• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
jo ještě jen se nelekejte, ty hadříky nejsou vyžehlené, nafotila jsem, jak jsem rozbalila z orig.sáčku, nemám časík se s tím patlat :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi tak kolo musí být super. :wink: Jdu kouknout na věcičky,určitě pak budu potřebovat větší věcičky,podletoho,co se nám osvědčí.

Jíto tak to je škoda,já bych klidně šla. A já se sem dostala až ted večer,celý den nešla na průmce elektrika,takže jsem doma nic neudělala. Jenom si četla. Chtěl jsem žehlit,vařit,prát a nic.No tak zítra.
4. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,já už jsem vzhůru od pěti s manželem. Jel na školení. Tak jsme v klídečku posnídali. Ted si dám spršku a umyju vlasy. Pojedu do práce pro drt a na pokec,jestli teda budou mít čas.
Ted v dobrém ránu mluví o porodech a tatíncích u porodu,dnes je den porodních asistentek.
5. kvě 2010 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojínky holky, tak mi včera byli v brně na tom screeningu jsme přesně teda 21tt a srdíčko máme v naprostým pořádku vše oukej, a čekáme holčičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

mona: gratulace k dobrým zprávám z kontroly :dizzy_face: a k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už víte jméno?

Luci: teda ty jsi ranní ptáče :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Moni velká gratulace k holčičce :slight_smile: :slight_smile:
Luci, jsem ráda, že je někdo taky vzhůru dřív než my :grinning: Kristýnka šla včera spát až o půl desáté, tak dneska spala do půl osmý, takže jsme trhly rekord :slight_smile:
Teď spí, takže si v klídku můžu dát kafíčko :wink:
5. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky :wink:

Mončo,gratuluju k holčičce...to bude mít taťka doma babinec :grinning:

Maminy,co ten sraz :grinning: Chtělo by se to domluvit,ne?

Já jsem teď málem usla s malou,ale naštěstí jsem se vzbudila,musím ještě vytřít a zajít s Kubou,pak dám kafe.Chtěla jsem něco upést,ale mám lenoru,nic se mi nechce :unamused:
5. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to budete mít doma druhou kočku. Tobě to taky letí. To je hrůza.
:wink:
jsme si s Kačí říkali,že srazík asi nebude. No stačí se jenom domvluvit,já mám čas dopoledne snad pořád,odpoledne si ho taky udělám. Akorát zítra na jedenáctou jdu na poradnu a v podněli k zubaři,jinak mám čas pořád.
5. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,já dopo nemůžu,teda mohla bych,ale než dojedu busem do Zr,než tam s malou dojdu,to abychom chvilku poseděly a letěly na bus domů,na oběd a spát :wink: Takže pro nás je určitě lepší odpoledne. :wink:

Tak jsem překonala svou lenivost a udělala perník na plech,teď jsem ho šoupla do trouby :wink:
5. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: moc děkuji :slight_smile:

lucí jojo letí to letí, však tobě taky už jsi 29tt to je ,, mazec,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to snad není možný co?? :slight_smile: :grinning:

kij- jojo je stím smířený a prý když ho budeme baby štvát tak si obnoví prý rybářský lístek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kk28- no manžel si chce vybrat jméno , chtěl aji na Markétku a vybral markétku ated by chtěl taky takže je to na něm :slight_smile: ale Líbí se mu Nikolka a mě teda taky :slight_smile: tak kdoví jesi už není vybráno :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
to je mizerný počasí, co? :frowning2: Minulý týden bylo tak krásně a teď je to přímo na hov.o! :angry: Doufám, že aspoň ten příští týden bude na pouť hezky..Ať si aspoň to užijeme..
Jinak gratulujeme Zuzce k těhu průkazečce a k srdíčku, mohla bys, Zuzi, přidat nějaké fotečky.. :wink:
Monči gratulujeme k holčičce, tak budete mít dvě princezny, to je hezký :slight_smile:
Mně by to u druhého bylo jedno, na jednu stranu bych brala tu holčičku, Karinku, ale na druhou už jsem zase zvyklá na kluka a měla bych i hadříky po Tadíkovi, začala jsem je schovávat..Ale stále se nedaří, takže je zbytečný to řešit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jinak koukám, jak vám tam ty týdny krásně skáčou, je to fofr, přijde mi že to strašně letí celkově, ani se nenadějeme a budou tu další miminka :wink: A Tobě to, Zuzi, taky uteče, uvidíš..Mně to zezačátku a na konci taky ubíhalo strašně pomalu, ale když se na to teď podívám zpětně, tak si říkám, jak to uteklo rychle..Bříško jsem si ani neužila..I když já jsem byla takovej malej vorvaň :grinning:

V út jsme byli v kavárničce nakonec s mojí kamarádkou ze střední, byla jsem ráda, že jsme nemuseli sami, ale i tak bysme šli, protože Tadík se strašně moc těšil a měl to slíbený..Škoda, Luci, že jsi to nečetla, sejít jsme se mohly.. :wink:

KE SRAZÍKU - dnes jdeme na kafčo, takže bych to tam mohla zamluvit, co třeba na příští týden, úterý, v půl čtvrté? Kdo byste se zúčastnil? Ať vím, zda mám zamlouvat místo nebo ne..

Gabčo - mikinky moc hezký, ale chtělo by to větší velikosti, máš tam samý S a M, já jsem pořádná baba, takže do toho bych se nenasoukala.. :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Jíťo,my bychom v úterý šly :grinning: Tak s náma můžeš počítat a určitě se ještě někdo přidá :wink:
6. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

teda dneska počasí děs a hrůza :frowning2: Doufám,že přestane pršet v poledne jdem k dr. - budou nám nastřelovat naušničky :wink:

Jíťo s náma nepočítej, na úterý se mi nahlásila kámoška,že dorazí. Tak snad příště to vyjde... Nechystáte se zase do Losenice???
6. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak na mě padla nějaká depka :frowning2: :confounded: . Snad se počasí umoudří a mě bude zase hej.

eelka: vy už jdete na náušnice? A už máte očkování za sebou? Moje dr nastřeluje náušnice až 14 dní po 2. hexe.

ad sraz: zatím nevím jak bude manža dělat, takže dám info až se něco dozvím :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačo,jsme na tom asi stejně.Jsem podrážděná,protivná...chudák malá,furt jenom ječím,všechno mě sere :frowning2: Ale vypadá to,že se dere sluníčko,snad jo,tchyně si malou chtěla na odpoledne vzít ven,tak doufám,že nebude zase chcat,aspoň bych si spočla,už mám všeho plnou pr.el :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už spinkáme po o.. :wink: A já žeru jahodovej dortík..No, hrůza, na váhu radši už ani nelezu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:

Eliško - do Losky se zase určitě chystáme, tak snad to tentokrát vyjde, dám pak vědět dopředu aspoň pár dní..Ta hernička vypadá super, tam by se mi to líbilo.. :wink:

Kristinko - tak to jsem ráda, že jsi potvrdila účast, doufám, že se přidají další a další.. :wink: Katka snad taky..Jinak taky mě to počasí fakt sere, hrůza a děs..Tady konečně přestalo po desáté pršet, tak jsme byli v obchodě pro knedlík - dělala jsem dnes jedno z Tadíkových nej jídel - kuře na paprice - a pak s Matýskem..Tadík si děsně užíval to, že může mít holínky, teď je chce nosit pořád :grinning: , utíkal napřed a hodil taaaakovou rybu do kaluže, že si vykoupal i hlavu :grinning: :sunglasses: Takže teď peru v ruce bundičku, dala jsem mu, blbec, Nexťáckou England, je totálně zabahněná a doufám, že není sedřená :grinning: Táďa byl durch, fakt totálka, až na kůži..Ale domů nechtěl, trdlo, tak snad to neods..e. A depku z počáska mám taky, z toho si nic nedělej, občas i tak celkově, doma furt bordel a to přitom furt uklízím, nic nestíhám..Prostě klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes: Protivná a uřvaná jsem taky - taky klasika :grinning:
6. kvě 2010 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,aspoň nejsem sama :wink:

Táďa je dobrý,Karolínka taky hodila mrchu,ale ne trávě,vypadala jak žába u toho,jsem se celkem smála venku :wink: Bunda bude snad v poho,měla by něco vydržet,ne?
Se máš,že už malý spí,já budu muset zase jít s ní,jinak by tam řvala a pak se vrhnu na marcipán,Jarda má v sobotu narozeniny,tak budu zítra dělat dort a marcipán už raději dneska,ať mám něco dopředu :wink: Ale nechce se mi,nechce.
O bordelu nemluv,jeden z důvodů,proč jsem nasraná,ale kašlu to,nemám náladu,takže jsem uklidila jen koupelnu a wecko,a dala prát pračku,tím končím dneska.
6. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že nás bude sakra víc :wink:

Tadík je zvyklej s tím chrněním tak kolem jedenácté, půl dvanácté, ale zase fakt vstáváme v pět :stuck_out_tongue_closed_eyes: JInak taky musím ležet vedle něho než usne, to by byl ryk jako blázen, kdybych náhodou odešla..Pěkně si mě hlídá :grinning: To samý večer..Ale to uspává Jára, pokud je doma..
Bunda je OK, ale zanesená byla slušně.. :astonished: Taky jsem se zasmála, když jsem ho viděla, jak se placatí v tý kaluži, ale Táďa moc nadšenej nebyl - prej že "má pinavý ručity".. :wink: Je takovej čistotnej po mamce.. :sunglasses: Já jsem dneska jen vytírala a vysávala, měla bych vlítnout i na prach, ale koho to furt baví, žejo? Tak jsem se na to vyprdla..S tím dortem jsi fakt dobrá, na to bych si netroufla..Já se teda dala do pečení, to se musím pochlubit, ale zatím zkouším jen takový jednodušší recepty, na víc bych si ani s tou naší rozhašenou troubou netroufla..Teď si musím jít umýt vlasy, ať se mě odpo v kavárně lidi neleknou :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Luki už je v pokojíku, ale zatím tam dělá čurbes :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Andrejka vypadá, že taky bude chrupkat tak si půjdu taky hodit nožky nahoru.

Mě sere, že tu mám taky furt bordel, všude se válí nějaké hračky, podlaha je zapatlaná, do ničeho se nevejdu, příští so jdeme na svatbu a já nemám halenku. Prostě to všechno nějak na mě padlo a do toho Luki zlobí čím dál víc, tak tady taky řvu jak tur a dneska už dostal na prdel a jednu přes pusu :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak mi je to zase šíleně líto, tak bulím jak želva, když se za mnou přijde tulit, no stojí to prostě za hovno :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dneska přijede ségra se švárou a přivezou mi neteř (10 let) a nechají mi jí tady do neděle (oni jedou do Prahy) a Kačka se docela pěkně dokáže postarat o Lukiho, tak doufám, že si trochu odfrknu.

Jinak na srazík se budu snažit dojet, ale budu to vědět až tak v pondělí :slight_smile:.
6. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,dojeď,si chci poňuňat Andrejku :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
tak se tady plánuje srazík :slight_smile: já ještě nevím, musíme odpo k té dr. a je tam po nebo út odpoledne, šla bych v pondělí, ale minule tam nebyla a ted moc nebejvá, tak bychom museli až v úterý... bud dojdeme nebo ne, jestli ti to takto jíto stačí :wink:

káto: teda dnes den blbec jak tak čtu vid? u nás to bývá hodně podobné a jak píšeš, pak jsem z toho nakonec špatná já a je mi to líto, že mu dám na prdelku, oni to potřebujou :wink: :wink: :wink: a vypadá to, že bude venku nakonec pěkně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nám dělají to zasklení balkonu, měli dorazit mezi 8 a 9 a dorazili v 10:30 a ted tady dělají bordel, vojta sice usnul, ale jsem zvědavá na jak dlouho a já už toho mám taky plný zuby, šla bych si nejradši lehnout, ale aspon to budeme mít hotové :slight_smile:

jíto: jo ty mikiny, jaká ženská prosím tě? myslím, že by ti ta černá v M byla, jsou krapet větší a hezky sedí - jsou vypáslé...bohužel ve větším neměli, je to vymetání skladu z lonské kolekce, proto i taková cena, ale na netu rejoice se dají koupit stále pěkně draho, jaké mají marže, klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo - tak mi tu černou Mkovou podrž, prosím, chtěla bych ji radši prvně vyzkoušet, aby mi nebyla malá, myslím, že mi dost nadržuješ :grinning: Jinak by se mi líbila..A kór když je černá, tuhle barvičku já můžu.. :wink:
6. kvě 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto, určitě :slight_smile: nadržuju jo? :grinning: bude ti, teda jeslti ne, tak přes prsa :grinning: :wink:
6. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se opět hlásíme po dlouhé době... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
je toho ted náko moc stihnu vás jakš takš dočíst ale už jsme líná psát v zimě to bylo jednoduší ted je moc moc práce....... :unamused:
srazík bezva a dokonce ten den jedu do ZR tak to je bomba jak to pěkně vyšlo ale nebylo by lepší dřív???

Zuzi taky gratulujeme ke zdravému mimí... :wink: no nebylo by špatné přihodit náké fotečky. :slight_smile:

Moni,tobě taky velká gratulece k další holčičce. :slight_smile:

My ted zase makáme na baráku aby se tu něco málo pohlo...ted Honza na půdě přidělává palubky aby neunikala v zimě teploučko :wink: včera s dědou rozšiřovaly studnu aby jsme mohly udělat bezpečnou studnu kuli Domíkovi aby nám tam nežuch takže bordel po celé zahradě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že dnes tak krásně chcalo že se to umylo páč smrděla celá zahrada bahnem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak ten vísledek bude doufám nádhera... :grinning:
No a já jsme se dala do natírání trubek pod radiátorem :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky pěkná piplačka 3-4 nátěry a nic moc :angry: ale furt lepší než flekatá měd :wink: No a pak to nejhorší předělání celé stodoly....a z jedné strany jak máme vchod tak hrubá fasáda...ale to naštěstí já nedělám no a mezitím chodím do práce :sweat_smile: ale neštěstí ted mám zase týden volno páč beru antibiotika už mě to přestalo bavit furt marodit tak jsme si zašla k dr.a hned mě je dal takže doufám že to letošní celoroční marodění a přenášení jednoho na druhého bude za náma :unamused:
Domík má rýmu a kašel tak doufám že to už je poslední :angry:
děs běs ....
Jináč dnes jsme si domesla od kamarádky nádherný dort pro babičku k 85. narozeninám je to tvar košíku.no děsně šikovná i toho rákosníčka mě dělala a nejlepší je že se to s chutí nedá s kupovaným srovnávat... :wink: A já bych takovej nezvládla :slight_smile:

dám vám sem fotečky...jináč vaše fotečky taky moc moc pěkný akorát Elis ty už malou posazuješ???ten koutek vypadá pěkně se někdy domluvíme a sejdeme se tam všichni s Jituš a Martou pokud budete chtít....
6. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cisterka- moc děkuji :slight_smile: aůle jdity, ono to přijde samo uvidíš :slight_smile:jojo já jsme taky že budu mít věci po malé ale prodávám jak na MMb tak tady věci která malá ani nenosí pač je mi to líto nějak jí dávat takže to prodávám nač to mít ve skříni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:a jinak to máš pravdu nějak moc to letí , zítra jedu k maškové na kontrolu :slight_smile: tak sem zvědavá :slight_smile:

já se teď dozvěděla že je kámoška těhulka leželi jsme spolu aji v porodnici ted budeme sousedky pač se stěhujeme naproti nim a ted jsme zjistila že je těhulinka :grinning: :grinning: a jinak holky nakonec na dovolenou ani nejedem a do bytu jdeme už od července a v červnu tam budeme malovat, trakže já pomalu ale fakt pomalu začínám třídit věci pač jak máme společnou kuchyn tak jsme semka dala věci dohromady takže musím pomlau si brát a schovávat to co je moje :slight_smile: :slight_smile:

kytička ahojky taky moc děkuji :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mnou můžete taky počítat,takže v úterý o půl čtvrté. Super. :wink:
6. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky on je srazík???
6. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,jen jestli klapne ten termín.
Dneska jsem byla na kontrole. Vše ok,akorát malý je stále KP,tak se uvidí,jestli se přetočí,nebo bude císař.
6. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: Kubík si tam u tebe trůní, jo?
Andy si u mě taky trůnila až do 37. týdne a pak se najednou otočila a to už tomu nikdo moc nevěřil, že by to zvládla, páč byla už docela velká :slight_smile: :wink: . Neboj, ještě máte času dost :wink: .
6. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači tak to jsi mě potěšila,snad se ještě otočí. :wink: Tak manža si vzal tu novou košili a je mu malá,špatný odhad a to jsem to měřila odle tý tabulky. Asi ji budu muset někde střelit
6. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek