• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
luci: jojo byla tam mladá, super :wink: jiank s tím klídkem jak píšeš, musí se víc zapojit i mirek, když dojede z práce, se mě mašková ptala, jestli si nechci jít dáchnout na nějakej den do špitálu, to určitě, bych bobínka doma nenechala ani náhodou, už v porodnici budu na nervy a bude mi strašný smutno :frowning2:
a co ty? dobrý? už papáš? já se ted narvala, fůůj, mám 9kg, jsem se dnes vážila, tak počítám, že dokonce bude další +9 a já cisterna hadr :grinning:
27. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pak písní, až budeš mít po poradně, já jdu za 14dní a bude mi dělat ten utz, tak to tobě udělá ted jak půjdeš, určitě :slight_smile: tak si zapamatuj hlavní rozměry mimíska, at můžeme srovnat, kdo má většího klacíka :grinning: :wink:
27. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Vám už se to krátí, co? Popravdě Vám ty bříška už nezávidím, ale to malé voňavé miminko bych si klidně zopákla :slight_smile: .

švagrovka se vdává 15.5. a já jsem jí chtěla dát jako svatební dar perníkové srdce a na tom by byly penízky :slight_smile: , tak jsem to chtěla dřív, abych si to připravila. Nebo máte někdo nějakého tipa jak vtipně dát penízky?

gabi: pěkně to máš naplánovaný :slight_smile:, jen si vybrat datum :slight_smile: :wink:
27. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Gabi ještě jsem ti chtěla napsat k tý čepičce jak se ti líbí, že Andy ji má teďka akorát, takže je spíš tak na to 3. měsíční mimčo :slight_smile: :wink:
27. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jdu ve čtvrtek a to už vlasně budu začínat taky 30.tt tak asi proto jdu ted po třech týdnech. Ty jo to je něco neskutečnýho,že příští týden už budu ve 30.tt,se mi tomu nechce ani uvěřit. Snad si to všechno zapamatuju,myslím ty rozměry. :grinning:
No nedivím se ti,že se ti nechce ležet v nemocnici,si to nedokážu představit,to musí být strašnej opruz.I když by to bylo nutné,tak bych to vydržela.Ale....
Já papam dost,mám 11kg nahoře :angry:
kk vždyt ty ještě máš malé vonavé miminko. :grinning: Je to takový zvláštní,si to na jednu stranu nedokážu představit a na druhou se už tak strašně moc těším.
Jinak tady bývá pout kolem půlky kdvětna,tak to možná stihneš koupit srdce. :wink: Jinak teda nevím,kde by ho mohli mít na prodej.
27. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona švagrovka se právě vdává toho 15.5., takže to je přesně na pouť.

Jinak Andy už fakt miminko není, to už je skoro 7 kg macík, který se na tebe tak krásně tlemí až ní naskakují na tvářích
důlky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

No nic, jdem ven, musím na poštu poslat balíček :slight_smile: :wink: .
27. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky se ted poslední dobou chodím jen koukat ale nepíšu jsem náká líná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je tou prací sice jsem od pátka doma ale vůbec se necítím odpočatá :sweat_smile: no tak sned se to zlepší včera jsme grilíkovaly bylo to bezva :wink: zkouška na sobotu bude velká grilovačka :grinning: budu o rok starší :grinning: :grinning: :grinning:
Jináč já jsem pěkně nachcípaná asi jsem ten bacil chytla od Domíska je to děs člověk si řekne je jaro ale bacily řádí furt :angry:

na srazík bych dorazila hned ale nevím jak to bude s prací a když jsme nachcípaná abch vás nenakazila :frowning2: takže kdyžtak až jindy moc si to užijte...

kk28 no tak to je pěkný dárek mě taky většinou napadají kravinky třeba dnes jsme dědovi koupily k svátku uzený :grinning:
Jituš a ty vyřid Járovi všechno nej k svátku :slight_smile:

jo když mluvíme o svátku opožděně Vojtíkovi všechno nej nej ...

holky určitě přidejte fotečky pokojíčků pro mimísky jsme děsně zvědavá :wink:
No a taky jsme se chtěla zeptat nevíte o nákejch stránkách děcké pokojíčky jako návrhy???Chtěla bych DOmískovi začít vymýšlet pokojíček ale zatím žádná inspirace nechám si ho udělat na míru u jednoho známeho ale vůbec si nedokážu představit co kam dát v neděli jsme zrušily cestovní postílku tak to má Domísek víc místa na hraní ale je mu to fuk :angry: :wink:

Domískovi včera dorazila čtiřkolka tak na ní dnes venku řádil děsně nadšenej.. :grinning:
Příští týden se chystáme do zoo do Jihlavi už jsme tam letos někdo byl?
27. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: s tou čepičkou, ale to by vycházelo na říjen, což je ještě teplý :unamused: a kdoví, jakou bude mít hlavičku, jestli škeblinu jak vojtas :grinning:
musím jít, vojta mi jde dělat snídani do pokoje :grinning: dostal ks váttku nádobíčko, tak vaří o 106 a pak frčíme nakoupit kravín a užít si sluníčka :slight_smile: tak pa
27. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=652
tak jsem ted vytvořila toto,kdysi to dělávala mamka a je to moc dobré a ne moc sladké. Zítra dostane manža do práce pro kolegy.
Gabi tak si užijte vycházku
27. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme se ted vrátily z venku...bylo to po dlouhé době bezva se projet po vsi :grinning:
Lucifirku,to znám dělala jsme to švagrovi k narozeninám místo dortu :wink: byla to mnamka ale já do toho vůbec tvaroh nedávala :confused: tenkrát jsme to dělala podle časopisu Claudie...jen máslový krém :slight_smile:
27. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti je to fakt dobré a ten tvaroh,mnamka. už bych si nejradši dala.Ale musí to ztuhnout. A navíc je mi zas nějak blivno,jsem si dala kousek bagety s čes.pomazánkou a zeleninou a za dvě minuty jsme ji zase vyhodila.Asi mi malý dává najevo,že tohle teda jíst nebudu. :unamused: Tak jsem si dala už jen banán a rohlík se šunkou. Dneska už nic radši nebudu.
27. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím,že by to mohlo být dobré i s pudinkovým kremem.
27. dub 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme se vrátili z venku, teda Kiki si ještě obula holinky a šla zkontrolovat taťku, dělá chodníček, ale už jí půjdu odchytit, aby se nabaštila :slight_smile:
Luci: s tím pudinkovým krémem jsem to taky dělala, ale lepší je tvaroh :wink:
Káťo: my jsme minule na svatbu koupili malou truhličku, na dno jsme dali penízky pro novomanžele, pak to zasypali solí a na to ještě pár čoko penízků. Takový pirátský poklad. Mělo to velikej úspěch :grinning:
27. dub 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani: to zní pěkně a kde jsi prosím koupila tu truhličku ? :sweat_smile:
27. dub 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
truhličky mají Kačí bud v květinářství na Veselské na růžku a nebo jsem je viděla za pár korun u ťamanů na stalingradě,nad barvama.
27. dub 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, já jsem jí koupila na Veselský :wink: , tam mají moc pěkný věci
27. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. Tak mi je zas nějak blivno po snídani.
Dala jsem si sprchu a umyla vlasy. A asi vyrazím hned dopoledne do solné jeskyně. Jestli tam budou mít volno.
28. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hani: 32tt, to je rachot :confused: :wink: :wink: ale ty už jseš nachystaná vid? :wink:

luci: teda to je děs, jsem si říkala, ted taky řádí nějakej ten střevák furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo to je těhu období, mě už to taky štve, je to otrava...tak myslím, at je brzo lépe!!! a co žáha?
28. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co jíta a tadeášek? už je dobrej?
28. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

díky za reakce na truhličku :slight_smile: .

My jsme dneska byli u dr. a Andy jsme naočkovaly :slight_smile: :wink: . Zatím je v pohodě, tak doufám, že se k nám žádná reakce nedostane. Lukášek ještě spinká a Andrejka si hraje pod hrazdičkou :slight_smile: :wink: .

Luci, Gabi: téda, takové starosti :slight_smile: , snad to jsou jen nějaké těhu nevolnosti :wink:
28. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi ono to bude asi spíš od těhu,než střevní potíže. Je mi blbě jen z věcí,co mě fakt dráždí a pálí mě z nich žáha. No aspon už tak nežeru. :grinning:
28. dub 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky.

Tak jsme se dneska s mamkou a malou prošly a byly jsme se podívat na štěňátka,už si krásně hrajou,kousají, "štěkají" :grinning: Když bude čas,dám fotky zase.

Jinak jsme dneska byly u Dr,malá už má 2 měsíce rýmu,takže v pátek jdeme na ORL.Mám z toho hrůzu,nevím,jak se nechá vyšetřit,ale je tam prý nějaký dr,co má 3 děti,tak snad bude mít zkušenost.Doufám,že nebudeme muset jít do špitálu na trhání nosních mandlí :frowning2:

Luci,Gábi,šetřete se :wink:
28. dub 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme teď dorazili z venku, byli jsme jezdit na kole a teď jsme si opekli klobásky. Kiki je ve vaně a já uklízím tu spoušť, aby mě ráno nekleplo :grinning:
Gábi: máš pravdu, je to rachot :grinning: Dneska jsem byla v poradně a dr mi říká, že mám břicho, jako kdybych čekala dvojčata. Však se taky tak táhnu :angry:
Jo a připravený už mám snad všechno, ještě smontovat postýlky :slight_smile: Dneska mi přišla korbička ke kočárku, mám z toho děsnou radost, jen to mimí mi tam chybí...
28. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my jsme byli celé odpo venku a posekli jsme trávník :slight_smile: ,
Luki už je v postýlce, ale zatím si tam stále povídá :wink: a Andrejka si brouká. Teďka měla teplotku 37,6 po odečtu, ale zatím jsem jí nic nedala, tak snad jí to víc nestoupne. No uvidíme :confused: .

Hani: a jakou barvu tý korbičky jsi sehnala?
28. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: , tak mi už jsme skoro po snídani, akorát Kiki teď řeší, že je zamazaná od marmelády, tradice :grinning:
Káťo: máme červenou korbičku, je moc hezká, už jsme ji včera dali na podvozek a byla to taková manipulace, že sporťák už na to asi dávat nebudu :grinning:
29. dub 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo ta rýma je teda pro malou mrzutá. :unamused: Doufám,že to nebude vážné.
29. dub 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré ránko. Já už si vařím obídek.Dělám zalitou polévku (houbouvá s bramborama a smetanou) a palačinky. Dneska asi zase dorazí ségra,tak abychom se mohli hned najísta jít ven. Zítra budu muset asi k maškové pro papír na peníze a v týdnu je hodit na firmu. Jinak mě je zase nějako blbě od žaludku,tak jak na začátku těhu. Tak jsem zkusilajenom chleba se sýrem a hořký čaj. To snad zvládnu.
29. dub 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
DNeska jsme měli budíček o půl třetí ráno od sousedky pod námi,že jim teče šachtou voda,jeslti je to od nás. A teklo nám to sem od sousedů zezhora,všude máme sádrokarton,takže fakt bezva. Mokrá zed i v kuchyni. :unamused: A ráno to teklo zase. Za ty tři roky,co tu jsme už je to potřeti. :frowning2:
29. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

zdravím po delší době... teď jak je hezky,tak sme celý dny venku a večer se pak dohadujem s manželem o pc :wink: Včera sme byli v ZR v kině na Ženy v pokušení. Skvělej film, doporučuju všem.
Naše Anetka začala nějak zlobit. V noci odmítá spát, hlavně teda k ránu. Třeba dneska je vzhůru od půl7 a ne a ne ji uspat...Celkově je taková oťáplá a chvilku nevydrží.. Buď na ni má vliv úplněk nebo ji začínají růst zuby (i když nevím jestli to není brzy).
Musím jít, už zase brečí :frowning2:
29. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliško tak to je nepříjemný,třeba jí fakt rostou zoubky. :wink:
29. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek