• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Jdu koukat na hokej. A lehnu si k tomu :grinning: .
23. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak která z vás koukala na hokej? Já až dokonce, nejvíc mě pobavilo na konci záběry z kabiny, jak tam náš premiér s presidentem skákali v rytmu: Kdo neskáče, není Čech. Sranda.
24. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nekoukala,mě stačilo ležet v posteli a poslouchat ruch venku a věděla jsem,že to naši mají v kapse. :grinning:
24. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak my se koukali,sice jsem myslela,že poslední třetinu nevydržím,ale dala jsem to a jsem ráda.Hezký zápas,Vokoun byl perfektní,se divím,že nedostal ocenění za nejlepšího hráče. :wink:
24. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tři žďáráci :grinning: ,s vampolou jsem chodila do školky a s Koukalem manža do školy na střední.
24. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

ad hokej: chtěla jsem se koukat, ale Luki se rozhodl, že se mu nechce spát a usnul až ve 21 hodin :angry: , pak Andrejka vyžadovala moji blízkost v posteli a jakmile jsem se hla, tak začla břečet :confounded: , ale nakonec ve 21: 45 usla :wink: , ale bohužel na mě čekala hora nádobí :angry: :rolling_eyes: , která mě fakt sejřila, takže jsem jí musela umýt. Viděla jsem asi tak 15 minut hokeje, ale i tak dobrý. Hlavně, že se manža mohl v klidu dívat :grinning: .

ad žďáráci: manža zná všechny a nebudu se k tomu víc vyjadřovat :grinning:
24. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

hokej byl super, skvělej zážitek. Jelikož sem hodně velký hokejový fanoušek, tak sem to prožívala fakt hodně :grinning: Měli sme možnost jít to sledovat na plátno, ale bohužel nebylo hlídání :frowning2: Žďáráky znám taky všechny, doufám, že budou mít na náměstí nějaký přivítání..... :slight_smile: Určitě nebudu chybět :wink:
Jinak počasí dneska takový nějaký divný. Vyrazili sme na procházku, ale pak dokonale zmokli nebo teda hlavně já, Anetka byla schovaná a pak zase sluníčko. Jak na houpačce. Dneska nám montovali bazén, tak už se těším jak se budem koupat. Už aby to bylo. Snad bude aspoň trošku léto...
24. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás,začali jsme nějak řešit s Cvach,k jakému dětskému dr. objednat. Můžete mi napsat zkušenosti s lékaři v ZR. Já zvažuji Koštálovou (o té teda říkají,že pije),ale ségra si ji chválí.Nejlepší prý je Bělohlávek,ale to je prý na dlouhé čekání,když je dítko nemocné. Děkuji
24. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak zápas jsem sledovala jen letmo, a pak usnula s Luci v 22h. Ještěže, bo nervy bych nato neměla.

O víkendu jsme byli v Losce a pekli svatební buchtičky a krabičkovali cukroví, byla to makačka, ale teď už budou jen samé radosti, jako kadeřník, solárko, nehtíčky atd Tento týden snad budu mít ušité i šaty, tak jsem zvědavá jak budou vypadat. Akorát nemám žádný bílý svetřík anebo sáčko, tak se budu muset ještě po něčem podívat. A taky musím koupit nějakou tu hezkou pokladničku pro novomanžele.

Počasí je hrůůůůza, takže už koukám po lastech a snad za 14 dní už budeme u moříčka :slight_smile:

Lucifirku : my ke Košťálové chodíme, o tom že pije jsem tedy neslyšela, ale už je nato prostě stará, ale velice mi vyhovuje ordinační doba a snad Ušáková to po ní převezme a bude to v poho.

Dietku se také snažím držet(jakože když máte před s sebou takové hromady výborného cukroví, je to děs běs), ale nic drastického jako Jíťa, nevidím význam v tom zhubnout mnoho kil za chvilku, a pak to za 2 měsíce nabrat zpět a znovu kolotoč s hubnutím. A hlavně když se mnoho zhubne bez sportu, tak tělíčko dostane pěkně zabrat a je pěkně povislé :frowning2:

tak papa jdu spát za Luci
24. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: , tak já už jsem vzhůru asi hodinku a půl, za půl hoďky musím vzbudit Kristýnku, dneska mám ctg a poradnu na sedmou. U nás je objížďka, tak musím jet přes Vepřovou, tam nechám ségře Kiki, tak se těším, že obrazím nějaké obchůdky :wink:
Luci: my teda chodíme do Chotěboře, ale nejlepší jsou tam snad Bělohlávkovi, Košťálová taky není špatná :wink:
Dneska mám obídek bez práce, ségra uvaří nějakou dobrůtku....
25. kvě 2010 ve 04:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chi, teď koukám,že čas přidání odpovědi je 6:58, tak to ne,je 4:58 :grinning: Jojo, jsem ranní ptáče, jak mám někam jet, tak nemůžu dospat, musím Kiki nachystat nějaké věci na písek...
25. kvě 2010 v 05:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci my chodíme tady k dr.Mokříšovi a nemůžu si na něj stěžovat. Dokonce co vím, tak sem jezdí i maminy ze ZR. Ale co se dr ve Žďáře týče, souhlasím s Hančou že nejlepší jsou Bělohlávkovi.... (aspoň co sem slyšela) Já si dneska dělám zapečený filé a od včerejška mi zbyla rýže, tak si jí k tomu dám..
25. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Hanulka takhle brzo vstávat,ale ono to moc jinak nejde vid.
HOlky děkuji za rady k dr.
Jsem po poradně,dneska to bylo na déle,místo mladé Maškové tam byla mladá doktorka z Havl. Brodu Dr.Švarcová a byla jsem z ní strašně nadšená,neskutečně příjemná,dost mladá,ale fakt bezvadná. Malý se už otočil hlavičkou dolů,ale ještě je vysoko. Vyšetření bylo docela nepříjemný a trošku špiním,ale je to prý normální.
Takových lékařů více. Starší Maškové mám často strach se na cokoli zeptat,že většinou tak odbude. Jak má zrovna náladu.
25. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Luci: Dr. švarcovou jsem v Brodě zažila jak u Lukáška tak i Andrejka a taky si myslím, že je naprosto skvělá :slight_smile: . Vždycky mi všechno vysvětlila, poradila, prostě super :wink: .

Kubík je šikulka, že se takhle hezky otočil :slight_smile: :wink:
25. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme zpátky ze Zr, kontrola proběhla skvěle, tak za 3 týdny jdeme na věc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já bych to brala klidně i o něco dřív. Na ctg jdeme zase za týden a pan doktor nám mimíska změří, jen doufám, že to nebude obřík po tatínkovi. Kiki jsem dneska pořídila dvoje rozkošný šatičky na léto, už se těším, až jí je vyzkouším, teď spí :slight_smile:
Teď se tady udělalo krásně, jdu pověsit prádlo a udělám zeleninový salátek na večeři :wink:
25. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kači já jsem z té dr.byla uplně unešená,fakt jsem dlouho takovýho suprovýho doktora nepotkala.Asi i tím věkem,že je mladší.Snad je to ta samá,taková mladinká,vypadá tak na třicet max. A říkala to paní přede mnou,že bývá v Brodě.
25. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani já jdu na poradnu za čtrnáct dní a pak myslím už každý týden. Také zatím nevím odhad váhy. Jé šatečky,jen aby bylo počasí na nošení vid. Já už dneska radši ven prádlo nedávala,pořád se to nějak honí.
25. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem vám tam právě přidala pár foteček z úterního cvičení na hale.

Lucifirku . super že už je malý hlavičkou dolů, no však za pár už to tu vypukne :wink:
25. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

venka megahnus, co? :angry: :unamused:

Luci: je to určitě ona :wink: , já jsem z ní taky byla vyplesklá :confused: . Je fakt super. Oni v Brodě jsou samí mladí doktoři.
26. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek, děvčata. Venku hnus aji u nás, chčije a chčije. A to jsem slíbila kolegyni, že se za ní stavím do práce domluvit se, kdy se sejdeme. Moc se mi nechce, ale nerada ruším sliby.
V pátek přijede Kristinka s Karlíkem, tak se těším. Musím malé koupit nějaké koko, minule, jak tu byly, neměla jsem vycházky a poprvé ode mě nic nedostala, kočička.
Včera jsem problila skoro celý den, hlavně odpoledne až do noci :frowning2:.
Taky se pochlubím :slight_smile: , taky mám dobrého gynekologa, fešáka, 41let :slight_smile: . Jeho ambulance je moderní, hodně moderní a sídlí v Orlové, Karviné a Ostravě. Ta Orlovská je od mého bytu cca 100 m :slight_smile: , jen slezu schody :slight_smile: .
26. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se zase po dlouhé době hlásím :slight_smile: počasí sice stojí za ho... ale práce je stále dost tento týden jsme se dala do matírání oken ve sklepě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nic moc to neschne :angry: takže jedna strana a čekám do druhého dne než to zaschne no pakárna...Domča zase s tátou zedničí... :grinning:

Luci,gratulejem k otočení Kubíka.
Jo a my chodíme též k Mokříšovi ale nic moc nemám z něj dobrej pocit všechno léčí pozdě :angry: ale dojíždět do ZR to je dost blbí...
26. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme zapoměla mátetoho tady nakláboseno že se nestíhá ani číst :wink:
ale co se týče tech diet JITUŠ! hlavně ty už se na to kurňa vys.... říkám ti to furt.Jsi vychtrlá a žádný špeky nemáš!Tak se pořádně najes a tahle margitova dieta je sebevražda!Jsi blázen příště na ulici skolabuješ uplně a co???Mysli na to že máš dítě!A chceš další tak neblbni. jo? :angry:
26. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

toje super počasí, chvilku sluníčko a chvilku déšť, už mě z toho hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jíto: co tádík?

hani:jak si dopadla na poradně? teda takové vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

radus: vy makáte jak draci pořád :wink:

luci: já k bělohlávkovi chodila, bělohlávková naprosto super, ale šílený doby čekaní, opravdu šílený, nepřeháním, což je s miminkem či nemocným dítětem něco hroznýho...a slyšela jsem na něj dost škaredých věcí, známá dělá na sociálce a 3 známé od něj odešly, takže si to přeber, já nevím, někdo doporučí, někdo naopak... prej má toho moc, hl. tu ordinaci, do toho slouží v nemocnici na dětské a má ještě tu gastroenterologii, nebo jak se to píše...a nejvíc pacošů v zr... já přešla ke slámové /bývala judová/, chodila jsem k ní jako dítě a musím si jen chválit, péče naprosto super, dokonce bych řekla nadstandardní a dala mi i mobil, že můžu volat klidně i o půlnoci, když se bude něco dít + bydlí naproti v baráku, takže můžu i zvonit a už jsem tam viděla i zaparkovaný kočárek, takže maminky když nutně potřebují, přijímá i domů :wink: :wink:
27. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my zítra vyrážíme směr Orlová,už se celkem těším,Karolínka taky,ví,že má u babičky kočárek,tak už se těší,jak bude vozit(doma má taky,ale tamten,i když starý a odrbaný,je jí vzácný,takže lepší).Taťka pojede zase závodit s autíčkem,tak snad jim nebude moc pršet a bude se mu dařit :wink: Taky přijede za náma kamrádka z Ostravy,s prckem,tak se těším,dlouho jsme se neviděly :wink:

Malá spí,jak vstane,musíme k Dr..od včerejška je osypaná,nějaká kopřivka zase.Sice nic jiného jí není,ale chci,aby to viděla,když jedeme na víkend pryč.A stejně nám dochází AERIUS sirup,tak musíme pro recept :frowning2: Ach jo,nejenom,že to počasí je na pytel,tak ještě tohle zase :confounded:

Jíťo,koukala jsem se na tu dietu,pěkný hnus to je a ne dieta.Tohle nemá s dietou nic společného.To bych se raději přemohla a jedla tmavé pečivo,nesladila,jedla pravidelně v malých dávkách a občas doma něco pocvičila.Určitrě lepší způsob,než tohle.Navíc pak začneš jíst normálně a kila jsou zpátky co by dup.Stejně bych se,být Tebou na vyprdnu :sunglasses:
27. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mám klídek, právě odjela Kiki tatínkem do bazénu :wink: Jen musím vytřít v kuchyni, protože mi pomáhala vařit a ještě jsem neměla sílu to uklidit.
Zítra jede na víkend k babičce a dědovi, tak si ještě něco udělám kolem baráčku,potřebuju ještě vysadit nějaký kytičky :slight_smile:
Na poradně jsem dopadla dobře, doktor ještě hledá to druhý mimi, mám břicho jak pro dvojčata :grinning: Ale prý je tam fakticky jenom jedno :grinning: Má teď kolem 3 kil, bral to odhadem, v úterý se ho pokusí změřit a zvážit, každopádně už bych to chtěla mít za sebou, mám šílený otoky, nejen na nohách, ale i v obličeji. Naštěstí tlak mám v poho, takže je to asi tou námahou, protože nemám čas odpočívat :unamused:
27. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: užijte si výlet :slight_smile: a jaktože je zase prďolka osypaná, co ti řekla dr? a taky berete aerius sirupek? na co? já dávám vojtíkovi na ty průdušky, když je marod...

hani: fakt máš takovej pupajs jo? :grinning: :wink: tak už nám ho vyfot, jsme zvědavé :grinning: :wink: jinak už je mimisek klacík koukám a kolik si nabrala? já už mám skoro 10kg a začínám se cítít taktéž neohrabaná, otoky naštěstí nemám, to musí být nepříjemné že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak kiki chodí takhle večer ještě do bazénu? to pak musí chrnět o 106 :sunglasses:
27. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,je to kopřivka,alergie na něco,ale nevíme na co,dala nám Fenistil kapky a Aerius měla malá předepsaný od ORL doktora,má pořád rýmu,už asi 3 měsíce a zvětšenou nosní mandli.Teď ho ale brát nemáme,tak nevím :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak hlásím, že je u nás konečně sluníčko :sunglasses:
Včera se vrátili z bazénu až o půl deváté, Kiki naprosto spokojená, ostatně jako vždycky, jezdí tak jednou týdně. Hned mě ukazovala, jak dýchá do vody :grinning: Šla spát kolem desáté a v šest vstávala :angry:
Ještě doděláme obídek a jdeme na kolo :slight_smile:
Gabi: fotky mi sem nějak nejdou vložit,odpo ještě zkusím znovu. Jinak mám 11 kilo a doufám, že je to konečná :grinning:
28. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme po dlouhé době nemocní, nejdřív já a teď i Luci. Luciáček má rýmu, tak se jí špatně spinká a celkově je taková protivňoučká. No je to z toho hnusného počasí.

Jinak dnes opět asi 1/2h záchvat, že chce k moři, začala si balit do kufru plavečky a nedala si vymluvit, že to prostě ještě nejde. Bych nevěřila tomu, co ti naši bobíšci mají v hlavičkách.

Na víkend se chystáme do Losky, Luci tam bude spinkat a my vyrazíme na zpívání. Dnes jsem byla vybírat blahopřání k svatbě a teda nic moc. Jedno jsem nakonec ze zoufalství vzala, a teď ještě koupit nějaký měšec na penízky.

Minulý pátek jsme absolvovali profesionální focení u nás v srdíčku a výsledek je tu:

http://foto.fmm.cz/akce/2010-05-21_jon/default.aspx

Akorát mne naštvalo, že fotografka vybrala pouze pár fotek a ostatní se prý nepovedly anebo byly stejné či co:frowning2: Myslela jsem, že nám dá všechny fotky a z těch si vyberu sama a ne že bude vybírat ona:frowning2: A celkově i přístup při tom focení nic moc:frowning2:

tak papapa krásný víkend
28. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ivis tak sem se chtěla podívat na fotečky a chce to po mě heslo :frowning2: :frowning2: Jináč kdybyste měli zítra čas tak dej vědět, můžem jít zase uspávat našeho drobečka :wink:
28. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek