• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky, tak se musím pochlubit, dnes malej spinkal od půl osmé do šesti bez buzení, no paráda, ještě kdyby neprudil pes, tak by to bylo super, ten nás budil od půl jedné - to s ním byl Jára venku, do dvou než se pak usalšil v posteli a usnul.Měl pěknej průjmík, ale z čeho to teda fakt nevím, nic neobvyklýho nesežral..
Kijo - jo, taky máme, na hrudníčku, ručičkách a nožičkách, teď je to ale celkem dobrý..Nám to teda nemokvalo nikdy, spíš to bylo hooodně suchý a rozlejzalo se to - docela dost..Locoid to úplně odstranil, jenže jak jsme ho přestali používat, hned to vyskočilo nanovo a bylo to snad ještě horší..Tak teď asi 2-3 týdny zkouším tu Indulonu a docela to zabírá, nemá to tak krásný jako po tom Locoidu, ale má to fakt jen trošičku - hlavně na tom hrudníčku - taky si to chce škrabkat, když je nahatej, hajdaláček..Na ručičkách to zatím zmizelo úplně a na nožičkách skoro taky...Doktorka na to nicmoc neříká, byli jsme kvůli tomu na rozboru krve, ale samo že nic nenašli, tak uvidíme, třeba nám ta Indulona bude pomáhat a pak už od toho budeme mít pokoj, to by bylo super.
Jinak taťka nám dneska vyrazil do práce, doma byl jenom včera, nechtěl si brát neschopenku, protože pak by výplata stála za velký kulový, ale hnát už dneska se tam taky nemusel..Ještě si chce ten včerejšek nadělávat jako NV, nechce si vybrat dovolenou..Je prdlej! :frowning2: A zítra se už chystá na bowling, jenže co s ním mám dělat, přece ho tady v 27 nebudu přivazovat k posteli :slight_smile: Ale co bude doma, tak bude těžkej marod, to vám říkám :grinning:
16. říj 2008 v 06:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,teda critersko,ty se máš.To malá dneska spala do 1,pak jsem ji 2x musela dávat dudel a ve 4 byla znova vzhůru.Pak jsme vstávaly před 7. :wink: S pejskama to není jednoduché,my už měli od Kuby 2x totálně posr.nou chodbu.jednou jsme mu daly kosti,tak to nějak nedal a podruhé sežral nějaké kvítko u mojí mamky,asi se přiotrávil.V noci jsme to drhli,smrad šílený...i zdi to schytli.teď máme asi měsíc vymalováno,tak snad už nic takového nepříjde.Taky jsme mu museli koupit nový pelech,to už ani vyprat nešlo.No,co vám budu vykládat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My to taky máme na hrudníčku nejvíce,teda teď ani ne,teď má spíše flek na ramínku.Ale vypadá to,že ten excipial mast s mandl.olejem bude zabírat.je to fakt hodně mastné,neobsahuje vodu.Ale je brzo dělat závěry :wink:

Nám sed dneska taťka vrátí,přiveze malé kombinézu a taky tu novou autosedačku,budu v ní malou krmit,zatím,než do ní doroste.Jarda by ji tam šoupl nejraději hned,ale ona ještě nesedí a nemá ani 9 Kg,takže ne e . :slight_smile:
16. říj 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kijo, jojo, to znám, my když jsme měli Arnošta - labradora, tak nám taky párkrát totálně pos... celej byt - jednou to schytaly zdi i dveře, no hrůza.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To Mates to naštěstí vydržel ven, ale teď už jsem s ním byla znovu - ráno ho Jára bral okolo půl páté, než šel do práce, tak pro jistotu, nerada bych na koberci fleky :slight_smile:
Karolínka tomu v noci teda moc nedala, jenže když spinká přes den, tak si aspoň odpočineš tak..To Tadík fakt max. 3x za den po 20 min., to nestihnu nic :slight_smile:
Tu mast bych taky kdyžtak zkusila, kdyby Indulona už více nezabírala, ale teď jsem ho zrovna mazala a nožičky a ručičky jsou čistý úplně jenom hrudníček má trošičku - takové 2 flíčky, ale má je dodělané, jak se včera škrabkal při koupání..
To se máte, že se vám vrací taťka, a ještě takových věcí vám doveze, paráda :slight_smile: Já jsem na to stejná jako Tvůj Jarda, taky když mám pro malého něco nového, už bych ho v tom chtěla vidět a hned to používat :slight_smile: ale tohle je jasné, musíte vydržet než bude hačat a než se vypapá na 9 kg, což bude určitě oboje brzy :wink: Já jsem zvědavá, kolik navážíme u té doktorky :slight_smile:
16. říj 2008 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky zvědavá,ale děti prý v tomhle období moc nepřibírají.Tak počítám,že budeme mít něco malinko přes 8 kg.Půjdu nachystat berušce svačinku a pak snad usne na chvilku,ať zase není protivná.Teď tady tahá Kubu za ucho a on ji za to olizuje ruku.Pak že nemá mít ekzém :grinning: Ne,sranda,z toho to určo nemá. :grinning:
16. říj 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Tadík je taky pořád oslintanej od Matýska :slight_smile: Jenže on mu jde po obličejíčku a to se mi moc nelíbí..Ale taky ho pokaždé neuhlídám..My už jsme podruhé nakojení a dnes dáme na sváčku nějakou přesnídávečku smíchanou s bílým jogurtem, zavírají tady na 2 měsíce Albert, tak jsem koupila přesnídávky - ty 4 v kelímkách od Sunarku o polovinu levnější než normálně..Takže máme zásoby.. :grinning:
16. říj 2008 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nechci,aby malou olizoval po pusině,ale on většinou ručku nebo čuchá k plínce :grinning: Já jsem nedávno kupovala v Plusu Frutapury,to jsou taky ty 4 kelímky,pův cena byla nějak kolem 57 Kč a já to koupila za 20.Takže super,ale ještě jsem je nedávala.Vezmu je teď k mamce,abych tam nemusela nic strouhat a chystat :slight_smile: Karolínka měla banán s hruškou,dala jsem ji poprvé syrovou,tak uvidíme.Ale snědla všechno,zapila to čajíkem a teď je v postýlce a tahá tam kolotoč. :slight_smile:
16. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme mít sváčku okolo 10..Frutapury taky kupuju, Táďa je rád..Ten tady zase divočí na zemi, i se psem, děsně se mu líbí Matesovy tlapy, pořád ho za ně tahá..Plínky taky očuchává rád.. :grinning: Ale stejně je člověk musí hlídat, zrovna teď chtěl na malýho šlápnout, blboun..A kdy zítra odjíždíte, hned ráno? Asi jo, že?
16. říj 2008 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to mi povídej.Kuba má 28 kg,takže taky musíme hlídat.Ale už je opatrnější.Teď jsem s ním vyběhla ven.Malá samozřejmě ten kolotoč utrhla,tak to musí taťka opravit.Zítra pojedeme asi až se malá nasvačí,aby neměla hlad,když tak vemu něco do auta,protože ona se nenechá v autě nakojit,to vždycky čučí všude kolem ale nic.Pojedeme 3 hoďky.když to půjde dobře,ale ráno by ještě neměl být takový provoz,tak snad to bude v pohodě.Dneska budu balit,hlavně věci pro malou,ta jich má vždycky nejvíc :slight_smile:
16. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, Tadík taky, ten má dohromady celkově víc věcí než já.. :slight_smile: Kolotoč - to je šikulka. :slight_smile: My budeme za chvíli svačit - oba :slight_smile: Ty, Kijo, taky se Ti ještě nalévají prsa? Myslím hodně..Já jsem dnes vstávala okol 5:20, malej až v těch 6, už jsem se těšila, až si cucne, ráno mívám prsa úplně bolavá, nalitá..Dnes to bylo extra hodně, protože spinkal celou noc a ani si nedával mlíčko, už mi samo začínalo unikat..To je hrůza, jako na začátku.. :frowning2:
16. říj 2008 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě už se nestává,jen třeba kolem té 2 ráno,když malá vstává,tak už to mám plné,ale jinak ne.Navíc kojím jen z pravého,Karolínka z levého nechtěla,už dlouho,ale vždycky jsem ji třeba v noci,nebo když byla unavená ten levý strčila,Pak už jsem z něj jen odstříkávala večer na kaši a teď už nic. :angry:
16. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vyhráli jsme ve sportce 80 Kč :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to já obě, už je mi to kolikrát nepříjemný, jenže co nadělám.Je to fakt jako když jsme s kojením začínali..To jsem zvědavá jak to bude, až ho jednou budu odstavovat..Sportka - škoda, že tam není ještě pár nul, co? :grinning: Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli to není tajný :slight_smile: , kolik Ti je let?
16. říj 2008 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ty nuly by se teda určitě hodily.To by byla parááááda :grinning: No,začátky kojení...to teda bylo něco!Pořád mi mlíko teklo proudem,prsa jsem měla tak 3x větší,malá se kolikrát ani nemohla přisát.Spala tehdy celou noc,tak si to dokážeš představit.Jarda se mi smál,spíš se mu to líbilo :grinning: Stačilo,aby malá začla plakat a já už jsem cítila,jak se mi spouští mlíčko,to byly proudy :grinning:

Tajné to určitě není,je mi 23.A Tobě? :wink:
16. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: No tak to bylo i u nás..Občas ještě je..I s tím samospouštěním..No hrůza..Prsa nemám sice 3x taková, jenom o něco větší než normálně, jenže já je mám normálně hooodně velký, takže je to stejně děs :slight_smile:
Jinak mně je 22, v prosinci mi bude 23. Já jsem si myslela, že nejsi o tolik starší.. :wink:
16. říj 2008 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně bude v únoru 24.Takže je je to jen o necelý rok.A já jsem si myslela,že jsi starší.Tak o ten rok :grinning:
Karolínka spinká,tak jsem zametla,trochu poklidila.Pak zajdeme do obchodu,taťka si vymyslel na oběd palačinky,tak pak budu smažit o 106.Snad se povedou udělat tenké :grinning: Taky chci koupit mamce aspoň kafe nebo něco,ať tam nejedeme s prázdnou.

A jak dlouho jste s Járou spolu?
16. říj 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s myslela, že jsi tak o ty 2 roky a ono jen o necelý rok :slight_smile: I u Gabči jsem myslela, že je aspoň o ty 2 roky starší, protože lidi na mě čumí tak, jako, že jsem hodně mladá maminka..Ale mně to nevadí :slight_smile: Palačinky tenký neumím, vždycky to skončí katatrofálně.. :grinning: Mamča určitě bude štastná, že přijedete, ať s kafčem nebo bez :grinning:
S Járou jsme spolu 2,5 roku, není to moc, však Tadíka jsme neplánvali, docela nás překvapil :slight_smile: Ale příjemně :wink: - po tom prvotním šoku :grinning: A vy?
16. říj 2008 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my spolu nejsme ani 2 roky :grinning: Potkali jsme se v únoru 07,přesně na moje narozky,pak mě Jarda na svoje narozky požádal o ruku(to jsme spolu byli 3 měsíce).Hned jsme chtěli mimi,takže posl.menzes jsem měla 21.5.(dva týdny po zasnoubení) a hned napodruhé se to podařilo.Byla to rychlovka a jsem šťastná,že nám to tak hezky vyšlo.Svatba byla 3.11.-to už jsem byla nějak kolem 20.tt :grinning: A teď budeme slavit 1.rok :grinning:
16. říj 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však já si myslím, že nezáleží na tom, jak dlouho jsou lidi spolu, se svým ex- jsem byla od 17, skoro 4 roky, a vyklubal se z něj pěknej psychopat, to jsem si začala všímat až ten posl. rok před rozchodem..Ale šli jste na to šupem :slight_smile: A co svatba - ve 20.tt - jaké to bylo? Stejně to letí, budete slavit rok a už budete mít 8 měsíční miminko.. :slight_smile: To my se svatbou zatím čekáme - buď letos v létě nebo za rok v létě, uvidíme..Ať si to Tadík taky užije.. :grinning:
16. říj 2008 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť není kam spěchat,hlavní je,že jste spolu,ne?Svatba byla v pohodě,jen nejbližší.Byli jsme na Rychtě na oběd a pak doma to zapít. :slight_smile: No,už se těším,chtěla bych Jardovi upéct dort,na to výročí,ale ještě nikdy jsem žádný nepekla,tak nevím,co z toho nakonec bude.Musím se to naučit,protože v únoru chci upéct Karolínce,chci,aby měla první dortík od maminky :grinning: Mimochodem,neznáš nějaký jednoduchý recept a postup? :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, proto čekáme..Já bych ji chtěla pěknou, v létě, tady ve Zr na zámku..A je mi jedno jaký léto to bude.. :slight_smile: Hostinu bych brala taky na Rychtě, tam je to fakt moc dobrý, ale to je pro nás z ruky, tak uvidíme, ale to zatím nemusím řešit :slight_smile: S tím dortem - to jsme na tom stejně :grinning: Já péct neumím nic, ani buchtu, nikdy jsem to nezkoušela, takže asi nebudu ta pravá, co Ti poradí..Tak teď budeš u mamky, ta Ti určitě nějakej jednoduchej recept vybere.. :wink: Já Tadíkovi asi k roku nechám udělat, ale taky se to chci naučit, abych mu mohla péct častěji, klidně i dorty, když je bude mít rád.. :grinning:
16. říj 2008 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě chci,aby měla jen jeden a to ode mě!A ne ještě od babičky a od další babičky...prostě jen od maminky!Já peču max.bábovku a štrůdl,na Vánoce jsem dělala linecké a perníčky,toť vše.ještě kouknu i na net,jestki něco nenajdu,mamka taky dorty nepeče,ale kámoška jo,tak když tak poradí :slight_smile:

Co bude Tadík papat?My budeme mít žloutek a nějakou zeleninku.
16. říj 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsi lepší..U nás nikdo buchty apod. nejí - kromě mě :slight_smile: - takže jsem se to ani nezkoušela učit a navíc jsem ani neměla od koho..Já taky chci aby měl Tadík jen jeden dortík - od rodičů, ale nevěřím, že to tak dopadne :slight_smile: Chtěla bych mu objednat nějakej moooc pěknej dětskej, tady u nás v Pekařství Řečice dělají na objednávku a mají fakt moc krásný..Na netu určitě něco najdeš, já když nemám inspiraci co vařit, mrknu na net a hned si něco vyberu :wink:
Jo, vy vlastně ve st papáte vajíčko, to jsi psala, my v neděli.. :slight_smile: Dnes je to kuřecí masíčko se zeleninou - brambor, mrkev, brokolice a cukinka..
16. říj 2008 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já se taky bojím,že tchýně bude chtít taky dort,takže ji musím už teď opakovat,že chci,aby měla jen od nás,protože jinak mě fakt vytočí.
Žloutek někdy ve středu,někdy ve čtvrtek.Včera neměla,tak bude dnes.
16. říj 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, já jsem tele, mám za to, že je dnes st :grinning: To jsem zvědavá, jestli Tě tchýně vytočí nebo ne, ale tipuju, že jo.. :slight_smile:
Tak kdyžtak budete mít co dát Kubovi :grinning:
No, já zatím končím, jdeme papat a pak musím dodělat oběd pro Járu a smýt nádobí, mám toho tam docela dost :frowning2:
A odpo bychom rádi ven, ale jak tak koukám, zatím to tak moc nevypadá.. :angry:
16. říj 2008 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám,že nevytočí,je to inteligentní ženská,tak snad pochopí :wink:

Tak dobrou chuť přeju,my půjdeme taky za chvilku a pak do obchodu :slight_smile:
16. říj 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak už jsem v pohodě - jupíííííí :slight_smile:
koukám, že jste toho pořádně nadrbaly :grinning: no a přečtla jsem i věk, takže jsme všechny podobně :wink:

kijo: tak to byl u vás docela fofřík vid? :dizzy_face: dortíka pro manžu určitě zvládneš, nejsi žádné béčko přece ne :wink: a nic na tom není! s tím pro děti chápu, že chcete jen jeden, to já taky, jenže moje mamka je stejnej “pečák“ jak já, takže tomu asi neuniknu, ale je pravda, že umí fakt krásný, už mi říkala, že plánuje bořka stavitele :grinning: ono jí to dělá radost, tak u nás asi budou dva :wink:

no a koukám, že jsem s mirkem asi nejdýl, jsme spolu 3 a 1/2 roku a 26.8.2006 jsme se brali (po roce a něco) a snažili se o mimí, ale trvalo nám to trošku dýl, asi 14 měsíců, pak se jak zázrakem zadařilo, dkyž jsme to ani jeden nečekal :dizzy_face:

a holky a odkdy papáte to vajíčko-žloutek ne? nevím, kdy začít :sweat_smile: ještěže jste napřed a zkušené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no tak jsem se zase rozepsala, mirek si ze mě dělá srandu, že jsem vypsaná fixa :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: jé ty máš nové fotečky :slight_smile: malá teda fakt spinká zajímavě :grinning: pěkný :wink: :slight_smile:
16. říj 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na Bořka stavitele si teda netroufnu,to ani za nic,ale nějaký obyč snad splácám :slight_smile: No,bude to ještě zajímavé.Jak teď budu v Orlové,tak se poptám kámošky,ona pekla i pro dítě.
Gabi,žloutek už můžeš klidně dát,poprvé stačí půlku,ale pozor na bílek,velký alergen.
tak to jste se snažili dlouho,naštěstí to šlo samo a nemuseli jste lítat po Dr.Nám to šlo rychle,navíc jsem ten den,kdy jsem to zjistila,šla podat výpověď do práce,abych mohla nastoupit tady.Dělala jsem si test přímo v práci,byl pozitivní,takže jsem zase výpověď schovala a šla domů.Ještě jsem v bufetě koupila Jardovi chlebíčky.Takže jsem pořád zaměstnaná v Orlová :slight_smile: Ale ještě že tak,kdybych dal tu výpověď,tak bych byla bez peněz,tak jsem měla aspoň velkou nemocenskou,byla jsem totiž hned od začátku těhu na nemocenské. :wink:
16. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a spinká fakt zajímavé,pipinka moje.Zrovna před chvílí zase usla.Jo a už máme doma tu novou autosedačku-je fakt skvělá a Karolínce se v ní moc líbí,ale ještě si na ni počká,chvíli.
16. říj 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hurá funguju :grinning: - doufám, že jsem to nezakřikla.
gabi to je super, že už je ti dobře :grinning: :grinning:
souhlasím z gabi vy jste toho fakt nadrbaly.

Holky, to je hrozné, že ty vaše miminka mají ekzém :frowning2: , si vůbec nedovedu představit, hlavně aby se jim tom jenom lepšilo

kijo: zítra přeju šťastnou a pohodovou cestu a užij si to a možná ať se Karolínka babičce předvede jak umí taky zlobit :wink: , páč maťulda je vždycky hodnej, když tady někdo je a oni potom říkají jak mám hodné dítě
a co dělá manžel, že je pořád na cestách? to musí být docela na nic, když není pořád doma, ale asi má zase volno o víkendu, že?

critersko: koukám, že ty naše chlapy jsou si nějak podobní :wink: , zdenál si taky volno neveme a za sousedema na pivko a panáčka taky zajde a potom je doma hroznej marůdek, ale je fakt že se docela nadře

jé, holky vy jste na to šly docela rychle všechny. my jsme spolu ze zdenálem 6let :wink:
16. říj 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek