• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
a koukám,že to budou dvočátka.Tý jo,to se máte. Nám se uchytilo ze dvou jenom jedno mimuško. :wink:
9. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky ke Staré :grinning: Je dobrá a příjemná.

Luci,třeba příště budou dvě :wink:
9. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jezdili na Unicu. My museli teda podstoupit všechni ICSI,AH,PK.... Ale hlavní,že se aspon na podruhé zadařilo. A nejhorší máme snad za sebou. :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo s tím musíme počítat,když budeme muset jít na další pokus a nezadaří se třeba zázrakem přirozeně.To by byla prča.Ale jsme s tím nějako smíření,alespon já. Máme tři sněhuláčky v mrazáčku. Manža říkal,že
9. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíš třeba se tam někdy potkáme
9. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by mu možná stačilo jedno mimčo,ale já bych chtěla určitě dvě,popř.víc. :grinning: Jedináčka asi nee,ale to je zatím předčasný,ještě nemáme ani toho jednoho prďolu.
9. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba Tě od vidění znám,nemáš nějakou fotku,že bys přidala?
9. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško, moc pěkný fotečky, malá je pěkňoučká kukačka :slight_smile: Teda, o Marušce nevím, tak to je super :slight_smile:
Vítám pavcu :sunglasses: My taky čekáme :wink:
9. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hezké...tři sněhuláčci. :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
raději nebudu dávat fotku ani žádnou nemám a ted vypadám hrozně,ale snad někdy jo
9. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
neblázni,to si myslíš,jen Ty.Každá se v těhu změní,ale každá je kráááásnáááá :grinning:
9. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo a vy neuvažujete o druhém miminku?
9. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do budoucnosti určitě :wink:
9. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tam je dneska hnusně.Karolínka chrní,musím zajít vyvenčit Kubu a pak dám asi kafíčko :wink:
9. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo sněhuláčky máme,ale uvidí se,jestli přežijí rozmražení.
Pavca neblázni. Já mám pupík jak blázen a ted si to užívám a je mi jedno jak vypadá. Když už jsem se toho konečně dočkala,ani jsem v to nedoufala,že se nám někdy zadaří.
9. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mátetady někdo stím bazošem zkušenosti??moc to enchápu??aktualizace až po 7 dnech jako??
9. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo, u nás taky, ale to nevadí,musím po spinkání vzít toho malýho skřítka ven, jinak nám zbourá barák :grinning: Dopo jsme byly na kravičkách,odpo půjdem na zahrádku :sunglasses:
9. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to tam něco dáváš?
9. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
van je dvojčátka čekáte jee, no to je krásný :slight_smile: v porodnici sme ležela první 2 dny s paní které se narodili dvojčátka :slight_smile: :wink:

hanulka no dala sme tam pár hadrů po malé ale nevím jesi to vidí ostatní moc se v tom nevyznám právě :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já tuším, že to tam bylo hned, asi záleží na tom, jestli si tam byla registrovaná, já tam jsem
9. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka, tak asi to funguje ted sme prodala kočárek pro panenky jako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže to asi fakčí :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to je teda rychlost
9. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, člověk se na chvíli nekouká a tady tolik příspěvků :slight_smile: .

Vítám pavcu :slight_smile: , jé dvojčátka to je pěkný a nějaká jména už máte?

Moni: já tvoje věci co prodáváš vidím :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo,taky vidím tvoje věci. :grinning:
9. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu konečně dělat to kafe.Ještě nádobí tam mám,ale to nikam neuteče,ne?
9. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vidím :confused:
Já si jdu udělat taky kafíčko, Kristýnka mi jich v kuchyňce udělala snad 20, ale není nad opravdový :grinning:
9. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo: to víš, že ti nádobí neuteče :grinning: . V klidu si dej kafíčko :slight_smile: :wink: .

Já čekám na manžu a taky si dáme :slight_smile: :wink: a pak hurá na trávu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
9. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani: musíš Kristýnce poskytnou správné ingredience a uvidíš, že by ti to pravé kafčo udělala :slight_smile:
9. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo holky jen si v klidu dejte kafíčko. Venku to stojí stejně za prd.
Dneska mi je nějak divně,tak se mi ani nic nechce a spíš lenoším. Ted jsem udělala česnekovou pomazánku a zadělala na mazanec.
kij taky na mě čeká nádobí,ale to ještě chvíli počká.
9. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,ty brdo to je tad mazec vás dočítat nemám čas.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: od včerejška mám brigádu tatku máme na neschopence tak je tatka na mateřský :grinning: a mamka chodí do práce :wink: :grinning: ale dnes mám volno byly s dědou na převazu a neměl by kdo hlídat...ale zítra valím a pak až v po.ale jsem děsně ráda že se našla příležitost si vydělat penízky není to ted žádná sláva a neschopenku taky platí na prd... :angry: tak ason něco si přivydělám.
Dnes jsme byly u pana dr.na kontrole Domča je stále marod dokonce v ut.v noci měl horečku 38,4 ale na pruduškách to prý nemá tak je to dobrý tak mu vzal výtěr a v po.se uvidí ale má to nákej bacil páč jsem to chytla od něj :angry: takže smrkáme oba... :unamused: no co se dá dělat...
Ted jsem chtěla jít dohrabat zahradu ale trochu tam poprchává tak se mě tam moc nechce...Domík ještě spí tak si aspon odpočinu řeknu vám jsme si pěkně odvykla od práce bolí mě uplně všechno co budu dělat za 1 a půl až Domík pujde do školky a já začnu chodit natvrdo do práce to bude mazec! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdravíme novou členku :wink:

Elis,pěkný fotečky To je Honzík od Marti?

Lucifírku a v Nížkově jste se ptaly na parcely tady jích je dost ještě kde se bude stavět a zatím nikde nikdo a mají se ještě zvětšovat...určo to nebude tak drahý jak v ZR a Hamrech...

Jituško,tak to se mě vůbec nehodí to neva budou další bazárky a hlavně v Nížkově mě 12. otvítají sekáček tak se moc těším.Oblečení z Anglie...kdyby jste měly zájem někdy přijet do Nížkova tak je otevřeno PO 13,00-16,00 a UT 8,00-11,00

No nic musím jít tatkovi podržet branku bude jí dnes konečně přidělávat na zed..aby nám Domča nazahučel ze schodiště a pak jdu ven prej už neprší...

KK o tujkách vím že jeden pán je prodává v Hamrech mamka si je tam kupovala.My je kupujem bud v hypošce nebo v baumaxu.
9. dub 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek