• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
kk28 to je dobře,že zvládáš kojení tak dobře.
eelka,to máš jedno,hlavně,že roste a prospívá.my taky vyrostli na sunaru ne. :wink:
Nemám vůbec představu,kolik vůbec vyjde výživa pro mimi,když člověk nekojí,tak 2 tis.?
22. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka,neee,segra dělá na interně v Orlové,my jsme od Ostravy,teda já už ne,já už bydlím 3 roky tady v NMNM.
22. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já tam vlastně taky pořád pracuju,taky na int. :grinning: :grinning: :grinning: Ale už se fakt nevrátím :wink:
22. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kijo,jak jste se dopracovali do NMNM:
:wink:
22. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,šla jsem za manželem :grinning: My jsme se potkali u nás v Orlové,když tam bal pracovně,to bylo v únoru 2007 a v létě toho roku jsem se už stěhovala tady do Města :grinning: :grinning: My to brali hopem,žádné zdržování :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tolik to možná nevýjde,ale drahé je to dost.Taky záleží na tom,jakou značku kupuješ.Nutrilon a Beba je nejdražší,Sunar a Hami je střed.
22. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=79760

Holky,tohle jsem teď dopekla a vypadá to moc dobře,až vychladne,hned koštnu :grinning:
22. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo to je podobné. Já se teda nestěhovala.Ale s bývalým partnerem jsem byla sedm let a bylo to takové nijaké,nechtěl ani moc děti.
S manželem jsem se poznala v práci,nikdy by mě nenapadlo,že by to mohl být můj manžel. A po pár měsících známosti mě manžel požádal o ruku a po roce jsme se brali a snažili o prcka. Ted se nam narodí prcek skoro na tříleté výročí svatby.
Hmm,receptík vypadá dobře.
Já dneska pekla jako těsto na mufiny čokoládové /potřebuji zpracovavat figurky z vánoc a velikonoc/ ,ale hodila jsem to jenom na malý pekáček. A samo jsem si kousek dala. Ach jo. :unamused: Ale chutná to dobře,hromada čokolády.
22. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,mě žádal Jarda o ruku po 3 měsících,co jsme se znali.Všechno jsme stihli v jednom roce...seznámit se,zasnoubit,počít dítě a vzít se :grinning: Brali jsme se v listopadu 2007. :grinning:
22. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co,když si je člověk jistý,tak na co čekat,že?
22. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak buchta je super,mňam.Ta bude asi rychle pryč :grinning:
22. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já teď čekám na Kristýnku, až se vzbudí, že bysme šly něco porobit na zahrádku, dneska se tam pěkně vyřádila. U nás je sluníčko, jen kdyby nebyla taková zima. Tak mám ještě další oblečky pro mimi, doufám, že už poslední, jinak nevím, co bych s tím potom dělala.
Kijo, ty mi děláš chutě, jsem koukala, že v albertu mají melouna, bych si hned dala, asi se tam kvůli tomu i vypravím. Ty jsi dělala v NMNM na interně? A na které?
22. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, velká gratulace k těhotenství :wink:
22. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo: vy jste to vzali pěknou rychlovkou :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to vidíte s tím srazíkem? Já už mám chuť na lattéčko a medovník :grinning: :sweat_smile: . Tu normálně slintám.
Asi se vypravím do NMnM na návštěvu :slight_smile: :wink: , buchta vypadá dobře a než dojedu, tak akorát hezky vychladne :slight_smile:

Jdu věšet prádlo.....
22. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,ne ve Městě,ale v Orlové,já nejsem odtuď.Jsem od Ostravy.Ale těším se,až jednou nastoupím do nemocnice ve Městě,to je parádní špitál,oproti tomu,co jsme měli v Orlové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ˇ

Katko,já jsem ji sežrala i teplou :grinning: Jsem se nemohla udržet :wink: Klidně přijeď,poňuňám si malou :grinning:
22. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na sraz bych šla taky ráda,ale příští týden tady budu mít mamku,tak to nehrozí.A do zítřka se asi nedomluvíme :wink:
22. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,už jsem viděla svou neteř / synovce na USG :slight_smile: Ségra posílala MMS,bude krásný po tetě :wink:
22. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, ještě ty začínej s lattéčkem a fakt vyrazím do Žďáru. Mám tady nějakou prácičku,tak to asi nedopadne, jdu narvat deku do pračky :unamused:
22. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem jako zdravuška chodila na internu ve Městě a teda nic moc, ale teď bude nová, tak to asi bude super. Já se po mateřský do nemocnice nepohrnu, každopádně mám teď Město trochu z ruky, chtělo by to nějakej obvod, ať můžu být víc s dětma :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eelka, já jsem z Orlové, v srpnu by bylo 11 let, co jsem nastoupila na internu jako absolventka. 2 roky na oddělení, 9 na JIP. Orlová je 15 km od Ostravy, okres Karviná. Chvíli jsme dělaly s Kristinkou spolu, ale pak pláchla za mateřskými povinostmi :slight_smile: .
22. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,to já bych taky raději šla na obvod,ale taková místa jsou střežená :grinning: Je jich málo a sestřičky si je předávají mezi sebou :confounded:
A kde jsi dělala před mateřskou Ty?
22. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A máš pravdu,stará interna byla hnusná,ale teď,když jdu náhodou kolem,tak nestačím koukat :astonished: Ale já myslela celkově,že je to špitál na úrovni,nic tam neupadá,ale naopak se rozvíjí apod.To v Orlové nehrozí,tak se zavírá jedno odd.za druhým,segra by mohla vykládat. :frowning2:
22. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra, díky, snad to fakt bude hezký blondatý anjelik :slight_smile: .

V Orlové to není špatné, ta interna. Naše JIP je sice stará jak černé uhlí, ale mladé sestřičky a mladý vedoucí lékař se zlatýma ručičkama / jo mmch., prý se mu bude stýskat, no jo, jsem dobrá sestra :slight_smile: :slight_smile: :wink: /. Umíme spoustu věcí a na to, že jsme nižší JIP, děláme věci vyšší JIP.
Ted´at´si tam už dělají, co chcou, po mně potopa :slight_smile: . Ale ještě si vzpomnenou, jsem výborná čtenářka EKG křivek :slight_smile: .
22. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem studovala :grinning: ,dělala jsem vošku, ještě mi zbývá rok, musela jsem to přerušit-dvakrát, teď mi to nějak nevyšlo, chtěli docházku třikrát v týdnu a na to s malou fakt nemám, nejsou hlídací babičky a teď ještě čekáme prďolu :grinning: Ale zase chci začít, možná zkusím vejšku, uvidíme...
22. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej,tak pracuj na zkrácený úvazek z domu :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi :grinning: :grinning: , zasloužíš si po těch letech odpočinek
22. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže nemáš nic odpracováno?

Tak já už bych do školy nešla,ani kdyby mi za to platili.Ne,že bych byla takový blbec,ale ta nechuť a odpor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulka, taky si myslím, za celou dobu jsem nebyla na nemocenské, chodila jsem do práce s horečkama jak jeblá, ted´si to užiju, jako vášnivá pletařka si na malé napletu, ale ted´ještě ne, ještě počkám, času dost.
22. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už bych taky do školy nešla. Možná to ted´bude znít nabubřele, ale moje zkušenosti se sestrama s vysokou, vyšší nebo postgraduálním studiem jsou veskrze špatné. Nevím, za co dostaly ty tituly, ale...když sestra s ARIP neví, co je SVES, tak to je hnus, velebnosti, jdu blejt. A moje bývalá staniční Bc., s ARIP, to je perla.
22. dub 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek