• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Jasně, ono záleží nejvíc na praxi než na nějaký škole, mě by teď bavil nějakej pedagogickej obor, mužík je taky ve škole :grinning: , ty prázdniny jsou super, mám pocit, že je doma pořád :grinning:
22. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jdeme na zahrádku, Kiki je po sváče...Tak papa
22. dub 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo teda vy jste na to byli hodně hrrrr,ale hlavně,že to klape. :wink: Tak to jste se brali ve stejném roce jako my. :wink: :wink:
22. dub 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,klape a doufám,že bude pořád :grinning: :wink:

Já měla dneska klidné odpoledne,malou si vzala babička,tak jsem se šla v klidu podívat do drogerky a pak ještě nakoupui.Zítra jdu dopoledne vyzvednout Karolínce boty-plátěné tenisky,minule ještě nebyly,tak snad už zítra jo.Pak ještě asi kouknu do Zdravěnky apod.A odpoledne se jedeme podívat na štěňátka,doufám,že nezapomeneme vzít foťák :wink:
22. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo a to je hlavní. :wink: nad tím nemá cenu přemýšlet a užívat si,dokud to je tak jak je. :wink:
22. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..
nezlobte se já ůbec nestíhám, vždycky namrknu na facebook, apson ale nějak na pokec mi nezbývá čas, mám ted tooh moc, ale doufám že po víkendu bude volněji.... ak s enezlobte holky..
22. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak já jsem už před šestou vstávala,mám vyžehlenou hromadu prádla. Dala jsem si sprchua umyla vlasy.Ještě mi chybí umýt podlahy a vysát. A budu mít pohodový den.
23. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

luci: téda, ty jsi šikulka :slight_smile: , takhle makat už od rána :wink:

Já chtěla jít dopo ven, ale nevyšlo mi to, páč Andy mi usnula, tak jsem jí nechtěla budit. Už se těším až přijede manža a půjdem ven dosázet thůje :slight_smile: :wink: . Taky jsem si říkala, že bysme si mohli něco ugrilovat, dala bych si nějaké dobré masíčko :slight_smile: :wink: .

A jak to vidíte s tím srazíkem? Já asi pojedu příští týden do ZR, tak bych tady zase písla kdy a uvidím, jestli by někdo mohl.
23. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda Luci, ty seš rychlík. My teda taky vstáváme v šest, ale použitelná jsem tak kolem osmé :slight_smile:
My tady máme švagrovou se synovečkem, tak jsme byli celé dopo venku, děti před chvilkou odpadly :slight_smile: ,tak je chvilku klídek.
Jinak my příští týden budeme ve Žďáře, ve středu-to jedu do poradny :wink:
23. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

přejeme Vojtíkovi vše nej k dnešnímu svátku :grinning: A pusinku od Karolínky :wink:

Já jsem byla dneska malé vyzvednout ty tenisky,jsou super,světle modré s růžovou :wink: Chtěla v nich jít i spinkat :wink: :grinning:

Odpoledne půjdeme za pejskama :grinning:
23. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk já bych na kávičku zašla :wink:
23. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, dneska nějak nestíhám, dopo jsme byli venku a ted vkládám nějaké hadříky po vojtíkovi na mmb, kdybyste některá něco chtěla :wink: mám tam pár kousku a budu postupně dál přihazovat...
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=84078
ID 84078

jinak moc děkujeme k blahopřání k svátku, vojtík dostane dáreček až odpo a pak bude tatka hlídat, jdu ke kadeřnicí, jupí, si dáchnu :slight_smile:
23. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi jéé ty se máš ke kadeřnici bych šla hnedle.
23. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, se těším,mamka mě ve středu nabarvila, tak ted jdu na melír, jen nevím jakej, tak mi snad poradí a trochu to přistříhnout, mě to ted v těhu nějak nechce poslouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu na 5 a půjdu už dřív, at stihnu drogošku...si odpočnu od kluků :wink:
23. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budeš mít bezvadné odpoledne. Ono to občas neuškodí.
:wink:
Já mám ted teda strašné vlasy,taky bych potřebovala zušlechtit.
23. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem přidala fotky štěňátek,mrkněte,jsou krásní. :wink:
23. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo: štěnátka nemají chybu, jsou naprosto úžasní, hned bych se taky pomuchlala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Zuzce moc moc gratulujeme k potvrzenému těhulkování :astonished: :dizzy_face: Hezky si to, Zuzi, užívej a snaž se nepřipouštět si, co se může a nemusí stát, to by se člověk zbláznil, já se taky snažím nad takovými věcmi - třeba co by se mohlo stát Tadíkovi - moc nepřemýšlet..

Jinak my jsme pěkně nachrchlaní, zase.. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rýmujeme a kašleme, ale zase tak hnusně, tuberácky..Už nevím co mu na to mám dávat..Pěkně mě to štve, zrovna, když začíná být venku tak hezky..

Kristinko - štěňátka fakt krásná, takoví bobíčci malincí, když si představím, že za nějaký čas budou jako Kuba... :wink: :slight_smile: Karolínka má super ty tenisky, taky jsem Tadíkovi pořizovala, ať má na motorku - teď je to náš hlavní dopravní prostředek - a na lítačku..Chtěla jsem taky tyrkysový, ale měli jen ve velikých číslech, my máme 24, tak máme tmavěmodré Befado s koníkem..Je z nich taky nadšenej, ale do postýlky je naštěstí tahat nechce :grinning:

Radu - v Losenici to ušlo, i když Tadík chtěl být pořád venku, vevnitř ani náhodou a zrovna nebylo moc pěkně, byla zima a foukal vítr + do toho to nachlazení.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co Ty, už nebrigádničíš?

Eliško - tak snad se sejdeme jindy, buď na srazíku nebo třeba v Los., budeme teď jezdit častěji..

SRAZÍK - navrhovala bych tedy v týdnu od 3.-7.5., to snad budete moci dorazit ve větším počtu :wink: Tak se ozvěte, kdo by dorazil a na jaký den by se vám to hodilo, nám s Tadíkem je to úplně fuk, já to tam pak kdyžtak radši zamluvím :wink:
24. dub 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Zuzce moc moc gratulujeme k potvrzenému těhulkování :astonished: :dizzy_face: Hezky si to, Zuzi, užívej a snaž se nepřipouštět si, co se může a nemusí stát, to by se člověk zbláznil, já se taky snažím nad takovými věcmi - třeba co by se mohlo stát Tadíkovi - moc nepřemýšlet..

Jinak my jsme pěkně nachrchlaní, zase.. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rýmujeme a kašleme, ale zase tak hnusně, tuberácky..Už nevím co mu na to mám dávat..Pěkně mě to štve, zrovna, když začíná být venku tak hezky..

Kristinko - štěňátka fakt krásná, takoví bobíčci malincí, když si představím, že za nějaký čas budou jako Kuba... :wink: :slight_smile: Karolínka má super ty tenisky, taky jsem Tadíkovi pořizovala, ať má na motorku - teď je to náš hlavní dopravní prostředek - a na lítačku..Chtěla jsem taky tyrkysový, ale měli jen ve velikých číslech, my máme 24, tak máme tmavěmodré Befado s koníkem..Je z nich taky nadšenej, ale do postýlky je naštěstí tahat nechce :grinning:

Radu - v Losenici to ušlo, i když Tadík chtěl být pořád venku, vevnitř ani náhodou a zrovna nebylo moc pěkně, byla zima a foukal vítr + do toho to nachlazení.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co Ty, už nebrigádničíš?

Eliško - tak snad se sejdeme jindy, buď na srazíku nebo třeba v Los., budeme teď jezdit častěji..

SRAZÍK - navrhovala bych tedy v týdnu od 3.-7.5., to snad budete moci dorazit ve větším počtu :wink: Tak se ozvěte, kdo by dorazil a na jaký den by se vám to hodilo, nám s Tadíkem je to úplně fuk, já to tam pak kdyžtak radši zamluvím :wink:
24. dub 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kruci, tak se mi to povedlo sem dát dvakrát, to jsem dobrá, ani nevím jak :grinning:
24. dub 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak manža je v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Lukáška jsem vyslala s babičkou a dědou na chalupu :slight_smile: :wink: a já si to tady užívám jen s Andrejkou :sweat_smile: .

Jinak já budu určitě v ZR v pátek 30.4., takže bych dopoledne na kávičku mohla, tak kdyby měl někdo chuť tak se určo domluvíme. Odpo se totiž jdu podívat na svatbu mojí kolegyňky z práce :slight_smile: a pak jdu do kadeř nechat se ostříhat a na melír :slight_smile: a večír má moje švagrovka zapíjení svobody, tak babi bude hlídat a já, že bych tam na chvíli taky zašla :grinning: :grinning: :grinning: .

ad srazík: to si dejte datum nějak mezi sebou jak se co komu bude hodit a já uvidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se taky hlásím :wink:
Domík už spí a já mam chvilku sem mrknout :wink: dnes jsem uvařila kuře na paprice a jelikož jsme vstávala v pul 8 tal v ve čtvrt na 11 jsme měla vařeno tak od té doby jsme byly všichni venku kolem baráku furt náká práce dnes jsem přesazovala muškáty,vyndala jsme solární lampičky pohnojila jahody, a vyprala 2 pračky honza se normálně nudil tak okopal celí záhon jahod já čučela jak péro z gauče :confused: :grinning: bylo nádherně tak se toho muselo využít :wink:

Kijo,nádherný štěnátka sakra já bych ho hned brala ale Honza nechce ani slyšet :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si snad počkám do příštího roku na vlčáčka :slight_smile:

Jituš,se mu nedivím DOmča chce být taky furt venku hnusně nebo hezky :grinning: srazík bezva ale nevím jak to bude ted je práce dost jo jo chodím stále ted umýváme auta svoje jsme si taky nablejskala a sedačky jak byly děsně špinaví člověk by ani neřek normálně jsme poprví vyděla barnu potahu originál :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jak nový až na ty rezatý fleky ale těch se taky zbavím...
když mě to vyjde tak se s váma rádi uvidíme...mám volno v pondělí ale uplně nabytý :grinning:

Zuzi,taky gratulujeme k mimískovi :slight_smile:
24. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak si užívám ranního klídečku, Luci spala u babičky, měli jsme jít s manžou na oslavu narozek, ale dělá nepřetržitě už 3 týdny 14 hodin denně vč. víkendů, takže toho má plné brejle, tak jsme zalezli brzo do postele a užívali si toho prostoru v posteli, naše Pipi se teď strašně ale strašně v té posteli roztahuje, jakmile bude mít Zdenek volno, tak vyrážíme koupit tu dětskou postel.
Takže už mám vyžehleno, vypráno, uklizeno, ještě zabalím dáreček pro bráchu, nakonec jsem mu koupila v našem Shopping parku košili v Takku a jdu za Pipi. Ještě se stavím předtím do bazénu, chtěla jsem jít už včera, ale došla jsem těsně po zavíračce :angry:

Jo Jíťo v pátek jsme se míjeli na Libušíně, šla jsi s nějakou kámoškou a já šla vyfluslá z aerobiku, ale už jsou u mě vidět pokroky, i když pořád jsem jak tele :unamused:

Zuzce gratulujeme k těhulkování :wink:

Kijo: štěnátka jsou naprosto úžasné, Luci by hned domů jedno brala, ale u táty by to rozhodně neprošlo :frowning2:

Gabčo: tak jak jste nakoupili v Brně??

Lucifirku a Gabčo už 28.týden???, téda to utíká :wink: Pupíčky máte krásné, tak akorát :wink:

tak papa, všem krásnou slunečnou neděli :slight_smile:
25. dub 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivis a dobré ránko všem.
Já už jsem dneska taky vzhůru od půl sedmé,ale ještě jsemsi lehla k telce. Včera jsme byli na pizze a je mi pěkně blbě.
Já dneska budu dělat guláš s knelíkem.
Jinak včera jsme dovezli komodu a postýlku,tak si to tu pomalu chystám,. Ještě musíme koupit madla. Až to budu míthotové,tak určitě nafotím.
Tak Gabi jak jste nakoupili?
Jíto teda ty nemoci jsou otravný. Počasí se pořád mění,člověk neví,jak se oblíct.
:frowning2:
25. dub 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my měli dnes sportovní odpoledne.Byli jsme na kolech u Ski hotelu a pak na koupáku,bylo krásně,ale jsem unavená jako prase :wink: :grinning:

Zítra přijede mamka na týden a v pátek ji povezeme zpátky.Snad bude hezky,abychom mohly trajdat venku :wink:
25. dub 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jdu na chvilku nakouknout
kijo: teda závidím, já bych jela na kolo hned :wink: :wink: :wink: :wink: bude se ti dobře spinkat :wink:
ivis: šikulka s tím aerobikem, jejda bych tak něco dělala, ale asi se k ničemu ted pořádně dlouho nedostanu :confused: a to si dokážu představit, užívaní si prostoru v posteli :grinning: :wink: třeba se lucinka zamiluje do nové postýlky, jak náš vojtík :slight_smile: i když ted při usínání mě 5minul s pláčem volal, jsem vydržela a chrní jak dudek, nechci aby si zvykal, že zafnuká a já honem honem poletím, to bych lítala několikrát za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

luci, ivis: jinak v brně jsme pořídili, super, dvě komody pro každého prcka jedna + knihovnička a nějaký detajlíčky a doplnky do pokojíčku, mirek si nakoupil nějaký hadry a já vojtíkovi tričko a malé krásné fialkové leginky na léto s mašličkou na nohavičkách, bude frajerka :slight_smile: pak jsme si zajeli k raušům do bíteše na papů a bylo po výletě, lae v olympii mě malá tak tlačila, že jsem byla během 1hodiny 4x na záchodě, to bylo děsný, jsem pokaždé myslela, že to neudržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudák mirek :sweat_smile:

jíto: ted snad rymuje každej, tak at se drží bobíček, vojta se z toho začíná dostávat, tak snad už bude pokoj, když je hezky...

jinak na sraz uvidíme, je nám to jedno, já jen ted toho budu mít hodně a dost mě tlačí břicho a chození už moc nezvládám díky tomu jak je malá nízko, takže uvidíme, mamka zítra odlíta do miamy, takže jí musím chodit denně krmit micinu a to bude něco- skoro 3 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a zítra se chystáme pro plátáky- kecky na písek a k tamanům pro takový ty gumový sandálky na zahradu k babičce a dědovi, on tam furt zalívá a má nohy zlitý jak prase, tak snad pořídíme pidi velikost, nevíte, u jakých vietnamců pořídím? díky :slight_smile:
25. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi tak super,že jste takhle dobře pořídíli,my už máme komodu taky doma,ale ještě to není dodělané.
26. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.tak konečně po dlouhé době se ozývám.nějak mi sem nešlo psát a skoro se ani přihlásit.já vás snad ani nedočtu.a taky se mi smazala alba..

GABI:pěkné bříško.:slight_smile: a snad už je Vojtík OK.

ZUZI:gratuluji k početí miminka.hlavně žádný stres,být v klidu a na všechno myslet pozitivně :slight_smile:

KIJO:moc pěkné fotečky štěňátek

jo,nám tak rychle vyrostla nožka,že už máme č.23,tak jsem dneska byla kupovat botasečky naproti té kavárny.vyprali jsme botasky od peddy a jsou moc pěkné.v těch starých kačenku už bolela tak nožka,že chodial jen po špičkách,jak se asi bála došlápnout :frowning2:
jinak u nás asi nic novýho.taky bych byla pro srazík :slight_smile: pokud nás tam budete chtít.tak zatím pa pa
26. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahoj holčiny,

tak to vypadá, že za chvilku bude pěkný slejvák, a to jsme se chystali s kámoškou na písek, tak třebas se nám to ještě vyhne.

My jsme včera měli tu oslavu bráchových narozek, tak jsme se na písek dostali až večer v 19h, samozřejmě jsem se total přecpala dobrotama - chlebíčkama, tiramisu.... A ranní bazének byl super, akorát v 8.30 v neděli ráno bych tam nečekala tolik lidí, přišly tam dvě rodiny dohromady s 5 dětmi, a ještě nějaký dědoušek :frowning2: vodička byla opět teplá, hned bych s Luci šla, kdyby neměla plísňovou infekci po celém těle(samozřejmě z bazénu na 4.škole. :frowning2: :angry: :angry:

Gabčo, to jste tedy pokoupili věciček v Brně, taky bych hned jela na nákupy :wink: A mamka se má, Miami, tak to je prima, moc závidím :wink: Kdyby vám náhodou dovezla jeden pohled navíc, tak bych byla moc šťastná - já jako vášnivá sběratelka pohledů :slight_smile:

Lucísek už mě volá, tak papa
26. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, to byl slejváček :angry: a my chtěli pro ty botky, tak asi autem, až se to uklidní, ach jo....
luci: si chytla plísn.infekci na 4ce jo? teda to jsou neřádi, ono to můžeš chytnout v jakémkoliv bazénu, ale ta 4 prej na to dost prdí...mamka to měla na zádech a nemohla se toho dlouho zbavit :sweat_smile: jinak chlebíčky, tiramisu teda, závidím :wink: jinak mamka se má, ale má stresy, aby se dostala zpět, kvůli tomu islandu, aby zase nezačala chrlit...

luci: tak pak vyfot.. :slight_smile:já si nakonec přebalovák objednávám na mmb :slight_smile: pokojík budeme malovat a dávat dokupy asi příští neděli, tak pak taky nafotím :slight_smile: no a dnes mi je nějak blbě, nemůžu nic jíst a když do sebe něco dám, tak mi je blbě, tak snad to přejde, abych ještě neměla nějakého střeváka :angry: a jak ty? určo vše ok :slight_smile:

cvach: tak napiš na adminy, at ti ta alba dají do pořádku :wink:
26. dub 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:já už na to kašlu.pak budu dávat postupně fotky...
26. dub 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek