Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
lucifirek
22. dub 2010
kk28 to je dobře,že zvládáš kojení tak dobře.
eelka,to máš jedno,hlavně,že roste a prospívá.my taky vyrostli na sunaru ne. 😉
Nemám vůbec představu,kolik vůbec vyjde výživa pro mimi,když člověk nekojí,tak 2 tis.?
kijonkova.k
22. dub 2010
eelka,neee,segra dělá na interně v Orlové,my jsme od Ostravy,teda já už ne,já už bydlím 3 roky tady v NMNM.
kijonkova.k
22. dub 2010
A já tam vlastně taky pořád pracuju,taky na int. 😃 😃 😃 Ale už se fakt nevrátím 😉
lucifirek
22. dub 2010
teda kijo,jak jste se dopracovali do NMNM:
😉
kijonkova.k
22. dub 2010
Luci,šla jsem za manželem 😃 My jsme se potkali u nás v Orlové,když tam bal pracovně,to bylo v únoru 2007 a v létě toho roku jsem se už stěhovala tady do Města 😃 😃 My to brali hopem,žádné zdržování 😃 😃 😃
kijonkova.k
22. dub 2010
Luci,tolik to možná nevýjde,ale drahé je to dost.Taky záleží na tom,jakou značku kupuješ.Nutrilon a Beba je nejdražší,Sunar a Hami je střed.
kijonkova.k
22. dub 2010
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=79760

Holky,tohle jsem teď dopekla a vypadá to moc dobře,až vychladne,hned koštnu 😃
lucifirek
22. dub 2010
kijo to je podobné. Já se teda nestěhovala.Ale s bývalým partnerem jsem byla sedm let a bylo to takové nijaké,nechtěl ani moc děti.
S manželem jsem se poznala v práci,nikdy by mě nenapadlo,že by to mohl být můj manžel. A po pár měsících známosti mě manžel požádal o ruku a po roce jsme se brali a snažili o prcka. Ted se nam narodí prcek skoro na tříleté výročí svatby.
Hmm,receptík vypadá dobře.
Já dneska pekla jako těsto na mufiny čokoládové /potřebuji zpracovavat figurky z vánoc a velikonoc/ ,ale hodila jsem to jenom na malý pekáček. A samo jsem si kousek dala. Ach jo. :-| Ale chutná to dobře,hromada čokolády.
kijonkova.k
22. dub 2010
Luci,mě žádal Jarda o ruku po 3 měsících,co jsme se znali.Všechno jsme stihli v jednom roce...seznámit se,zasnoubit,počít dítě a vzít se 😃 Brali jsme se v listopadu 2007. 😃
kijonkova.k
22. dub 2010
Ale co,když si je člověk jistý,tak na co čekat,že?
kijonkova.k
22. dub 2010
Tak buchta je super,mňam.Ta bude asi rychle pryč 😃
hanulka190
22. dub 2010
Ahoj holky, tak já teď čekám na Kristýnku, až se vzbudí, že bysme šly něco porobit na zahrádku, dneska se tam pěkně vyřádila. U nás je sluníčko, jen kdyby nebyla taková zima. Tak mám ještě další oblečky pro mimi, doufám, že už poslední, jinak nevím, co bych s tím potom dělala.
Kijo, ty mi děláš chutě, jsem koukala, že v albertu mají melouna, bych si hned dala, asi se tam kvůli tomu i vypravím. Ty jsi dělala v NMNM na interně? A na které?
hanulka190
22. dub 2010
Zuzi, velká gratulace k těhotenství 😉
kk28
22. dub 2010
kijo: vy jste to vzali pěknou rychlovkou 🙂
kk28
22. dub 2010
a jak to vidíte s tím srazíkem? Já už mám chuť na lattéčko a medovník 😃 :-N . Tu normálně slintám.
Asi se vypravím do NMnM na návštěvu 🙂 😉 , buchta vypadá dobře a než dojedu, tak akorát hezky vychladne 🙂

Jdu věšet prádlo.....
kijonkova.k
22. dub 2010
Hani,ne ve Městě,ale v Orlové,já nejsem odtuď.Jsem od Ostravy.Ale těším se,až jednou nastoupím do nemocnice ve Městě,to je parádní špitál,oproti tomu,co jsme měli v Orlové :-p :-p :-p ˇ

Katko,já jsem ji sežrala i teplou 😃 Jsem se nemohla udržet 😉 Klidně přijeď,poňuňám si malou 😃
kijonkova.k
22. dub 2010
Na sraz bych šla taky ráda,ale příští týden tady budu mít mamku,tak to nehrozí.A do zítřka se asi nedomluvíme 😉
kijonkova.k
22. dub 2010
Jo,už jsem viděla svou neteř / synovce na USG 🙂 Ségra posílala MMS,bude krásný po tetě 😉
hanulka190
22. dub 2010
Káťo, ještě ty začínej s lattéčkem a fakt vyrazím do Žďáru. Mám tady nějakou prácičku,tak to asi nedopadne, jdu narvat deku do pračky :-|
hanulka190
22. dub 2010
Jsem jako zdravuška chodila na internu ve Městě a teda nic moc, ale teď bude nová, tak to asi bude super. Já se po mateřský do nemocnice nepohrnu, každopádně mám teď Město trochu z ruky, chtělo by to nějakej obvod, ať můžu být víc s dětma 🙂
zuzimila
22. dub 2010
Eelka, já jsem z Orlové, v srpnu by bylo 11 let, co jsem nastoupila na internu jako absolventka. 2 roky na oddělení, 9 na JIP. Orlová je 15 km od Ostravy, okres Karviná. Chvíli jsme dělaly s Kristinkou spolu, ale pak pláchla za mateřskými povinostmi 🙂 .
kijonkova.k
22. dub 2010
Hani,to já bych taky raději šla na obvod,ale taková místa jsou střežená 😃 Je jich málo a sestřičky si je předávají mezi sebou :-S
A kde jsi dělala před mateřskou Ty?
kijonkova.k
22. dub 2010
A máš pravdu,stará interna byla hnusná,ale teď,když jdu náhodou kolem,tak nestačím koukat :-o Ale já myslela celkově,že je to špitál na úrovni,nic tam neupadá,ale naopak se rozvíjí apod.To v Orlové nehrozí,tak se zavírá jedno odd.za druhým,segra by mohla vykládat. 😞
zuzimila
22. dub 2010
Segra, díky, snad to fakt bude hezký blondatý anjelik 🙂 .

V Orlové to není špatné, ta interna. Naše JIP je sice stará jak černé uhlí, ale mladé sestřičky a mladý vedoucí lékař se zlatýma ručičkama / jo mmch., prý se mu bude stýskat, no jo, jsem dobrá sestra 🙂 🙂 😉 /. Umíme spoustu věcí a na to, že jsme nižší JIP, děláme věci vyšší JIP.
Ted´at´si tam už dělají, co chcou, po mně potopa 🙂 . Ale ještě si vzpomnenou, jsem výborná čtenářka EKG křivek 🙂 .
hanulka190
22. dub 2010
Já jsem studovala 😃 ,dělala jsem vošku, ještě mi zbývá rok, musela jsem to přerušit-dvakrát, teď mi to nějak nevyšlo, chtěli docházku třikrát v týdnu a na to s malou fakt nemám, nejsou hlídací babičky a teď ještě čekáme prďolu 😃 Ale zase chci začít, možná zkusím vejšku, uvidíme...
kijonkova.k
22. dub 2010
hej,tak pracuj na zkrácený úvazek z domu 😃 😃 😃
hanulka190
22. dub 2010
Zuzi 😃 😃 , zasloužíš si po těch letech odpočinek
kijonkova.k
22. dub 2010
Takže nemáš nic odpracováno?

Tak já už bych do školy nešla,ani kdyby mi za to platili.Ne,že bych byla takový blbec,ale ta nechuť a odpor :-p
zuzimila
22. dub 2010
Hanulka, taky si myslím, za celou dobu jsem nebyla na nemocenské, chodila jsem do práce s horečkama jak jeblá, ted´si to užiju, jako vášnivá pletařka si na malé napletu, ale ted´ještě ne, ještě počkám, času dost.
zuzimila
22. dub 2010
Já už bych taky do školy nešla. Možná to ted´bude znít nabubřele, ale moje zkušenosti se sestrama s vysokou, vyšší nebo postgraduálním studiem jsou veskrze špatné. Nevím, za co dostaly ty tituly, ale...když sestra s ARIP neví, co je SVES, tak to je hnus, velebnosti, jdu blejt. A moje bývalá staniční Bc., s ARIP, to je perla.

Začni psát odpověď...

Odešli