• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
j,j už jsme taky po svačince,nedala jsem ji toho moc,protože by pak nechtěla obídek.Ještě jsem volala kámošce z Ostravy,tak nám do toho malá pořád kecala.teď půjdu vysávat ty chlupy :grinning:
14. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už jsem sfoukla ráno, myslím ty chlupy :slight_smile:
Už jsem byla i v obchodě, i uvařeno už máme, teď se jdu trochu zkulturnit, za hodku má přijet kamarádka, pak půjdeme na město a na kafčo - pokud bude Tadík souhlasit :grinning: Ten už je i po obědě, spapal toho fakt dost..
Tak zatím papa, ať Ti jde to vysávání od ruky - mně vždy pomáhá Mates :wink:
14. říj 2008 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se vrátily z procházky,byla jsem s tchýní,tak jsem vzala i kubu,pořádně se aspoň vyběhal,ale nějak to běhání po lese zmohlo i mě :slight_smile: Ještě musím zajít do obchodu,protože jsem za celý den snědla jen 2 loupáky a už mám i hlad a doma ani kousek chleba :slight_smile:
14. říj 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a říct, že se asi ani zítra neukážu, celou noc a ráno jsem prozvracela + chytla solidní průjem :unamused: mám teploty a podle dr. je to střevní chřipka :frowning2: mirek si musel vzít paragraf, zvracela jsem co 10min., děs holky, chytlo mě to ráno v 1, ale vojtík byl hrozně hodnej a hezky spinkal, jen se bojím, aby to taky nechytl, mirka totiž začíná bolet břicho :angry: je to děs, vojtík je mamánek a furt chce ke mě a já jsem tak slabá, že těch 9kilo nemám šanci unést a nechci to na něj prsknout :frowning2: :frowning2: tak myslete, at je to honem pryč :wink:

zatím papa a hladíme s vojtíkem bobánky :slight_smile:
14. říj 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ještě dnes měl vojtík telecí a taky otvíral nádherně pusinku, máme to masožrouty :grinning:
14. říj 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi,tak to je mi líto.Snad budeš brzy v pořádku a Vojtíšek to od tebe nechytí.Budeme na vás s Karolínkou myslet a až bude lío,tak napiš,jak jste to zvládli.Tak držíme palce :slight_smile:
14. říj 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabčo, to nás mrzí..Teď to prý řádí, ve Zr to už pár známých mělo..Snad se to Vojtíškovi vyhne, budeme na vás moc myslet a držet pěsti. A snad to i rychle odezní, mělo by to trvat tak ty 2 dny, víc ne..
14. říj 2008 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Karolínka zase spinkala od 18-19.h.Pak snědla kaši,okoupala jsem ji a už zase hajá.Ještě počkám,až usne natvrdo a půjdu se naložit do vany :slight_smile:
14. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,tak jak vám spali dětičky?Karolínka vstávala po 2 h,pak ve 4,30-to jsem ji jen dala dudlíka a pak až před 7,to jsem ji dala prso a ještě jsme skoro do 8 hajaly :slight_smile: Teď se tady plazí a zkoumá radiátor :grinning:

Gabi,snad už je ti lépe a malý je taky v pořádku

:slight_smile:
15. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak my taky marodíme, teda ne my, ale Jára, má asi chřipajznu, klasickou, no ale znáte to, když marodí chlap, tak to je pohroma :slight_smile: Od rána jsem se ještě nezastavila..
Nám Tadík usnul včera po sedmé, byl utahaný z návštěvy a z courání po městě.. :slight_smile: Vstával pak v deset a v jednu a pak jsme spali až do půl sedmé, takže nádhera..
Kijo - Karolínka se už plazí? A jak už to dělá dlouho? My stále nic :angry: I Vojtíšek už se plazí a to je o měsíc mladší..Ten náš lenoch se jenom kutálí, dneska se dokoulel z pokoje až do kuchyně, takže jsem hned ráno naklusala s vysavačem a hadrem na podlahu :slight_smile:
Gabčo - taky doufáme, že je vám už líp, mělo by to končit..Moc na vás myslíme :wink:
15. říj 2008 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne,my se ještě neplazíme,to byl jen slovní obrat :slight_smile: Taky se jen kutálí,všude se takhle dostane,takže ji to stačí.Ale o plazení a lezení nemůže být ani řeč :angry: Ale když je na měkkém,třeba na posteli,tak krásně dává kolínka pod bříško.na tom měkkém jí to jde dobře,jinak nic moc.Tak uvidíme,no.Tak jsem vytírala,ať se může válet všude :wink:
15. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak já už nezvracím a na záchodě nesedím :grinning: jste hodné, že jste myslely, vojtík je zatím ok, ale míra tady leží úplně hotovej, ještěže si ten paragraf vzal, začíná mu to asi :frowning2: já mám jen takvou tu slabost a jsem na paralenech a budu muset jít s vojtou ven, nejsem z toho nadšená, ale co mám dělat, bude to jen na půlhodky, tak snad to bude ok, kolikrát, když to nepřeléčím, tak se mi to vrací :angry:
a my spali taky na prd, spal sice od 20 do 24hod. , ale pak to byl děs, úplně mi spadla prsa, za ten den jsem zhodila 2kg a asi nemám ani moc mlíka, jak sjem z toho zvracení a průjmu odvodněná, tak ted piju a konečně jím, tak už bude noc lepší :slight_smile:
criters: tak at je járovi líp, budu myslet, to je hrozný, jak to ted řádí!!!a to je zajímavý, někdo se plací a někdo zase koulí :slight_smile: my se nekoulíme, ale plazíme taky... holky dnes jsem ho chytla pod rukama a on mi přešel z obyváku až do kuchyně, samozřejmě, kdybych ho pustila, tak hodí držštičku, ale normálně nožičkama tapal, jsem čučela a jak krásně, on asi fakt bude po mirkovi a chodit v 8měsících, a já neeeechci, to bude děs, tak brzo a ještě takový divoký zvířtáko :grinning: :grinning: :grinning:
jinak kijo: radiátor nás ještě nezačal bavit, to asi přijde :grinning: my nejradši nohy od stolu a hifinu :slight_smile:
15. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se konečně dostala k počítači, kde funguje internet, mě to totiž doma nějak blbne :angry: - a vůbec nevím kdy to bude fungovat, snad brzy. Tak vás jdu jenom pozdravit.

Gabi: doufám, že už ti je lépe a že Vojtíšek je v pořádku. moc na tebe myslím :wink:

Dívala jsem se na nové fotky a moc to tam miminkám i maminkám služí :slight_smile: . Criterska nechápu co řešíš s váhou, vždyť si hubeňour, tak neblbni :wink: .

kijo závidím ti že pojedeš na výlet. tvoje mamča už se na vás určitě hodně těší. a dovedu si představit jaký to bude dýchánek s kámoškama :wink:

critersko Maťulda se taky plazí, ale Tadík se tím kutálením dostane kam potřebuje a tomu určitě stačí, mě říkala kámoška že její dcera se neplazila ani nelezla a v osmi už stála, no prostě každé mimčo to má jinak :wink:
15. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zuma :slight_smile:
jee holky, jak píšete o těch fotečkách, bych vám mohla poslat odkaz na naše internetové stránky, moc to tady nestíhám a to zmenšování.... a tam fotečky pravidelně přidáváme :wink:
tady jsou stránky a heslo vám pošlu do IP, prej na to koukají hodně úchyláci a pedofilové...., tak jsme to radši zaheslovali, tak tady heslo nechci veřejně psát :wink:
http://petrasovi.rajce.idnes.cz/
15. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi tak to je dobře, že už ti je líp. no ale zase je naprd, že to jde i na míru :frowning2: .
jinak podle toho co píšeš tak bude Vojtíšek taky pěkně šídlo, Maťulda ten se snad ani na chvilku nezastaví, pořád v pohybu - tak se už taky hrozně těším až bude chodit :wink: , no alespoň se zbavím pár kil

jako maťulda teď spinká docela dobře, v noci se budí tak jednou dvakrát, ale většinou hned usne - prostě luxus :grinning:

Critersko: vůbec ti nezávidím, že ti chlap marodí, to máš rázem doma dvě děti co? a ten větší je ještě horší než ten menší, že? To znám většina chlapů jsou úplně příšerný marodi. Takže přejem ať se brzo uzdraví a ty ať to ve zdraví přežiješ :wink:
15. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi,fotečky máte moc krásné a že jich teda je.A Vojta je teda moc šikovný,vždyť on bude už fakt snad chodit.A my nic.Jsme lenoši :slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé gabi fotečky jsou nádherné :wink: . úplně zírám jak už stál, ty jo to je fakt rychlýk - neuvěřitelné. A správně ho vede k pivečku, jen tak dál :wink:.

No nic holky musím končit, tak doufám, že už mi to bude doma fungovat, ale kdyby ne tak se s vámi loučím a přeji klidný zbytek dne a krásnou dlouhou noc :slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji za pochvalu, vojtík je čertík :wink: ale ještě nesedíme, na hohy by jo, ale sedět sám, to ještě není vončo, chvilku vydrží a pak zavrávorá a buch :grinning:
kijo: a žádný lenoši, neblázni, mám kámoškua ta má dceru, ta se začala plazit a lézt v roce, sedět asi v 10měs. a ted jim je 15měs. a ještě nechodí, každý mimí je jiný, my se třeba zastavíme a taky nebude chtít a jestli se o sebe bude bát, jak to některé děti dělají že? padavky naše malé :grinning:
jinak doufám, že criters má járu statečného, někteří chlapi jsou fakt jak mimina, když marodí, mirek naštěstí v pohodě, jen jsem mu uvařila čaj a nic víc, dokonce dojel i pro obídek :wink:
15. říj 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš,Gabi,dobré,že se nemusíš starat o manžela a ještě Vojtíka.Karolínka je celé odpoledne protivná,nic ji nebaví,nechce si ani hrát,jen když ji nosím,tak je potichu,ale to má smůlu.teď jsem ji uspala u prsa,tak snad bude spinkat aspoň hodinku a pak už to bude dobré.Ale už mi pochodovaly nervy.Už se mod těší,.až v pátek odjedeme,i kdyby byla malá protivná i v Orlové,tak mi to tak nebude vadit.nebudu tam sama jako tady.Aspoň se trošku odreaguju :grinning:
15. říj 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě pořád spinkáme :grinning:

Gabi:Karolínce se zase vyhodily nějaké suché fleky na nožíčkách,jeden má na ramínku a taky na lokti.Koupila jsem excipial U lipolotio,myslíš,že se to zlepší?Ještě jsem přemýšlela,že by možná pomohl na promazávání infadolan mastičku.co myslíš?
15. říj 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem zpět, to byl den, fakt.. :slight_smile: Gabi - s Járou je to bohužel ještě horší než s miminem, když marodí, je to fakt děs, ne, že by nějak pomáhal nebo něco doma dělal, když je zdráv, ale teď to je fakt hrůza :slight_smile: Jak psala Zuma. Do toho jsme tu zase měli návštěvu, máme asi 15l moštu, to jsem zvědavá kdo to vypije :grinning:
Malej řádí, dnes je pěkně protivnej, stojí ten dnešek fakt za to..Kijo - koukám, že oba naši prcci mají náladičky, asi je něco ve vzduchu.. :slight_smile:
Zuma - to je dobře, že jsi se taky ukázala, Matýsek je teda taky takovej šikulka jako Vojtíšek, a to jsou oba mladší než Tadík, to je pohodář pohodlnej, stačí mu, že se k cíli dokoulí a je spokojenej..Ale už mi rabuje ve stole a shazuje na sebe koš s plínkama, tuhle jsem nechala otevřenou skříňku s jeho hadříkama a než jsem doběhla z kuchyně, tak ty, co jsou u země, už měl vytahané na hromadě a děsně ¨se tomu řehonil.. :grinning: Taky když lumpačí, tak vyplazuje jazýček, je děsně roztomilej, ví co na mě platí, lumpík.. :grinning: Snad Ti zase brzy půjde net, ať si můžeme všechny psát..
Gabča - to jsem ráda, že už jsi v pohodě, Míra to snad dneska taky už přetrpí a zítra bude O.K., hlavně, že se to vyhnulo Vojtíškovi, nejhorší je ta dehydratace, jak jsi psala, to by pro něj určo nebylo dobrý..Na fotečky na Rajčeti jsme koukali, máte jich fakt moc moc, jsou krásný, jste pěkná rodinka, moc vám to tam všem sluší, Vojtíšek je opravdu šikulka, jak tam stojí na té sedačce, to jsem fakt cuměla, to Tadík ještě vůbec netuší, že by mohl na těch nožičkách stát :slight_smile: Viděla jsem to i jak jsem byla u vás, jak jsi ho držela pod pažickama a on jakoby capal, no krásný, fakt se ani nenaděješ a bude chodit..To ten náš lenochodek až kdoví kdy..Hlavně už ale aby seděl, ale to se mu zatím taky nechce..Uklidňuje mě, že Kijo jsou na tom s Karolínkou stejně.
Kijo - Ty se máš, věřím, že se moc těšíš, jak já bych odtud taky někam vypadla, aspoň na víkend, ale bohužel nemáme kam, Járy rodiče bydlí také ve Zr a z mé strany nemáme ke komu, takže smůla..Jo, infadolan jsme taky používali na suchá místečka a nic, nepomohlo to, jenom jsme byli celí modří.. :slight_smile:
15. říj 2008 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem mlou musela v 19.h vzbudit,kdo ví,do kdy by spala.teď dojedla kašičku s nastrohaným jablíčkem.Půjdu ji trochu opláchnout a půjde zase hajkat,doufám :slight_smile:

criterska:to asi spíš myslíš dermazulen,ne?ten je myslím modrý :slight_smile: Já jsem taky ráda,že jsme na tom ohledně našich dětí stejně a jsem zvědavá,kdo to z nich prolomí :slight_smile:
15. říj 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínka je jako Šípková Růženka :slight_smile: Mně malej usnul teď, po dlouhém boji..A v osm mám Poštu pro Tebe, tu málokdy stíhám, paráda.. :slight_smile: Jojo, vidíš, myslela jsem dermazulen, ale infadolan máme taky, ten jsem ještě nezkoušela, zatím nám dost pomáhá měsíčková Indulona, jinak jsme měli Locoid, ale jak říkala Gabča, ten není ted fakt moc dobrej, nechci tím malýho mazat dlouhodoběji, kortikoidy jsou hnus..
Myslím, že to prolomí Karolínka, holčičky jsou stejně šikovnější a to mi nikdo nevymluví :slight_smile: Když vidím Tadíka, jak sebou velkým nadšením bouchá o zem, když ho chci posadit, tak je mi to jasný, nožičky pod sebe taky nedává, loupežníček..
15. říj 2008 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď dala malou zase spát,ještě si tam něco povídá,ale myslím,že bude klid.
Já jsem nevěděla,že i vy máte ekzém :frowning2: To je na prd,že?My už locoid používali,ale jen chvíli,když ji to mokvalo a měla to fakt škaredé.Teď ho určtě dávat nebudu,chci to promazávat.Ale už to má i na zádičkách,pár takových malých flíčků.Je to fakt hrůza,zase se bude škrábat a trápit se.Už ji kapu fenistil,protože se drbe,tak snad se o zase nerozjede a nebudeme muset na kožní :frowning2:
15. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda kijo, ezkém opět jo? :angry: s tím infadolanem, pokud dělá malé dobře hodně mastné, tak dobrá volba, ale nedá se taky používat dlouhodobě, obsahuje myslím vitamin D a ještě nějaký... je to taková vitaminová bomba pro kůži :wink: taky jsem zkoušela.
jinak ten excipial mě bohužel nepomohl, ale u mě to bylo opravdu moc zlé, vypadala jsem jak opařená a to celá půlka těla... jestli si ještě nebyla na kožní, tak v nmnm zkus(moc příjemní), tam mi právě napsali ten polysan a moc mi pomohli, v zr nic :unamused: třeba vám taky pomůže, je to vanička míchaného pudr+oleje a zinku či nějakého vitaminu ještě myslím, ale pod jménem polysan budou vědět, fakt to dělá divy, moooc doporučuju :slight_smile: vojtíkovi to potom taky mizelo a po tom rakousku bylo úplně po ekzémku a už se nevrátil :slight_smile:

holky, včera jsem si vojtu vzala do postele a zhasla a půl hodky se mrskal a usnul, ale pak to stálo za prd od 24hod...ted je pár minut v postýlce a pobrekává, žádná lampička, tma a otevřené dveře, to jsem na něj zvědavá
:sweat_smile: tahá za takovýho tahací medvíka a on hraje, tak to dnes máme s muzikou :slight_smile:

jinak naše fotečky na rajčeti, jojo je jich tam hodně, právěže tam to lupem o 106 a tady už to moc nestíhám + tam se to nemusí zmenšovat :wink: a vojta zase takovej chodící a stojící dravec není, ale v nožičkách má sílu, ale bez maminky by si ani netapl, to si ještě doufám chvilku počkám, ted mě bolí ruce a na ta zhrbená bolavá záda moc nespěchám :grinning: :wink: :wink: :wink:
mě se líbí u karolínky jak rozebírá puzzle, vojta jen ožírá a láme ty kraje, vydloubnout prostředek se mu povedlo jen jednou :slight_smile:
15. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už právě na kožní chodili,tady do Města do nemocnice.Taky nám pomohli.3 měsíce měla Karolínka klid a teď se jí udělaly ty flíčky,ale nemokvá to,je to jen suché,tak zatím budu promazávat a uvidím,jak se to bude vyvíjet.My zase máme ten Tanno-Hermal,je to taky něco jako tekutý pudr a na mokvavé nám krásně pomohl,takže když tak se vrátím k tomu.No,zase mi to začne,ale snad se to berušce nerozjede.
Jinak už spíme,doufám,že aspoň do 2 do rána :slight_smile:
Puzzlíky ona vytahuje pořád,pak to někde rozhází ty vnitřky a já hledám a uklízím zpátky,ještě že je nekrade Kuba :slight_smile:
15. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: mě ten ekzém taky všude nemokval, měla jsem slité rudé suché fleky, šla bycho do tho tanna hned a mazat tak 3x denně zezačátku a ajk ti říkala dr. nekoupat, jseš maminka šikulka určitě to malé brzo vyléčíš a jí se uleví, třeba jí to budí, že to svědí... je to fakt nepříjemný, já nespala pořádně půlku těhu....a ty kloubní místa se hodně potí a víc to svědí, mívala jsem to jako karolínka taky, když jsem byla malá + do pubery ve škole, chce to lehonce oblíkat, aby se nespotila a na noc moc nepřikrývat, ale určitě víš, jak moc malá potřebuje přikrýt.... :wink: uvidíš, zvládnete to, chce to pozitivní myšlení, hlavně na ní neplácej jeden týden infadolan, druhej indulonu a ještě některé jiné. takhle jsem to zkoušela,až jsem podle dr. tu kůži úplně zblbla a pak nezabíralo vůbec nic, každá léčba chvilku trvá a to i třeba měsíc i dýl... vydrž, moc myslím! vojta usnul, jsem zvědavá na jak dlouho, to bude za hodku beztak vzhůru zvířátko, ale dnes spal babičce v kočárku přes hodinu - úspěch, že by homeopatika :slight_smile:
15. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já vím,že bych neměla plácat všechno najednou.Uvidím,jak to bude vypadat zítra a podle toho budu mazat. :slight_smile: Ale dost mě to mrzí.Nemyslím,že by ji to budilo,zase tak rozjeté to nemá a škrábe se většinou jen,když je nahá.Jinak si nevzpomene.jen občas,Aspoň,že to nemá na pusince,a doufám,že ani mít nebude. :frowning2:
15. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu taky do hajan,stejně se zase budu převalovat,když jsem tu sama,tak nemůžu usnout.Ale zítra už nám přijede taťka,tak se mooooc těšíme.Tak dobrou noc :slight_smile:
15. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, já jen chtěla poradit, zkoušela jsem vše možné až jsem to blbec ze zoufalosti přehnala :sweat_smile: ještěže si to nějak neškrábe :slight_smile:
dobře se vyspi a bud ráda, máš postel pro sebe :grinning: to já tam mám nasomrované oba a ten větší občas zdrhne, když se malej často budí, ale malej ten nene do svého, jen ted a pak se mě nepustí, takové moje malé klíště :slight_smile:
tak dobrou....
15. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek