• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
kijo: to je super, že se malé líbí, tak vyfoť ať se mrknem :wink: a s tím dortem zjisti prosím nějaký hodně jednoduchý recept a poděl se s ním s náma :slight_smile:
16. říj 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,nevím,jestli někam pojedu.Járova babička si před chvílí zlomila zápěstí a rozbila nos,když doma spadla.jára s mamkou ji vezli do špitálu.Musejí to narovnat a zasádrovat :frowning2: Ona už špatně chodí.Mamka musí zítra do práce,takže asi dopoledne zůstaneme u ní a pak se uvidí.Chudák,musí to moc bolet :cry: Takovou smůlu má,ona padala docela často,ale vždycky nějak dobře,že se jí nic nestalo,ale teď.navíc je to pravá ruka,o tu se opírá,když chodí o hůlce.Ani nevím,jestli si ji tam nechají nebo co. :frowning2:
16. říj 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a autosedačku už mám v albumu :slight_smile:
16. říj 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda kijo: tak to je jak naschvál, at je bábí brzo dobrá! teda i rovnat jo? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to muselo být něco, chudák.
a malá už ti zase spí jo? teda ty se máš :dizzy_face: koukala jsem na autosedačku, je moc pěkná, taky chceme kupovat, rozmýšlíme se nad dvěma asi, zbytek stojí okolo 5-8tis. a to my přijde teda dost..tahla má adac testy?? díky :wink: malá má fakt super spací polohy, nožky ze sportáku ven :slight_smile:

zuma: tak to jste spolu dlouho :slight_smile: my jsme do toho skočily hopem :grinning: ale asi jsi o malinko starší než my tím pádem ne? :wink:

kijo: s tím otěhot. měla jsem potíže, takže dr. věděl, že chci mimí a snažili jsme se to léčit a když nám bylo řečeno, že to nepůjde a budeme muset asi na umělko, tak ms nepřišla a dr. nechápal :slight_smile: :slight_smile:

s tím dortem, holky jednoduše, uděláte piškotovej korpus a pak už to jde samo, dají se vyřezávat tvary pokud nechcete přímo kupovat na jeden dort formu.... a pak jen krém či marmošku, co máte rádi a už to jede, když jsem jako“mladá“ s maminou plácala dorty pro neteře a synovce, tak jsme používaly lentilky, žužu žížalky..... a dělaly jsme housenky,krtečka, auta.... stačí trochu fantazie a ta jde najít na netu nebo je takovej special. časopis asi za 30kč, určo zvládnete :wink: krém je mňam z jahod nebo i karamelu a to už si v roce ta naše zvířátka budou moct i ochutnat...

za ten žloutek díky, vyzkouším, myslíte tak jen jednou týdně?
16. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se ptala manžela a testy má,už jsem psala,že má jako jedna z mála i crash testy.Je dost bezpečná,proto jsme ji vzali,navíc se dá fakt hezky polohovat a cena je taky dobrá.

Malou jsem budila v 7,abychom ji okoupali a dali kašičku,teď je v postýlce a něco tam vyvádí.Tak snad brzo usne.
16. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo:moc díky, asi do ní taky půjdeme :slight_smile: dobrou
16. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jakej je to prosím ještě materiál ? hrozně se mi líbí u výr. na stránkách ta zebra, ale přijde mi to jako semiš nebo se mi to asi jen zdá.....
16. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky není to semiš,je to takové umělé,ale ne nepříjemné.A hlavně,dá se to vyprat :slight_smile:
17. říj 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata,loučím se s váma.Jdem pobalit zbytek věcí a uložit je do auta.Ještě se stavíme za babičkou a pak pofrčíme.Snad cesta rychle uteče a Karolínka bude v autě hodná.

Tak se mějte hezky,dětičky ať jsou zdravé a hodné a až budu zpátky,tak se ozvu.Papa :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy
tak se koukám že je to tu i podle regionu, což je uplně super. my čekáme mimiška na 1.2.2009 máte tu nekdo nejaký podobný termín nebo i společný to by bylo super. zatím papa :slight_smile:
17. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo díky, asi jí taky koupíme, moc se nám líbí + testy, super :dizzy_face:
užijte si výlet, budeme se těšit a hlavně dobře dojeďte!!!!!zatím papa

marrus: ahoj, blahopřejeme :wink: my už tady všechny mimí máme, ale to nevadí ne ? :wink: jsi přímo ze ZR?
17. říj 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, dnes je teda pořádná zima co? odpolčo beru zimní bundu a rukavky a vojta asi dostane kombinézu a taky rukavky, už to začíná ach jo :sweat_smile:
17. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem ráno psala dlooouuhatánskej vzkaz a zase se mi smazal, než jsem to poslala :angry: Takže jsem naštvaná, ale zkouším to podruhé - avšak jen krátce..Dnes nám není moc dobře, jak na Tadíka, tak na mně něco leze.. :frowning2:
Je dobře, že Kija nakonec odjela, moc jsem jí to přála, babičce bude určitě líp, a ona se tam tak těšila za mamkou a kamarádkama, takže jsem ráda, že jí to dopadlo.. :slight_smile:
A taky, že se tu ukázala Zuma a už jí fakčí net, to je paráda.. :slight_smile: Nejen chlapy, ale i děti máme stejný, Tadík je taky před návštevami zlatíčko a když zůstaneme sami, tak je z něj rázem ďáblíček :grinning:
Gabčo - Ahojky, to jsem ráda, že už jste O.K., ještěže se to vyhlo Vojtíškovi, že?Žloutek dávej jednou týdně, my ho máme v neděli.. :wink: A autosedačka je fakt pěkná, my mít auto, taky do ní asi jdeme :slight_smile: Zima je úplně pekelná, včera mi kluci na vycházce zmokli, dnes jsme doma, Tadík je opravdu nějakej nastydlej, tak to nechci pokoušet..A taky už jezdíme v kombinézce - ne úplně zimní, ale rukavky jsme zatím nedávali, jenže asi budeme muset, pacičky měl úplně ledový..
Marrus - ahojky, vítáme Tě a jak říká Gabča, blahopřejeme :slight_smile: Všechny už miminka máme, ale snad to fakt nevadí, moje kamarádka má termín 24.11. - je z Nížkova, kousek od Zr a moje skorošvagrová 13.12., ta je přímo ze Zr..A už víte, co čekáte? Máte jména? Určitě se už těšíš, že? :wink:
17. říj 2008 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj jíto :slight_smile: chudinka malej, at je brzoučko zdravej, budeme myslet!!! a jak se jmenije ta tvoje kamarádka z nížkova? nechodila s tebou do školy náááhodou ? :wink:
17. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gabčo, snad bude, ale je pěkně protivnej, asi ho to trápí, hlavně rýmička.. :frowning2:
Dnes máme koupací den, ale nevím, jestli je to dobrý, když je nachlazenej, ale zase nechci, aby byl jako čuňátko..
A kdepak jste byli odpo na vycházce? My budeme dnes sami doma, Jára opět vyráží do terénu, ségra odešla na brigádu, ale s tou jsme stejně pohádaní ohledně jejího kluka, tak spolu moc nemluvíme...
Ta kamarádka se mnou chodila na základku - do vedlejší třídy, bydlela taky tady ve Zr, v Nížkově bydlí zhruba poslení rok, odstěhovala se tam za přítelem. Ty myslíš, že ji znáš?
17. říj 2008 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak koukam jeste jsem sem nikdy nic nenapsala a uz se tu o me pise... :grinning:
17. říj 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radunko :grinning: , no jasně, tak to má bejt.. :slight_smile: My už jsme vykoupaní, ale pěkně vzteklí.. :frowning2:
17. říj 2008 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha to ty zuby co???ja cucim na ulici.
17. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo, a k tomu jsme ještě nachlazení, oba, mně pěkně bolí v krku, Tadíka spíš trápí rýmy..Taky bych se ráda koukala, ale nejde to.. :slight_smile: Jsme sami doma, tak je nám smutno..Ty vlastně taky, co, Honzu máš na odpo..
17. říj 2008 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, mrkneme se ještě pro jistotu do plínky a pak dám malýmu jeho "dudu" :slight_smile: a budu doufat, že usne..Pak si mamka uvaří kafčo a bude chvíli na netu a taky mám nahraný Jste to, co jíte a Zoufalé manželky, tak asi budu koukat, budu zase nervózní, když Jára lítá někde po venku..Takže lepší než se převalovat v posteli..
Radunka - tak co Domča, jak se má? A co na MMB a MMA, vybrala jsi tam něco?
17. říj 2008 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nepíšete, tak jdu jenom vám všem popřát dobrou noc, já jdu vyvenčit Matýska, Tadeášek před chviličkou usnul - po dlouhé době sám od sebe, bez řívotku, takže paráda.. :slight_smile:
Pak si uvařím 3 v 1 a budu čučet na televizi, dokud neodpadnu :grinning: , což asi nebude trvat moc dlouho, vzhledem k tomu, že dnes jsme vstávali ve 3:39 :slight_smile:
Takže pěkné sny a hodná miminka - i ta v bříšku :wink:
17. říj 2008 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj jíto, my už máme taky po koupačce a řádíme klasicky v postýlce, to jsem zvědavá, kdy zabere.... a vstávali jste v 3:39 jo? to by mě hráblo, když ho nakojíš, tak už ti nezabere? ale máš dobrý, že ti v tahu do těch skoro 4 spí, to vojta usne po 20hod a ve 22hod už je vzhůru a pak to jede! užij si 3v1 a at se ti jára brzo vrátí, můj mirek tady leží na gauči a požírá lentilky :grinning: udělal mi super večeři, takže paráda, jen aby vojtík už spal, ted zase spí děsně, co půl hodina vzhůru, asi fakt další zub nebo já nevím :angry: tádík už má ten druhej venku?

ahoj kytička, ty asi budeš jíti ta skoro švagrová ne ?:wink:

jo jíto myslela jsem jednu holku z nížkova, co má taky obchod. akademii, tak to asi nebude ona :wink:

kija s maličkou snad v pořádku dorazily a užívají si :slight_smile:
17. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mas pravdu jsme doma taky samy...ale uz za hodku tata dorazi no ale jak rikas jdu si cist v telce dnes je prd taky jsem koukala ma ZM a ted na VKV,,, :grinning: no jo uzivej si chvilky ze ti spi.ve 4?Tak to ti nezavidim my stavaly v 10 a to jeste se Honza ksichtil ze vstavat nebude...Jo byly jsem na netu a jsem tam i prihlasena jenze kdyz jsem se chtela zucastnit napsaly me ze nejsem prihlasena jeste tyden a ze to nejde tak hold musim pockat...tak pa treba zitra my jseme zitra na houby prej rostou..pa

Ahoj Gabi,ne ja nejsem budouci svagrova Jiti jsem ta kamoska z Nižkova.
17. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituska- jo jo Domča zas pekne radi.jsem tad chvily lezal a zas si hral na fotbalistu,,,ale je to prdel :grinning: :slight_smile:
17. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak dnes luxus, spali jsme až do 7:15, nádhera, sice s pauzami, ale co bych nechtěla, že? :slight_smile: Tadík brečel už když jsem se vracela večer se psem, bylo ho slyšet až na chodbu, chudinku.. :frowning2: Tak jsme ho nakojila a po půl deváté zase spinkal. Já jsem už byla tak hin, že jsem to kafe přesunula až na dnešek, byla jsem ráda, že jsme s Matesem zalezli do pelechu a šli taky spát..Výjimečně jsem se nebudila ani nepřemýšlela, kdy se Jára vrátí, neměla jsem po včerejšku sílu :slight_smile: Myslím, že dorazil někdy po půlnoci, ale ty hospodský výpary, to je fakt humus, bývala bych ho nejradši poslala někam do obýváku..Jo a pak jsme vstávali ještě v jednu a půl páté, to už jsem myslela, že je definitivní, tak jsem malýho nakojila a dala do pelíšku a šla se psem - už otravoval, a když jsem se vrátila, tak spinkal, prostě nádhera, dneska jsme vyspaní jak Šípková Růža :grinning: Tátu už máme v práci a až se vrátí, tak si musí povinně umýt vlasy- fakt mi vadí ten pach cigár a hospody, hlavně kvůli malýmu.. :slight_smile:
Gabča - tak kdypak usnul Vojtíšek? Zase vstává každou půl hodinku? Tak to asi bude zoubek, nebo ho třeba ještě divočí ta homeopatika, nikdy nevíš :slight_smile: Tadík s tím zoubkem pořád nic, je mi to divný, tolik dní teď řívotká s pacinkou v papulce, tvářičky mu jen hoří, naříká o 106 ale zoubek zatím nevykoukl..To u prvního to šlo teda rychleji..Mirek jí lentilky? :grinning: Zrovna tuhle to dávali v tv- Jste to, co jíte - pán říkal že jí lentilky a doktorka z toho nemohla, prej, že takovej velkej chlap a baští lentilky - tak jsem si hned vzpomněla :grinning: :wink:
Kytička - Radunka - je ta moje kamarádka, v Nížkově bydlí cca ten rok.Skoro švagrová zatím chodí na Koníka načučovat, ale přihlášená myslím není..
A z obchodky nikoho, kdo bydlí v Nížkově neznám, vlastně se mnou do třídy chodila Míša Lopourová - tu jsi měla na mysli? Ta bydlela v Nížkově myslím zhruba od druháku..Ale jako matku si ji moc nedovedu představit.. :slight_smile:
Radunka - houby rostou, mě předevčírem večer dovezl Kadel, tak jsem dělala smaženici, bylo jich docela dost, to si Jára pochutnal :slight_smile: S MMA a MMB je to teda škoda, ale týden uteče jako nic, uvidíš..Já včera vyhrála na aukci - toho koníka od Lamaze a pak ptačí xylofon od Lamaze, takže už mám pro Tadíka na Vánoce vše co jsem chtěla :slight_smile: Teď už jen ostatní členi rodiny..No, nediv se Domčovi, že řádí, už se pomalu chystá na svět :grinning: Ono už to šíleně rychle uteče a bude tady s náma, to bude paráda.. :wink: Tak zatím, musím končit, Tadík začíná řívat.. :frowning2:
18. říj 2008 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde se všechny touláte, holky? Já už mám vše hotové, teď jen smažím řízky ve friťáku, pak se hodím do gala a odpo máme hlídání a asi někam s Járou vyrazíme, doma je stejně ségra, takže žádný soukromí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak kolik jste našli hub, Radunko?
18. říj 2008 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituska-Ahoj no to vis znas me dnes jsem se mela paradne vstavala jsem v pul 10 a to se snidani do pastele ja cucela jako blazen.. :confused: pac Honza sel volit tak jsem mu rekla at rovnou nakoupi at tam nemusim ja.no a pak me zbudil se snidani v ruce takze jsme vylezly z Domcou az v deset k ranu me daval pakne zabrat cca 6-8 h. pak jsem uvarila obed.Bramboracku a leco.Ja mela ze vcerejska file.Honza ted neco venku uklizi a asi az pul hodky odjizdime s tou nasi smeckou na houby doufam ze se predemnou nebudou schovavat jedeme tam k nadrazi do tech lesu vis?tak jsem zvedava.ja je budu susit letos jich moc neme a uz jsme se jich celkem prejedly.U nas budou zitra rizky se salatem mame posviceni..Dnes jdu na jedno s holkama...pokud se moc neutaham v lese. :grinning: tak cau mozna odpol.pokud me zas Honza nezabere pc na tu svaji hvezdnou branu. :rolling_eyes: Tak to se Tedik ma.Ja mam objednany ty veci s Kamilky a nic porad zadnej email kdy to dovezou :frowning2: je to divny 3.jsem to objednavala. tak snad tento tyden...tak pa pa pa..
18. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituska.tak jsme se vratily ja zmordovana psy zmordovani a v kosiku 6 podhribku a 3 babky no nenasralo by te to? :angry: :angry: asi zitra vyrazim do Polnicky to bude lepsi....tak pa jdu si udelat kafe na postaveni na nohy.pa
18. říj 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radunko, to asi jo.. :slight_smile: Zvlášť jestli jste hledali dlouho..My jsme se teď vrátili, byli jsme na takovým pozdním obědě na Gruntu a byl to opravdu humus - já měla vepř. panenku - ale ta to nebyla ani náhodou, spíš krkovice nebo tak něco, jenže se v tom úplně nevyznám, znáš mě, tak jsem nic neříkala, ale nesnědla jsem to..No a Jára si dával kuřecí s kachními játry, měl v tom kosti, kuře bylo ještě krvavý, játra taky, však nám to donesli asi za 15 min od objednání, to nemohl pořádně udělat, fakt hnus, už tam nikdy nepůjdeme..Nechali jsme tam 400, nejradši bych jim nedala ale ani korunu..Tadík je ještě u babičky, doveze nám ho cca za půl hodinky, šli jsme tam před třetí..
Z Kamilky to určitě brzy dojde, uvidíš..
18. říj 2008 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
jíto: o tom gruntu už jsem to někde slyšela :angry: takže vím, kam vážně nechodit :wink: super, že máš hlídačku, to u nás nehrozí....
vojtík včera řval jak tur, musela jsem si ho vzít do postele, dala jsem mu cucnou a půl hodiny se mrouskal, pak u mě vytuhl, tak jsem měla po pátečním večeru..

kytičky: jako do polničky na houby? myslela, jsem že už nerostou... taky bych šla a hned, perfektní odreagovačka :slight_smile:

jo jíto: míra je sice velkej, ale v požírání lentilek malej :grinning:

ted jsme přišli z venku, dávám si bábovku a kakao ze zajíce mňamka a vojtík mě s tatou bombardujou vojtíkovejma ponožkma :grinning: :dizzy_face: a musím jít na kaši, za chvilku začne zvířátko jačet hlady :slight_smile: tak zatím papa
18. říj 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek