• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
kači se ti nedivím,když ja na něj člověk doma zvyklý,vid. Ale aspon si odpočinete. :wink:
9. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači já snad budu moct i dřív,ale zatím nic neslibuju,ještě nevím,jestli nebudeme muset něco vyřizovat,ted je toho nějako moc najednou.
9. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře Luci, tak se ještě domluvíme zítra nebo si pak v úterý zavoláme :slight_smile: .

A v kolik je přesně ten srazík? 15:30?
9. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

segra,fotka je super,roste hezky :wink:

My jsme byli v sobotu na závodech RC modelů v Novém Jelení,Jarda se chtěl podívat,jelo se mistrovství ČR,ale počasí bylo na prd,malá chtěla pořád sedět v autě a řídit :wink: Ale taťka měl narozeniny,tak si to aspoň užil.Pak jsme se stavili na oběd,po dlouhé době jsme byli v restauračce a odpoledne jeli do Tišnova ke tchyninému příteli na barák.Měli jsme grilovat,ale počasí byla na nic,začalo lít,takže jsem se seděli doma a maso se udělalo na pánvičce :wink: Taťka ty svoje 30 pořádně oslavil,museli jsme jet domů až se malá vyspala po obědě,aby nenafoukal :wink: :grinning:

Tak kdo zítra teda příjde na sraz?My určitě,doufám,že nebude moc pršet :frowning2: ale dorazíme až tak před 16.Dřív nestihneme :slight_smile:
10. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo Kači,dáme si ještě vědět. Myslím,že srazík byl domluven na půl čtvrtou.
Kijo tak i přez to špatné počasí jste měli krásný víkend. Manža byl celý víkend v práci,takže u nás jako běžný den.
10. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,doufám,že tam na nás počkáte zítra,když už tam půjdete dříve.Ne,že tam dorazím v 16 a vy půjdete domů :grinning:
10. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,celkem jsme si to užili,kež by to šlo častěji takhle :wink:
10. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak já nevím,jestli dojdeme.,byli jsme u našich na Moravě,Kačku štípl vedle očička komár a dneska ráno vstala a já jsem se úplně zhrozila.očko celý opuchlý,že chudinka ani moc nevidí.

a jak jste si jinak užili celý víkend?my v pohodě.v sobotu jsme byli na oslavě a v neděli u ségry se opalovat :grinning:
naši zas dojedou na pouť,tak se těšíme.

LUCI:moc pěkný bříško :wink: budeš krásná maminka :slight_smile:

KIJO:tak to se divím,že pršelo.my jsme měli nádherně.já jsem nepila,tak jsem 4 nejmladší děti vezla v sedm domů autem,starší,rodiče,manža zůstali ještě na oslavě do dvanácti.

mějte se moc hezky.a přejeme pěkně prožitý den.
my budeme dneska doma,tak se vrhnu na úklid.jako okna,a kuchyň.linka.ať to tu máme na poť jako ze škatulky :slight_smile: a na véču budeme mít řízky a bramborový salát :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, fotka hezká, doufám, že poroste dál a hezky, ty intervaly mezi usg jsou šílené, člověk ani neví, co se v jeho těle děje, něco tam roste, ale ty o tom ani nevíš, to je pro mě nesnesitelné. Každé ráno mě natahuje, ale nezvracím, to přichází až k polednímu a večer, kdy mě začnou bolet prsa a nausea je ještě větší. Těžko říct, kolik je na vině těhotenství a kolik moje žalud. dg. Všechno mi smrdí, hlavně kosmetika, antiperspiranty, šampony. Voní mi Bobininy granule. Ale Bobina smrdí jak sviňa, včera jsem ji koupala, ale jako by to nepomohlo, i když objektivně určitě ano. Zase prskala, nesnáší koupání.
Včera jsem dostala od Zdendy kytku, růže, ke Dni matek, ups :slight_smile: .
10. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak doufám, že jste měli super víkend :wink:

Já jsem byla(asi po roce) sama nakupovat v Brně a řádně jsem provětrala kreditku, víceméně jsem si koupila věcičky pro sebe, trička, halenky, podprsenky a botičky a Lucískovi trička a botičky na svatbu.

Pokud máte někdo zajímavý tip jak darovat peníze, šup sem s ním(vím že jste tu probírali truhličku, ale to jsme už dostali od nastávajících my)

V sobotu večer jsme byli na prasátku, a tedy lepší prase jsem fakt nejedla a to už je co říct, já jako skoro vegeratiánka(i když hlad na té mé pochvale má též zásluhu, bo z celodenního lítání po obchodech jsem byla hladová jako vlk.) popíjeli jsme také dost, ale když člověk něco dělal, tak to bylo Ok, ale jakmile jsem si lehla do postele tak se se mnou motala celá zeměkoule.

Lucinka byla celý víkend v Losce, přivezli ji až v neděli odpoledne(neplánovaně brzy, šla nějak dřív spát, a my s taťkou jsme po obědě taky zalehly, tak nás tu bambulka vzbudila)

Srazík nevím nevím, zítra nestíháme......
10. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak kdo teda vůbec příjde? Já,Katka,Lucka,Jitka a kdo ještě????
10. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
jdu na skok....musím se chystat, razíme s vojtou k dr...
kijo: já tak na 80% taky dorazím, ale bez vojtíka, na chviličku sama, ale záleží jak rychle dopadnu na gyndě a taky zda si vojtíka děda po spinkání vezme do stržanova a pohlídají ho aspon ještě do těch 17hod :wink: škoda, že bobína nemůžu vzít sebou, ale to bychom totálně nestíhali :unamused:
10. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
srazík je tedy naplánován, super..Máme zamluvenej ten stůl hned u okna, jak je i s tou pohovečkou, ten největší..Akorát se mě ptal kolik lidí a říkala jsem že cca 6 + děti..Tak nevím..No, uvidíme.. :slight_smile:
Jinak je to domluveno na půl čtvrtou, ale počkáme i na opozdilce :wink: :slight_smile: A určitě vydržíme, my vydržíme vždycky dlouho, Tadík nechce pryč, tuhle jsme tam udělali pěknou scénu.. :astonished: Při odchodu :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,tak to je fajn,že počkáte :grinning: Nám totiž jede v 15,10 bus z Města,ve ZR budu teprve v 15,30,takže než dojdeme na místo...a dřív z Města nemůžu,už tak budu muset malou budit,kdybych ji budila dřív,to by byla protivná jako hrom.Už se na vás těším :wink:
10. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,tak zkus aspoň Ty,jsem zvědavá na pupek :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak mě zítra můžete očekávat a budu jen s Andy, takže to bude pohoda, pohodička :grinning: :wink: .

No, jinak na to, že jsem doma sama, jsem vůbec nic neudělala a mám tu šílený čurbes :sweat_smile: . Jdu aspoň pověsit prádlo, co se mi dopralo už ráno :sweat_smile: :zipper_mouth: .
10. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, tak my asi taky dorazíme, jedu něco ještě pokoupit do Žďáru, tak se na vás přijdeme podívat.
Dneska to bylo náročný, byli jsme celý den v Chotěboři, Kiki je teď pěknej nezbeda, může být ráda, že už jí maminka nedohoní :grinning: Jinak jsem teď vyslala manžílka s Kiki a knížkou do pokojíčku, doufám, že dneska brzy usne. Já si jdu udělat krupičnou kaši, zase mě honí mlsná :frowning2:
10. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,to je fajn,aspoň vás poznáme :wink:
10. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Chi, jsme nepřehlédnutelné :grinning:
10. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak doufám,že nás dorazí na srazík co nejvíc. :wink: Snad to stihne i Gabča,aspon porovnáme pupíky.Ještě Monča by mohla dorazit. :grinning:
Já teda dneska teprve vstávám.Jsem si nějako přispala.
11. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,

tak já už se chystám, páč toho musím stihnout docela dost :slight_smile: a za chvíli vyrážím :wink: .

Takže pa a uvidíme se v kavárně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
11. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak já ráno rychle uvařila...lazáně,vysála,vytřela,vyprala,pověsila a dala prát další a teď se chystáme s malou a Kubou ven,musím ji nějak unavit,ať po obědě rychle usne :grinning:
11. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo t jsi teda pracovitá. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu vařit zapečené těstoviny se žampiony
11. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak my na srazík asi taky dojdeme :slight_smile: kačka už má očičko lepší a teď šla sama spinkat.tak snad odpol.nebude protivná.

LUCI:to budete mít dobrotu.my máme ze včerejška bramborový salát a řízky.

KIJO:taky mám uklízeno,vypráno,pověšeno,okna doumývané.

tak teda odpoledne.snad nám to vyjde.tak zatím pa pa
11. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi nakonec nedorazíme, od rána je mi nějak divně, asi poslíčci. Půjdu se teď s Kiki prospat, odpo si jí vezme tatínek. Tak si to hezky užijte :wink:
11. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,asi nějaký záchvěv jen :grinning:

Hani,to je škoda,kdyby Ti bylo líp,tak určitě přijeďte :wink:
11. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super,cvach,bude nás víc. Já jen doufám,že mi nebude blbě a budu si moct dát nějakou mnaminu.
Ted jsem zblajzla obídek.
11. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, taky dorazíme a možná i ve větším počtu.. :wink: :grinning: Chudák dědek, hlavně, že jsem to zamluvila pro cca 6 maminek + děti.. :grinning: No co, židličky si přineseme navíc vždycky.. :grinning:
Hani - to je škoda..Tak přihoď aspoň nějaké fotečky, ať víme jak vypadáte aspoň :wink:
11. kvě 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky moc za rady.
v té poliklinice o tom vím, ale jsem myslela asi spíš jak psala lucifirek
lucifirek - myslím, že bych tě mohla poprosit, jestli by jsi mě sehnala kontakt, ovšem jestli to je problém, taky nis
11. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek