• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
jíto: a jakou pláštěnku chceš kupovat, máš představu? já koukala, mamí různé, od levných po next drahých...
jinak nevím, zda dnes vyrazíme, asi až zítre, jde vidět, že mu není dobře, furt fnuká a pláče..tak to ho tahat nebudu, uvidíme, jak zítra, bojím se, že nastoupí opět naše slavné průdušky, tak jsem s tím venkem opatrná, aby si neuhnal jak minule ten zápal plic :frowning2: jinak ta kavárna fakt nevím, ale sleduju to, že je ok, jdeme tam a buch..jestli tam něco ocumlá, chodí tam spousta dětí a bacily tam určitě jsou... to bude pak ve školce!! i alergoložka mi tvrdila, že je dobře, že čekáme druhé, že by ho do školky v žádném případě nedávala, že bude furt nemocnej :pensive:

ale je šikula, říká si na čůrání nádherně a už si ani necvrkne :dizzy_face: dokonce i v noci mi říkal, jsem koukala :confused: jak vy jíto? lepší ten nočník určitě vid? je šikulka, mě se líbí, že říká cikat :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky teda vy jste toho teda zase nakecaly.
Já jsem byla na poradně,jakž takž všechno dobrý. pak jsem zašla na hřbitov,do zdravěnky a květinky.
Ted jsem hodila píct kuře do trouby,bude s rýží.
A jsem opět nějaká vyřízená,asi to počasí,ještě že už má být krássně.
15. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakonec dělám rizoto,malá měla oběd od včera a já se najím později,až to bude hotovo.Odpoledne jdeme k sousedce na kafe,tak aspoň nebudeme sedět doma,ale je to fakt hnus,snad zítra .
15. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: tak to je fajn, že vše v pořádku :slight_smile: dělala ti utz a nějaký novinky? a dala ti něco na ty křeče? a kolikátýho jdeš na ten cukr? budu myslet :wink:

kijo: jéé to bych si dala, jsme dlouho nedělali, jaký děláš? klidně lupni i recept, ty máš vše dobré a bude aspon změna :wink: a užijte si kafíčko :slight_smile:

jinak vojtas usnul, teda to bylo dopoledne, ale ted před spinkáním se zlepšil, asi po té vincentce do nosánku a začal dělat brajgl...tak jeslti se vyspí a já trochu po té šílené noci dáchnu, tak vemu kočárek a zajedeme aspon do samošky na staloš...

jinak čučím na sama doma, mluvili o rizikových porodech..
15. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi písla jsem IP. Jinak na cukr jdu příští týden,myslím 20. Už abych to měla za sebou.
Já dělám to kuřátko a pokud zbyde,jako že asi ano,tak udělám taky bud rizoto a nebo masíčko oberu a udělám kuřátko na paprice,to už jsme taky dlouho neměli a máme omáčky rádi.
Gabi taky koukám na Sama doma
15. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,dneska jsem dělala z kuřecího masa,klasicky,osmahnu cibulku,na to kousky masa,zasypu červ.paprikou a podleju vodou.Dusím do měkka,pak přidám hrášek a kukuřici a dneska tam dám i uvařenou a nakrájenou mrkev.Pak přidám uvařenou rýži a dochutím.Maso samo osolím a opepřím,když ho dávám na cibulku.A hotové pak hodně sypu sýrem na talíři,to mám ráda akys.okurku k tomu,mňam,už chci papaaaat :grinning:
15. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a zkoušela jsi někdy to kuřecí maso obrat a zamíchat i s tím výpekem do uvařeného kuskusu?A kt omu ještě zeleninu,třema vařenou mrkev nastrouhat.To je mňamka,manža minule říkal,že lepší jak rizoto. :wink:
15. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
obýváky--teda holky vy máte krásný obýváky :slight_smile: a nejvíc jste mě potěšili máme právě taky rohovou sedajdu ale obrácený roh ated koukám že vám kouká taky ten roh u okna u ivis myslím :slight_smile: moc děkuji, jako inspirace super, no ale teda holky....jako nádherný fakt, máte to nádherný bože, takový útulný to já miluju :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky mi včera měli debatu museli jsme jim to říct.. už, protože oni že se bude brát ted v kvetnu dřevo na zimu za 8 000kč a hned v červnu že s evezme uhlí už na zimu za 10 000kč a že aby jsme dali od všeho půlku, a že musíme koupit plot, oni prý kupovali hovězí maso tak mi aby jsme koupili plot, jenomže mi tolik peněz za prví nemáme ahlavně šetříme do bytečku co se dá, takže stůj co stůj jsme jim to včera museli říct aby snáma nepočítali stěma výdajama atk, že by jsme to endlai.. aholky, tchýně docela fajn,,,,ale tchán....ten má vždycky svojí radu atak...a je to alkoholik takže těžké sním pořízení...no ale máme to za sebou jako...takže doufám že ted nebo jako do dobby co tady budem nebude dělat nějaký naschváli nebo něco takovýho.... :confused: :confused: :confused:
15. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

tak já jsem byla včera na 3. měsíční kontrole s Andrejkou. Váha je 6,45 kg a délka 56 cm :slight_smile: :confused: . Byla pochválená a příští týden ve středu se máme stavit a mohla by jí naočkovat :slight_smile: , jestli se teda Luki uzdraví. Má hroznej kašel (sedlo mu to na průdušky), rýmu, ale teplotu nemá, tak snad to bude ok :frowning2: .

Já byla včera taky v ZR, dopo jsem byla s kámoškou těhulinkou na kafíčku :slight_smile: (u tety Hany, nechtěla jsem chodit do Ave, když má Luki ten kaše), a pak odpo jsme se s manžou byli podívat na vchodové dveře v PKs a pak jsem si byla koupit halenku v Takku. Naštěstí tam mají velikosti na plejtváky obrovské (což jsem já), takže mám v čem jít v sobotu na svatbu :wink: . Ještě jsem si chtěla koupit botky, ale u Deichmana mi je 40 velká a 39 malá :unamused: :angry: a u Halouzky se mi nic nelíbilo :unamused: .
15. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tu se zase vaří :wink: Já měla francouzské brambory a Luci rybičku a čokoládičku jako zákusek, bez toho to není ono.

Marůdkům přejeme brzké uzdravení. My jsme byli za celou zimu jen jednou nemocní, ťuky, ťuky. Imunitu máme asi super, když jsem to o víkendu viděla, jak se Luci olízávala s bafanem, tak mi běhal mráz po zádech, no a loni na písku jsme taky byli za největší čuňátka.

Z počasí jsem nějaká KO tak jdu zalézt za Luci do pelíšku.
15. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28 je teda malá je kus ženský to je dobře :slight_smile: jé na svatbu jdeš, tak to s etěšíš že???

ivis, jojo tady se vaří pořád :grinning:
a když jsme utho vaření já už mám uvařeno, svíčková s knedlou a masíkem :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo to jsem ještě nezkoušela,ale kuskus máme strašně rádí,dělám ho jako přílohu a nebo jsem ho dělala na pánvi jenom s kořením a zeleninou,je to dobrůtka. Já si dneska koupila ve zdravěnce pohankové vločky,budu je jíst s jogurtem a jáhly,ty jsou zase kvůli magneziu. A dá se připravit taky jako klasická příloha. Tak jsem na to zvědavá.
Jinak já dělám rizoto v troubě,udělám základ cibulku koření,maso,papriku a smíchám to s rýží dám dopekáče,zaliju vodou a nechám píct v troubě.
15. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem taky byla dneska u doktora, na ty křeče mi napsal calcium,magnézko a ještě detralex, páč v jedný noze mám neustálou křeč :frowning2: Ještě si za půl hoďky musím volat kvůli výsledkům krve,tak doufám, že to bude ok.
My dnes měly vepřový masíčko s bramborama a okurkový salát a na večer chystám salát z kuřecího masa a pórku, taková dobrůtka z MMB
15. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

souhlasím že je dneska venku hnusně. Malá usnula doma v postýlce, takže ven ani nepůjdeme :frowning2: Snad zítra bude líp. Já dneska dělala jenom polívku, klasický slepičí vývar. A ještě sem upekla muffiny podle receptu od Rádi.
Raduš, jsou dobrý a docela se povedly :wink:
Luci neviš kdy dojedou Míša?? a chceš poslat nějaký ty kuponky do DM? ještě bych ti mohla poslat těho čaj od Hipp, sice je načnutý, ale skoro celý. Tak jak budeš chtít :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli,to vůbec nevím. Ted jsme s nimi nějak nemluvili a my jedeme na víkend pryč.
15. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a rizoto jíme týden :grinning:
15. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi holky tako počsí ani nemluvím, hnus hnus a ještě jednou hnus :angry: :angry: :angry: já jdu ve 4 na kafčo za známou :dizzy_face:

taky hodně sbírám reepty na MMB, ale máme rádi aji ty klasiky, knedlo zelo vepřo, svíčkovka, rajská, roštěná, salátek a řízky. ptáčky, rizoto, atak prostě takový ty klasický jídla co dělá každej, ale když máme chut neco vytzkoušet tak lezu taky na MMB :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo tak to znám,jedině zamrazit na horší časy. :grinning: I když já moc jídlo nemrazím.
To počasí je fakt nechutné,byla jsem se podívat v pidomu na výprodej obuvy,měli tam i značkové Tamaris,adidas puma. Měli tam bombové ády na mimi,ale stáli 500,- a to mi přišlo dost zbytečné. Koupila jsem si akorát tepláky. A taky jsem si koupila dneska v obchodě vedle Labutě ručně tkaný kobereček,chci ho pak dát před přebalovací komodu,aby mě v noci nebylo zima na nohy,až budeme přebalvoat. :grinning: Ale zatím jsem ho šoupla do koupelny.
15. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak my měli celé odpo návštěvu - sestru s přítelem - takže jsme se nenudili :astonished: Jinak jsem dělala žemlovku na zítra + nám zbyly ještě ty brambory..Takže zítra mám pokoj, jen kdyby bylo hezky a mohli jsme vyrazit dopoledne ven..No, uvidíme. Dnes jsme nebyli, psíka vyvenčila sestra, tak jsem měla klid..

Gabčo - nočník si docela říká, ale dnes jsme měli dopoledne jednu nehodu - počůral se mi do toho boxu na hračky, jak máte taky :grinning: A počůral i pár hraček, co tam měl, tak jsem si zaumývala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď odpo stál na stupánku v kuchyni a pomáhal a taky to pustil - jak má nějakou zajímavou činnost, tak jde nočník stranou..Smrádek..Vojtíšek je borec, že si řekne i v noci..Ale to vstávání.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kristinko - já taky rizoto, dělám podle Járovi mamky z konzervy Favorita, taky je dobrý..

Luci - jéé, adidasky na mimi, ty musely být super, ale pěťo by se mi za ně taky dávat nechtělo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojínky holky, tak já byla na kafíčku u známí, to počasí úplně brrrrrrrrrrr... ale o víkendu hlásí 18 stupnu tak to jsem zvědavá teda :grinning: :grinning: :grinning:

vzkaz, holky vzkazuje Káťa fagulová, jak má malou kačenku, že s emoc omlouvá že semka nechodí, ona by prý chodila, ale nefunguje jíto, nejde jí semka psát a fotoalbum se jí prý taky smazalo...tak se moc omlouvá, že se nemáme na ní zlobit :slight_smile: :slight_smile: :wink:
15. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneškem jsme s brigádou skončila tak ted budu moct zase odpočívat a dělat si práci doma..... :wink: hotel máme hotoví a další kšeft zatím nemáme...ale doma je práce jak na kostele... :wink:

Gabi,máme dr.Mokříše jak píše Jituš je to debil...Ale nebudu s Domčou lítat až do ZR tak to musíme přežít doufám že Domča už tek nemocnej nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale rýma ustupuje a kašel taky už skoro přestal tak doufám že sirupek zabere :slight_smile:

Lucifírku děkujem už je to lepší...

Elis,tak to jsem ráda že se mufínáci povedli :grinning: nám taky chutnají...

Já budu v sobotu dělat buchtu hrk hrk... :grinning: :grinning: :grinning:
Moni,teda to musel být pro tchánovce šok co? :slight_smile: ale hlavně že se vám ulevilo :grinning:

Teda to je mazec že to Cvach nefunguje.... :confused:

To počasí je vážně děsný ale od zítra má být už jen líp tak jsme zvědavá.... :wink: tak pá holky. :slight_smile:
15. dub 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte tam nové fotečky..... :grinning: :wink:
15. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
16. dub 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:
Kyticky: moooc hezké fotečky, je to frajer :slight_smile:
My za chvilku jdeme nakoupit, teda skoro nemůžu chodit, mám strašný křeče v nohou, ráno mi mužíček udělal masáž, tak to trochu povolilo...No samý radosti :frowning2:
Dneska nevařím, máme od včerejška, ale udělám nějakou rychlou buchtu ke kafi :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem fotečku mega bříška. :grinning:
16. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, pěkný bříško :grinning: Já ho mám jako když jsem byla před porodem s Kristýnkou :grinning:
16. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Luci bříško moc hezoučký :sunglasses: Budete mít obříka :wink:
16. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka nestraš,ale možný to je. :unamused: :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak konečně trocha sluníčka,že?

Luci,vůbec mi nepříjde,že máš velké bříško,je moc hezké :wink:
A Raduš,Domča je frajer,na traktoru.To by se líbilo Karolínce :wink:

Jardův bratránek se stal dneska taťkou,tak mám radost.Sice se Filípek narodil o měsíc dřív a je maličký (2,3kg a 46 cm),ale to dožene.Táňa měla nějaké problémy,vysoký tlak atd.,tak si myslím,že šla asi na SC.Ale vůbec nevím,podrobnoti neznáme,hlavně,že jsou v pořádku. :wink:
16. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek