• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Já jdu v pondělí na poradnu a měla by tam být mladá,tak jsem zvědavá,jestli se dozvím něco nového a jiného. Jinak dneska malý v příšku nějako řádí,se pořád někde boulí,třeba se umoudřil a otáčí se. A navíc včera jsem četla knihu o těhu a našla jsem tam metody,jak pomoct miminku k otočení.
21. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, dneska dopoledne u nás svítilo sluníčko, ted´je venku zase tma a na obloze mokré mraky.Ráno jsem hodila šavli do vany, byla nejblíže :grinning: , ted´jsem vypila těhotenský čaj a dopíjím zázvorový.
V pondělí jdu na gyn. na odběr k NT vyš., konečně se začíná dít něco z mojí průkazky, tam mi sestra napsala, co máme v plánu, doted´jsem jen seděla doma a nic se nedělo. Hned jí řeknu o lístek na peníze a stavím se do práce a při jednom se objednám k zubaři na prevenci.

Mi se dneska nic nechce..... :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi teda to jsou trable vid. Já teda dneska zatím vyjmečně nezvracela. Za to včera dvakrát a při tom večerním mi praskla žilka v oku,tak vypadám jak tydýt. :angry: Počasí stojí taky za prd. A já mám dneska pro změnu,oproti včerejšku,spoustu energie a něco bych podnikla. Tak jdu vytřít chodbu,máme službu na patře. Malej teda dneska v bříšku řádí o stošest. Se pořád někde boulí,jestli se přetáčí,č co,jedině dobře. :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se máš, Luci, já už bych taky chtěla, at´mám břicho :grinning: a at´se malé vrtí...To zvracení ráno je v pohodě, nestěžuju si, je to sice fujtajbl, zvracení na lačno: žaludek prázdný nebo jen minimálně naplněný št´ávou, takže " blinkání" je zelené - z duodena :wink: .
Doma se mi to táhne jak snopel. Kdyby aspoň bylo hezky, do háje. Sice jsem ráda, že jsem na lístku, ale mojí psychice tohle fakt nepřidá,sedět doma. Jsem vášnivá pletařka, jenže pro sebe, teda pro malé, ještě nechci z pověrčivosti, to začnu až v srpnu nebo později, a mám doma vlny hafo. Tak jsem začla plést Karolínce k Vánocům.. :confused: :wink: :slight_smile: .
21. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, který jsi měsíc, sedmý? A ještě zvracíš? No jémine :grinning: .
21. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já už zase zvracím :grinning: Na začtku jsem měla krušno,pak byli žrací týdny, a ted zase i když žrací,tak zvracící :grinning: Já budu začínat osmý,ted presně nevím,jak se to počítá. Teda ten tvůj popis zvracení. :grinning: Se mi vybavují začátky. Ted je to s plným žaludkem,ale o to hůř.
21. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si uvařila polívku, zeleninovou, moc se mi povedla, kdyby chtěla ven, tak at´to jde snadno :grinning: :grinning: . Na sporáku se mi ještě dusí mrkev, bude s bramborama a masem, ale masko jen pro tátu, já bez, mi to tak stačí.
21. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi :grinning: on člověk nikdy bohužel neví,někdy to sedne a jindy to samé ne. Mnam mrkev s masem a bramborem miluju,to budu muset taky udělat. A když je třeba bůček nebo koleno,mnam
21. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,teda vy máte téma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no jo taky jsem si to prožila na začátku i na konci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ale co pro ty prcky neuděláme co? :sweat_smile:
holky to koukám jak vám to utíká..tak jen tak dál at na nás vykouknou nové fotečky mimísků... :sunglasses:

Moni,taky gratulujeme svagrové k mimískovi :slight_smile: taky jsem měla poměrně rychlej porod jako prvorodička :wink: máš moc pěkné ty fotečky na facebooku.Jsi šikula.To máš nákej spešl prográmek na to?

My začaly betonovat podlahu pod stodolou a začalo tak hrozně pršet děs běs ale už se začalo tak jsme pokračovaly já v zimní bundě abych nepromokla a Domča lítal v dešti nadšenej a vubec jsme ho nemohly udržet pod stodolou :wink: ale pak se umoudřil a vlezl si pod sřechu na gauč ale stejně ted jsme šly domu děda nás vystřídal a Domču jsme musela celýho převlíct... :confounded:
No jo co se dá dělat je to jen díťátko :grinning: tak a já jdu ted na nádobí aby táta nenadával že jsem ležela jen u pc :slight_smile: takže pá pá :sunglasses:
21. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila teda dušená mrkvička mnam mnam taky bych si dala mi měly dnes čínu... :slight_smile:
21. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek přesně tak s kolenem :wink:
21. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, Luci, tož přijed´te, je toho dost :grinning: :grinning: .
21. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Kyti vy teda s těma pracema valíte. :grinning: To tam budete mít hezké. No přemýšlím,jestli nekoupím někde koleno a neupeču ho,to už jsem neměla sto let. :grinning:
Zuzi takový kus,nechceš to poslat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdyby jsi bydlela blíž tak určo neváhám.... :slight_smile:

Teda Luci máš pravdu asi ho taky v nejbliší době udělám :wink: No makáme makáme pokud to jde...no hezký to tu ještě dlouho ...nebude stojí to všechno za prd...snazíme se to mít pěkný ale starý barák a málo peněz to nejde dohromady :angry: zrovna včera Honza říkal že by to chtělo tak 6 mega aby to tu bylo pěkný a my nahrábly na nic a dělaly by to firmy :grinning: :grinning: :grinning: ale bohužel takové štěstí mít nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže pomalu a svejma rukama :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
dobrý "blinkací" téma :grinning: :wink: To se mi naštěstí vyhlo, já jsem měla "omdlévací" stavy, což bylo na jednu stranu možná ještě horší..No, jak se to vezme.. :slight_smile: Ale naštěstí brzy odezněly..U druhého doufám, že bych byla OK, jinak nevím jak bych to řešila..

Moje dieta - no katastrofa, už je zrušená, ale chci ji zkusit ještě jednou a to od pondělka..Kristinko - zadej si na Seznamu Margitova dieta a koukni na jídelníček - hned na jednom blogu je podrobně popsanej..Co Ty na to? Já ji už kdysi držela a fakt jsem zhubla, to bylo ještě na základce..Teď se mi čtvrtý den udělalo tak zle, když jsem byla s Tadíkem venku, že jsem si musela kecnout na chodník, jinak bych sebou snad sekla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi se nesnese s jakýmkoliv větším "pohybem" nebo jak bych to nazvala, prostě to chce sedět doma na zadku, a ne pořád někde lítat a ještě k tomu s prckem, tahat ho atd..A k tomu budu mít od tohoto týdne příležitost, jelikož Tadík marodí - nález na plicích a průduškách - takže máme zákaz chození ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Asi mě z toho jebne, už dnes jsem na nervy, chlapeček protivnej jak noc, no děs běs.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martínka - bratánečka - vezli ve čt do nemocnice - též nález na plících, průduškách, ale jelikož na tom byl hůř a má s průduškama problémy prakticky od narození, takže mu prý hrozilo udušení ve spánku, pěkně si tam pobydou..Chudáci..Nás nemocnice naštěstí minula, ale prý taky jen těsně...Takže jsem fakt ráda, že jsme doma, i když z toho mám i kopřivku na jednu stranu..Dost mě ten Martínek vyděsil, tak jsme právě v pá radši naklusali k dr. a takováto diagnóza.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

JInak Zuzi - prosím Tě, to taky nevím, co jsi řešila ohledně postavy, na fotkách vypadáš pěkně, vidíš, i tak o sobě píšeš, že máš špeky :grinning: To já mám taky a to mě právě sere, já je mít nechci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak uvidíme, mám 69 a chtěla bych 60 kg..

Gabčo - Ty jsi tak štíhlounká, že tomu vůbec nemůžeš rozumět :grinning: :wink: Já vypadat jak Ty, tak jsem spokojená maximálně, to samé Kristinka..Teď jen vydržet, poslední dobou jsem se sebeovládáním značně na štíru..Dřív to bývalo sakra lepší..Ono je blbý to, že musím vařit pro kluky a zvlášť ještě blemty pro sebe, kdybych vařila jen sobě a neměla lákadla, je to lepší o dost..

No nic, zatím končím, jdeme dávat atb..

Káťo - fotečky moc pěkný :wink:
22. kvě 2010 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Criterska,teda se na dietu vyprdni,však žádnou nepotřebuješ,ještě si tím uškodíš. Teda chudera Tádík,ty nemoci jsou teda šílený. :frowning2:
22. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - copak Tadík, spíš já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na něm by jsi žádnou nemoc nepoznala, lítá tady jako dravec, jen občas zakašle - tak 3x za den, rýmu už nemá vůbec.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A děsně se vzteká, že nesmí ven a spoustu dalších věcí.. :astonished:
Dieta - neuškodím, kdyby to bylo moc, tak s ní seknu jako vždycky :wink: :grinning:
22. kvě 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
jíto: jejda, co to píšeš, chudáčci kluci :frowning2: a martínek, teda to není možný, co ten kašel a průdušky letos dělají, docela si mě vyděsila, náš vojta má taky nekolikáty den kašel, jak píšeš, nic hrozného, rýma žádná, jen tak 3x za den hnusně zakašle případně zachraptí, přikládala jsem to k zubu, má nechutně nateklou krvavou dásen a půlku stoličky venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jen taky doufám,že to nemá...tak jste byli na rtg? no a hlavně, at mirka s bobíkem ten pobyt vydrží a at je brzo pustí domů!!! a tak se martínek dusil? má tu laringitidu ?
a ta dieta, si děláš srandu, že ti bylo tak zle, se na to fakt vyprdni, jsi vycucala všechny sacharidové zásoby, ty blázne! to se schválně jdu podívat na ten jídelníček, bejt tebou tak se na to vys*ru, fakt, všechny ti to tady píšem, že to nemáš zapotřebí ty šíšo!!!! pak přestaneš dietu držet a zase to nabereš, jen odvodníš tělo... a tím, že jsem “hubená“, tak mám i geneticky, ale bývala jsem pořádná baba :grinning: a taky, co jsem potkala mirka, tak začala jíst jako on, vybírám si jídlo a najela jsem na jeho “zdravou sportovní stravu“ a věřím, že je to tím, i když se sladkým jsem prase a nedokážu si odepřít, tak chápu, jak těžké pro tebe musí být omezování a držení diet, bych se po*** :grinning: :wink: :wink: :wink:

luci: jaký den vyrážíte na tu dovču? dej info co u dr jo? :wink: jsem zvědavá, zda se kubíček překulil, když se tak pěkně boulí :slight_smile:

jinak my občas vyrazíme ven i přes ten kašel, když je jinak ok, ale to počasí, to je fakt paráda :angry: :angry: :angry: :angry: dneska jsem vojtíkovi koupila pláštěnku v kaufu, mají krásné žluté s žirafkama a slonama jen něco málo přes 100 :slight_smile: tak to vypadá, že letos hodně užijeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak se stavili pod věž pro pizzu a vojta sežral 2 osminky a zapil to 200ml sunaru, žravec, jsem čučela jak puk :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi však je to pořádný kus chlapa,tak musí baštit. My jedeme ve středu,ale počasí se prý má pokazit,takže to bude asi nic moc. :frowning2: Malý se fakt od pátka pořád převrací a vrtí,uplně čučím. Sama jsem zvědavá,co mi mašková řekne.
23. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, s tou mojí dietou to bylo složitější, byla jsem nemocná, nebyla to jen " dietka" :frowning2: . Bylo to těžké období, ale zároveň hezké, seznámila jsem se v té době se Zdeňkem, dost mi pomohl on a jedna kolegyně v práci, sama bych to možná zvládla taky, ale jak, to nevím. Ted´mám 177cm, 71 kg na lačno a fakt to nemíním řešit, kor ted´ v těhotenství. Mám prsa a zadek, rici i cici :slight_smile: . Navím mám doma velkého a statného chlapáka / i když jsem jedla více jak on :grinning: , ted´ne, ted´více zvracím :grinning: /, pořád teda vypadám žensky :slight_smile: .

Koukaly jste někdo na hokej? Já na oba, u vaření, zápas našich byl napínavý jak trenky :wink: .
23. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč mám u sebe 11. týden? Ještě jsem 10., 9+6. 11. budu až zítra :slight_smile: . Ptala jsem se na to porodní asistentky, jak se to počítá :slight_smile: .
23. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jít´o, koukám, že máš nemocného Tadíka...ted´jsem to pořádně přečetla. V květnu, to je síla, ale tak to bohužel bývá :frowning2:. Tohohle se taky budu bát, jak se nám malé narodí. A holky, věřte, že moje praxe mi v tomhle bude naprosto k ničemu :grinning: .
Já se totiž taky bojím toho / prof. deformace /, že mi to moje mímo někdo nakazí, třeba až se budou chtít přijít podívat holky z práce :confused: . Vím, kolik tam máme breber, vím, jak jsou některé čistotné / bléé /. Ted´mi psaly, že by se za mnou přišly podívat po šichtě. Nechtěla jsem, bo by přišly neosprchované rovnou z toho hnoje na interně. Jsem vadná?
Já, když měla přijet Kristinka s malou a malá byla ještě miminečko, jsem povytírala celý byt ukradenou desinfekcí z roboty, sprcha, vlasy, zuby a ještě vykloktat Listerine. Malá nestonala, když byla se mnou v kontaktu, ale byla kojená a dost dlouho a její máma taky přišla do styku se všelijakýma hnusama v nemocnici, možná, že byla odolná, snad bude to naše mímo taky.
23. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je zuzi opravdu profesionální deformace. :grinning: Taková čistotnost.
23. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mi, Luci, povídej :slight_smile: . Ale já nemám doma sterilní pořádek, to fakt ne, jen si myslím, že každá maminka ocení, že když přijde návštěva za miminkem, že ta návštěva s sebou netahá celou Petriho misku bakterií :grinning: . Jinak jsem ale normální..
23. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsme vyspaní po obědě a teď nudaaa.Venku hezky, Tadík musí být doma, stejně to nechápu, když mu "nic" není..Kašlík opravdu minimální a tak 3x za den, rýma už ustoupila úplně..Představa ještě osmi nebo devíti dnů mezi čtyřma stěnama je ubíjející.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já aspoň za chvilku půjdu s naším Matesem na vycházku, tak se ven dostanu, ale Táďu fakt lituju.. :pensive: Taky je z toho úplně na nervy..Pořád křičí "deme ven, deme ven"..

Gabčo - jojo, byli jsme na rtg, na plicích má nález, tak jsem byla taky docela vyděšená...Martínek to měl horší, k tomu špatné ty průdušky od mala, takže skončil v nemocnici..Laryngitidu nemá, je prý jen tak zahleněnej, že hrozí udušení ve spánku..Víc nevím..Jen mi dneska psala Mirča, že dostal chudák ještě zánět hrtanu :frowning2: Je mi jich fakt líto..K tomu má malej na dlouho vypěstovanou hrůzu z doktorů, prý jen vidí bílej plášť a řev..Týden si tam asi ještě pobudou..No já bych tam zešílela, ale kvůli prckovi to musí vydržet..

Zuzi - jo, to vím, psala jsi mi už dřív, že jsi měla takové problémy..To já ne, na to se mám asi moc ráda, a hlavně miluju žrádlo, takže o tohle strach nemám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: No vidíš, tak to máš pěknou váhu, určitě lepší než já, já mám nějakých 174 a těch 69 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minulý rok ještě 64 :angry: No, jsem prostě hrozná..
Na hokej jsem koukala tak na půl, já to zase tak neprožívám, ale Jára jo, učil Tadíka křičet "Češi, do toho!" , tak jsme tu měli veselo :wink: A Tadík vyžadoval, abych to křičela taky, takže chtě nechtě jsem taky musela fandit :grinning: Dnes budu donucena opět..
A o té čistotě - tak to jsme na tom podobně, i když já zase nejsem až tak extrémní případ jako Ty :wink: :slight_smile: Asi, že jsem kde neměla vzít ten dezinfekční roztok :grinning: Ne, vadí mi jak co..Třeba pes mi k mimi nevadí, ale lidi co přišli na návštěvu, ani si neumyli ruce a sahali po Tadíkovi, nebo ještě hůř, ani po záchodě si ruce nemyjí..Škoda slov..U Járových rodičů mi vadilo, že kouřili, ruce si neumyli a pak sahali Táďovi na jídlo, do pusy, atd..Taky jsem dřív každý den vytírala - plazící, lozící období - teď už to taky nehrotím, hlavně se to nedá, zjišťuju, že čím větší mimi (dítě), tím víc práce okolo a míň času.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a fotečky krásný, jsi kočka, na té společné s Kristinkou vám to moc sluší, holky :wink: :astonished:
23. kvě 2010 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi: moc pěkný fotečky, jste s kristinkou kočky :wink: a s tou hygienou, tě chápu, sice se nemá nic přehánět, ale zezáčtku prostě blbneš, pak už to krapet opadá, běhající dítě těžko od všeho ubráníš a kolikrát, když jsem viděla jak vojta olizuje nákupní košík, zatímco jsem se natáhla pro jogurt, tak jsem šílela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jíto: chudinky, to je mi vás fakt líto...tak to má tádík něco jak ten náš vojtas v únoru - měl nález na plicích-zápal plic a taky tip top před špitálem, to mi řekni, že ta prtata tak marodí :frowning2: hlavně až vám to rychle uteče a martínkovi s mirkou taky!!! náš vojtas taky furt pokašlává, přijde mi, že po tom zápalu se mu to furt vrací :frowning2: :frowning2:

jinak holky, váhu máte obě normální a snad stejné vůči výšce...jíto, já mám 165cm, tak je jasný, že mám o pár kilčo mín jak ty přece ne :wink: :wink: :wink: :wink: a koukala jsem na tu dietku, tak mazec, to bych padla na držku už první den, jseš borec, že jsi vydržela ty 4dny....

luci: tak už je třeba prďkou nahoře :slight_smile: dej pak info, jak si dopadla....jinak mě malá zase strká nohu pod pravé žebro, což je mňamka a poslední 2dny, když se hodně najím,hlavně sladkého, tak jsem zralá na zvracení a to bych tak moc jedla, stejně se přežeru a pak jsem na sebe naštvaná, když se mi chce zvracet, ale když mě tak chutná :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, Gabi :grinning: :grinning: . Tak samozřejmě ,že nic se nemá přehánět. Ale jsem toho názoru, že imunita se má budovat postupně, ne, že mi navalí na novorozeňátko kdejakou sviňu bacila! Moje máti je čistotná a hlavně je velmi ohebná. Myslím, že ani ségra s ní nemá moc problémy / jídlo, výchova /, ona si prostě nedovolí, můj názor je ten, že se nás trochu bojí, podle mě mě trochu víc. Zato tchýně!!! No, tam se asi moc zdržovat nebudeme. Má doma kočku / toxoplasmosa / a co se týká hygieny u tchánů a vůbec pohlížení na výchovu, výživu a hygienu sebe i dět´átek...navíc je tchýně chytrá / kostkový cukr je dobrý na vývoj kostí :grinning: :grinning: , k smíchu nebo pláči????/, jako by měla min. jednu atestaci z interny, pediatrie a kdo ví co ještě. Nenechá si ode mě nic vysvětlit/ odborné záležitosti, ve kt. jsem kovaná / a kdybyste mě znaly, je vám jasné, že tady kosa narazí na kurvaže tvrdý kámen!!! Ona je hodná, já ji mám ráda / ale nevážím si jí /, ale už jsem po ní vyjela mockrát, a to i v době, kdy jsme nebyli svoji.
Sám Zdenda nechce, abych tam moc chodila, moc dobře ví, co si myslím. Dříve mi to tak nevadilo, třeba ta kočka, ale ted´mi vadí naprosto všechno / podle knížky, co mám doma, je to normální /. Chráním sebe i to malé, i Zdeňka.
23. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ženy.

My před chvílí přijeli z Tišnova,byli jsme tam na noc.Jarda tam něco podělal na zahradě,samozřejmě něco vypil(včera u hokeje,byli u souseda...),ale v pohodě.Teď jsem vysávala a vytírala,zapla pračku...no,ještě zajdu pro pečivo a sýr,zítra budu dělat zapékané brambory.

Hygiena....já jsem byla magor v těhu,podlahu jsem drhla rejžákem a domestosem,to samé záchod,vanu...dělalo mi to hroznou radost,když to vonělo desinou a bylo to čisté.Teď bych se na to mohla víte co.Jako záchod a koupelnu mám ráda čistou,podlahy taky,ale to se psem moc nejde,tak to neřeším.
A když jde člověk za miminem,čisté ruce jsou samozřejmostí,nic víc nepožaduju :grinning: Jelikož malá jedla s Kubou granule z jeho misky,tak mi pak nevytřená podlaha příjde jako naprostá prkotina,asi tak :wink:

Jíťo,teda vy se z toho nevyhrabete,ty průdušky,jestli by to nechtělo nějaké podrobnější vyšetření,.když se mu to pořád vrací.To je pech co.
23. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar, ženo :grinning: . Tak já už mám uvařeno, a jelikož jsem vyvařovala včera, dělala jsem vepřoknedlozelo, povedlo se mi hlavně to maso, mňam, Zdenda chválil! dneska jen vuřtguláš / poprvé /, taky se mi povedl, ještě jsem udělala šopský salát a chlazený zákusek. Nastrouhala jsem 5 jablek, skořice, cukr, zakys. smetana, piškoty a vrstvit. Už jsem zkusila a je to moc dobré, i bez těch piškotů :grinning: . Kdo by to řekl, že začnu vařit ráda, teda pokud je mi dobře a neblinkám :wink: .
23. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se chystáte na hokejový večer :slight_smile: u nás se to prožívá ve velkým :grinning:

zuzi: dobrá tchýně a s tou kočkou, jak píšeš, moje mamka má modrou britskou a taky jsem se ze začátku bála, abych to náhodou nechytla, ale co mi zbyde, chodíme tam to je jasný ...četla jsem, že když je doma a není to taková ta kočka venkovní klasická, co lítá po dědině a chytá myši, tak by tocoplasmosou neměla být nakažena... ale aspon můžeš mít důvod tam fakt nechodit :grinning: :wink: a zákusek zní dobře, začínám mít na něco chut, teda sem chodit, holky :wink: :wink:

kijo: ty granule si pamatuju :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek