• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Krásné ráno,

děti koukají na kouzelnou školku, tak se aspoň v klidu nasnídám :grinning: .

kijo: držím palečky, aby to měla Karolínka dobré. Luki má taky rýmu už dlouho, ale nás zatím nikam nevyslala.

Luci: a co tam broboha ta sousedka dělá, že Vás vytopí? :confused: :angry:

eelka: Luki měl zoubky ve 4 měsících, takže už se to tam Anetce může připravovat, ale pokud jí už není vidět, tak by to ještě bolet nemělo :slight_smile: . Andrejka začla slintat jak bernardýn, tak jsem zvědavá, kdy se objeví zoubek jí :sweat_smile: . Chladící koustátka mám připravená, ještě je třeba koupit mundisan gel :grinning: :wink:.
Jinak ve 3 měsících, můžou mít takové období vzdoru (růstové vzpurt) a už to taky není mimčo, takže bude čím dál víc vzůru. Andrejka už vydrží vzhůru třeba 2 hoďky, někdy i dýl :sweat_smile: :confused: .

Jo, jinak včera večer měla Andy 38, tak jsem jí dala čípek, tak uvidím jak na tom bude dneska a kdyžtak bych musela kafíčko zrušit :frowning2: . Jedině někam ven na zahrádku, když by bylo pěkně (třeba k tetě Haně).
29. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači to by mě taky zajímalo,už to je potřetí. Dneska prý jim praskli hadičky u baterie,ale tu mají v kuchyni a tohle bylo v šachtě,tak nevím. :angry:
Kači v pohodě,podle toho,jak bude Andrejce a mohli bychom bud na zahrádku k radniční,nebo k tetě haně,at nemusíme sedět v té ledárně. :wink:
29. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je teda zase pěkně blbě,snídaně šla ven. Asi si zavolám ke gyndr.,nechám si napsat něco na alergii a na tu žáhu.
29. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
teda furt marůdci :frowning2: kijo: moc myslíme, at vám to dopadne dobře a hladce, malá je šikulka, určitě překvapí :slight_smile: :wink:
luci: teda to není možný ! já už jsem ok, musím zaklepat.....

jinak vojtovi se zase zhoršil pindík, přestali jsme dávat mastičku a zase mu to nejde přetáhnout, já už se z toho zblázním, v pondělí jdeme k dr. na kontrolu, tak nás asi pošle za dětských chirurgem do nového města, chudinka malá, já jsem z toho úplně na nervy, od miminka mu to šlo přetáhnout krásně a celé a pak najednou po antibiotikách ted v lednu dostal do pindíka zánět a od té doby mu to nejde a nejde :cry: já to určitě zase ořvu za něj ...

ale zase sjem si udělala radost, přišla mi nádherná tunička od nextu pro malou, tak trochu zlepšení nálady a vojtík je dnes taky kupodivu zlatouch k zulíbání, tak snad mu to vydrží do večera :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak my bojujeme pořád s tou vyrážkou, v noci jsem spala asi 3 hoďky :frowning2: Luci dvakrát chytla záchvaty škrábání, takže jsem celou noc promazávala. Hodně se jí to rozlezlo už i na druhou půlku těla. Přes den to je v poho, ale v noci ji to vždycky chytne :frowning2: Chjo, berunka moje. Ale jak tak čtu, tak každého bobíška něco trápí :frowning2:

A co plánujete děvčata na zítra?? Košťata již máte připravená??? My se asi půjdem mrknout na Libušín, snad zvládnem i ohňostroj.
29. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

ivis a čím malou mažeš?Chuděra,já si pamatuju,jak se škrábala Karolínka,když měla ekzém jako mimino.To byla vždycky do krve :frowning2: Já jsem teď taky nějaká olezlá,mám vyrážku(suché červené flíčky) na břichu a teď mi to leze i na hrudník.V pondělí jsem objednaná na kožní,tak jsem zvědavá,co mi na to dá a hlavně,z čeho to mám :angry: Do bazénu nechodíme,ručník mám svůj,alergická nejsem...nevím teda.
29. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojínky holčinky :slight_smile: jka se máte??mi ted tady máme svagrovku a tchanovci cím dal horsi..takze na prd proto smeka ani moc nechodím, jak tu je není cas.. :frowning2: už aby jsme byli pryč ježiši..holky takový nervy teda...to si nedovedete představit...
29. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak já včera ani nestihla přečíst,co jste tu natreperendily.
Já se za chvíli chystám zavolat k Maškové,jestli by mi něco nenapsala na tu alergii. Včera jsem byla venku a večer byl šílenej.
A žáha to samé.
Dneska to zase vypadá na krásné počasí.
30. dub 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to je teda opruz,vid,když se v rodině nemůžou dohodnou. Člověk má svatý klid,když bydlí sám. Dojede na návštěvu a kdykoliv zase může odjet. Já už bych teda společně s nikým bydlet nechtěla.
30. dub 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Gabi,chudák Vojtíšek,mi ho je líto. To nás asi taky čeká takový klučičí potíže. :frowning2:
Ivis to je trápeníčko,ségry malá má ekzém a když vidím,jak šíleně se někdy škrábe.Já to znám z dětství,ségra mívala také ekzém a třeba v noci se drápala,že to trhalo uši. Ty chuderky malý,když jim člověk nemůže pomoct.
30. dub 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem,
já už mám všechny věci do ZR nachystaný :slight_smile: , trošku jsem si hodila něco na ten můj ksicht :wink: , takže teď mám na chvíli klídek. Ani jsem si nemyslela, že bych to všechno takhle hezky zvládla.

Andrejka ještě spinká nahoře v ložnici a loupežník se kouká na pohádku.

Moni: ještě chvíli vydržet a už budete mít klid :slight_smile: :wink: . Mě stačí, když sem přijedou mí rodiče na 3 dny, tak se většinou už druhý den pohádáme :frowning2: .

Ivis: chudinka malá, to musí být hrozné :frowning2: . A nějaké prášky proti škrábání nejsou? :confused:

Gabi: takže Vojtíškovi šel pinďour přetáhnout a teď ne? :confused: Lukimu jde pěkně i když mu to ještě na kousku drží, ale tvrdí nám, že mu to samo povolí. Jinak už si ho umí přetáhnout sám :grinning: .
30. dub 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a kk28 - děkuji jojo ještě musíme vydržet, ale kdyby nám někdo aspon něco řekl ale nám nikdo neřekl ani půl slova, jen se odemně očekává abych uvařila aby měla co do huby...no teda jako děs....
holky ale dneska se to teda vydařilo to počasí to vám povím :slight_smile: uvidíme snad vydrží až do večera kéž by :slight_smile:já jdu vařit a pak nachystat n čarodky vše :slight_smile: :slight_smile: :wink:
30. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,tak Kristýnka dneska vstávala v 7, hurrrrrá!!!!! :grinning: . Já už jdu taky vařit, abychom mohly po kouzelné školce jít ven. Doufám, že počasí dneska vydrží, mám naložené masíčko na grilování. Večer se půjdeme s Kiki mrknout na čarodky za sokolovnu. Dneska mě zase honí mlsná, asi uplácám dort ze zakysanky :wink:
Moni, my bydlíme přes týden sami, na víkend sem jezdí tchánovci, ale jsou naštěstí super. Vydrž, ještě chvíli a budete ve vlastním :wink:
30. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se ještě hlásím než vyrazíme na víkend do Orlové :slight_smile:

Byla jsem ráno s malou na tom ORL,takže mandli nosní má zvětšenou a trhání nás nemine,ale až kolem 3 let.Stejně jako alergologie,že prý mu přijde,že má projevy alergie.Ale to taky až po 3 roce.Takže dostala malá sirup na alergii a koupila jsem v lékárně vincentku ve spreji,tak budeme stříkat :wink: No,aspoň,že nemusíme do nemocnice teď.I tak řvala jako tur,nenechala na sebe šáhnout,děs.

Tak se mějte hezky a já se po víkendu ozvu :wink:
30. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo,tak to teda u doktora žádná radost vid. To pojedete do Nov.M. do nemocnice vid,tak jsem taky dřív hodila.
30. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se hlásím taky ještě než vyrazíme :slight_smile: ted jsme sbaštili kačenu se zelím a knedlou :slight_smile: malá dopapává:slight_smile: ona jí miluje takže taková pecka no ale co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jak jste tu psali o vyrážkách malá má celou pusu rozdělanou a aji stehna, má to od vlhčených ubrousků :angry: už neím který používat asi žádný ale když nikam jedeme a papká zmrku tak čím jí třeba v zoo utřít sakra, asi snad nosit v pet lahvi vodu s plínkou bavlněnou a leda tak nebo já už fakt nevím :angry: :sunglasses: tk holčinky pá zatím počasí je krásný ale snad se nezkazí :sweat_smile:
30. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zpátky od dr.,byla tam mladá mašková a kupodivu i obě sestry byli příjemné,čekala jsem nějaké připomínky. Na alergii mi dala dithiaden,prý nic jiného nemůžu a na žaludek anacid. Tak to snad zabere. Ted si udělám nějaký obídek,koupilajsem si rajskou polívku a udělám smetanové brambory. Budu trošku poklízet a odpoledne pojedu do N.M. na ten kurz,tak doufám,že to tam najdu. :slight_smile:
Nevíte někdo,kde to tam přesně je a jestli to najdu v pohodě? Jsem se zapomněla zeptat KK28. :wink:
mona a to už jste vyzkoušeli fakt všechny druhy ubrousků? Asi jo,blbý dotaz vid. :grinning: Ségra si chválí ty z DM. Ale vy jste asi citlivější. :frowning2: Nemají něco třeba ve zdravěnce nebo v lékárně ?
30. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, my jsme tenkrát byli na kurzu pod nemocnicí v tom domě s pečovatelskou službou, ale nevím jak je to teď :wink:
U nás se spinká, doufám že jí to vydrží ještě tak hodinu. Já jsem dneska dělala ťamanský nudle podle MMB, je to mňamka :slight_smile:
Teď si dám kafíčko a potom ještě vytřu podlahu v kuchyni, Kristýnka totiž vařila se mnou :grinning:
30. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani tam by to mělo být. Takže to zřejmě v pohodě najdu,když nebude kde zaparkovat,hodím to nahoru a dojdu pěšky. Je to nějak vidět ? Není to zastrčené?
Už se docela těším,akorát tam budu sama.Tak nevím,jeslit mi to bude k něčemu platné. Ale aspon se něco dozvím.
30. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,

Kijo: tak to jsou teda vyhlídky, alergie, trhání mandlí.... :frowning2:

Nám se začíná vyrážka zlepšovat, včera jsme namazali Elocomem a ten pomohl(akorát jsou tam kortikoidy, tak jsem to nechtěla Luci předtím mazat), jinak máme ještě nějaké namíchané mastičky z lékárny, na kterých ani není název.

Luci my měli ten kurz také v domě s pečovatelskou službou, a jak píše Hanulka, ten je hned pod nemocnicí - hezká opravená budova po pravé straně. Takže to určitě najdeš.

Já jdu odpo si zacvičit a večer asi vyrazíme na Libušín na čarodky. Škoda že nemáme zahradu, to bych si hned opekla buřtíka a udělala party :wink:
30. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis děkuji za radu,to určitě najdu.
Hlavně že malé ty mastičky pomáhají,musí to být nepřímemné. Strašně to svědí. Chuderka.
A jak to tak vypadá,tak čarodky u nás žádné nebudou. manža asi půjde na pivo,nebo nevím. Já mám do sedmi kurz. No aspon půjdu domů a nebudu dráždit alergii.
Taky bych si dala buřtíka.
30. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi zatím jsem si ten dithiaden nevzala,přijde mi to driák a mám si ho brát až na noc. Dneska budu ještě řídit a tento lék uspává a oblbuje,tak to nebudu riskovat.
30. dub 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky,mě to skočilo sem,já to psala do jiné diskuze. :angry:
30. dub 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všechno nejlepčí k dnešnímu svátku :grinning: :grinning: :grinning: tak at vás nikdo neupálí :wink: já si jdu obnovit letecký průkaz :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to venku začal krásnej slejvák :angry:
30. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kde jste kdo :confused: :fearful: ? To vás všechny upálili :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: ?
2. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky.Tak jsme zpět z Orlové.Počasí nám celkem vyšlo,v pátek bylo krásně,byli jsme do 21,30 venku,malá taky,vůbec ji nešlo dostat domů.Ale tak jednou za čas... :wink:

Já jdu zítra dopo na kožní,jsem zvědavá,co napíše mě na tu moji vyrážku :frowning2:
2. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme se právě vrátili z Polničky z Vagónu, manžílek s Kiki jel na kole a já autem, i když jsem měla chuť na kolo naskočit :frowning2: Jinak se víkend vydařil, na čarodky jsme se mrkli za sokolovnu a Kiki šla spát o půl desáté, v sobotu jsme tady měli kamarády, tak jsme grilovali masíčko :wink:
2. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo tak at to dopadne u kožní dobře. Jinak praktická lekce v N.M.se mi líbila. :wink:
3. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek