• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky,bezva,nás teda bude :grinning: se moc těšíme též s Domíkem dorazíme. :wink:
11. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dana,zítra zavolám kamarádce a zjistím ti,jak to cvičení bylo a kdy. :wink: Písnu ti do IP.
11. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak jak skončil srazík, nakonec byla fajn účast že? :slight_smile: my hned jeli nakrmit micinku a vojta byl jak šupák, špinavej, v punčocháčích - bez slipů- prostě na vostro, no děda hlídal, radši neřešit :grinning: :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi tak ted jsem se zasmála :grinning:
11. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,ale byl spokojený,ne? :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky, vojta spokojenej :grinning: jen mě málem vomyli a ten bordel doma i mirek konstatoval, že se zhrozil, když dorazil z práce, ale co, jak říkal děda, když jsem odcházela z domu: gábi v pohodě, my chlapi si vždycky poradíme a taky to bylo znát :grinning: :grinning: :grinning:
no nic, ano šéfe skončilo,jdu zalehnout, tak dobrou :pensive:
11. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

gabi: :grinning: :grinning: :grinning: . Hlavní je, že si to Vojta s dědou užili, né?

Andrejka je v lehátku a nejspíš je pokaděná, ale maximálně spokojená, tak jí tam ještě na chvíli nechám :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi to jsou ti chlapi,že :grinning:
Já dneska ležím v posteli,je mi blbě od žaludku.Vstala jsem o půl čtvrté a nemohla usnout. A rozcházela jsem tu nevolnost. Pak jsem ještě zkusila zalézt v sedm,tak jsem usnula do devíti. A ted se tu válím.Zkusila jsem si dát trošičku těstovin. Tak uvidíme.
KK28 hlavně že je spokojená :grinning:
12. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jo, jo byla maximálně spokojená :grinning: . Když jsem jí pak přebalila, tak to měla až na prcině :sweat_smile: . Teďka usnula, tak si jdu dát kafíčko a něco pouklízet, i když se mi teda vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už je ti líp?
12. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,srazík byl super.Musíme častěji Domča tam je jak andílek a doma je to satáně děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted čučí s tátou na škodíky :wink: ale ráno mě pěkně vytočil měl v plíně 3 bobíky jako králík a tak jsem ho posadila na nočník aby se vykadil takže jsme chvíly bojovaly nechtěl sedět tak jsem to vzdal dala mu plínu a za chvíly mě Honza hlásí že je posranej :angry: tak jsme byla nas... :unamused: no jo ale co se dá dělat ale štve mě že si na tom nočníku chvíly neposedí :angry: aspon že ted mám chvíly klidu vařím segedínák a můžu sedět u pc Domča tu občas prolítne jak tajfun ale chodí za tátou tak je to dobrý :grinning: dnes se venku nedá nic dělat a já od rána zívu přitom jsem spala celou noc Lucifírku nezávidím nevolnost snad to bude o.k.

Gabi,to známe když děda hlídá :grinning:

kk28 Andrejka je pohodářka jako byl náš Domík :wink: a s tou posratou plínou je to u nás to samí je mu to jedno do ted :wink:
12. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,teda,no ale je vidět,že jí to vůbec nevadilo :grinning: Je mi pořád nějak blbě,by mě zajímalo z čeho. A navíc začalo bolet trochu břicho,jako na ms. Ale to je prý normální.
Kyti,tak ty to máš s Domíkem naopak,všichni jsou většinou v kavárně jak satani a doma andílci. :grinning: S tím nočníkem si nic nedělej,plínky jsou pro ně asi pohodlnější. Teda takový dobrý obídek.
12. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem se jít projít na čerstvý vzduch,ale dneska se asi radši z domova vzdalovat nebudu :grinning:
12. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to musím brát s humorem,páč mi nic jiného nezbyde. A nechci si pořád stěžovat. Kubíček za to dneska od samého rána řádí jak das.
12. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak radši hoď nožky nahoru a odpočívej :wink: . Procházek si pak s kočárem užiješ až až.

Jo, jinak jsem ještě uklízet nezačala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani kafe mi tady nevoní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
12. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,to znám,než se člověk k něčemu dokope. :wink:
12. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, aspoň kafe jsem si uvařila :grinning: a už tady zase sedím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zas Honza nadává že nic nedělám a když začnu uklízet tak nevím kdy přestat ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No on je Domča občas jinej :grinning: ted tu lítá a má s tátou svačit a škitá u toho :slight_smile:
Jo taky už se těším na gulášek snad se povede... :wink:
12. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Kristýnku už chystám do postele, ještě baští krupičnou kaši, měla jsem na ní děsnou chuť. Taťka má od včerejška slepici na paprice. Po o jedeme do Brodu utrácet penízky, jen si musíme vyzvednout taťku v práci :slight_smile: Už to vidím, zase neodolám a nakoupím hlavně něco pro Kiki a pro prťouska :grinning:
12. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulka tak krupicovou kaši bych si taky dala s kakaem,cukrem a máslíčkem. Ale dneska radši ne. A nákupy teda taky závidím. :wink:
12. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak takhle přesně jsem ji měla :grinning: Teď si půjdu schrupnout, nesmím zaspat, ve čtvrt na 2 musím vzbudit Kiki, abysme stihly bus do Chotěboře, pak už budeme pokračovat autem.
Jo a o víkendu budu pěkně odpočívat, Kiki jede s taťkou na rafty, ještě že to s ní tak pěkně umí :wink:
12. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka teda na rafty,to je teda odvaha. :wink: A ty si pro změnu hezky odpočineš.
Tak já se jdu přesunout z postele do obýváku,za chvíli bude Sama doma
12. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já se taky nemůžu k ničemu dokopat.Na oběd jsem udělala polívku a palačinky a tvarohem,ale ty si dám až ke kafi,až malá konečně usne,ať si to vychutnám v klidu.Venku hnus,ještě,že aspoň včerejšek vyšel. :wink:

Luci,Ty se šetři,když je Ti blbě,ono je to výhoda,to první těhu,člověk nemusí lítat ještě kolem prcka,takže dej nohy nahoru,na všechno se vys.r :grinning:

Hani,to máš fajn,jen aby jim vyšlo počasí.A kam jedou?
12. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo,tak takový obídek bych si taky dala polívky můžu většinou všechny a palačinky mám taky strašně ráda. Jo u nás taky hnus,chvílema prší. Dala jsem si ty těstoviny a je to trošku lepší.
To máš pravdu ted se starám jenom sama o sebe.ALe třeba jak píše Gabi,když má odpočívat,tak s tím malým dítkem to prostě nejde.
12. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo,však ono ti nic neuteček,tak se na to dneska taky vyprdni a relaxuj. :wink:
12. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se od pondělí těším na balík a pořád nejde. :frowning2: A já už bych si ráda prohrabala to co jsem objednala. :grinning: Malému jsem objednala jednu hračku.
12. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, můj dnešní úklid spočíval v tom, že jsem věci z kuchyně přesunula do vedlejší místnosti, kde je návštěva neuvidí :grinning: . Teď tady do sebe tlačím oběd, Andy spinká, přidala jsem zase pár věcí na MMB a za chvíli mi začíná můj oblíbený seril Mc Laudovy dcery :grinning: . Jo a musela jsem si vzít Brufen, páč mě šíleně bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačo,taky dobrý způsob :wink:
12. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý způsob to je, ale jen na chvíli, protože v pátek mají přijet naši a ten pokoj je jako pro návštěvy, takže stejně nejdýl v pátek to tam budu muset všechno uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači to je teda asi počasím,protože dneska je fakt divně. Dobrej uklid,ale já to tak občas taky praktikuju,i když ted mám většinou čas,tak mám většinou uklizeno.
12. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek