• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ty jo, oni nedávají můj seriál :frowning2: , úplně mě naštvali.
12. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nasere,co? :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kači koukám,že tam dávají nějaké předvolební programy. :slight_smile: Tkaže nebude ani Soudkyně Amy,to jsou jediné dva seriály,na které občas koukám.
12. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: taky jsem to zjišťovala a normální program bude až 26.5. :angry:
12. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je teda bezva :unamused: :angry:
12. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno (ikdyž venku je hnusně),

já mám dneska nějakou dobrou náladu, tak snad mi to vydrží :slight_smile: :grinning: :wink: .

Včera jsem se pak přemohla a uklidila, takže když pak přišla kámoška, tak jsem se nemusela stydět a taťka mě večer pochválil :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Jo a už se hrozně moc těším na zítřek až přijede Lukášek :dizzy_face: , já ho úplně upusinkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
13. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak Kristýnka ještě spí, v noci dělala bugr, chtěla vyprávět pohádky, no mazec. To počasí mě vážně štve, to vypadá, že s tím malým hyperaktivem strávím celej den doma :frowning2:
V Brodě jsem opět utrácela za dětičky, Kiki šatičky a dvě tríča a pro mimíska dupky na spaní, ale rozkošný :dizzy_face:
Dneska musím ještě vyházet Kiki skříň a přebrat, co už nenosí, ale udělám to, až bude po o spát, jinak si zadělám na infarkt :grinning:
13. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, holky, to je počasí co :angry: to bude pouť za všchny prachy :unamused:
nechystáte se někdo náhodou dneska mrknout na chvilku? my půjdeme nakrmit micku, takže to vojta uvidí a bude chtít, tak asi s ním půjdu, jestli nebude pršet, kdoví jestli se tam o víkendu dostaneme, četla jsem, že má lejt a hodně :angry: :angry: :angry:
13. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste kdo? :confused:
13. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tadýýýýý :grinning:

my se teď s manžou nažrali,teda já určitě.Oběd jsem nedělala,tak jsem teď šupla do trouby hranolky a usmažila kuřecí steaky a ještě je narvala plátkem sýru,mňamina.

Malá je s babičkou venku,ale myslím,že každou chvilku dorazí :wink:
13. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:
Teda počasí na draka. :angry: Já se pustila do pečení medovníku. Ted dělám karamel z kondenz.mléka a půjdu píct placky. DOufám,že ho do neděle nesežereme. :grinning: Mám to pro návštěvu. :grinning: a chci,aby se rozležel.
14. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem trošku poklidila. A včera dorazil balíček,tak už se povlečení pere. Do porodky mám snad taky všechno,tak to jenom sbalit do tašky.
:slight_smile:
14. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Luci: jé medovník :slight_smile: , dala bych si s lattéčkem :wink:
14. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kolik mám dojet?
14. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Lucko,to u nás by teda nevydržel,jedině,že bych ho schovala k sousedům :grinning:

Počasí na hovno,už mě to štve.Budeme zase sedět doma,jen s Kubou musím kolem 10,ale to prostě obejdu barák a je to.Pak se asi vrhnu na nějaký úklid.Teď jsem šoupla do trouby kuře,takže pak jen udělám brambory a je hotovo.Moc se mi nechce vyvařovat.A bude i na zítra,takže paráda :wink:

A kde jste ostatní???Co děláte,když je tak hnusně? :wink:
14. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačo,Ty seš dobrá.Že bychom Lucku navštívily?A kdy dojede Lukášek? :grinning:
14. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kači,já už se taky těším,jen kdyby nebyl tak pracnej. :frowning2:
14. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo,taky mám obavy,abych zítra nepekla ještě něco jiného.
14. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo: takže v 16 hodin u Lucky, jo? :grinning: :grinning: :grinning:

Naši budou vyjíždět po 12 hodině, takže čekám, že tak kolem 16 by mohli být tady, tak je k Lucce vezumu taky :grinning: .

Už se na Lukiho strašně moc těším a asi ještě v sedačce ho upusinkuji :slight_smile: :wink: .

Luci: zítra klidně můžeš zase něco upéct, to budu v ZR, tak se taky můžu stavit :grinning:
14. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně,ale to budu asi muset ještě něco upíct,páč na neděli nic nezbyde :grinning:
Jé kk28 vy máte tu svatbu,já bych šla na nějakou hned,takových dobrůtek tam,bych si nacpala pupek :grinning: CUkroví,masíčko...
14. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je počasíčko, co? My za chviličku vyrazíme nakoupit, musíme pro mlíko- bude asi nějaká kašička :grinning: Kiki chce jet na motorce, ale prší, tak jí šupnu do croozru, přihodím nějakýho medvěda a mám jistotu že nevyleze :grinning:
Medovníček mňam :wink:
14. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo zítra jdem juchat :slight_smile: , na žrádílko se už mooooc těším :grinning:
14. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda myslím,že jsem dělala medovník naposled,je to strašně pracný,placky se mi trhaly,krém se mi nějako zdrcnul. :angry:
14. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI:tak pokud se ti srazí krém,tak doporučuji trochu ho odlít do hrníčku,nahřát na plotně,a pak přišlehat zpátky do krému.měl by se tím napravit a měl by být krásný,vláčný a hebký. :wink:
a ty placky jsi měla vyválet ještě za horka.pak se tolik netrhají.když hmota je vlažná,tak začne tuhnout a trhat se :wink:

KAČKO:tak si to zítra užijte.nám dojedou rodiče,tak v neděli půjdeme na zelenou horu na mši a pak s děckama na kolotoče.

KIJO:dobrý jídlo :slight_smile: my zítra na večeři budeme mít bramboráky se slaninou a v neděli knedlo vepřo zelo..

jinak doufám,že zítra aspoň trošku bude pěkné počasí.jsem kačence na pouť koupila kompletek v kik,jako legínky a halenku a k tomu šáteček.a balerínky v deichmannu.
Kačenka už mi před chvíli usnula,tak jsem si pouklidila a teď se dívám na DOMA na ulici.
jak prší,tak Kačenka bývá moc unavená..
přejeme pěkný den..
14. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda venku počasí pěknej hnus. Malá vůbec nechce spát doma, jak je zvyklá být celý den venku v kočárku. Tak se asi budu muset překonat a objet s kočárem kousek po vsi, aby aspoň trošku spala :frowning2: Nemůžu říct, že se mě chce....
Já dneska nevaříla, ohřála sem si bramb.knedlíky, co sem měla v mrazáku. Zítra usmažím nivu a v neděli jedem na pouť.oběd do ZR. Doufám,že nebude moc pršet.
kk užijte si zítra svatbu. My jdeme v září sestřenici, už teď se těším :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted ještě zlikvidovat tu horu nádobí po pečení. :frowning2: Koukám na Sama doma,dělají tam rybu,to bych si dala,už jsem ji dlouho neměla.
:slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, to se ani nedá číst, jaký mi děláte chutě :grinning: Půjdu udělat rýžový nákyp a štrůdl a večer zabalím věci Kristýnce, ať může vyjet na výlet. Doufám, že jim nebude tolik pršet
14. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak jsem to dneska nevydržela a šla k nám na internu na sono / ještě jednou díky, Petře :grinning: /. Přístroj starý jak černé uhlí, asistence mé staniční a sestřičky z endoskopie /ženské zvědavé/ a pan doktor Danko. Hned po příchodu: " Lehej, ty hysterko".
Na to, že je to internista / a vynikající /, našel hned, já neviděla nic, bo to bylo otočené na něj a na holky, a všichni naráz: " Jé, já ho vidím, tluče, koukejte." Jenže Zuzka neviděla nic, tak mi otočili monitor a pak jsem to viděla i já. Chtěla jsem míru, na to mi řekl, jestli jsem se nezbláznila, že to neumí, ale je to naše šikula, změřil skoro 1,85 mm :grinning: .
A pak přednáška, že jsem zbytečně úzkostná, at´neblbnu / to se jim řekne /, at´jsem v klidu. Opakovaně jsem se ptala, jestli fakt to srdíčko viděli / já ho taky viděla, ale radši se ujistím, že :grinning: /...

Jestli vám někdy někdo řekne, že jste hysterky z jakéhokoliv důvodu, vzpomeňte si na mě!!!!! Já jsem reklama na hysterii:
Každopádně úleva velká.
14. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra,to abys tam chodila každý týden,aspoň.Do června daleko :wink:
14. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jen tak letecky nemám moc času pádím do sprchy...večer jdu do hospůdky tady u nás se zase s holkama slezeme.. :wink:
Jé Luci medovník velká mnamka já ho dělala na své narozky akorád ho nedělám s toho kondenzovaného mléka.Jináč jsme z toho měla strach a už jsem ho dělala po 2 takže pohodička :slight_smile:
jináč pout bude zajmavá v tomhle počasí :angry: ale co se dá dělat na zimáku naštěstí neprší :grinning: :grinning:

Zuzi bud v klidu nenervuj se a raduj... :slight_smile: já z toho taky byla poprví hotová ale kdyby bylo druhý tak už to budu vše prožívat jinač. :slight_smile:

holky chtěla jsem se vás zeptat budu si dělat objednávku z jednoho obchodu pokud by jste měl někdo zájem si něco objednat dejte vědět. je to -
www.666.cz
Tak páčko... :sunglasses: :grinning:
14. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek