• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
:grinning: :grinning: to beru, teď Kiki baští sváču, tak potom vyrazíme ven, jako tradičně na kravičky a na traktory :grinning:
10. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka- malá se te´d taky probrala, ale baští teda obídek :slight_smile: :slight_smile: :wink: polívečku :slight_smile:mi když jdeme ven tak taky jdeme hend na kravičky a na slepise ana srnku :grinning: :grinning: a traktory jak jsme na vesnici tak tu jezdí jeden za druhým takže nestačí malá mávat, hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hanulka to jsi asi taky z vesnice nějaké??nebo ze ždáru?? ted nevím :sweat_smile: :sweat_smile:
dneska ven nejdem, je tak zima, začalo foukat děsně a občas poprhne právě :unamused: :confounded: :confounded: takže si dáme domací klid dneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale asi udělám puding do mističek apsoň :slight_smile: jdu na to, a pak hned ten dortík smetanovej :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
10. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme zpátky z Brna.Malá se nám po cestě tam pozvracela,komplet celá.Ještě,že jsem brala aspoň kalhoty na převlečení.Vestu jsme schovali do sáčku,ale svetýrek teda pěkně zaváněl a to ho měla jen trošku ublinknutý....fuj,už se všechno pere,včetně potahu na sedačku.Děs.

Ale aspoň jsme si udělali výlet,já jsem si koupila bundu na jaro v Envy,Jarda chtěl boty,ale nevybral.A malé jen čelenky do vlasů,sama si je v Tescu vybrala. :wink: Teď jsou s taťkou na prochajdě a já střídavě odpočívám,peru,uklízím....Dnes je to na prd,to počasí. :frowning2:

Jituš,tak to už půjde teď hravě,s nočníkem.Samo,že ještě bude nehoda,ale to máme občas i my a hlavně malá nevydrží přes noc ani náhodou,i odpoledne má plínu mokrou,někdy vydrží 5 dní nečůrat,jindy jí má týden mokrou. :wink:
10. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dělám ten dort ze zakys.smetan,je výborný,hlavně z jahod čerstvých,mňam :wink:
10. dub 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Gabi dneska se mi spalo dobře. A co tobě? Dneska mě teda bolí docela hlava. Navečer jdeme kámošce na oslavu narozek.
10. dub 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nám se dort taky ze zakysaných smetan a tvarohu s piškotama a s čerstvýma jahodama už chladí, už se těším až se do něj pustíme :grinning: :grinning:

Kij- jak jsme jeli minule do brna malá se nám cestou tam taky pozvracela, ale já neměla na převlečení vůbec nic... :confounded: takže si to dovedeš představit :grinning: :grinning: :grinning: katastrofa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :fearful: ani radši nemluvím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a taky jak tam ted jedeme tak manža si chce koupit tay boty, ale je děsnej horší jak ženská.. :grinning: :grinning: co se týče bot a oblečení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jsme se vrátily z procházky, dvakrát jsme úspěšně zmokly, Kristýnku jsem musela převlíct do suchého a šla ještě s taťkou a dědou před baráček vozit dříví, má svoje kolečko, nakládá kůru a je spokojená :slight_smile:
10. dub 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka, no mi do toho počasí ani nešli :grinning: mi se takzvaně válíme doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen půjdu asi něco konečně udělat prootže dneska sme udělal jen ten dort a nádobí nic víc...no leháro teda totální :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda tak to měli chlapi velkou pomocnici :slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak co myslíte co jsem dneska všechno udělala ?????????????????????????????????????

Velký h...o, jen jsem si trochu uklidila kuchyň, nafotila pár věcičech na MMB a odpočinula :grinning: :grinning: :grinning:

Ven jsem vystrčila nos, jen když jsem klepala kobereček z koupelny :slight_smile: :wink: .

Večer budu zkoušet modely, páč příští týden v sobotu jdeme na svatbu :slight_smile: . Děti budu mít vymodelovaný pěkně, ale v čem půjdu já to nikdo neví :unamused: .

A nepište tady furt o tom jídle, bo mám hlad a doma jaksi nic není :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. dub 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a příští týden ve čtvrtek jedu do ZR, tak kdyby se někomu chtělo, tak bysme mohli zajít dopo do kavárny :slight_smile: . Ještě to kdyžtak pak upřesním :slight_smile: :wink: .
10. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak teda tady je naše sváča :slight_smile: :grinning: :grinning: mnam ated se tím s markétkou ládujeme, :slight_smile: :grinning: :grinning: hanulka to byl super nápad :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, pošly něco do Křížový :wink: Jahůdky,mňam :slight_smile: :slight_smile: Mě zase honí mlsná, asi půjdu udělat bramboráky, ty bych mohla každý den :grinning:
10. dub 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,omlouvám se ale nechce se mě vás číst jsem tak unavená z práce že jsem ráda že si pustim film a budu odpočívat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gabi,já klidně přijedu i na ti okna mě to vadit nebude...ted jsem na to tránovaná zrovna dnes jsem myla okna no spíš plachty... :grinning: :grinning:
Lucifirku,tobě klidně taky pokud budeš chtít... :grinning:

Jituš,chodím od jedné firmy v ZR uklízet nevím jak se jmenuje ale majitel je nákej Procházka...je dobrej :wink: pokud by jsi chtěla berou furt ale musíš mít hlídání....je to sice makačka ale aspon náký prachy navíc...no moc se mě od Domíska nechtělo ale můžu říct jsem ráda pěkně si od něj odpočinu a on odemě :grinning:
10. dub 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka, už přestan tady mávat s nápadama, pač bramboráky bych si jako taky dala hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kk28, no tak aspon nejsem na tom sama kdo dneska udělal velký.. h... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky sem naházela věci na mimáč ale ještě asi budu pokračovat ale až večer :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kytička nebýt těhu..tak jdu do toho teda taky..pač prašulky by se nám ted taky šikly :slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti, můžeš na ty okna přijet i k nám :grinning: , potřebuju umýt ty střešní a nechce se mi lízt na žebřík a taťkovi zase mýt okna :grinning: Já si taky ráda na chvilku odskočím do práce, i když je to jenom jednou v týdnu na pár hodin, pak se na to zvířátko vždycky hrozně těším :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jako okna...ty bych popravdě se měla na ně vrhnout co njedřív ale asi na ně prdím, pač se v bytu v srpnu namyju až dost, třeba pak hend pojedu rodit jak umyju okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže jako tady asi popravdě na ně prdím...
10. dub 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo,dort je nádherný,zítra taky udělám. :wink:
10. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kají- no a je fakt vynikající :slight_smile: takovej osvěžující :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: už se těším na jahůdky ze zahrádky :grinning:,
10. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kytí ty jsi teda poklad. :grinning: Ale byl to vtip,nikoho se mi tím nechce otravovat. Asi by mi to umyla i tchýně,kdybych jí řekla,ale je mi to blbý. A ono se to do srpna nebo do podzimu nepo.....
Já dneska alespon vysála žaluzie,otřela parapety a vyprala záclony.Ale věšel je už manžel. Natahal mi nové šnůry na prádlo,ale zrovna v tom hnusným počasí. Tak snad bude hezky,at můžu dávat prádlo ven.
10. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, taky sem nedávno prala záclony, ale teda věšila sem si je sama, ale ted už bych příště řekla, pač sem se dost natahovala , ...což se nemá prý...
tady ty okna se taky neto.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni já je právě nechtěla věšet,protože i ze židle to byl pro mě problém. Tak jsem to radši nechala manželovi. A jak si stěžoval,že u toho bolí ruce. Aspon si to zkusil. :slight_smile: :grinning:
10. dub 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ranko holčinky :slight_smile: :wink:
u nás teda bohužel zatažené.... tak jsme se nasnídala a dneska jsou na přání lívance tak si je jdu přichystat :slight_smile: :slight_smile: :wink: pak jen osmahnout :slight_smile: :wink:
11. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak u nás docela začíná vylízat slunko,ale až tak teplo tam není. Já tu dneska strašila o půlnoci,v jednu,ve tři a o šesti jsem vstávala,spala jsem asi dvě až tři hodiny. Tak už mám za sebou nákup v kauflandu. Budu mít klídeček,aspon nemusím spěchat. Dám si sprchu,umyju vlasy. A pak budu dělat plněné knedlíky se škvarkama (ty nejím),s uzeným a se zelím.Ale bude to rychlé,protože br.těsto se mi nechce dělat z brambor,tak bude z pytlíku. A zelí je taky na to tata. Jinak ale houskové knedlíky dělám domácí. Ale bramborové se mi moc nechce dělat,ani nemám to mačkátko na brambory.
:slight_smile: lívance bych si taky dala. :slight_smile:
11. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vždycky doma dělávali lívance nebo palačinky se zalitou polívkou (brambory,houby čerstvé,kmín,zahuštěné smetanou a moukou-moc dobrá).
11. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, vždycky sem bramborové knedlíky taky nechtěla dělat protože se strašně špatně dělají, ale objevila sem normálně recept na bramborový knedle, aty se skoro dělají sami, jako paráda nepatlá se to jako většina receptů a super, a josu moc dobrý, takže od tý doby co mám receptík na tyto úžasné bramborové knedle od té doby dělám jen ty :slight_smile: fakt ten recept sem pak dávala mé mamce tchýni, a mojí segre a nemůžou si to vynachválit jako :slight_smile: :wink:
jinak taky kynuté dělám jen domácí, josu rychlé není to nic na dlouho hih :grinning: :grinning: a hlavně manža prostě kupovanej knedlík by mi nesnědl.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mnam ale já knedle teda s uzeným a se zelím baštím , jejka to musí být mnamka, já na lívance až tak chut nemám právě, spíš bych si dala něco s knedlou a se zelím hihi, :slight_smile: jsi mi možná dala nápad na zítřejší oběd :grinning: :grinning: :grinning: kačena s nádivkou se zelím a knedlou hihi takové dietní jídlo hihi :grinning: :grinning:

luci koukám ty asi taky ráda vaříš vid??mi tak prijde hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem teď dala spát malou,tak jsem zvědavá,kdy usne.Dneska má blbou náladu,furt řve,něco jí nejde a ona hned řve,jak by se jí kdo ví co stalo,akorát mě tím leká.Taky dopoledne pěkně spadla,prokousla si ret a má sedřenou bradu.Měla jsem chuť jí ještě přidat,100x jí něco říkám,ale ona ne.Někdy mám fakt pocit,že už nemůžu.Ale teď si půjdu udělat kafe,domyju nádobí,trošku poklidím a bude klídek.Odpoledne by měla přijet návštěva,tak bude aspoň změna :wink:

Já dneska dělal kuřecí maso s takovou šťávou a rýží,bylo to dobré.A na odpoledne máme ten smetanový dort.Dělal jsem ho hned ráno,aby hezky ztuhl.Teď sežeru čokoládu,aby se mi obalily nervy :wink:
11. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem poslala Kiki spát s tatínkem, tak uvidíme, kdo přijde dřív. Já teď baštím nutelu :grinning: :grinning: :grinning: Jinak my dneska měli ptáčky s rýží, mňamka...Kousek dortíku mám ještě v lednici, tak si dám, až odpo přijdeme z procházky.
Teď jdu ještě naložit kapra, zítra si ho ugrilujeme :wink:
11. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kájí- ahojky no tak toto má někdy ta moje taky. náladu takovou že cokoliv jí nejde začne se ztekat ajko by jí někdo trhal vlasy... taky se vždycky vyděsím co se děje, ale štve mě stím teda.... a to že jí něco řekneš 10x a nic a pak si sama natluče znám taky :grinning: :grinning: :grinning: ale dost se poučí auž ktomu nejde ale musela si to prostě zkusit, a vtu chvíli jak říkáš taky bych jí nejradši ještě přidala ...

mnam taky mnamka teda :slight_smile: taky čekám návštěvu každou chvilku tu bude :slight_smile: a kousek dortu máme ještě taky v lednici tak dám návštěvě a pak ho dodlábnem s malou :grinning: :grinning:

hanulka- mnam ptáčky josu taky dobrý hihi :grinning: takový samé dobroty tady.. joi budete grilovat kapra, tak kapra nepapám :grinning: :grinning: :grinning: nevím nikdy sme tomu nepřišla na chuť :grinning: ale moje malá s manžou se ho můžou ujíst ajsem ráda že malá ho dlabe, :slight_smile: :wink:
11. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to máš pravdu,kupovaný knedle stojí za prd,chlap se z toho nemůže najíst. :slight_smile: A ke svíčkový musí býtpořádný knedle,by mě samotnou naštvalo,kdyby mi k tak dobré omáčce někdo dal kupovanou knedlu. Jo já vařím fakt ráda. Tak to mi pošli receptík na knedlíky.Nám dvoum to zatím bohatě stačí ten pytlík.ALe později určitě budu dělat domácí. Tak jako kynutý kupovaný,když potřebuješ nakrmit víc lidí,tak z kupovanýho nic moc.
Kijo taky dobré mnamky,vččera dávali v Kuchařské pohotovosti čokoládovo ořechový dort bez mouky,tak to asi taky někdy zkusím a pak vám dám vědět,jak dopadl.
já si po obědě schrupla,protože v noci jsem spala tři hodiny. Tak to pak na mě nějak padlo.
11. dub 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek