• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ahojky Luci,

šla bys dneska na kafčo?
3. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači já ted čumla teprve sem. Jsem se pustila do uklízení. Má se přijít někdo podívat na byt.
3. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

tak my měli víkend docela na pohodu :wink: V pátek měl manžel dovču, tak sme vyrazili do ZR po nákupech a po vyřizování, ale řeknu vám, že město bylo pěkně zasekaný autama a do toho na každý křižovatce byli policajti a kontrolovali. No děs běs.... Večer sme pak byli tady za hasičárnou,kde byl takovej menší ohýnek :slight_smile: V sobotu sme pak uklízeli u našich uhlí :frowning2: Záda mě bolí ještě dneska. No a včera sme byli navštivit Anetčinýho pradědu.
Dneska je to na prd, začalo pršet a vypadá, že jen tak nepřestane :confounded: Ach jo.....
3. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, nebyli ste včera v Losce??? Myslím,že sem na tebe mávala,ale nevím jestli si to byla ty a jestli si mě viděla :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,

tak vás neupálili??? Já tedy momentálně vypadám jako čarodějnice, takže jsem měla namále:slight_smile: Vlasy už mám odrostlé, nutně potřebuji barvu, tak si jdu něco odpo koupit na město a mamka mi to večer naplácá.

V pátek jsme se byli podívat večer na Libušíně, nějaké čarodky Luci vůbec nebrali, zato skákací hrady ano :frowning2: :angry: :unamused:
Ale úspěšně i když s brekem jsem ji to rozmluvila, téda já to nechci vidět na pouť, to bude masakr :angry: :angry:
Kdybychom bydleli kdekoliv jinde v ZR, tak prostě půjdu na pouť až v neděli, a je to, ale my ji máme přímo pod oknem. Chjo. :angry:

Eliško: jasně včera i v sobotu jsme byli navečer v Losce, a v sobotu jsem zdravila z auta Marťu. Doufám, že už Luci začne jezdit do Losky(teď babi nemohla, takže hlídala jen mamka), a my se konečně stavíme.

Jinak vyrážka nám zas prokoukla, tak snad to nakonec nebude alergická reakce na nějaké zvířátko :unamused:

A také máme nějaké maminkovské období, včera jsem Luci uspala a šla si zaplavat(byla to pohodička, byla jsem v bazéně sama) a Luci se asi za 1/2ho´dky vzbudila a tatínkovi tu brečela,že chce mámu, ale uklidnila se u videa ze svatby.
3. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já jsem dneska v poklusu. Byla jsem s Kátou na kafíčku.Pak jsem uklízela byt a vařila. Byli tu zájemci na byt. A pak jsme hned jeli zkonzultovat kuchyn. Ted jsem dělala salámovou pomazánku.
3. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak už máme 1 cm, srdíčko bije, já jsem dostala průkazku :slight_smile: .
3. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi :wink: bezva :grinning:
3. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale na další usg až 8.6.v Ostravě, je to ten genetický na nosní kůstku a šíjové projasnění. Do té doby nic, to nevydržím, asi si zajdu k nám na internu a nechám si udělat sono tam :grinning: , myslím, že náš pan doktor bude jen rád, je to taková všetečka :slight_smile: .
Taky jsem dostala 7 tbl. Femibionu, je to listovka plus další B.
3. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ono to uteče,neboj. já jdu na poradnu ted ve čtvrtek,tak jsem taky zvědavá,na toho našeho prďolu. Kolik bude vážit a měřit.
3. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla napsat, že zbytek té listovky do 12. týdne jsem si koupila :slight_smile: .
3. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je to normální, chodit jen jednou za měsíc?
3. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi je, až ke konci těhu se chodí častěji.Listovka je důležitá,tu ber. A mě ji píše gyndařka a doporučila celé těhu,prý jako preveci chudokrevnosti.
3. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, kyselina listová, B12, foláty, tohle znám, je to na krvetvorbu,na vývoj a vzhled krvinek, na jejich velikost... já debil jsem to špatně spočítala, koupila 2 balení / přes 600Kč, alelujáááááá/, ale naštěstí to asi bude zobat manžel, jelikož má hematologickou diagnosu, nezávažnou a asymptomatickou naštěstí. Takže každý máme jedno balení :slight_smile: .
Jsem ráda, že už mám vycházky. Dneska jsem zase měla vyšší TK, ale po chvíli a opadnutí největšího stresu z čekání v čekárně /skoro hodinu/ jsem měla normotensi. Čekárna na gyndě je společná s chirurgií, seděl tam týpek ála socka a ožralec, věk cca 35 max. a neuvěřitelně smrděl, nožiska mu jely aji z bot, hnus. Já jsem měla vždycky citlivý nos, ted´je to ještě horší, cítím všechno! To byl očistec.
3. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tobě o tom nemusím nic říkat vid. :grinning: Tak to má manža blbý,naštěstí,že nic vážného. Samé odborné názvy,koukám. :sweat_smile: Teda to je humus,ten týpek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, Luci, já se ráda nechám poradit, ujistit se od zkušenější těhotné, jak to je. Sice rozumím mnoha věcem, ale pokud jde o mé dítě, jsem stejný zmatkář jako například úřednice nebo prodavačka :slight_smile: . Navíc jsem se dlouho pohybovala mezi jinýma dg., dneska jsem se třeba ptala sesstřičky, jak se počítají ty těhotenské týdny, tak už to vím :wink: . Nemůžu všechno vědět / ale je fakt, že nechci umřít blbá /, medicína mě zajímá, ale když něco nevím, nestydím se zeptat. Takže ti děkuju za odpovědi :slight_smile: .
Můj Zdenda, to je případ. K trombocytopenii / nedostatek krevních destiček / má ještě poruchu srdečního rytmu, takže kardiologie, hematologie. Naštěstí obě dg. bezpříznakové, klidné. Ta trombocytopenie je dědičná, ta porucha srd. rytmu vrozená. Už jsem si to všechno zjistila :slight_smile: . Ale je to jinak zdravý, silný a statný chlap. Jak jinak :wink: .
3. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já moc zkušená nejsem, :grinning: Jsou tu zkušenější.Tak člověk nemůže vědět všechno,že? :wink: A musí se pořád učit nové věci.Jinak by zakrněl. :grinning: :grinning: Tak hlavně,že je manžel jinak v pohodě a neomezuje ho to nějak obvzlášt. :wink:
3. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každopádně zkušenější než já. Já se toho prosince nedočkám snad :slight_smile: .
3. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotku,pupíku.
zuzi to jen tak vypadá,že to je doba. Já si ted zase říkám,že za chvíli budu bez bříška a bude mi strašně chybět. Jsem si ho tak vymodlila a za chvíli bude pryč.Bych si ho ještě klidně nechala. :grinning: Ale pak budeme mít ten náš poklad v postýlce. Neboj,ono to uteče opravdu rychle,já si taky říkala,když už budu mít pupík a bude to vidět. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

zuzi: moc gratulu k srdíčku a k těhu řidičáku :slight_smile: :wink: :slight_smile:

Já jsem nějaká zničená :unamused: , vůbec nic se mi nějako nechce.

Luci: tak Lucka tě zná :slight_smile: :wink: a asi zná tvoji ségru :grinning: . Prý na kafčo s náma zajde :slight_smile: .
3. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači tak to se budu na kávu těšit,já ji potkala ve dveřích,jak jsem odcházela. :wink: A to že máš kopr se ti nedivím,já ho měla celý víkend a kdyby mě to dneska nenutilo,tak bych se na to taky vyprdla. Hodilajsem fotečky na faceboook,ještě abych měla na památku kdyžtak foto starého bytečku.
3. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak prodej dopadl?
3. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,zatím ne,ale byt se pánovi moc líbil,líbilo se mu,jak je všechno zrekonstruované a zařízené.Ale zatím si dal čas na rozmyšlenou.
3. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak se taky hlásím po delší době :slight_smile:

zuzi: gratuluji k úspěšnému utz, pěkně bobínek roste a jak píšeš lucík, do prosince to uteče raz dva, uvidíš :slight_smile: a nestresuj se pořád, ale raduj :wink: :wink: :wink: jinak to musela být super společenost v té čekárně, kor těhule jsou na čich náchylné, fůůůj si dokážu představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci: no pupík roste o 106 vid? :dizzy_face: musíme se taky někdy domluvit, já mám pocit, že furt lítám jak blbec a nestíhám a to se mám vlastně šetřit :sweat_smile: a to by bylo fajn, kdyby kup dopadl :slight_smile:

káto: úplně jsem ti zapomněla napsat, že věcičky super, malá bude kočka, příště se musíme sejít a víc popovídat :slight_smile: :wink:

jiank my se dnes vydali s tím pindíkem na kontrolu a zrovna tam dr. nebyla a ordinaci na dnešek zrušila, je tam jen jeden den v týdnu odpoledne, takže půjdeme až příští týden asi...když ted řádí ty střevní chřipky, nechci tam dopo lézt, jak kvůli vojtovi, tak kvůli sobě, už to vidím, jak napotvoru bychom to chytli :unamused:

no a vojtáskovi jsme objednali to kolo bez šlapek - odrážedlo a holky, super, doporučuji, dnes dorazilo, vojtas na to sedl a jel, sice balanc ještě musí vychytat, to bude ještě pádů, ale šlo mu to dobře, vždy to ustál a ani jednou ještě nespadl, dávám mu týden, dva a bude dávat nohy z kopce nahoru a jezdit jak dospělák, děti jsou fakt talenti, jak se rychle učí, vyfotím vám ho a lupnu sem :wink:

jo jinak čarodky u nás taky super, byli jsme na hradech, nezajímačka a pak jsme šli pálit k nám před barák, pár sousedů s dětičkama se slezlo a vojta šel spát ve 22:00, ale užil si oheň a buřtíky :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme,
ani nedočítám, to až po obědě, pokud se nám zadaří se spánkem.. :slight_smile:
Nemáte, holky, dnes někdo cestu na městečko, dopoledne? Zašli bysme s Tadíkem do kavárničky..Tak na tu desátou..Vím, že je to narychlo, ale kdybyste některá měla cestu a čas, tak se můžeme domluvit...
4. kvě 2010 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybyste někdo šli, tak písněte, my pomalu vyrážíme, musíme ještě venčit..739 622 514.
4. kvě 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

právě sem přidala pár nových foteček,tak se mrkněte :wink:
4. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme se vrátily z procházky, musely jsme jít zkontrolovat kravičky :slight_smile: Dneska plánuju dokončit veškerou přípravu před porodem, ať už mám klid :grinning: Kristýnka si teď prohlíží knížky, tak mám chvilku klídek.
Eli, to je smíšek :wink: , myslím, že se podobá tatínkovi.
Ani jsem nevěděla, že máte v Losenici takovej koutek, já jsem tam byla asi někdy na podzim a to tam byl myslím jenom stoleček s pastelkama a pár hraček
4. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
jíto: tak jaká byla kavárna? :slight_smile: já byla na poště poslat pár balíčků z mmb, tak jsem nemohla a stejně si to přečetla pozdě :sweat_smile:

jinak jsem holky na mmb lupla pár úplně novejch hadrů od firmy REJOICE, měla jsem možnost koupit lacině, ty mikinky vypadají suprově, měla jsem jich víc a byl o ně za tu cenu šupec :wink: tak kdyby se některé třeba něco líbilo :wink:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=84078
4. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elka: malá je krásná, moc hezké fotečky :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek