• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ahoj holky,

tak já se za chvilku chystám na první hodinu aerobiku, po strašně dlouhé době, tak snad tam nebudu za šaška. Luci bude hlídat teta, bude mít premiéru tak snad to bude OK. Večer asi vyrazíme na lampionový průvod a pak do Losky na celý víkend.

Jinak situace se školkou katastrofální, psala jsem i starostovi, volala hlavní ředitelce Vránkové a situace je taková, že mají už teď(a to ještě nebyl zápis) převis 60 dětí, tak jsem hodně zvědavá jak to budeme řešit :frowning2:

My s plínkama jak jsmě měli krizi, že se Luci začala v odpoledním spánku počůravat, tak snad je zažehnána a vypadá to v pohodě, takže teď dáváme plínku jen na noc, a přes den, v podstatě kdekoliv si již řekne, a tuhle se vzbudila ve 2h ráno a že chce sundat plínku, tak jsme spali bez plínky půl noci a taky v poho.

tak si užijte nádherný víkend :slight_smile:
9. dub 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis,vždyť do školky se bere od 3 ne?
9. dub 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že venku je fakt pěkně hnusně :angry: Sice svítí sluníčko ale zima jak v Rusku.

Ivet - zítra ti dám určitě vědět, jak budu moct a můžem se sejít :wink:

Raduš - jo, to je Honzík od Marti. Někdy musíme naplánovat tu společnou návštěvu :sunglasses:

Tady byl zápis do školky dneska a bylo tam přes 30 dětí a brát prý budou 10 max.15 dětí. Takže taky nic moc a to otvírali v září nový oddělení. To sem zvědavá, jak to bude až my půjdem k zápisu.....
9. dub 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem tu u nás se udělalo krásně i teplo mě přišlo... :slight_smile: ale to mě asi zahřívala práce. :grinning: Zahrada uklizená! :wink:

Teda to je mazec s těma školkama...Kilo oficiálně od 3 a pokud je dítě šikovný a bez plýny tak může i dřív pokud maminka má práci tady sousedka dávala holčičku od 2 a půl let aby si zvykla ale jen na dopoledne...

elis tak jo někdy tu návštěvu musíme spáchat ted je to ale s časem na bodě mrazu chodim na brigády a do toho se blíží pout a já nemám ještě umytý okna takže v uterý mě to čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže dřív jak za měsíc to asi nevidím... :frowning2: tak jí pozdravuj a vyřid že má pěknýho klučinu :wink:
9. dub 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, co se děje, vás se nedá dočíst :slight_smile: :wink:

vítám novou tvář a gratuluju k dvojčátkům :dizzy_face: dr. stará je perfektní, já jí znám z nemocnice a příjemná dr...

luci: to je super, že jsi spokojená a jezdí se s ním parádně, už aby se mohlo vyrazit do terénu vid? :dizzy_face: :wink: tak pak dej info, co poradna, já byla v úterý a cukr ok ajdu myslím 27.4.

mona: taky jsem koukala na ten firkon, měla ho sestřenka, ale to verano zeleno-černé- čtyřkolka, ale s těma dvěma menšíma zvlášt vepředu, ne trojkolka, ani klasická čtyřkolka a chválila si ho docela, ale zrovna ho prodala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ivis: ty školky, to je děs, no máme děti v babyboomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kyti: taky potřebuju umýt okna, nechceš přijet :wink:

jíto: blahopřeji, tádík je borec :dizzy_face: já musím vojtáska taky pochválit, dnes se za celý den ani jednou nepočůral, jen jednou malinko cvrkl a dokonce se zase vykakal, tak snad mu to vydrží a zahodíme plínky i na ven...

jinak já dnes proležela půlku dne, taková krizovka, nějak si nedokážu připustit, že to nezvládám a musím se šetřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elka: pěkný fotečky :wink:
9. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi taky pěkný foto a ten pupík to je mazec tobě to roste den odedne víc :grinning: ale moc nezlob at se malé nic nestane pěkně odpočívej....
No sama mám problém si ted najít čas na vlastní okna ale pokud budeš chtít a nespěcháš na to tak klidně před ZR poutí si čas udělám....mě je v těhu taky umejvala mamka... :slight_smile: tak si udělám brygádu a zároven návštěvu. :grinning:
9. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj rádo, no díky :slight_smile: ted mi mirek říkal, že to je ještě prd, že budu mít dvojnásob, jak u vojty, tak mě potěšil :grinning: malá už má pěknou sílu, dělají se mi boule a dnes se našponovala, že jsem zařvala bolestí :grinning:
jinak ty okna, tak doraž :grinning: dělám si samo srandu, na návštěvu můžeš i bez mytí :wink: :wink: :wink: :wink: jinak jsem si říkala, že mi je mamka taky umyje, ale babička s dědou jsou v háji, tka se o ně furt stará, do toho za pár dní odjíždí na nějakej týden do miami a pak nám budou zasklívat ten balkon, tak bude muset mirek, to se budu asi bavit :grinning:
asi půjdu zahučet do postele...
9. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě bohužel okna taky nikdo neumeje. Jenom mi sundá manžel záclony a zase pověsí,ale kdy to bude,to teda fakt nevím.

Jinak Gabi jen se hezky šetři,je to potřeba. Tak ty už cukr máš za sebou,mě to teprve čeká. Holt se s tím musíme smířit,že ted už to všechno nejde,tak jako dřív. U mě nastal o víkendu zlom a začalo mě pobolívat v podbřišku a křeče do lítek. Koupila jsem si v lékárně magnezko.Dneska jsem se byla projít a břicho pobolívá,ne že by tvrdlo,ale píchá podbřišek,tak jsem zvědavá,co mi Mašková řekne.
9. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj luci, teda chudinko, to magnesko určo pomůže, mašková ti ho taky předepíše, uvidíš :wink: a dnes byl asi nějakej blbej den, já se cítila hodně mizerně a do toho mi bylo na blití :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se šetři a písni, jak ti je...snad už se to zítřkem spraví!!!
nic, jdu vyčistit zuby a spát, v 6 mám budíček u hlavy: maminkoooooooo, uděláme mlíko, jo? jdeme na to! :grinning: vojtík si sám pokecá a odpoví zároveň :grinning: tobě dobrou, hl. celou noc, at se taky vyspíš!
9. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi není to tak zlý,ale spíš otravný,ještě minulý týden jsem chodila na dlouhé prochajdy a byla jsem třeba celé odpoledne venku. A ted to nějako nejde,tak mě to spíš štve,si připadám jak lemra.
A asi fakt byl blbej den,protože já taky fakt polehávala. Taky jdu chrnět,chvíli přečtu ještě část knížky o těhu.
Vojtíšek je vtipnej s tím mlíkem :grinning:
Taky doufám,že dnešní noc bude lepší,protože jsem usnula až ve dvě a po šesté vstávala.
9. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky se vyspi :wink:
9. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,kráááásné bříško máš.Na okna se vyprdni :grinning: Přece se neudřeš,nějaká okna jsou vedlejší a když se to někomu nelíbí,ať si pr... políbí :grinning: :grinning: :grinning:

Já to tu mám jak po výbuchu...opět.A to zítra jedeme s taťkou do Brna,někde nás vysadí a půjde do práce.Takže na uklízení nebude zase čas. :wink:

BORDEL V BYTĚ............ŠŤASTNÉ DÍTĚ!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

školka, do školky ti vemu dítě aji dříve ale na 5 dní v měsíci, te´d jsme byli na zápisu takže nám to tam říkala :grinning: :grinning: jinak bych tot aky nevěděla a od 3 let ti tam dítě vezmou na celý den každý den :slight_smile: :wink:

Gábí, jo??
takže taky spokojenost, no mi se teď pojedeme mrknout na kočárek od známe na bebecar prodává ho jen za 2500kc

samozřejmě jen se známosti takže jsme nejvíc zatím rozhodlá pro něj. ale ještě chci ho vidět na vlastní oči a jinak je to tenhle akorát barva je oranžovo béžová, a pak se korba sundá a nandá se sedačka na sporták :slight_smile: coz s emi moc líbí právě :grinning: :grinning: tak uvidíme ještě jak ho uvidíme na vlastní oči
9. dub 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni hezký kočárek.
10. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, tak já už mám skoro uvařeno, Kristýnka šla s dědou na kolo, tak mám doma klídek :slight_smile: Začnu si asi prát nějaké věci na mimíska, abych se potom nehonila :wink:
10. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Tadík právě obědvá, tak mám chvilku..To zase bude celej červenej - dnes jsem dělala jen rychlovku - těstoviny se salsou..Kolem druhé pojedeme do Světnova, skorošvagr slaví narozeniny, tak si dáme prasátko.. :wink: Musím se pochlubit, dělala jsem dnes slanou kytku a povedla se - mám z toho radost, nejsem tak nešikovná jak jsem myslela :grinning:

Jinak děkujeme za blahopřání k nočníkování, dnes úplně bez nehody, včerejší odpoledne taky, i po noci byla plínka suchá, ale na spaní radši zatím budu ještě dávat..Akorát, že čůrá třeba 4x po sobě, jako by si to vždycky nechával na víckrát..Takže občas sedí na nočníku třeba třičtvrtě hodiny v kuse a nechce slízt..Nevím jak mu vysvětlit, ať to udělá naráz..A včera jsme i kakali, tak snad už to půjde..

Radu- co děláš za brigádku? Jsi dobrá, mně by se moc nechtělo..

Gabčo - ježiši, nestraš, opravdu se šetři a na nějakej úklid, natož okna, se vyprdni..Ať malá opravdu nevykoukne dřív..

Kristinko - to je přesný - bordel v bytě, šťastný dítě :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Akorát nešťastná máma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas mi z toho bordelu jde hlava kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tady zas opět vaříte hihi :grinning: :grinning: mi dneska máme guláš ale já ho dneska nedělala, protže jsme přijeli až te´d , jeli jsme do jihlavy na nákup, byli jsme už nějak vyjezený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a te´d manža malou uložil tak chvilka klídek :slight_smile: docela se nám to zatahuje tak uvidíme jesi půjdu s malou ven nebo ne :slight_smile:

luci- děkuji :slight_smile: no jsem zvědavá jak vypadá naživo :slight_smile:
10. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi už jsme se taky s tím nočníkem pochlapili :grinning: Kristýnka tam včera i dneska udělala boba :grinning: , teda na záchod, na nočník už nechce. Taky to máme na několikrát, myslím si, že je to tím, že ví, že za čurání dostane kokínko :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem jí dala spinkat, tak ještě udělám piškotový dort se zakysankou, ať můžeme odpoledne mlsat :wink:
10. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulka, no tak kristýnka je šikulka :slight_smile: :wink: já malí dávám plínky jen na spaní večerní, na odpolední spaní už moc ne, ona nechce plínku ale řekne si, a na záchod chodí ráda ale máme vysokej záchod právě, ale ona je samostatna má nočník teda v kuchyni ajde sama tam udělat potřebu ani kolikrát otom nevím a já jak jdu kolem tak to pak vyliju, jen na bobo mě volá že chce utřít zadnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jako začala sama, prostě nechtěůla plínku tak si samam začala chodit a říkat na záchod, ale když se zahraje tak počítám že se může stát nehoda, ale dlouho sem to nestalo ´tuk ´tuk hned klepu, a když nikam jedeme tak převlečení nosím radši ssebou co kdyby náhodou :grinning: :grinning: ale taky dlouho nic, tak teď spíš ještě odnaučit přes noc na plínku ale jak to ještě nevím :grinning: :grinning: :grinning: já sem děsnej spáč právě :grinning: :grinning: :grinning:

hanulí, mnam máš nějaký rychlí receptík???nenapíšeš mi ho??já mám taky recepty nějaký, ale jsou dlouhý, a na drt velký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělám jenom rychlovku, smíchám tak 3 zakysanky s vanilkovým cukrem, na jednu zakysanku 1 cukr a pak už jenom vrstvým piškůtky zakysanku a ovoce, nejradši máme broskve, končím piškotama, dám do ledničky a odpo papáme :wink: Když je toho málo, tak tam dám ještě bílý jogurt :grinning:
10. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulka, jéé to je mnaka a rychlovka, já mám aji malá ráda tyto dortíky právě :slight_smile: máme je radši než nějaký krémový :grinning: :grinning: děkuji teda, taky udělám zakysaný smetany tady mám jen dvě tak udělám jen ze dvou :slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky jenom dvě, tak jsem tam dala ještě jogurt :wink:
10. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka, hihi tak to jo, ale jogurt mám jen ovocný, :unamused: škoda že sme toto nevěděla jsme si mohla ráno smetánky koupit :grinning: :grinning: to neva tak to zkusím nahradit tvarohem měkkým to by taky mělo jít :slight_smile: :wink: a koupila sme si čerství jahody tak to udělám s jahodama teda :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňammmmm, jahůdky bych si taky dala nebo meloun. To jsi mi teda udělala chutě. Já mám dortík už v lednici, teď si dám kafíčko a pak vyrazíme na prochajdu, doufám, že nebude pršet, je to tady takový všelijaký :unamused:
10. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: tak nafot ne?? :wink: :wink:

kijo: přesně řečeno :grinning: vyprdnu se na to, máš pravdu....tak si užij utrácení v brně :slight_smile: :wink:

luci: tak jak si spala, dobrý?

mona: pěknej kočárek, myslím, že ty bebecary jsou dobrý a hodně oblíbený a dokonce by měly i houpat :wink: cena super teda!

jinak zase děláte chutě, já ted zprasila maloun a čokoládu a furt bych jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a odpo valíme k babičce na návštěvu, vojta tam bude mít sestřenku, tak si pohrají :slight_smile: dopo jsme mu koupili novou helmu,t u co máme z lonska je mu mrnavá a to nám prodejce tvrdíl, že vydrží určo do 3let, to určitě :angry: tak zdědí aspon malá....

a dětičky jsou šikulky, za chvilku budou všechny bez plínek, mona závidím, že se vyčůrá a ani o tom nevíš, to je super :dizzy_face: my dnes zase trénovali a zatím sucho, dokonce ani v obchodě se nepočůral :slight_smile:
10. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka, meloun máme taky :grinning: :grinning: ten jsme taky koupili, tak si přijd :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: jo??já to udělám večer, asi, ted sme se zasekla tady právě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

gabí, děkuji, no taky sme na ně slyšela jen chválu :slight_smile:taks em zvědavá ted jak se na něj mrknem .-) :slight_smile:
10. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych si dala melounnn, vyměním za dortík :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak půl na půl hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě se nějak nic enchcde, holky tak tady už prší, za chvilku to čekejte aji ve ždáře teda...
10. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek