelím.
Na mimibazaru jsem okoukla pár receptíků pro inspiraci,zámecké brambory,to by nám chutnalo a nadívané brambory,ty taky vypadají dobře.
9. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak procházka dobrý, ted tam začalo kapat teda...
luci samé mnamky, taky hodně hledám inspirace na MMb :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme se taky vrátily z procházky, teď nám ohřívám obídek, máme od včerejška fazolovou omáčku :slight_smile: Pak půjdeme s Kristýnkou spát :wink:
9. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám přidat?Ale jak tak koukám tak už všechny máte děti je tu někdo kdo teprve čeká? :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak sem právě přidala pár aktuálních foteček :slight_smile: Dneska je venku fakt hnusně, snad se nerozprší, ale ven na chvilku půjdeme. Doufám, že dopadne to kafčo.... Dneska sem si smažila řízečky :wink: a ještě sem zvládla slanej závin z listovýho těsta.

Hani - nevím jestli víš, ale Maruška Bauerová mají od včerejška Adámka :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavcahola - vítám tě tady :sunglasses: Odkud si přímo ze ZR nebo okolí???
9. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka,malá je moc hezounká :slight_smile:

pavcahola,to víš,že se můžeš přidat.Všechny už děti máme,ale některé i čekají. :grinning:
9. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem z okolí Ždáru,ted jsem se dívala na tvoji holčičku je moc pěkná
9. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavcahola to víš,že jsou,já čekám miminko první a Gabča čeká druhé miminko. :wink:
9. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavcahola a odkud přesně?
Já jediná jsem z Nového Města,jinak jsou holky ze Zr nebo okolí.
9. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,Luci,já zapomněla,že čekáš první :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
9. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já z okolí nového města,ale ty mi příjdeěš podle jedné fotky povědomá
9. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
povca- vítám tě tady moc :hearts::hearts::hearts: to víš že někdo má a čeká druhé a nekdo čeká první :grinning: :grinning: :grinning: koukám jsi v 12tt tak to asi určitě taky chodíš k paní doktorce Maškové :slight_smile: :wink:

jinak holky tak zkouším tady ten bazoš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na mimáči mi skončilo členství tak čekám až zas naběhne :slight_smile: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo :grinning:
Pavca koukám,že vy jste taky podstupovali asistovanou reprodukci. :slight_smile: Tak nejsem sama.
9. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já?Fakt.A kde teda bydlíš?Že Ty nám to nechceš říct :wink: :grinning: Už máte vybraná jména pro dvojčátka?
9. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj musely nám trochu pomoct
9. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně,že se povedlo :wink:
9. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
monaberuška já chodím do Nového Města na gynekologii
9. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavca nám taky trošku víc a navíc to nevyšlo napoprvé.Tak se ted o to víc těšíme. Můžu se zeptat,kam jste jezdili?
Ještě že ti doktoři jsou. :wink:
9. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavcahola a chodíš do nemocnice?Ke komu?
9. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda my jsme jezdily do Brna do repromedy jsou tam moc hodný a pečlivý a kam vy jste chodily?
9. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
k paní doktorce Starý a ty?
9. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek