Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
kyticka33
11. kvě 2010
Ahoj holky,bezva,nás teda bude 😃 se moc těšíme též s Domíkem dorazíme. 😉
lucifirek
11. kvě 2010
dana,zítra zavolám kamarádce a zjistím ti,jak to cvičení bylo a kdy. 😉 Písnu ti do IP.
gaba3autor
11. kvě 2010
ahojky, tak jak skončil srazík, nakonec byla fajn účast že? 🙂 my hned jeli nakrmit micinku a vojta byl jak šupák, špinavej, v punčocháčích - bez slipů- prostě na vostro, no děda hlídal, radši neřešit 😃 :-N
lucifirek
11. kvě 2010
gabi tak ted jsem se zasmála 😃
cvachna
11. kvě 2010
GABI: 😃 😃
kijonkova.k
11. kvě 2010
Gábi,ale byl spokojený,ne? 😃
gaba3autor
11. kvě 2010
jo holky, vojta spokojenej 😃 jen mě málem vomyli a ten bordel doma i mirek konstatoval, že se zhrozil, když dorazil z práce, ale co, jak říkal děda, když jsem odcházela z domu: gábi v pohodě, my chlapi si vždycky poradíme a taky to bylo znát 😃 😃 😃
no nic, ano šéfe skončilo,jdu zalehnout, tak dobrou |-|
kk28
12. kvě 2010
Ahojky,

gabi: 😃 😃 😃 . Hlavní je, že si to Vojta s dědou užili, né?

Andrejka je v lehátku a nejspíš je pokaděná, ale maximálně spokojená, tak jí tam ještě na chvíli nechám 😃 x-) :-N
lucifirek
12. kvě 2010
Gabi to jsou ti chlapi,že 😃
Já dneska ležím v posteli,je mi blbě od žaludku.Vstala jsem o půl čtvrté a nemohla usnout. A rozcházela jsem tu nevolnost. Pak jsem ještě zkusila zalézt v sedm,tak jsem usnula do devíti. A ted se tu válím.Zkusila jsem si dát trošičku těstovin. Tak uvidíme.
KK28 hlavně že je spokojená 😃
kk28
12. kvě 2010
Luci: jo, jo byla maximálně spokojená 😃 . Když jsem jí pak přebalila, tak to měla až na prcině :-N . Teďka usnula, tak si jdu dát kafíčko a něco pouklízet, i když se mi teda vůbec nechce :-p
Už je ti líp?
kyticka33
12. kvě 2010
Ahoj Holky,srazík byl super.Musíme častěji Domča tam je jak andílek a doma je to satáně děs běs :-p ted čučí s tátou na škodíky 😉 ale ráno mě pěkně vytočil měl v plíně 3 bobíky jako králík a tak jsem ho posadila na nočník aby se vykadil takže jsme chvíly bojovaly nechtěl sedět tak jsem to vzdal dala mu plínu a za chvíly mě Honza hlásí že je posranej ]-( tak jsme byla nas... :-| no jo ale co se dá dělat ale štve mě že si na tom nočníku chvíly neposedí ]-( aspon že ted mám chvíly klidu vařím segedínák a můžu sedět u pc Domča tu občas prolítne jak tajfun ale chodí za tátou tak je to dobrý 😃 dnes se venku nedá nic dělat a já od rána zívu přitom jsem spala celou noc Lucifírku nezávidím nevolnost snad to bude o.k.

Gabi,to známe když děda hlídá 😃

kk28 Andrejka je pohodářka jako byl náš Domík 😉 a s tou posratou plínou je to u nás to samí je mu to jedno do ted 😉
lucifirek
12. kvě 2010
Kači,teda,no ale je vidět,že jí to vůbec nevadilo 😃 Je mi pořád nějak blbě,by mě zajímalo z čeho. A navíc začalo bolet trochu břicho,jako na ms. Ale to je prý normální.
Kyti,tak ty to máš s Domíkem naopak,všichni jsou většinou v kavárně jak satani a doma andílci. 😃 S tím nočníkem si nic nedělej,plínky jsou pro ně asi pohodlnější. Teda takový dobrý obídek.
lucifirek
12. kvě 2010
chtěla jsem se jít projít na čerstvý vzduch,ale dneska se asi radši z domova vzdalovat nebudu 😃
lucifirek
12. kvě 2010
už to musím brát s humorem,páč mi nic jiného nezbyde. A nechci si pořád stěžovat. Kubíček za to dneska od samého rána řádí jak das.
kk28
12. kvě 2010
Luci: tak radši hoď nožky nahoru a odpočívej 😉 . Procházek si pak s kočárem užiješ až až.

Jo, jinak jsem ještě uklízet nezačala :-p a ani kafe mi tady nevoní :-p 😃 .
lucifirek
12. kvě 2010
Kači,to znám,než se člověk k něčemu dokope. 😉
kk28
12. kvě 2010
No, aspoň kafe jsem si uvařila 😃 a už tady zase sedím :-p
kyticka33
12. kvě 2010
mě zas Honza nadává že nic nedělám a když začnu uklízet tak nevím kdy přestat ... :-p 😃
No on je Domča občas jinej 😃 ted tu lítá a má s tátou svačit a škitá u toho 🙂
Jo taky už se těším na gulášek snad se povede... 😉
hanulka190
12. kvě 2010
Ahoj holky, tak Kristýnku už chystám do postele, ještě baští krupičnou kaši, měla jsem na ní děsnou chuť. Taťka má od včerejška slepici na paprice. Po o jedeme do Brodu utrácet penízky, jen si musíme vyzvednout taťku v práci 🙂 Už to vidím, zase neodolám a nakoupím hlavně něco pro Kiki a pro prťouska 😃
lucifirek
12. kvě 2010
Hanulka tak krupicovou kaši bych si taky dala s kakaem,cukrem a máslíčkem. Ale dneska radši ne. A nákupy teda taky závidím. 😉
hanulka190
12. kvě 2010
Luci: tak takhle přesně jsem ji měla 😃 Teď si půjdu schrupnout, nesmím zaspat, ve čtvrt na 2 musím vzbudit Kiki, abysme stihly bus do Chotěboře, pak už budeme pokračovat autem.
Jo a o víkendu budu pěkně odpočívat, Kiki jede s taťkou na rafty, ještě že to s ní tak pěkně umí 😉
lucifirek
12. kvě 2010
hanulka teda na rafty,to je teda odvaha. 😉 A ty si pro změnu hezky odpočineš.
Tak já se jdu přesunout z postele do obýváku,za chvíli bude Sama doma
kijonkova.k
12. kvě 2010
Ahojky,já se taky nemůžu k ničemu dokopat.Na oběd jsem udělala polívku a palačinky a tvarohem,ale ty si dám až ke kafi,až malá konečně usne,ať si to vychutnám v klidu.Venku hnus,ještě,že aspoň včerejšek vyšel. 😉

Luci,Ty se šetři,když je Ti blbě,ono je to výhoda,to první těhu,člověk nemusí lítat ještě kolem prcka,takže dej nohy nahoru,na všechno se vys.r 😃

Hani,to máš fajn,jen aby jim vyšlo počasí.A kam jedou?
lucifirek
12. kvě 2010
kijo,tak takový obídek bych si taky dala polívky můžu většinou všechny a palačinky mám taky strašně ráda. Jo u nás taky hnus,chvílema prší. Dala jsem si ty těstoviny a je to trošku lepší.
To máš pravdu ted se starám jenom sama o sebe.ALe třeba jak píše Gabi,když má odpočívat,tak s tím malým dítkem to prostě nejde.
lucifirek
12. kvě 2010
Kijo,však ono ti nic neuteček,tak se na to dneska taky vyprdni a relaxuj. 😉
lucifirek
12. kvě 2010
Já už se od pondělí těším na balík a pořád nejde. 😞 A já už bych si ráda prohrabala to co jsem objednala. 😃 Malému jsem objednala jednu hračku.
kk28
12. kvě 2010
Tak, můj dnešní úklid spočíval v tom, že jsem věci z kuchyně přesunula do vedlejší místnosti, kde je návštěva neuvidí 😃 . Teď tady do sebe tlačím oběd, Andy spinká, přidala jsem zase pár věcí na MMB a za chvíli mi začíná můj oblíbený seril Mc Laudovy dcery 😃 . Jo a musela jsem si vzít Brufen, páč mě šíleně bolí hlava :-p .
kijonkova.k
12. kvě 2010
Kačo,taky dobrý způsob 😉
kk28
12. kvě 2010
Dobrý způsob to je, ale jen na chvíli, protože v pátek mají přijet naši a ten pokoj je jako pro návštěvy, takže stejně nejdýl v pátek to tam budu muset všechno uklidit :-p
lucifirek
12. kvě 2010
kači to je teda asi počasím,protože dneska je fakt divně. Dobrej uklid,ale já to tak občas taky praktikuju,i když ted mám většinou čas,tak mám většinou uklizeno.