• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
kijo já chodím k Blahákové
12. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavca,já taky :grinning: Byla jsem tam asi před 2 měsíci :wink:

Kurňa,kde Ty teda bydlíš????
12. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky, vy jste toho tady zase napovídaly :wink: :slight_smile:
My byli v so na tom praseti, bylo to fajn, ale trochu se to zvrhlo :grinning: :wink: Dojeli jsme včera dopoledne, Tadíka nám Járovi rodiče dovezli asi o hodinku dýl..Teď spinkáme, dělala jsem dneska jen smažený květák - Tadík obaloval, takže mouka je totál všude, ale nemám náladu uklízet.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: - a brambory, takže pohodička..Teď jen půjdu na nádobí, už mám i po kafču..Na půl čtvrtou jsme domluvení s Gabčou a Vojtíkem do kavárny, už se těšíme :slight_smile: Docela dlouho jsme tam už nebyli..

Jinak koukám na recepty, určitě nějaký vyzkouším, hlavně se mi moc líbí ten dortík jak přihazovala Monča fotečku :wink:

Ivet - nedělej si ze mě prdel, tak to my musíme jít fakt do druhýho, doufám, že otěhotním než by měl jít Tadík do školky...Nebo si prodloužím mateřskou, ovšem bez peněz, že..I když těch 7600 není moc, ale pořád lepší než to co by mi dali na pracáku, pokud vůbec něco :astonished: No to je na posrání, fakt..A ty známosti - no to je asi všude, přijde mi to i u shnánění pracovního místa..Mám známou v N.Městě ve školce, ale tady fakt neee..To až řeknu Járovi, tak ho klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristinko - chudák Karolínka s tím blinkáním..Ale taky by mě nenapadlo brát si ještě jedno rezervní oblečení..A ten prokouslej ret- fuj, taky chudák..Já bych jí to snad ani nemohla ošetřit, jak by se mi dělalo zle, jsem na to fakt hrozná..Jinak se musím ještě trošku pochlubit znovu s tím nočníkem - doma čůráme krásně, měli jsme za celý víkend a dnešek jenom jednu nehodu..Na spaní teda taky dávám plínu, ale to je jen maličkost..Ještě jsem se chtěla zeptat, jak jste to dělaly, když jste chodily ven, holky? Já Táďovi dávám pro jistotu zatím plínu, protože jít s ním třeba na město a aby se mi tam někde pročůral..Nevím prostě jak ho to naučit venku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi jsem blbá, ale nedovedu si to moc představit.. :sweat_smile:
12. dub 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,klidně mu zatím plínu dávej,třeba kup jeden balík takových těch natahovacích,vypadají jako kalhotky.A furt se ho musíš ptát,jestli se mu nechce,jinak normálně u stromu a je to.Kamarádky syn venku i kaká :wink: Nosí sebou sáčky jako já pro KUbu :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - díky moc.. :wink: :astonished: Jsi hodná.. :slight_smile: Doma se taky furt ptám, už si přijdu jako debil, ptám se tak každou půl hodinu a většinou vždycky chce.. :grinning: Asi jo, asi koupíme natahovačky..Protože klasický plíny rozlepovací to by bylo na prd, pak bych mu ji těžko nasazovala..A to kakání si moc neumím představit, ale my kakáme tak jednou za dva tři dny a většinou až večer, tak snad nebudu muset nosit jeden pytlík pro Matese a jeden pro Táďu :grinning: :grinning: :wink:
12. dub 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak ty školky, to enní jen u vás ve ždare ale tady v polný to je to smaé.... hold málo školek a hodně dětí, a nikdo stím nic nehodlá dělat jako....člověk s emůže stekat ale stejně si nic nevyzteká...bohužel.. :frowning2:

kk28 mě by malou klidne ted vzali v dobroníně, ale dojíždět nechci protože by to nešlo vlastní auto nemám máme jen rodinný prostě a když je mnaža v práci tak bych jí tam neměla jak odvést protože autobusy tady ..hihi nejezdí dá se říct, ale aji nechci když se ted stehujem do polny pockám jak nám řekla ta učitelka že na 99% nám jí vemou v 3,5 letech tak prostě počkám no.. co nám jinýho zbývá nic...

poc- s tím zubařem je to individuální, moje zubařka v těhotenství dělá jen prohlídku, nevrtá a nic...... takže záleží na zubařce :slight_smile: :slight_smile: :wink:

cisterka, - no ten byl vynikající takový osvěžující :slight_smile: určitě vyzkoušej:slight_smile:

jinak holky s manžou se ted nejak moc hádáme nevím proc..sakra pořád s emi snaží do něčeho kecat, a jak se blíží stěhování a to že to budeme muset prostě tchánovcům říct tak je ztoho dost nervozní a pak je nepříjemnej jak na me a na malou...docela ale blbí...dneska od rána je jako napuchlej jak ropucha tak se ptám co se děje??a jen odsekne že nic....no katastrofa ted mluvení....tak nic no, tak sme ho zaměstnala a vytírá ted celý barák...já tady lítám se savem a hadrem a čistím a čistím, :grinning: :grinning: ale na chvilku sem za váma nakoukla :slight_smile: holky jaký máte obýváky??bydlíte někdo v bytě??nemáte fotky vašeho obýváku bych potřebovala inspiraci obýváku v bytech, :slight_smile: :wink: právě...
12. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palačinky hotové :grinning:

Mončo,já mám někde fotku,pokud jsem ji nevymazala.Fotila jsem byt pro kámošku.Tak se kouknu a když tak sem hodím. :wink:
12. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem našla,ale na bordel nekoukej,jo?
12. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, no to se nedá dočíst, já vůbec nezvládám :sweat_smile: ale letmo koukám, že se tady zase žere :grinning: :grinning:

jíto: my dáváme ven taky ještě plínku, to bych si nelajzla, kor když je taková zima, až se udělá teplo, tak si vemu náhradní věci, kdyby něco a bude...vůbec nevím ani jeslti by se mi vojta venku vyčůral, jako ve stoji jsme to ještě nezkoušeli a na holčičku, to nevím, jestli by něco vyplodil, když je zvyklej trůnit na nočníku ...no pokecáme dnes.. ted chrápoší :slight_smile:

kijo: tak si pochutnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mona: z toho si nic nedělej, všude občas panuje blbá nálada :wink: :wink: a obývák teda nevím, zda mám někde nafocenej, asi jo, se ti musím ale podívat...
12. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady.
12. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: jakej bordel? :slight_smile: a moc pěknej, taky máme červenou sedačku :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,

téda Kijo hned bych k vám zajela na palačinky, u nás je dělá vždy brácha a má je vynikající, jich vždycky sežeru kupu :angry: Tak si je asi objednám až bude mít narozky, jako zákuseček :wink:

My čůráme venku docela v poho, akorát už se nám dvakrát stalo, že to maminka nezvládla a Luci si nějakým způsobem počurala kalhotky, jsem jí nějak blbě držela či co. Ale nosím s sebou vždy náhradní - kalhotky a punčošky. Jo a kakání už máme taky za sebou, takže sáček taky berem s sebou.

Mončo: tak ty hádky taky znám, Zdenek nebyl schopen to říci rodičům, vůbec nic nechtěl na bytě dělat, a stěhování pořád odkládal, takže vydrž, hlavně žádný stres - mímo by ti to pak vrátilo.
Jo přikládám obýváček.

Gabčo a Jíťo : užijte si kavárničku, taky jsem ji dnes měla v myšlenkách, ale asi budem s kámoškou brouzdat jen po měste.

Eliško: návštěvu zkusím nějak naplánovat, a dám co nejdřív vědět.
12. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak taky posílám, jsem ti to vyfotila, než bych to našla.... :wink: a zařizováníčko je fajn, to se člověk vyžívá, ale ty ceny v dnešní době :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivet: tak kdyžtak doražte :wink: my jdeme na půl 4, nebyli jsme tam snad od prosince :sweat_smile:
12. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,máte úplně stejnou stěnu v obýváku jako moje mamka.Ona teď nedávno rekonstruovala celý byt,tak si pořídila stejnou :wink: Moc hezká je. :wink:
12. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet,povedly se.Ale přežrala jsem se jako prase zase :confounded: Ani nevím,kolik jsem jich snědla,nějak do mě padaly samy,u toho počítače.No,ještě,že jsem se zarazila,jinak by nezbylo taťkovi :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: jo :slight_smile: mají jí i s bílým provedením, ale černá je černá, jsme kupovali přes net, někde v plzni, ale kvalita nic moc, konferenční stůl už je jetej, vojta okousala obouchal hračkama, máme na to ten černej lesk ještě, tak až děti zmoudří, tak tam dáme a stůl bude jako novej :slight_smile:

jinak tady jsme všchny na sladký, já včera dělala kynutý buchty s tvarohem, bylo jich 25 a dnes už je tu poslední jedna a já mám prdel jak vrata :grinning:
12. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni to není jenom u vás,u nás je to to samé. Pořád kvůli něčemu dohady. :angry: To je vždycky nějaké takové blbé období. No víkend byl taky šílenej.
Ivis vy to máte krásný doma
Kijo vy taky a máš tam naklizeno.
Holky užijte si kavárničku. Já razím na čtvrtou na ten předporodní kurz,první lekci.
12. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé luci: tak si to užij :slight_smile: ke svobodové? já tam chodila u vojty....
12. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo Gabi ke svobodové. Stálo to aspon za to? Aleš chce jít na tu další lekci o porodu a na tu lekci do tělocvičny,jak se trénujímasáže. A pak na konec,jak pojedeme do porodnice a na videol.
Máte to doma všechny hezký. :wink:
12. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: jo svobodová je moc fajn a bývá s nísranda, kor na tom cvičení, to byl mirek taky, to at aleš jde, to by tě neměl kdo masírovat a funět s tebou :slight_smile: já nebyla na všem, hodne teorie, jako kojení, starání se o miminko, takový kecáníčko, i zbytečný bych řekla za ty prachy, si přečteš v knížce a na netu...ale ta tělocvična a nácviky dýchání, polohy, masáže...bylo super a sranda :wink:
12. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a to video mi svobodová půjčila domů, byla jsem těhu zrovna, když jeden kurz končil a druhý začínal a nevycházelo to nějak, tak mi to půjčila domů, už ani nevím, co tam bylo, jeslti porod...fakt nevím :sweat_smile: ale určo chod, jsou tam těhulky a někoho nového zase poznáš a poklábosíš :wink:
12. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi tak to se teda pobavím. :grinning: Ho chci vidět.Já myslela,že ani na žádný kurz nebudu chodit.Ale Aleš sám řekl,že by chtěl jí,tak jsem řekla,že jo,když chce sám od sebe. No já zkusím tu dnešní lekci- konec těhotenství a příprava do porodnice a pak se uvidí. Příště půjdem určitě,to je ten porod. A pak je péče v šestinedělí a péče o miminko,kojení. Naštěstí říkala,že se nemusí na všechno a zaplatíš jen to,na co půjdeš. Díky za radu. :wink:
12. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kurz je dost roztahanej,začíná dneska a končí v půlce června. Tak uvidím,jak mě to bude bavit.
12. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je aleš dobrej :slight_smile: a jak píšeš, zaplatíš, jen co odchodíš a myslím, že pojištovny i něco proplácejí...ale nevím, zda to furt platí...
12. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musím se na tu pojištovnu zeptat,taky jsem to slyšela. No to mě Aleš taky překvapil,jsemsi říkala,že na nic takovýho nepůjde a vvidíš.
12. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem chodila ke Svobodové,tady do města a zítra má kurz taky ve Městě,tak tam jdeme s kámarádkou s prckama,ukázat děti.Už jsme byli někdy v zimě a teď začíná nový,tak nás zase pozvala.
:wink:
12. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo koukám na progra a máš pravdu zítra je u vás.
12. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :wink: Já bych nekecala :grinning: :grinning: :grinning: Určitě dostanete i nějaké vzorky,minule dala i nám,něco od weledy :wink: A Jarda byl taky se mnou na jednom cvičení a pak na posledním,jak pouštěla porod :wink:
12. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo opravdu,tak to jsem teda zvědavá,ale to asi ne dneska. Jo,jo ,taky to tak máme naplánované,na všechny lekce Aleš asi nepůjde,je to na něj brzo. Ale porod,pak v té tělocvičeně a závěrečné video určitě. A ještě na tu prohlídku porodnice.
:grinning:
12. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek