• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
13. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak je to v poho na dočtení dnes moc nebrbete :grinning:
Já dnes měla volno ale od rána jsme se nazastavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ráno jsem uvařila,pak do obchodu,dnes jsme šla do toho nového obchůdku s oblečením paráda má to tam kámoška moc pěkný...Domískovi jsem koupila krásné látkové kalhoty za 70kč a 3/4 na léto za 60 Kč tak z toho mám děsnou radost. :wink:
Pak jsem umývala okna,měla jsme tu jednu paní na kšeft a pak podlahu no a skončila jsme v 20,00 no děsnej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tatka už se uzdravuje už to má jen tak z lehka zavázaný a od příštího týdne začne chodit na rehabilitace tak v sobotu se pochlubí jak to vypadá já to ještě neviděla a tak v so.bude premiéra...musí si to začít mazat aby se ty stehy líp hojili...

Moni,tobě se ještě jednou omlouvám...

Elis,no taky si myslím že je ještě brzy ale trochu na lžičku nebo do lahvičky mužeš dát když jí budou brát prdíky...Domíkovi jsem koupila takovou malou lahvičku...a dobrý.

No a co se týče porodu tak NMNM musím pochválit nadávat nemůžu :wink:

A jináč se loučím dnes jdu spát ráno zase do rachoty :grinning: :grinning: :grinning: a o víkendu hurá pout :grinning: a v sobotu na zábavnku... :wink:
Jituško,nechceš v sobotu přijet???
13. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak kde je zbytek?? :confused:
monča tady dlouho nebyla, ani lucka, holkyyy?

radus: ty máš teda program plnej, ale aspon se nenudíš! :wink:

elka: s tím čajíčkem, já taky kojila, takže nedávala...taky bych asi zatím nedávala pokud mimí prospívá, ale pokud si myslíš, že na prdíky fenykl pomůže, můžeš pár lžiček zkusit dát, ale nám teda fenykl nepomohl a hlavně mi to vojta prskal...čaj mi moc nechtěl, až v létě jsem začala (to mu byli 4-5měsíců) kvůli teplům, ale stejně tomu moc nedal, radši měl převařenou vodu a víc jsem kojila, takže měl víc mlíčka :wink: záleží na tobě nebo se porad s pediatrem, zda je to nutné nebo chceš jen vyzkoušet...

tak co jste dnes uvařily, pochubte se, at mám zase na něco chut :grinning: co kijo? :wink:

já ráno dělala bábovku, vojtík si přál a pekla jsem kuře, odpo razíme na motorce do masny pro mleté a upeču sekanou, v noci přijede mirek, tak at není hladovej... no a vojta si konečeně začal říkat, takže už nějak neodchytávám a nemusím se tolik bákat, jestli chce čůrat, jen slyším, maminko honem čůrat, no šikulka, dnes se zase vykakal, dokonce mě vyhodil, že chce kakat sám, soukromník jeden :grinning:
14. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Gábi,já dnes dělala špenát s br.kaší a volským okem.Zrovna jsem dojedla,mňam. :slight_smile: A Vojtík je šikula,jen tak dál.
14. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já dneska dělala květákový placičky s bramborem. Kristýnka spinká a já žehlím věcičky pro mimí a peru plínky :wink: Odpo jedu do Žďáru trochu utrácet a hlavně se jedu nechat ostříhat, už se nemůžu dočkat, konečně budu mít volné odpoledne :slight_smile: , zajdu s kámoškou na kafíčko a taťka bude hlídat
14. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: to bych si tak dala, ale vojta mi to nejí, smradoch :angry: s tím nočníkováním jsem nadšená, jen ho ještě naučit čůrat venku a nejlépe ve stoje že? co já ho budu držet s pupkem....

hani: taky dobrý :slight_smile: užij si volné odpo a ke komu se chodíš stříhat? uvažuju zase o změně :wink: a už máš pro mimí vše nakoupené a nachystané? teda za chvilku je máme venku :slight_smile: teda mě dnes malá rajdí, jako kdyby se chtěla prokopat ven, na to, jak byla klidná a nevěděla jsem o ní, tak se mele poslední dobou solidně, ale to bude asi i tím, že roste a má větší sílu....aby z toho nebyl druhej divočák vojtík :grinning:
14. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
my jsme dnes měli zapečeného pagase s bramborovou kaši..Ještě teď ho nějak cítím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tadík šel chrnět po obědě a spal asi půl hodiny, lump, pak vstával s tím, že chce pustit Kostičky..Takže jsem stihla velký prd.. :astonished: My s nočníkem jakžtakž, na to jak pěkně čurkal o víkendu, tak včera to docela bojkotoval a měli jsme za celý den asi 4x mokré slipky a punčochy..Takže nevím jestli dávat na prcku nebo vysvětlovat...Jestli je to fakt k něčemu nebo je účinnější ten lepanec přes zadek :wink:
Odpo taky půjdeme ven, jen čekám až mi uschnouu vlasy, protože jsem věřila, že fakt bude spát dýl..Ale zase aspoň třeba půjdeme dřív spát..Ještěže aspoň dnes neprší, že? Už se těším na víkend, to má být pěkně, tak snad se to splní..

Radu - přiet? Jako s Táďou na houpačky? Až příští rok :wink: :grinning:
14. dub 2010 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: si to zakřikla, už leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já chci nakoupit, ach jo, už mě to ser*
s tím čůraním, tak měl špatnej den, to se stává, u nás vysvětlování neplatilo, lepanec na prdýlku platí :grinning: a tak teda půl hodka, mizerny, chudáku! u nás taky žádná sláva a ještě protivné probuzení s řevem, asi ty poslední zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, co děláte? my nakonec nešli, venku je hnus a kočár se mi nechce tahat, bolí mě hrozně podbříšek, řekla bych že ta vnitřní jizva, to mě chytá změnama počasí, ale ted to bolí víc brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: vojta čučí na krok za krokem, kdo by to byl řekl, že ho to bude bavit :sweat_smile:
14. dub 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,my čekáme na taťku a pak se pojedeme podívat na štěňátka.Tady už taky prší a to bylo tak hezky,tak že by zítra už nepršelo celý den?
14. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to teda jo, sakra..Taky jsme jen vylezli a začalo pršet..Takže jsme došli pěšky nakoupit jen tady u nás do obchodu a pak s kočárem a psem na stezku..Teď jsme přišli...Tadík půl cesty šel a půl cesty jel, 3x hodil držku, to zase byl řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď se cpe croissantem a říká psovi: "Ne, to je moje buchtička, Tadík nedá" :grinning: :astonished:
Už mě to taky sere to počasí pitomý..Kéž už by bylo fakt hezky, člověk má hned lepší náladu..
No a když musíme čumět doma, tak si uděláme na večeři lívance a možná si i nachystáme zítřejší oběd, ať se taky dopoledne někam dostaneme a netrávíme ho jen doma u plotny :unamused:
14. dub 2010 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš a co budeš zítra vařit?Já nějak nevím.
14. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: jéé tak nafot, at se taky pokocháme :slight_smile:
jíto: dobrý, moje buchtička :grinning: vojta ted spraskal pribinák, jak je doma, tak jen žere :sweat_smile: a já taky!
14. dub 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - zapečené brambory - můj vlastní recept :grinning: :wink: Jojo, vyfoť štěňátka, ta musí být krásná, jéé, taky bych si je pomuckala..
Gabčo - to jo, asi to chytil od Vojtíka - jako to "moje"..Jinak pořád říkal "Tadíkovo".. :wink: A já taky jen a jen žeru, však jsem Ti to povídala..Ty máš nárok, když jsi těhu, ale já?!
14. dub 2010 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: tak napiš, to bude mnamka...co tam dáváš? :wink: no jenže já mám pocit, že už to břicho za chvilku neunesu a aby mimino nemělo místo 4kg nakonec 5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dub 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo - nestraš :grinning: Neboj se, třeba nebude mít ani ty 4 kg ale o něco míň..No, do brambor dávám jak kdy co mám doma..Dneska dávám poličan, vařený vajíčko, slaninu, sušený houby, cibuli..A vrstvím ty brambory, to je asi jasný.. :slight_smile: Někdy dávám ještě klobásu..A nahoru potom sýr - někdy nivu a cihlu, jindy jen cihlu - což je dnešní případ..
14. dub 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nezlobte se, mám ted docela fofry.. a hlavně semnachcípaná a aji manža a aji malá, takže super, dneska jsme ale byli ve ždáre koupit malý botky v tom obchůdku jak jste mi poradili hihi jak sem tam poprvé kupovala bačkůrky naproti ekvilibrumu vlastně :slight_smile: a super, mají tam suer výběr avšecko, takže jsme vybrali :slight_smile:
14. dub 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,já se sem vůbec nedostala.
Eelka včera s dvojčátkama super,už to jsou agenti.Je s nima prča
Gabi kurz super,paní je strašně příjemná a bavila mě. Akorát jsem nikoho neznala a ani mi nikdo nepřišel,že by se chtěl s někým bavit. Příště máme porod a jsme rozděleni na dvě skupinky,bylo nás hodně. Tak už půjde i Aleš. Jsem na to zvědavá.
Paní nám poradila spoustu babských rad na zácpu,na těhotenské neduchy,prostě bezva.
Mě v noci zase chytali křeče do nohou. Zítra jdu na poradnu. Ale teda už mám deset kg nahoře.Nevím čím to je,ale během tří dnů 1kg,to mi přišlo doost divný,ale ono je to každý den jinak. Prdím na to. Jinak jsem se včera dozvěděla,že manžel měl kolem 4kg,když se narodil,tak budeme mít asi taky macíka. :unamused: Všichni mi říkají,jak mám velké břicho. Ale že jim nepřipadá,že jinde bych přibrala.
Kijo a taky jsme dostali vzorečky od Weledy,tak vyzkouším.
Jinak teda ani nevím,jak vás mám dočíst. :slight_smile:
14. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,štěňátka jsou nádherná.Už tak hezky kňourají a převalujou se,ale očička mají ještě zavřené.Už jsme si je brali i na ruce a v pohodě.Fenečce jsme nakoupili mňamina,tk hned snad polovinu sežrala.Foťák jsme neměli,ale příště určitě vememe,to už budou i koukat,to bude paráda.

Já furt nevím,co mám vařit.Jardovi je to jedno jako vždycky,tak jsem ho aspoń zeptala,jestli chce něco z kuřecího nebo vepřového a jen pokrčil rameny :angry: Bych ho taky praštila,to je pak pomoc. :wink:
14. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo štěnátka musela být nádherná. :slight_smile:
Jo a u nás je to s vaření podobně,manžel pochválí a sní všechno,ale nikdy si neřekne,co by si dal a na co by měl chut,vždycky řekne,že mu je to jedno,že s ní všechno.
14. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.....
Gabi to teda normálně jsem ani dnes nevěděla co je za den... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jituš,jako večer na zábavu.....my taky Domču na nic dávat nebudem....

Tak jsem si dnes volala na výsledky na výtěr z krku u Domči a konečně pan dr.přiznal že je DOmča je nemocnej :angry: našli mu tam nákýho pneumokoka takže dostal sirupek po 8 h.a doufám že už se na vždy zbavíme toho sípání!je to děs chudáka to trápí už 4 měsíce.Tak pá ... :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyti chudák Domča,snad mu to už pomůžeš
14. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jdu dneska do postele,bolí mě nohy a ruce.
14. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dorazila ze Žďáru :slight_smile: , tatínek si s Kiki zatím pěkně pohrál, uklidili spolu v pokojíčku a byli jezdit na kole. Co na tom, že mi dcerunka před vchodem oškubala kytičky, hlavně že jsem byla chvilku sama :wink:
Gabi: já jsem byla už po druhé se nechat ostříhat na Veselský, pod tím hračkářstvím, jsem tam spokojená :wink: Pak jsme vyrazili s kámoškou na véču k Chalupovi, dala jsem si salátek s kuřecím masem, mňamka :slight_smile: Mimísek se taky pěkně ozývá, nejspíš bude jako Kiki akční :slight_smile: Jo já se taky poslední dobou nějak cpu, mám osm kilo nahoře, no to je ještě dobrý :wink:
Jinak výbavičku musím ještě přebrat a něco dokoupit, Kiki byla v lednu a já nemám nic na léto, nějaký kraťásky a pod.Ty už máš všechno připravený? Já ještě musím splašit navettu, ale mám ještě chvilku času. Jdu uspat Kiki, tatínkovi se to nepodařilo
14. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: tak fajn, že sis to užila :slight_smile: jinak ty křeče jsou nepříjemný, maškový to řekni, ona ti napíše magnezko :wink: mě to chytá taky v noci, když propnuu nohu, to kolikrát chci zařvat bolestí, ael přijde mi to divný, když beru tolik magnezka denně a i přesto mě to chytá...

jinak čekám na mirka, kdy dorazíí, ted jsem byla u vojtíška v pokojíčku a vypadá to,ž e na něj taky něco leze, tře si nosík a pokašlává, tak jsem mu na noc lupla aerius, to bude zase noc..to bymě zajímalo, kde jsme to chytli :angry: :angry: :angry:

radus: a k jakémuže dr. chodíte? na to přišel teda brzo co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky, u nás noc na pytel, vojtovi se spustila vodová rýma...přijde mi, že když vlezeme do té kavárny, tak vojta vždy onemocní :sweat_smile: vždycky tam něco strčí do pusy u té kuchynky a ty špinavý plyšáky mazlí, myslíte, že je to možný? :confused:
a šly byste s ním dnes ven? potřebuju nakoupit, zatím má jen vodovou rýmu a prská, samo protivka hysterší, jak mu tečeou soplíky...přijde mi, že jak je člověk doma, tak je to horší, jeslti by ten vzduch nepomohl, co myslíte? děkuji za radu :wink:
15. dub 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Gábi,klidně běžte ven.Pokud nemá vyloženě horečku,tak není problém.Venku se mu to spustí ještě více,aspoň to poteče.Malá má zelenou rýmu už přes měsíc,to bychom nevystrčily paty z baráku.Sice počasí na hovno,s prominutím,ale klidně běžte.Taky musím do obchodu.
A s tou kavárnou...nevím,no.Jedině,že by byl fakt tak náchylný,ale podle mě byste nemohli ani k jiným dětem,to by chytil něco i na návštěvě.Těžko říct.
15. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo:moc díky, to je hrozný s těma dětma, furt rýmujou :frowning2: už si říkám, když jsem s ním doma, tak snad ještě horší, ale ta sychravina je taky na prd...asi vyrazíme..netopím, větrám a jsme oblečení, tak snad taky pomůžže.. jinak on prská a teče mu s očí a z nosu šíleně..jsem mu naordinovala vincentku, ten aerius, to bere při nachlazení... a ještě multivitaminy...tak snad zítra nezačnou průdušky :pensive:
jinak s tou kavárnou, já fakt nevím, všude je ok, na návštěvách, děti nachrchlaný, on to kolikrát nechytne a když vlezeme tam, tak jedem, pozoruju to už od podzimku nebo blbnu :wink: radši tam nepolezu a bude klid...
15. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš, to zase valím - chyby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, řeknu vám, že to počasí už mě normálně fakt sere, slušně to říct nemůžu..Včera jsme čuměli skoro celé odpo a večer doma, dneska to bude to samý v ještě horším vydání, leda, že bysme odpo šli na chvíli s Matýskem, pokud nebude vyloženě pršet..Musíme pořídit Tadíkovi pláštěnku, zatím ještě nemáme..Nebo mrknu do skříně, jestli tady ještě nějaká není po ségře..

Gabčo - myslíš, že by z kavárny? :confused: My tam chodíme častěji, ale naštěstí si nic nedonesl..Já se divím, že jsme OK po tom víkendu, kdy lítal chvílema venku jen v triku :angry: Je to každopádně moc nepříjemný, ať je Vojtíškovi co nejdřív líp..Chudák..A ven bych taky šla, jestli potřebuješ jít nakoupit, my naposledy seděli jen doma a bylo to k ničemu, příště bych taky na chvíli vyrazila, jak říká Kristinka, když je bez teplotek, tak bych se toho nebála..

Radu - chudák Domča, já Ti říkám furt, že váš doktor je kretén.
15. dub 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek