• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
bigus musí být teda dobrota. :grinning:
18. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

zuzi: teda to je hantec :grinning: manžel pochází z orlové a karviné :wink: :wink: a bigus bych si taky dala :wink:

jinak my pout taky přežili, venku hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: vojtas dnes krapet kašlíkuje, tak mě to štve, že zase, ale asi tím počasím :frowning2:

kijo: co na kožní? dobrý?
18. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi tvůj manža není žďárák? Já myslela,že pochází odsud.
18. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, bydlel tam jako dítě a stěhovali se sem, když šel do 1. třidy :wink: takže dědečka máme takovýho ostraváka :wink:
18. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa Gabi,tak to joooo. Tak to už tu žije dost dlouho. Tak celej den mi je pod psa a večer se zmátořím. Dalajsem si fazolovku. A mám chut na něco sladkého.Ale radši to nebudu přehánět.
18. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža slíbil,že mi doveze nealko pivo,tak se mi udělá určitě dobře. :grinning:
18. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé luci, tak si dej, to jsem pila u vojtíka a ted je mi z něho na blití :grinning: a sladký si dej, třeba ti to sedne :wink: :wink: já už utíkám, tak dobrou pa
18. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Gabi sladký mi moc dobře nedělá,ale mám pořád chut na studené a zmrzlé,zmrlinku nebo něco takového bych si dala. Tak jsem si vytáhla mražené švestky,aspon z toho nepřiberu.Ty jsou zdravé. :slight_smile: A pito nevím,kdy bude,páč manža j eště doma není a v noci si ho dávat nebud. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Zuzi,tak to jo.Hlavně že se vám to vyhlo... :wink: ale stejně je to mazec co to počasí dokáže :frowning2: snad už to bude brzy dobrý ráda bych se ohřála :wink:
Jináč to jídlo to slyším poprví ale je to docela dobrý nápad takovej vylepšenej segedínák :grinning: tak hlavně že vám to chutná :slight_smile:

My dnes dělaly zapečené brambory a uzenou polévku Domča se zas nadlábl :wink: jináč jsme zase pokročily u baráku každý den se něco dělá pomaly ale aspon něco je výhoda že Honza je doma že se toho udělá víc ale už se mu to blíží od 2.jde do práce tak to zase vše pujde pomalejc ale aspon budu moci na srazík nebo na kávičku ke kámoškám :grinning: :wink:

Zítra mě kámoš dodá kousek linky nechala jsme si jí dodělat abych měla více prostoru na nádobí a konečně budeme mít schovaný odpadkáč Domča je jak bufeták :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: tak se těším... :slight_smile:
No nic dokoukám Ano,šéfe a jdu chrupkat.Dnes je to zase mazec :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:
19. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
Tak jsme se konečně vyhrabaly z postele, Kiki si k nám z pokojíčku dotáhla peřinu, že bude spát u nás :grinning: , jo teď chroupá jablíčko a čeká na kouzelnou školku a maluje. Já už vařím, protože po školce se dycky oblíká, že jdeme ven. Dneska mě přijde spací pytel pro mimí z MMB, tak se těším.
Včera jsme do půlnoci stěhovali šatnu, tak mám dneska o zábavu postaráno :unamused:
19. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani dneska se fakt blbě vstávalo. :unamused: Teda činností máte naplánovaných dost. :slight_smile: Já vyrážím do města pokoupit dárky,máme ted nějako moc narozenin a svátků.
19. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to ti nezávidím, mě by se do té zimi nechtělo, i když já za hodinku vyrazím taky, uvidíme, jak tam dlouho vydržíme. Pádím zatopit, mám tady nějakou kosu :unamused: Už je ti líp?
19. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani musím si vzít na to batoh,at to s tím břichem netahám v rukách.Ale já se pořádně oblíknu a nebude to tak hrozné,ani už nefouká takový vítr jako včera. Teda to máte super,že si můžete zatopit,já se těším do nového bytečku,že tam budeme mít krbík a budeme si taky moct přitopit.
Tak já už musím letět,zdržely mě dva telefonáty.
19. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak já mám rýmu jako trám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Asi jsem přestydla v sobotu na svatbě :confounded: .

Andrejka chrupká a Luki kouká na krtka :slight_smile: . Dneska Andy spala od 22 do 4 do rána, tak jsem se krásně vychrupla a Luki vstával až v 7:30 :slight_smile: :wink: , takže paráda.

Teď mi ségra posílala fotky z Třince, Ciezyna, Vendryně - no hrůza :frowning2: , snad už přestane pršet :unamused: .
19. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kači to je mizerie vid,ty nachlazení,počasí,že člověk neví,jak se oblíct. Ddneska to není venku tak hrozné,ale zase prší.
Teda ty máš tak vzorné děti,tě nechají vyspat celou noc.
19. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, hantec je v Brně, my máme " po našimu", ale u nás doma se tak nemluví, ale rozumíme a umíme něco říct, přece jen jsme tu z tela a v nemocnici u stařenek a stařečků to ani jinak nejde :grinning:.

Povodně hnus, je mi líto těch lidí, tradičně Karviná a Bohumín, včera navíc ve zprávách určitě postrašili lidi v Havířově a vůbec lidí kolem přehrad, kdyby se vylila Šance, tak FM leží 4 m pod vodou...Žermanice jsou taky plné a od Havířova co by kamenem hodil.
19. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem si vzala paralen, páč mě nějak začly bolet klouby :frowning2: . Děti zatím spinkají, tak mám ještě chvíli klid :wink: .

zuzi: ty už jseš 10 tt :confused: , tý jo to letí. A máš nějaké tušení co budeš mít?
19. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28 / ani nevím, jak se jmenuješ? :frowning2: /, no jo, v 10. týdnu :grinning: , 9+2. Letí to dost, ale usg až 8.6., tak to je ještě daleko, táááák daleko. :grinning: Od pondělí jsem podle tabulek ve 3. měsíci, v neděli se stane z našeho embryjka milovaného plod :grinning: . Já už ho tak chci vidět...a nejlépe držet u sebe, už aby byl prosinec. Jedna z mých velkých povahových chyb je nedočkavost, jsem chirurgická povaha, čekání mě neskutečně obtěžuje, ale kvůli miminko vydržím všechno, i to včerejší celodenní blití jsem vydržela. Fujtajbl.
Jinač jsem přesvědčená o tom, že čekáme chlapečka. Ne že by to byl můj sen, mi je to vlastně fuk, hlavně, at´je dítě zdravé a spokojené. Můj muž si přeje kluka / v tomhle mě vytáčí ta omezenost /. Všichni mi říkají, že si myslí, že budeme mít kluka, kamarádky mi to říkaly ještě předtím, než jsem otěhotněla :slight_smile: . Jméno je jasné. Kluk Zdenda po tátovi, tudy vlak nejede, i kdybych se stavěla na hlavu, na oplátku dívčí jméno je v mé režii. Takže , babo, rad´: Kristýna / i když je mi to vymlouváno /, Anna, Kamila...? K našemu příjmení se hodí absolutně všechno.
19. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: jsem Katka :slight_smile: . A jen si hezky užívej bříška, protože to fakt strašně moc letí a než se naděješ tak budeš mít mimčo u sebe :wink:

Jo a zbyly mi doma ty těhu lízatka proti nevolnostem, tak kdybys chtěla tak ti je můžu poslat :slight_smile: :wink: . Mě to vždycky na chvíli docela pomohlo :slight_smile: .
19. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Kristýnka je moc pěkný :slight_smile: :wink:
19. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla Leontýnu / moje prababička /, jenže na to mi řekl Zdenda, že to rovnou můžeme dát Saxanu nebo Arabelu, vtipálek. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, Kristýnka / teda Kristinka / je moje ségra, že, která mi to vymlouvá při každé příležitosti :slight_smile: . Děkuji za lízátka, ale měla jsem je a moc mi to nepomohlo. Já mám už 6 let diagnostikovanou nemoc žaludku, jenže po otěhotnění jsem přestala jíst tabletky, bo jsou kontaindikované, celkem se to dá přežít, když je mi špatně, lehnu si a nedělám nic, teda občas chodím šavlit, to jsou muka, ale jinak dobré. Ted´mi bylo 5 dní dobře a včera zase. Těžko říct, na kolik je to těhotenství a na kolik moje dg. Dneska je to lepší. Včera to bylo 7x, bolelo mě už v krku. Ale jak říkám, kvůli miminku vydržím všechno.
Říkala mi ségra, že jsi z Třince. Že jste se spolu minule dost nasmály kvůli štramplám atd,.. :grinning: .
19. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo jsem z Třince a to vím, že tvoje ségra je Kristýna :slight_smile:
19. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ještě,že to obě víte :grinning: :grinning: :grinning: Ale já jsem Kristina,i když je to celkem fuk :grinning:
Počasí mě sere,zase sedíme doma na zadku,ach jo.Táta nám už jede domů,tak asi navrhnu,ať se jedeme podívat na štěňátka.
19. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, bříško bych si užívala, už se na ně těším, jenže nemám nic, totálně vyblitá :grinning: . Teda, abych to uvedla na pravou míru :grinning: :grinning: , břicho mám a měla jsem vždycky, ale je to jen špek, podle všeho je ještě děloha schovaná v malé pánvi, takže nepůjde vidět na ven. Možná kdybych byla hubeňour, ale to fakt nejsem :slight_smile: . Je mě kus :grinning: .
19. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? No to bych nevěděla, že jsi KRISTINA :grinning: :grinning: :grinning: .
19. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já si myslím,že to nevíš,právě proto připomínám :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale vím, kde bydlíš, tak nebud´drzá :grinning: :grinning: .
19. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě jsi Cicek a hotovo.
19. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek