• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Měřili mi to třikrát,třikrát brali moč a krev.
22. dub 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra by tam měla být mladá mašková,že? Nechce se mi volat staré.
22. dub 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo v pátek by tam mladá měla být :wink: teda tolikrát jo? a i moč.... já dvakrát píchanec do prstu a konec, ale lepší jak alergický záchvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pak dej vědět :wink: a jseš borec, že tak makáš, já musím taky a nechce se mi, včera jsem proležela celé odpo a chodila na záchod snad po 5min., myslím, že je malá ještě níž :frowning2:
22. dub 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi ty musíš ležet,at malá vydrží co nejdéle u tebe. Tak bud ráda,že jsi nemusela pít ten jejich blivajz. :grinning:Ale nebylo to tak zlé. Já se ted cítím relativně dobře,myslím pokud pominu tu alergii,tak potřebuju udělat co nejvíce. A už se těším na komodu,to mi zase pomůže. Aleš musím odvézt stůl po počítač. A už to tu začne být trošku nachystané pro miminko. Ještě dovézt postýlku a bude to.
Dneska chci objednat na netu peřinky a povlečení.
22. dub 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda, vždyt si psala, že bude komoda :slight_smile: tak pak vyfotíš, my nakonec nenecháváme dělat, jedeme v sobotu do ikey a lupneme jim tam komody a knihovničku a končíme, potřebujeme dodělat od druhláře ten prostor před kuchyní + ted ten balkon..tak mě to trochu štve, ale člověk ty prachy nes*** a kočárek už máš taky vlastně vid :slight_smile: a kde budeš kupovat peřinky a povlečeníčko? já se v tom u vojtíka vyžívala, ted to malá zdědí a bude :wink:
jinak s tím omezováním sladkým ti to nezávidím, já to ted do sebe láduju jak prase a mám problémy si to odepřít :sweat_smile: to bude macek, už to vidím :sweat_smile:
22. dub 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, dívaly jste se na teploměr? to snad ani není možný :angry:
22. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi bude komoda. Snad to doděláme o víkendu. Ještě přebalovací podložku a narovnám si tam všechny věci pro prcka. Zatím zůtaneme v tomto bytě,tak to můžeme dodělat. V ikey se dá dobře nakoupit. Tak tak peněz není pořád dost. To jsme ted taky zjistili. No nedá se nic dělat,musíme všechno postupně. Aspon si toho člověk víc váží,když to nemá hned a zadarmo ne? :wink:
Peřinky a povlečení budu kupovat na www.mamitati.cz . Tak to vy máte taky ještě nachystáno spoustu práce,ono je pořád co dělat. Já měla taky problém si odepřít sladké a taky se to projevilo na váze. Ale i tak,jsem zjistila,že mám už skoro další kg navím. Takže s tím asi stejně nic nenadělám. Sladké omezím a budu si místo toho dávat něco zdravějšího.
22. dub 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku kosa jako blázen,koukla jsem z okna a omrzlá auta. Dneska na to prdím jít ven. Akorát bych zbytečně dráždila alergii.
22. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak píšeš, člověk pořád do něčeho ty peníze rve a pořádně nic neušetří, ale pak si toho, jak píšeš, víc vážíme :slight_smile: jejda, já ještě nemám pro malou nic, jako podložka, kosmetika..., ot jsem ostuda, už abych taky začala :confused:
a jaký povlečeníčko přesně? at se taky pokochám :wink: :wink: :wink: jinak ta ikea, levná a dětem do pokojíka stačí, mají už drahou postela pak mám vyhlídnuté i stoly s židličkama z toho domestavu a to taky nebude nejlevnější, tak se musí někde ušetřit :wink: ale nevím, kde budu přebalovat :grinning: na přebalovací podložce, ale kde, když budu koupat tak na pračce, ale jinak? :sweat_smile:
jejda, vojta mi ted narazil hlavou do zdi, kam čučí šíša :frowning2:
22. dub 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtík je trdlík :slight_smile: to musela být havárka. :slight_smile:
22. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,

venku sice kosa, ale vypadá to, že bude pěkně :slight_smile: .
Luki sedí na nočníku a čučí na kouzelnou školku a Andrejka je v lehátku a taky zřejmě kouká na kouzelnou školku :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: .
22. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk naprosto pohodové ránko :grinning:
Tak já jdu pokračovat v uklidu. Už mám koupelnu a wc,mám službu na chodbě :unamused: ,tak musím jít vytřít.
22. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: šikulky :dizzy_face:
luci: ty jedeš takhle z rána, já vojtovi odsála rýmu, nějak ho to trápilo, tak jsem se na něj vrhla a tím pádem pak i vysála byt, sice tak narychlo, ale apson něco, stejně odpo už budou všude drobečky :unamused:
22. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo luci: má moňo na čele, troubelín, někdy mám pocit, že si musí lidi říct, že ho tejráme, nohy samej modrák a ted má bradu rozdrápanou + ještě ted to mono, no krasevec hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: chudák Vojtíšek :sweat_smile: . Luki tady taky občas narazí do rohu stěny :wink: :fearful: .
Za chvíli hodím na prodej 3 šatičky a jedno moc pěkný bodýnko, tak se mrkni, jestli chceš :slight_smile: :wink: . Zrovna jdu stahovat fotky :slight_smile: .
22. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: určo mrknu, šatky docela mám, ale sháním kabátek lehčí v té 62 a máš tam 2 jsem koukala, nejsou náhodou vyteplené? chci tak na léto, když se ochladí, k večeru, takže nic teplého ... :wink: a na bodynka taky juknu :wink:
22. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: jsou to klasické mikinky, teplé bych řekla, že moc nejsou :wink:
Jestli bys chtěla tak fakt není problém, by ti to manž dovez, ty by ses v klidu mrkla a viděla bys co by se ti líbilo. Ještě taky budu vyřazovat overalky v 62.
22. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek. Těhotenství je diagnostikováno v děloze, takže jsem štastná, usmívala jsem se na doktora jak měsíček na hnůj :slight_smile: . Vyfásla jsem nemocenskou, jako sestra na interně si nemůžu dovolit pracovat, jsem vystavená rtg záření, agresivním pacientům, tahám těžká břemena a ošetřuju inf. nemocné, tak jsem spokojená, že už tam nemusím, byla jsem to odevzdat hned dnes. Ovšem byla jsem tak nervozní, že jsem vzhůru od 4.30 a TK jsem měla 150/105 a akci 125´...

Luci:ovoce taky obsahuje hodně cukru, divila by ses, jak může ovlivnit hladinu glykémie, omez to na jablka, pomeranče, ne hrozno, banány...Cukrovka je komplexní, velmi složité a pacienty a laickou veřejností velmi podceňované onemocnění, je to civilizační nemoc. V tvém případě bych ale byla klidná, jestli jsi měla jako lačná do 4, a pak jen mírně elevovanou hladinu, netrap se kvůli tomu.Trochu se hlídej, co jíš, zbytečně se neslad´, však to nejsladší už v břiše máš :slight_smile: :wink: .
22. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: moc gratuluju :slight_smile: :wink:
22. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi z toho si nic nedělej,to je normál,minulý týdne měla malá od ségry monokla a bouli na čele,spadla z postele. To je pořád něco.
Zuzi obrovská gratulace,to je :slight_smile: bezva. Zuzi děkuji za radu. Banány mám ráda. A ted jím hodně jablka a pomeranče taky přidám,nebudu to přehánět,dám jeden ks za den. Nápoje taky nesladím,akorát když si dám občas kávu,tak to taky nebudu sladit. Jinak sladké moc nepiju.Určitě to bude v pohodě. :wink:
22. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: tak ty šatičky jsou nádherný, škoda, že už mám :unamused: jinak to bodýnko s dlouhým rukávem bych si určo vzala, jak si dnes přihodila:slight_smile: a ted nevím, jakou z těch dvou mikinek...nespěchá to, manžu nehon, klidně až budeš mít ty čas a cestu :wink:
22. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi: gratulujeme :dizzy_face:
já se rvu čokoškou, vojtas mě zase vytočil - klasika,minule utopenej modem, včera poškrábaná tv a dnes mi zlámal kytku a vysypal celej mokrej květináč a to jsem vysála, do toho jsem vařila, takže paráda...vždy ok, jen si jdu umýt vlasy nebo vařit a pohroma, smradoška malá :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudák mimís v pupíku, tady na vojtu furt jačím :sweat_smile: ale ani nezačne kopat, tak snad je v klidu, když já tady na vojtu nervuju, nebo už je zvyklá :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi teda máte doma veselo. :slight_smile:
22. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
my se zrovna vrátili do doktorů - byli sme na kloubkách a pak na 3měsíční prohlídce. Anet váží 6,3 kg a měří 62 cm :grinning: Jen ji ještě neočkovali proti TBC, to prý za měsíc, nelíbil se mu pupínek po tom prvním očkování. Na kloubky už nemusíme tak je to taky super.

Zuzi gratulujeme k mimísku :wink: To si pracovala na interně v NMNM????
22. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka tak u dr.bezva,tak to je dobře,že malá tak roste.
22. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo :grinning: umělá výživa jí svědčí :wink:
22. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli už nekojíš vůbec? Nebo jenom dokrmuješ? Já doufám.,že budu moct kojit.
22. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr to dneska vystihl přesně :sunglasses: dávám jí nutrilon a kojím (ne obráceně :wink: ) Takže sice ode mě ještě dostane, aby se neřeklo, ale pak dostane i nutrilon. V tom zánětovým prsu se mlíko už nedělá, tak jí dávám jen z toho druhýho. Něco málo tam je,ale žádná sláva :angry:
22. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka: teda, vy máte taky pěknou váhu :slight_smile: , gratuluju ke kontrole :wink: . A kolik ti toho Anetka vypije na jednu dávku a za den?
ad kojení: já pořád držím, ale vždycky musí mít obě prsa :slight_smile: :wink:
22. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží jestli ji dám od sebe nebo ne. když jo, pak z vytáhne těch 150-170 ml jak kdy. No a když má jenom nutrilon tak cca 200 ml ale říkám jak kdy...... a jí tak 5x,6x denně tak jak kdy :slight_smile:
22. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek