• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
gabi ta nevolnost už k tomu asi patří.Já blindila včera. Bylo mi taky zle ze všecho.Ale dneska mi zase chutná. Ráno jogurt s vločkama a banánem,ve městě zmrzku,k obědu guláš, svačina koláček s tvarohem a ted tvaroh nasladko,takže dieta žádná. :angry:
Ale večer už moc nejím,protože mi je pak před spaním strašně blbě.
26. dub 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem. :wink:
27. dub 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak včera u nás pěkně sprchlo. Aspoň se podlil trávník a stromy co jsme sadili a dneska jde vidět, jak se všechno zazelenalo :slight_smile: :wink: .

Já bych měla jít zítra s Andy na očkování, ale má trošičku rýmu tak váhám jestli jí naočkovat. Hani co myslíš ty? Luki se mi zase trochu rozkašlal, takže toho očkovat nenechám určitě.

Jinak v pátek teda razím do ZR a uvidím jak na tom Andy bude (aby neměla teplotu) tak bych zašla na kávičku :slight_smile: . Přidá se někdo? Kdyžtak bych to ještě upřesnila ve čtvrtek.

No a v pondělí jedu do ZR zase, protože jdu odpo k zubaři, takže to bych teoreticky na kávičku taky mohla zajít :slight_smile: .
27. dub 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28 já bych v pátek snad mohla. Odpoledne na kurz.
27. dub 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já uvidím jak budou vypadat děti a ve čtvrtek bych písla, jo? Já bych přijela zase dopoledne, páč odpo už to mám narvaný.

Jo, nevíte, kde bych koupila pěkný svatební album? V trinetu a na radnici jsem byla, a nic mě nenadchlo :confounded:
27. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28 mě by se to taky hodilo dopoledne,tam zatím nic nemám. Odpoledne zřejmě půjdu na předporodní kurz do nov.města.
Teda alba fakt nevím. ještě zkusit papírnictví na náměstí a na pěší zoně koh i nor.
27. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Kačo,jestli má Andrejka rýmu,tak bych raději nešla,raději odložit o týden,dva,než si pak něco vyčítat. :frowning2: Ono se nic nestane,když se to odloží.

Luci,jak to,že do Města?
27. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,tak my už jsme vzhůru zase od šesti, Kristýnka teď odešla čurat-chodí sama a zavírá za sebou dveře, je to šikulka :slight_smile: . Jinak teď sleduje kouzelnou školku a potom jdeme nakoupit.
Káťo, no já bych s tím očkováním počkala až budete fit :wink: V tom papírnictví na náměstí měli pěkný alba
27. dub 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoušela Andy odsát a skoro nic jsem neodsála, tak se tam kdyžtak půjdu zítra ukázat a uvidím co mi řeknou :wink: . Já bych jí právě už chtěla nechat naočkovat, protože 15.5. jdeme na svatbu, tak nechci aby jí očkovali těsně před tím. Každopádně díky za názory :slight_smile: .

Do papírnictví musím, tak se tam na to kouku, díky Hani :slight_smile: .

Luci: takže na ten pátek si ještě písnem, jo?

Já si teď lámu hlavu nad proslovem na svatbu a připravuju hry :slight_smile: :wink: . Jo a ještě si musím koupit nějakou pěknou halenku :slight_smile: .
27. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už vážně musíme ven, protože Kiki právě nazouvá lyže, má je už koupený na příští zimu, musím je důkladněji schovat nebo mi poškrábe plovoučku :grinning:
27. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo svobodová dělá ty praktické lekce nácviku porodu jenom v NM.
27. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28 určitě,písneme si,nebo máme číslo. Jinak se k nám třeba někdo přidá. :wink:
27. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jdu projít,venku se to trošku vybralo. Jdu namrknout do nábytku a kuch. studia pro inspiraci.
27. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: takže v pátek už máte nácvik dýchání a masáží? Jestli jo, tak to se nasmějete, to bylo super :slight_smile: :wink: :grinning:
27. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,ale půjdu jenom já sama. :slight_smile: Manža nechce jít,byl včera a byl z toho na rozpacích,na to,že on se nikdy nestydí z toho byl nějak na větvi a skoro nechtěl jít. Ale nutit ho nebudu,něco se tam přiučím já a u porodu se uvidí.
27. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem to dala manžovi příkazem, tak šel a pak se mu to hodilo, protože mi krásně radil jak mám dýchat a připadal si děsně důležitý a hlavně byl opravdu potřebný :grinning:
27. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.já bych taky v pátek dopoledne mohla,pokud by vám to nevadilo..

KATY:já bych s tím očkováním taky počkala :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se nechce manžela do něčeho nutit a stejně by se asi ani nenechal přinutit..
Cvach proč by to mělo vadit,čím víc nás bude,tím lépe. :wink:
27. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachna: určitě to vadit nebude, vďyť jak píše Lucík, čím víc nás bude, típ líp :slight_smile: :wink: . Jen mi prosím písni do IP svůj telefon, kdyby se náhodou v pátek něco vyvrbilo, já se nedostala na net, abych ti mohla dát info, jestli teda dojedu :slight_smile:

Teď tu mám řvoucí duo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk tak to musí být,snad už se to uklidnilo. :slight_smile: :slight_smile: Já umyla nádobí,pověsím prádlo a nějak se mi nic dneska nechce. Tak nevím,co budu dělat.
27. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, už je klídek, Luki je už v posteli, ale dělá tam binec, ale nechám ho a Andy teď kouká v koši :slight_smile: .

Já si musím pouklízet bordel z kuchyňské linky a jít pověsit prádlo :slight_smile: . Kdybych tady nedatlovala, tak už to mám, že?! :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk jo,jo to znám,člověk pořád na něco čučí :grinning:
27. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, koukám, že nejsem jediná, komu se nic nechce, já teď dodělávám oběd, Kiki mi usnula u polívky, tak jsem jí teď přenesla do postele. Prádlo mám taky dopraný, tak to půjdu pověsit :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to vzala rychlovkou, myčka už myje, prádlo už je na sušáku a obě děti už chrupkají , :slight_smile: :dizzy_face: tak si udělám kávu a budu hledat perníkové srdce. Nevíte, kde bych ho mohla koupit?
27. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc se omlouvám, že vám sem lezu. Mám takovej dotaz. V pátek jedeme na víkend do hotelu podlesí a chceme si pak cestou zpět udělat výlet na Devět skal. Dá se tam nějakam co nejblíž dostat autem, abychom tam nemuseli s kočárkama. Nebo jaký byste doporučili výlet? Díky moc. L.
27. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
tady se maká, káto, taky potřebuju, přijed na návštěvu :grinning: :wink: a jaký perníkový srdce, tak počkej na pout? nebo spěcháš?
jjinak s tím očkováním bych káto taky radši týden počkala :wink: :wink: :wink:

luci: máš ode mě ip, jsi zlatíčko, děkuji :slight_smile:

jiank já ted dofrčela z poradny, vše ok, teda malá je opravdu moc nízko a krapet zkrácenej čípek, takže větší klídek, ale už se otočila a je to i podle maškové jasná holka, jinak se mě císař nevyhne, kvůli tenké stěně na jizvě děložní, která stále slábne a díky níž a tlačení miminka mám ty super bolesti a tlaky břicha, takže mezi 12.-16.7. bude zuzka venku, jen si musím vybrat, kdy se mi to hodí :grinning: teda pokud nebudu náááhodou rodit předčasně...
27. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gimulka: přikládám mapu, dá se přiblížit autem - žlutě vyznačeno, pak na P zaparkovat a zbytek jít pěšky, užijte si výlet na vysočině :slight_smile:
27. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda moc to není vidět, pojedete přes Krátkou, Kadov, Blatky....kdyžtak ti tu mapu můžu někam poslat ve větším :wink:
27. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
gábi díky, máš IP
27. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi tak už to máš naplánované,aspon to budeš mít v klidu za sebou. Lepší,když ti to takto naplánovala. Byla tam mladá? Já jdu na kontrolu až příští čtvrtek. S tím klídkem to je sice hezký,ale jak to udělat vid. :unamused:
gimulka,my na tomto hotelu byli s kamarádkama na tanečním výkendu a je to moc hezké okolí.
27. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek