Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
kk28
12. kvě 2010
Ty jo, oni nedávají můj seriál 😞 , úplně mě naštvali.
kijonkova.k
12. kvě 2010
To nasere,co? 😃
lucifirek
12. kvě 2010
No Kači koukám,že tam dávají nějaké předvolební programy. 🙂 Tkaže nebude ani Soudkyně Amy,to jsou jediné dva seriály,na které občas koukám.
kk28
12. kvě 2010
Luci: taky jsem to zjišťovala a normální program bude až 26.5. ]-(
lucifirek
12. kvě 2010
No to je teda bezva :-| ]-(
kk28
13. kvě 2010
Krásné ráno (ikdyž venku je hnusně),

já mám dneska nějakou dobrou náladu, tak snad mi to vydrží 🙂 😃 😉 .

Včera jsem se pak přemohla a uklidila, takže když pak přišla kámoška, tak jsem se nemusela stydět a taťka mě večer pochválil 🙂 x-) x-) .

Jo a už se hrozně moc těším na zítřek až přijede Lukášek x-) , já ho úplně upusinkuju x-) x-) x-) .
hanulka190
13. kvě 2010
Dobré ránko,
tak Kristýnka ještě spí, v noci dělala bugr, chtěla vyprávět pohádky, no mazec. To počasí mě vážně štve, to vypadá, že s tím malým hyperaktivem strávím celej den doma 😞
V Brodě jsem opět utrácela za dětičky, Kiki šatičky a dvě tríča a pro mimíska dupky na spaní, ale rozkošný x-)
Dneska musím ještě vyházet Kiki skříň a přebrat, co už nenosí, ale udělám to, až bude po o spát, jinak si zadělám na infarkt 😃
gaba3autor
13. kvě 2010
ahojky, holky, to je počasí co ]-( to bude pouť za všchny prachy :-|
nechystáte se někdo náhodou dneska mrknout na chvilku? my půjdeme nakrmit micku, takže to vojta uvidí a bude chtít, tak asi s ním půjdu, jestli nebude pršet, kdoví jestli se tam o víkendu dostaneme, četla jsem, že má lejt a hodně ]-( ]-( ]-(
kk28
13. kvě 2010
Kde jste kdo? =-)
kijonkova.k
13. kvě 2010
Tadýýýýý 😃

my se teď s manžou nažrali,teda já určitě.Oběd jsem nedělala,tak jsem teď šupla do trouby hranolky a usmažila kuřecí steaky a ještě je narvala plátkem sýru,mňamina.

Malá je s babičkou venku,ale myslím,že každou chvilku dorazí 😉
lucifirek
14. kvě 2010
Dobré ránko. 🙂
Teda počasí na draka. ]-( Já se pustila do pečení medovníku. Ted dělám karamel z kondenz.mléka a půjdu píct placky. DOufám,že ho do neděle nesežereme. 😃 Mám to pro návštěvu. 😃 a chci,aby se rozležel.
lucifirek
14. kvě 2010
Jinak jsem trošku poklidila. A včera dorazil balíček,tak už se povlečení pere. Do porodky mám snad taky všechno,tak to jenom sbalit do tašky.
🙂
kk28
14. kvě 2010
Ahojky,

Luci: jé medovník 🙂 , dala bych si s lattéčkem 😉
kk28
14. kvě 2010
V kolik mám dojet?
kijonkova.k
14. kvě 2010
Ahoj,

Lucko,to u nás by teda nevydržel,jedině,že bych ho schovala k sousedům 😃

Počasí na hovno,už mě to štve.Budeme zase sedět doma,jen s Kubou musím kolem 10,ale to prostě obejdu barák a je to.Pak se asi vrhnu na nějaký úklid.Teď jsem šoupla do trouby kuře,takže pak jen udělám brambory a je hotovo.Moc se mi nechce vyvařovat.A bude i na zítra,takže paráda 😉

A kde jste ostatní???Co děláte,když je tak hnusně? 😉
kijonkova.k
14. kvě 2010
Kačo,Ty seš dobrá.Že bychom Lucku navštívily?A kdy dojede Lukášek? 😃
lucifirek
14. kvě 2010
Jo Kači,já už se taky těším,jen kdyby nebyl tak pracnej. 😞
lucifirek
14. kvě 2010
Kijo,taky mám obavy,abych zítra nepekla ještě něco jiného.
kk28
14. kvě 2010
Kijo: takže v 16 hodin u Lucky, jo? 😃 😃 😃

Naši budou vyjíždět po 12 hodině, takže čekám, že tak kolem 16 by mohli být tady, tak je k Lucce vezumu taky 😃 .

Už se na Lukiho strašně moc těším a asi ještě v sedačce ho upusinkuji 🙂 😉 .

Luci: zítra klidně můžeš zase něco upéct, to budu v ZR, tak se taky můžu stavit 😃
lucifirek
14. kvě 2010
klidně,ale to budu asi muset ještě něco upíct,páč na neděli nic nezbyde 😃
Jé kk28 vy máte tu svatbu,já bych šla na nějakou hned,takových dobrůtek tam,bych si nacpala pupek 😃 CUkroví,masíčko...
hanulka190
14. kvě 2010
Ahoj holky, to je počasíčko, co? My za chviličku vyrazíme nakoupit, musíme pro mlíko- bude asi nějaká kašička 😃 Kiki chce jet na motorce, ale prší, tak jí šupnu do croozru, přihodím nějakýho medvěda a mám jistotu že nevyleze 😃
Medovníček mňam 😉
kk28
14. kvě 2010
jo, jo zítra jdem juchat 🙂 , na žrádílko se už mooooc těším 😃
lucifirek
14. kvě 2010
teda myslím,že jsem dělala medovník naposled,je to strašně pracný,placky se mi trhaly,krém se mi nějako zdrcnul. ]-(
cvachna
14. kvě 2010
LUCI:tak pokud se ti srazí krém,tak doporučuji trochu ho odlít do hrníčku,nahřát na plotně,a pak přišlehat zpátky do krému.měl by se tím napravit a měl by být krásný,vláčný a hebký. 😉
a ty placky jsi měla vyválet ještě za horka.pak se tolik netrhají.když hmota je vlažná,tak začne tuhnout a trhat se 😉

KAČKO:tak si to zítra užijte.nám dojedou rodiče,tak v neděli půjdeme na zelenou horu na mši a pak s děckama na kolotoče.

KIJO:dobrý jídlo 🙂 my zítra na večeři budeme mít bramboráky se slaninou a v neděli knedlo vepřo zelo..

jinak doufám,že zítra aspoň trošku bude pěkné počasí.jsem kačence na pouť koupila kompletek v kik,jako legínky a halenku a k tomu šáteček.a balerínky v deichmannu.
Kačenka už mi před chvíli usnula,tak jsem si pouklidila a teď se dívám na DOMA na ulici.
jak prší,tak Kačenka bývá moc unavená..
přejeme pěkný den..
eelka
14. kvě 2010
Ahojky,
teda venku počasí pěknej hnus. Malá vůbec nechce spát doma, jak je zvyklá být celý den venku v kočárku. Tak se asi budu muset překonat a objet s kočárem kousek po vsi, aby aspoň trošku spala 😞 Nemůžu říct, že se mě chce....
Já dneska nevaříla, ohřála sem si bramb.knedlíky, co sem měla v mrazáku. Zítra usmažím nivu a v neděli jedem na pouť.oběd do ZR. Doufám,že nebude moc pršet.
kk užijte si zítra svatbu. My jdeme v září sestřenici, už teď se těším 😃
lucifirek
14. kvě 2010
tak ted ještě zlikvidovat tu horu nádobí po pečení. 😞 Koukám na Sama doma,dělají tam rybu,to bych si dala,už jsem ji dlouho neměla.
🙂
hanulka190
14. kvě 2010
Ježíš, to se ani nedá číst, jaký mi děláte chutě 😃 Půjdu udělat rýžový nákyp a štrůdl a večer zabalím věci Kristýnce, ať může vyjet na výlet. Doufám, že jim nebude tolik pršet
zuzimila
14. kvě 2010
Nazdárek, tak jsem to dneska nevydržela a šla k nám na internu na sono / ještě jednou díky, Petře 😃 /. Přístroj starý jak černé uhlí, asistence mé staniční a sestřičky z endoskopie /ženské zvědavé/ a pan doktor Danko. Hned po příchodu: " Lehej, ty hysterko".
Na to, že je to internista / a vynikající /, našel hned, já neviděla nic, bo to bylo otočené na něj a na holky, a všichni naráz: " Jé, já ho vidím, tluče, koukejte." Jenže Zuzka neviděla nic, tak mi otočili monitor a pak jsem to viděla i já. Chtěla jsem míru, na to mi řekl, jestli jsem se nezbláznila, že to neumí, ale je to naše šikula, změřil skoro 1,85 mm 😃 .
A pak přednáška, že jsem zbytečně úzkostná, at´neblbnu / to se jim řekne /, at´jsem v klidu. Opakovaně jsem se ptala, jestli fakt to srdíčko viděli / já ho taky viděla, ale radši se ujistím, že 😃 /...

Jestli vám někdy někdo řekne, že jste hysterky z jakéhokoliv důvodu, vzpomeňte si na mě!!!!! Já jsem reklama na hysterii:
Každopádně úleva velká.
kijonkova.k
14. kvě 2010
Segra,to abys tam chodila každý týden,aspoň.Do června daleko 😉
kyticka33
14. kvě 2010
Ahoj holky,jen tak letecky nemám moc času pádím do sprchy...večer jdu do hospůdky tady u nás se zase s holkama slezeme.. 😉
Jé Luci medovník velká mnamka já ho dělala na své narozky akorád ho nedělám s toho kondenzovaného mléka.Jináč jsme z toho měla strach a už jsem ho dělala po 2 takže pohodička 🙂
jináč pout bude zajmavá v tomhle počasí ]-( ale co se dá dělat na zimáku naštěstí neprší 😃 😃

Zuzi bud v klidu nenervuj se a raduj... 🙂 já z toho taky byla poprví hotová ale kdyby bylo druhý tak už to budu vše prožívat jinač. 🙂

holky chtěla jsem se vás zeptat budu si dělat objednávku z jednoho obchodu pokud by jste měl někdo zájem si něco objednat dejte vědět. je to -
www.666.cz
Tak páčko... 😎 😃