• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Krásné poledne,

tak já jsem Lukáška poslala s babí a dědou na chalupu tak mám klídek :slight_smile: :wink:. Andrejka teď chrupká venku v kočárku a já obědvám a pak se zase vrhnu do úklidu :slight_smile:.

Ivis: Lucinka je krásná a tobě to taky sekne :slight_smile:. Jen mě ty fotečky trochu zklamaly :unamused:, takové všechny stejné.
Tady Vám dám odkaz na jednu holčinu co fotí a podle mě fakt dokonale. Je teda z Humpolce, ale myslím, že to za ten výlet stojí. Znám jí z jiné diskuze a byli jsme se u ní fotit loni v dubnu a fotečky fakt super. Teďka fotila i svatbu Katky Kristelové. Už se těším až nás nafotí, teď už jako čtyřčlennou rodinku :slight_smile:.

http://www.mvfotostudio.freepage.cz/deti-rodina-atelier/

eelka: do hesla napiš LUCIE
29. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AHOJKY :slight_smile:

ivet: hezké fotečky, lucinka je manekýnka a tobě to taky moc sluší :slight_smile: at se brzo uzdravíte!

káto: teda moc pěkný fotečky, to pak musím přihodit, až budete mít po focení... a na úklid se vyprdni a odpočívej...já se půjdu taky natáhnout, pak nachystat, razíme do zoo do jihlavy a na nákupy, asi cp, potřebuju vojtovi rozepínací mikinu a mirek chce utrácet, ale vojta nás moc nenechá, klasika :sweat_smile:

a kde je zbytek?
29. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
gabi: do zoo do Jihlavy taky musíme někdy vyrazit, loni se tam Lukáškovi moc líbilo :slight_smile: .
Zítra jedeme do Brna, podívat se na autíčko a něco pokoupit. Chci koupit Lukimu nějaká bodyna, pyžámko, něco berušce a do Ikey :slight_smile: . Už se moc těším !!!!!
29. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,zdravím všechny. :wink: Počasí bylo super,dovča aktivně strávená. :wink: Vrátili jsme se dneska po obědě.
Tak jsem ted vytvořila toto.
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=83209 To bude bašta,už se těším. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Musím vás dočíst,jste toho nadrbaly :grinning:
29. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci: ahoj, no super, že jste si to užili a jste stále 2v1 :slight_smile: dezertík vypadá dobře :dizzy_face: jak chutná?
káto: teda, takže taky utracená :grinning: tak si to užijte a hl. abys už pořídila to autíčko :wink:
my v zoo super, vojta byl naprosto nadšenej, to loni bylo prd, vyřádil se ani kočár jsme nebrali a bez plínky to zvládl na jedničku a bez nehody, pak přihodím fotečky..jen jsme už dali tesco, protože jsme ze zoo vycházeli v 18hod, nějak se to protáhlo a mikiinu samo žádnou neměli, samé letní hadry :angry:
29. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi dezertík super,jen jsem zvolila špatnou mísu,musím příště vzít menší a kulatější,ale chutná naprosto super,my pudink milujeme.
Také jsme byli v Jihlavě i City,minulou neděli,ale City jsme dali jenom jídlo a jeli domů. Už jsem toho měla plný brejle. :grinning: Jinak samo jsme pořád 2v1 :slight_smile:
30. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak zpívání máme za sebou, ustály jsme to OK, akorát jsem se total přežrala, takže maso už nechci tento rok ani vidět(snědla jsem za ten den asi 200g, a to je pro mne masakr!! ale bylo to výborný - no manžílek se vycajchnoval:slight_smile:

Teď se pojedem mrknout jen do Takka, akutně už sháním nějaký sáčko na šatičky na tu svatbu.

KK28: děkuji za tip na tu fotografku:slight_smile: Ty fotečky jsou paráda, takové přirozené, nic naaranžovaného a zaměřené na detail. No nádhera :wink:

Gabčo výlet do Zoo musel být super :wink: :wink: :wink: taky bych s Luci hned vyrazila ale zatím není kdy. Letos je nějak moc akcí :wink:

Lucifirku: desertíček vypadá božsky :wink:

tak apapap
30. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivis,tak snad něco pokoupíš,taky bych se jela podívat,ted tam mají akci na takové hezké šatečky.
30. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak výlet jsme si s manžou užili, i když auta byla hrozná :unamused: :angry: .

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte o někom kdo by prodával koťátka. Sháním pro neteř, ale chtěla bych nějaké pěknější (ne klasického mourka). Díky :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky dobré ránko.Teda to je zase počasí co?
Kači manželova babička má zrovna těhotnou kočku.Ale není to žádná rasa,prostě taková vestnická směska. Moje bábí měla taky,ale dala kotátko malému bratránkovi.
31. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
to je počasí k svini, co? :angry:
My jsme dnes měli jít na kontrolu k dr.,ale volala jsem tam a domluvila se, že dorazíme až zítra, popřípadě pozítří, protože v tomhle Tadíka nikam nepotáhnu, bylo by to leda tak o to, uhnat si nemoc znovu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jaký jste měly víkned? Koukám, že Gabča i Katka výletovaly, závidím, holky, taky bych někam vyrazila..My už jsme letos s Tadíkem v Zoo byli, ale nějak extra ho to nebralo, ztvrdly jsme nejdýl na konci v tom hracím koutku :grinning: :wink:

Ivet- fotečky krásný, moc vám to tam sluší, my ještě žádné profi nemáme, jsme ostudy..Letos v létě to snad už vyjde :slight_smile: K dietce - o nějaký povislý břicho atd. mi ani nejde, to už mám stejně, ale Ty jsi fakt dobrá, jestli tady někdo dietu fakt nepotřebuje, tak jsi to Ty! :wink: A jak je to prosím Tě s tím cvičením na hale, jaký den a v kolik? Vím, že už se ptám asi potřetí, ale už bysme fakt snad i vyrazili.. :grinning:

Zuzi - co pupík? Dneska dělám bigus, tak snad se povede, jsem zvědavá, co na něj budou říkat kluci :slight_smile:

Katko - o koťátku nevím, ale mrkni na net, všude máš hafo inzerátů, určitě vybereš..

Luci - jsi šikulka s tím moučníkem, vypadá bezvadně, na to bych si asi netoufla..Já dělala "měsíční krajinu", taky dobrá :wink:
31. kvě 2010 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
criterska co je ,,měsíční krajina,,?
31. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - taky taková buchtička :wink: Všem nám chutnala..
31. kvě 2010 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: .
Jituš, pupík mi roste akorát, jak se nemůžu jít vysmolit ,nebo když jsem ted´dva dny po sobě jedla květák, to byl pupík :grinning: , ale plný vzduchu. Jinak ani ne, ale jsem teprve dneska 11+0, takže první den 12. týdne, podle chytrých je moje děloha ještě schovaná v malé pánvi :wink: .
Dneska, vlastně asi za hodinku, si jdu pro výsledky do průkazky, bo 8.6. jedeme na NT do Ostravy. Brala mi ještě lues, hepatitidu B a krevní obraz, doufám, že budu mít dost hemoglobinu, vždycky jsem ho měla nižší a zdá se mi, že jsem trochu dušnější, uvidíme. Jinak bych asi dostala železo / na můj žaludek a kakání by to nebylo to pravé ořechové :grinning: /.
Bigus se ti určitě povede, neboj, každopádně pak dej vědět, jak se ti povedl a jak ti chutnal :slight_smile: .
O víkendu tu byla Kris s malou.. Kristinka byla hodná, ale Karolínka ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Všechno chtěla dělat jen s babičkou / naší máti /, já jsem jen na kupování sladkostí a pletení svetýrků mi řekla :grinning: . Co nadělám. Ale pohladila mě po břiše a říká: Miminko. Ale abych nekecala, i pusu mi dala.
31. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ad koťe: našla jsem úžasné na netu v Chrudimi, ale je přede mnou ještě jedna zájemkyně :unamused: . Já bych právě chtěla nějaké pěknější, pro neteř k 10. narozeninám. Ségra by sem přijela asi toho 5.6., takže musím sehnat nějakou kočičku do tý doby, abych to mohla Kačce předat :slight_smile:

Jinak dneska půjdu s Andy na očkování, tak zase bude asi večer trochu nesvá, ale snad to bude v pohodě jak u toho prvního očka. Lukiho vezmu taky k dr, aby se mu mrkla na zadeček, páč tam má takovou bouličku (vždycky se mu objeví po kakání), tak nevím, aby to nebyl hemoroid :confounded: . Občas totiž říká, že ho tam bolí a škrábe si to. Lukiho očkovat nenechám, páč má zase rýmu :confounded: . Ono by se dalo říct, že mu teče z nosu nonstop od prosince :angry: :frowning2: . Snad už se to počasí umoudří a bude líp.

Luci: ta buchta co jsi dělala, vypadá mňamózně :slight_smile: , hned bych si dala :wink: . Já asi udělám buchtu peřinu, mám na něco chuť :slight_smile: .
31. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko - na kolik vyjde takové kotě?
Zuzi - bigus se povedl, fakt prvotřídní, máš pravdu, je ještě mnohem lepší než segedín..Snad budou mít stejný názor i kluci :wink: Teď k němu dělám domácí knedlík - poprvé, tak snad se povede taky..(Jestli toho nechci moc najednou :grinning: )..Pupík - vsadím se, že mám větší než Ty a to těhu nejsem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A s Karolínkou jsi mě pobavila :wink: :grinning: To byla náhodou docela hodná.. :wink: :slight_smile: Táďa je protivnej jak osina v zadku, pořád vymýšlí nějaký kravinky, zrovna teď si vzal dvě vařečky, že bude prej bubnovat, jenže jako bubínek chtěl mít našeho Matese, když jsem ho sprdla, tak po mně oběma vařekama pěkně vztekle mrštil :confounded: :astonished: A to je pořád, pořád jen ječí, vzteká se, rozčiluje, válí se vzteky po zemi, dupe..Už ať je venku fakt hezky, protože jak smrdíme doma, tak je to jen a jen horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jíto: táda to je borec teda :grinning: :grinning: :grinning: počasí jak píšeš a k té dr. byste se fakt ještě nechladili...já musím do města, ale nevím nevím, už mě to fakt se*e :angry: a jseš borec, že ses pustila do toho bigusu!!! :wink: :wink:

káťo: o kotátku bohužel nevím, ale pokud můžu doporučit britské modré jsou fajn, mamka má :wink: ale jsou dražší myslím..... škoda, že ti autíčko nevyšlo.

ivet: a co jste měli za masíčko, čuníka? jejda, já bych si tak dala, furt jenom žeru, ted jsem do sebe lupla trubičky a 0,5l ledové kávy, normálně to nepiju , ale ted můžu vše a ve velkém množství a mám +10kg, to ted pofrčí nahoru o 106 :sweat_smile: :grinning:

no jdu zkusit přihodit nějaký fotečky lumpíka :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak fotečky přidány :wink: ale nejdou mi dát popisky, to čůrání v autě - vojtík mi nechce čůrat ve stoje na travičku :angry: tak jsme vezli nočník a hrozně se mu trůnění v kufru líbilo :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
gabi: fotečky parádní :slight_smile: a nočníková nemá chybu :slight_smile: :wink: . Tu bych poslala někam do soutěže :slight_smile:

jíťo: ty britky stojí kolem 2500 Kč a víc, ale tohle je kocourek, kdy mamka je britka, ale tatínek neznámý tak za něj paní chce 500 Kč :slight_smile: . Už jsem jí volala, že dám víc jen když mi ho nechá, ale prý se musí nejdřív rozhodnout ta druhá paní :confounded: .
Jinak tenhle je fakt dokonalý :slight_smile: .
31. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak my včera přijeli z Orlové od našich,počasí hezky vyšlo,malá byla celé dny venku,tak bylo fajn.Včera dopoledne jsme ještě stihli Dinopark a paráda.Malá se nebála,dinosauři se jí líbili,počasí taky vyšlo,hezký výlet.Máme i fotky,ale nevím kde :sweat_smile:

Teď jsem dala prcka spát,tak se půjdu taky natáhnout,odpoledne jdu ke kadeřnici,už se těším,mám to už dlouhé,ani nagelovat to nejde :angry: Vypadám jak debil :wink:

Jo a dneska nám málem vyhořela kuchyň,ještě,že máme starou :wink: Odnesla to jen digestoř,je trošku osmažená :wink: Dala jsem na plotýnku olej a volal mi Jarda,byla to chvilka a jak jsem přišla,z oleje se kouřilo jak blázen,tak jsem to přesunula na jinou plotnu,ale stejně to začalo hořet a já chytrá jsem na to chrstla 1/2l vody.To byl oheň až až pod digestoří,malá řvala,jak by hořela ona,chudáček,všude černo a smrad,děs :pensive: Jsem nějaká nepoužitelná dneska,ještě,že jsem vařila jen polívku,nevím,co by chytli,kdybych dělala i druhé :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi fotečky super.
Kijo teda bacha,to jsou zážitky,ještě že to dopadlo dobře. :unamused: a nic se nestalo.
Asi to počasí dělá své,také se mi nic nechce a dopoledne jsem vytuhla.
31. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kijo: ty brdo, dobrej zážitek :sweat_smile: :sweat_smile: jinak mě by taky nenapadlo nic lepšího, než tam chlejstnout vodu :grinning: :wink: :wink: :wink: chudák karolínka...

káto: jo, ten náš vojtas dělá drahoty, ne a ne na trávu, jsem zvědavá, kdy ho přemluím, snad brzo!! a at kocourek vyjde...ale pozor, říkají, že jsou lepší kočky, že kocouři víc smrdí..nevím, t jsem jen zaslechla :wink: :wink: :wink: a at v klidu přežijete očkování!

luci: já chci taky spinkat :slight_smile: :wink: :wink: asi se jdu překulit než se vojta vzbudí.... tak zdravíme kubíčka :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Segra, ty jsi hotová pekelnice :grinning: . Chudák Karolínka, musela být vyděšená jako prase...
Tak odběry jsou o.k, krevní obraz jsem nikdy neměla tak dobrý, akorát mě zaráží, že zase nemám protilátky proti virové hepatitis B , jako zdravotník jsem očkovaná, takže bych je měla mít, je to už potřetí, co se mi ztratily, naposledy jsem dostala 3 vakcíny před 3 roky, protože jsem měla O. Ale ted´to není důležité.

Jít´o, tak to je fajn, že se bigus povedl, nic složitého, že? A rozhodně lepší než segoš, ale i ten mám ráda. :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,kde jste kdo? Já už jsem dneska od pěti vzhůru a nějako se nudím. Vyprala jsem,ještě jsem si zdřímla,koukám na film. Ale ted asi půjdu vařit,dneska bude špenát,snad mi z něj nebude zase zle. Venku je kláda jako pra..... ale aspon nějak neprší.
1. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi,jakže se dělá ten bigus,že bych taky zkusila?
1. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem ještě pekla bábovku a dopadla na jedničku je výborná,zkuste.
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=79190 Jen upozorním,že je dost těsta,tak je třeba větší forma,měla jsem strach,že mi přeteče,ale zůstala,kde měla :wink: Já teda místo sklenky používala hrnek,tak tím se množství taky dá zredukovat.
1. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Luci, na oleji osmahneš cibulku, pak na to hodíš vepřové maso nakrájené na kostky, maso je jedno jaké, jaké máte rádi, já dávám kýtu, bo je hubená a nemusím pitvat. Až se maso zatáhne, posypeš gulášovým kořením, přidáš nakrájenou klobásku na kolečka, bobkový list, nové koření a celý pepř, podleješ trochou vody a dusíš cca 1 hodinu. Pak přidáš kyselé zelí, podle potřeby zase podleješ, at´se to nepálí, a dusíš do měkka ještě to zelí. Až je měkké, nechám vydusit celou vodu a trochu zapráším moukou. Jde o to, že to nemá mít št´ávu jako třeba segoš. Jí se to s chlebem. Správně tam patří ještě houby z lesa, ale ty nedávám, protože nemám :wink: .
1. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme přišli z kontroly a od babičky, stavovali jsme se tam na rychlý kafe :slight_smile:
Ko dopadla dobře, Tadík je zdráv jak rybička, ovšem na jak dlouho nevím, když je venku takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Navíc jsem nějakýho bacila chytla já, takže kejchám jak divá a pěkně mě pobolívá v krku..

Zuzi - jojo, bigus se fakt povedl, i Jára si na něm pochutnával, dokonce jedl i to vepřové, on jinak vepřové nejí, to jsem čuměla :wink: :grinning: Tadík teď taky maso nejí, jakékoliv mi plive, kuřecí, hovězí, v neděli lítala zpátky na talíř i sekaná, ale bigus baštil o 106 a ještě křičel "přidat, přidat..!

Gabčo - fotečky boží, ta jak Vojtík trůní nemá chybu, to jsem se nasmála :grinning: Jste borci, že už vyrážíte bez plen, my je nosíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsou skoro pořád suchý, většinou si o čůrání řekne a kupodivu vydrží i tak dvě tři hodinky, jak jsme předtím trénovali, tak čůral snad každou čtvrt hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: I přes noc máme suchou plenu, takže pomalu asi sundáme plíny a zase začneme testovat..A co, vyrážíte ještě za kočkou? Kdyby bylo nějakej den líp, mohli bysme se ještě scuknout, ať okouknem pupík než budeš bez něj :grinning: Pak už okoukneme přímo Zuzanku :wink: :grinning:

Luci - téda, Ty pořád něco vyváříš a pečeš, jsi šikovná :wink: Koukala jsem, že jsi už brzy ráno byla na FB..My jsme dnes vstávali pozdě - v půl šestý :wink: :grinning: Chtěla jsem se Tě zeptat co byteček, už jste prodali?

Kristinko - ty jo, to jste si teda daly, Táďa by řval taky asi jako pavián..Nebo by se mu to líbilo, u něj těžko říct :grinning: Jednou se přesně tohle stalo kamarádce, to jsme ještě byly na střední, a hodila pánev z okna ven :grinning: Naštěstí byla zima, tak spadla do sněhu a plameny se uhasily :grinning: :grinning: Bydlí v 1. patře..Ani nikoho netrefila :sunglasses:

No nic, jdu dělat krupičnou kaši pro Táďu a pro sebe, Járovi zbyl bigus ze včera.
1. čer 2010 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi dík za recept,to zkusím. :wink: Já ještě houby mám,tak zkusím dát. To bude dobrota.
Dneska mě teda bere žáha a nic nezabírá. A to si chci dát špenát,na který mám strašnou chut.Ale mám strach,že to tím tak akorát dorazím
Criterska to jsem ráda,že je Tadík v pořádku. :slight_smile: Je a pošli receptík na tu buchtičku. No to jen ted vyvářím,že mám chut. Někdy se mi zase vůbec nechce. Já dneska vstávala s manžou v pět. A pak jsem ještě chvíli vytuhla u filmu.Jak si k němu lehnu,tak z toho mám prd. No a byteček,máme kupce a ten to asi vezme,vyřizuje si hypotéku,tak snad to dopadne. Jen doufám,že ten náš taky včas dopadne a budeme moct jít přímo tam a ne ještě k tchánovcům,nebo k tatkovi.

Gabi ta fotka v tom kufru fakt nemá chybu. :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek