• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Luci - tak to jste prodali docela rychle, že? Cca do měsíce? Taky uvažujeme nad prodejem, víš..A už máme i vybraný jiný, do kterého bychom se nastěhovali, jenže prvně potřebujeme tenhle prodat a mám strach, že to tak nějak nestihneme.. :confounded: No, uvidíme..My bysme moc neměli kam jít, možná do Losenice, ale tam bych nerada, asi bych tam umřela :grinning: Jinak do bigusu jsem taky dávala houbičky a mňam, já bych je nacpala všude, houby miluju :wink: S tou žáhou Tě lituju, taky jsem v těhotenství trpěla, nic nepomáhalo :unamused: A to vstávání - já jako těhotná toho taky moc nenaspala a Tadík jakoby si to pamatoval, je přesně takovej, v pět budíček a přes to nejede vlak :grinning: Stojí v postýlce a křičí "vstávat, vstávat", někdy do mě i žďuchá a tahá mě za vlasy.. :sunglasses:
1. čer 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak to mám radost, že vám chutnalo :grinning: . Ten recept není můj, je od mojí milované kolegyně z práce / zítra máme rande, tak se těším, slibujeme si to od října! /, tak jí to hned řeknu, že bigus má úspěch :slight_smile: .

Luci, mě dneska taky pálí žáha, věř mi, že já vím, co to je pálení žáhy už dlouho, jedla jsem kvůli tomu léky a byla polykat hadici / gastrofibroskopie /. Od 13.4. tbl. nejím, bo je tam kontraindikace v gestaci, koupila jsem si Rennie, ale z toho mě tak akorát natahuje, mám to mentolové, budu muset koupit to ovocné, pro změnu. Naštěstí se žaludek trochu umoudřil a nemusím cucat často. Dneska jsem zvracela ráno št´ávy, takže pyrosa na sebe nenechala dlouho čekat :slight_smile: . A kde je do finále těhotenství, že...zvýší se mi nitrobřišní tlak / jako ted´tobě, bo už máš pupík / a pak mi ten jícen shoří :frowning2: . Vydrž. Ašpenát by ti ublížit neměl, to spíše ten česnek v něm :slight_smile: :slight_smile: .
1. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto zájemce byl asi do týdne,ale ted se to trošku táhne,kvůli té naší a jeho hypotéce a máme domluveno,že tu budeme do srpna.My dali inzerát a zájemců bylo celkem dost. Já do Losenice taky nechci,ne že bychom neměli dobré vztahy,ale nechce se mi tam otravovat. A člověk je radši ve svém. Ale máme domluveno,že tam můžeme chvíli být. Tchánovci tam jsou stejně sami a jsou v práci. Ale snad se to stihne.
Vstávání je taky teda na prd,to jsi měla v těhu trénink. Mě ta žáha bere od včera šíleně,nemohla jsem kvůli tomu spát. Jen jak jsem si lehla tak mi bylo zle.Anacid nepomohl.
Zuzi mě teda Reniie taky moc nechutnají,mám ted Anacid a většinou zabírá. Ale včera i dneska jsem si dala bábovku a to je asi ten problém,ted nepomáhá níc.Ale když ty chutě jsou tak děsný. Jinak doporučují Malox,ten prý je taky dobrý. Já teda dneska zatím zvracení ustála,ale uvidím ted po obědě. No to mi povídej,jsem nechtíc olízla vařečku s troucho česneku a myslela jsem,že mi zhoří krk,jak je to podrážděné. Jindy česnek můžu,ale ted,nic takového ostrého nemůžu.
1. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - no, tak to jí vyřiď pochvalu :wink: :slight_smile: Fakt je dobrej, moc..Když to jí i Jára, tak je to tutovka :grinning:

Ta žáha je pěkná potvora, musíte, holky, vydržet..Já zkoušela jen Rennie, taky mi nechutnaly, ani nepomáhaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - téda, tak to byl docela fofr, kéž by se i nám zadařilo..A můžu se zeptat za kolik jste byteček prodávali, pokud to není tajný :wink: Taky bysme tady chtěli tak ještě ty dva měsíce potom být, aby jsme měli klídek na nastěhování, navíc bysme tam museli nechat vyměnit podlahy - mají tam starý parkety a já chci plovoučky :wink: To vstávání - já bych ani v pět nevstávala, ale jelikož v době mýho těhu jsme měli Matýska jako štěně, tak mi každý ráno po pátý dělal budíček on :grinning: Byla jsem taky vždycky úplně mrtvá :grinning: Teď by, hajzlík, chrápal, ale má smůlu, jelikož ho zase budí Tadík.. :slight_smile: To má na oplátku :grinning: Teď chrní oba, tak si asi pustím Desperate Housewives :wink: a dám kafčo..
1. čer 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, v bábovce je kypřící prášek, a to je ono, co dělá zle. Já už jsem za ty roky poznala, co můžu a nemůžu. Všeobecně jsou látky, které snižují tonus / napětí / svěrače mezi žaludkem a jícnem, a jsou to: káva, čaj / kofein, tein /, ty navíc způsobují nadměrnou sekreci žal. št´áv, mentol, kakao, kynuté těsto, sladké pečivo, citrusové plody - hypersekrece, alkohol, nikotin.
Já bych Anacid nespolkla, konzistencí mi připomíná ejakulát :unamused: , vlastně žádné tekuté antacidum nespolknu, jen ve formě tablet :grinning: .
1. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, pro miminko vydržím všechno :slight_smile: .
1. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu my prodali byt za 1295 000,celý jsme ho před třemi lety zrekonstruovali,byl v šíleném stavu,tak jsme si řekli,že když už,tak celý. Žádné jenom polepená jádro. Jádro je vybourané a vyzděné,všude nové omítky,electro,dveře,kuch.linka,podlaha dlažba v kuchyni,chodba.Jinak parkety,nové wc,koupelna a necháváme to i s vybavením a je tu dost dražších věcí,hlavně v koupelně.
Zuzi,když ty chutě jsou děsné,kdybych si to nedala,tak mám třeba pokoj,ale zrovna na buchtu jsem měla chut. NO a ostatní co píšeš mám také vyzkoušené. Z kávy mě pálila žáha i před těhu. Teda ty máš přirovnání na anacid :grinning: Jak píšeš,já už to do konce nějak překlepu,pak už snad bude líp. Navíc fakt cítím,jak mi malý nahoře tlačí,stačí si blbě sednout. Ted se tam boulí,břicho nakřivo. :grinning: Po obědě jsem si dala trošku mléka,tak je trochu lépe.
1. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu jen tě upozorním při tom prodeji bytu na dan z převodu nemovitosti. /my to nevěděli/ My nebudeme platit dan z příjmu,to vy asi taky ne,pokud bydlíte déle než dva roky a pokud použijete peníze na koupi dalšího bytu,nebo bydlení. Ale musí se zaplatit dan z převodu nemovitostí a to je docela mazec. V našem případě skoro 40.tis. Tak s tím tak nějak počítejte.My s tím nepočítali
1. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten anacid - fakt dobrý přiovnání :grinning:
Luci - tak to prodáváte levně, bych řekla, asi proto takových zájemců a fofr..My máme byt v horším stavu :slight_smile: , ale není to zase nic tak extra strašnýho, tak jsem zvědavá jak to půjde..Hlavně, aby nám dali hypotéku, to je nejdůležitější, jinak na to můžeme zapomenout..
1. čer 2010 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak zkus si Anacid vytlačit na lžičku a uvidíš sama :grinning: :grinning: . Proto jsem ani nikdy nejedla hermelín, ta plíseň na něm zase voní /???/ jako ..... :grinning: :grinning: . No nic, at´to někomu neznechutím :grinning: .
1. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu nevím,jestli je to málo,myslím tak přiměřeně. Je to jenom 2+1.
Zuzi tak to radši dělat nebudu,radši to vycucnu z pytlíku.Jinak si to pak zprotivím. A ten hermelín,teda co tebe nenapadne. To je fakt nějaká profesionální uchylka. :grinning:
1. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To není úchylka :grinning: , a z práce už vůbec ne :grinning: :grinning: , na interně se s ejakulátem nesetkávám :grinning: . Prostě k tomu mám odpor. Každý něco nejí, že, já Anacid, držt´kovou polívku a hermelín :wink: . Jinak sním všechno a s jakou chutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
1. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - hermelín miluju, sperma teda ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci - no, zdá se mi to jako pěkná cena, co jsem koukala, tak byteček máte moc pěknej, to my máme starý okna, podlahy, prostě všechno starý..Prodali bysme ho levněji a pak ať si s ním dělají co chtějí, můžou si ho rekonstruovat podle svých představ..
1. čer 2010 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu tak tak,jo na okna nová jsem zapomněla,ty jsme také měnily.
1. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maslím,že to kupující má všechno nové (nebylo v plánu se stěhovat tak rychle) a hlavně mu tu necháváme i zařízení-kuch.stůl.,obývákové zařízení a vestavnou skřín v ložnici a všechny doplnky v koupelně a wc.
1. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se kupující má :wink: Fakt to máte moc hezký..To my ani ne, ale zase máme 3+1, takže počítám, že za ten 1 150 000 bysme taky snad prodali..Ještě by si museli doplatit anuitu, kdyby ho chtěli do OV, to je nějakých 60 000 Kč..Ale zase tady u nás je to vyhledávaná lokalita..Tak uvidíme, necháme se překvapit, nic jinýho nám nezbyde..
1. čer 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to prodáváte levně,my kupovali v loni a platili jsme za 3+1(asi 85m2) 1 450 000Kč+ 50 tis.anuitu :frowning2: A byt to byl a je starý,nic nového tady nebylo.
1. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho tady nebyla hanulka,nerodí už?
1. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možné to je :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko, tak to máte velký byt, náš je cca 76 m2, víc ne..A váš byt je taky pěkný, určitě hezčí než náš :wink:
My bysme ho i prodali dráž, ale zase bysme ho rádi prodali co nejdříve, proto ta cena..Jen nám všichni rozmlouvají ten druhý, protože je v přízemí, ale nám by to nevadilo.. :slight_smile:
Hanulka - možný to je..Však to pomalu může přijít i na Lucku s Gabčou - za chvíli..
1. čer 2010 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto s porodem radši ještě nestraš. :slight_smile:
A kam se chcete stěhovat,když máte 3+1? A ted bydlíte kde? Na vysočanech?
1. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nerodím :grinning: , teda zatím, teď jsem si volala kvůli výsledkům krve, ale prý to není tak špatný, tak ještě chvilku budu 2v1 :wink: . Jo jinak budu muset jít asi na vyvolání, no uvidíme, bylo by to tak za 14 dnů. No, prostě podle stavu :unamused:
Teď jsem dojela ze Zr, tak si půjdu chvilku zdřímnout, ať jsem svěží
1. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulka proč na vyvolání? Takže krev je v pořádku,to je dobře. :slight_smile: No už to bude co nevidět. Teda já už taky koukám,jak mi to letí,nedávno jsem říkala 30.tt a ted už to je jen necelé dva měsíce do konce,teda spíš měsíc a půl max. Teda to je mazec holky. Se mi tomu nechce věřit,že už jsme na konci,po takovém usílí a jak dlouho to trvalo a jak jsem si myslela,že nikdy ani děti mít nebudeme.
1. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - bydlíme na Purkyňce, víš jak je obchod Kinský, tak tam..V těch docela "nových" panelácích..Právě bysme se chtěli stěhovat kvůli tomu, že se nám moc nechce jít do rekonstrukce - to by bylo tak na 3 měsíce, možná i na dýl, byt by to potřeboval kompletně, a já bych asi Losenici nedala..Být bezdětní a "bezepsí" tak je to brnkačka..Ale zase je to tady pěkný, okolí, za oknama máme řeku, cyklostezku, akorát teda všude dál - jako na město, k dr.. No, uvidíme jak to dopadne, zda nám vůbec dají hypotéku..Pak to vymyslíme, buď rekonstrukce našeho bytu nebo tento prodat a koupit jiný..

Hani - tak to je dobře, že jste ještě 2 v 1, jen ať to vydrží co nejdýl :grinning: Taky bych si lehla, ale já nemám nárok :grinning:
1. čer 2010 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

hlásíme se po delší odmlce a koukám co ste toho nakecali :wink: Luci, Jíťo to by bylo fajn kdybyste byli v Losce :sunglasses: Rozrostly by se řady nás maminek :grinning: Nám stěhování určitě nehrozí, i když kolikrát si říkám, že lepší mít nový bydlení než opravovat to starý.... A hlavně fůru věcí bych udělala jinak než jak je. Jitu vy už máte něco vyhlídlího?? Luci kolika pokoják to budete mít?

Jinak počasí děs a hrůza :confounded: Zima jak na podzim a ne v červnu. Zítra se chystám do ZR na náměstí, mají tam být zlatí hokejisti, ale jestli bude takhle škaredě, tak nikam nejedu.... Nemíním být nemocná.

Hani, mám tě pozdravovat od ségry :wink: Dneska sem vás s Jančou málem nepoznala :wink:
1. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je den dětí, takže všem dětičkám vše nejlepší :grinning: , narozeným i těm v bříšku :slight_smile: .
1. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož děcka, vše nejlepší !!! :grinning:

Ahojky,

to je hnus venku :angry: . Jsem byla odpo v obchodě a Luki měl totál zrmzlé ruce :angry: .
Pro kočku pojedem do Chrudimi asi zítra. Doufám, že budou pěkné a že nějaké vyberu :slight_smile: .
Jo, včera jsem byla s Andy na očku a v pohodě :slight_smile: , dneska měla trochu zvýšenou teplotku, ale na čípek to nebylo :wink: . No a za 14 dní jdeme na náušnice :slight_smile: , takže bude kóča :sweat_smile: .

Jinak do ZR se chystám příští týden ve čtvrtek (10.6.) určitě, páč ráno musím na kontrolní OGTT test :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže kdyby měl někdo volno, tak ho ráda uvidím. Ještě musím vymyslet kdy půjdu do kadeř, takže pak ještě 100% písnu.

Jinak autíčko teď mám v kurzu škodu fábii, ale penízkama je o hodně výš než jsme si mysleli, takže nevíme jestli to dopadne :confounded: . Každopádně by to byl super kup, ale ty finance :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No uvidíme, dneska budeme mít debatu :wink: .
1. čer 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, teda tady se toho nadrbalo, jsem jen letmo dočetla... a řeší se bytečky koukám :slight_smile:

luci: myslím,že jste prodali dobře, my ten samý prodávali za 1360000 a 60 si myslím brala realitka a to bylo před rokem, ted se ty ceny tak pohybují a když ho potřebuješ rychle prodat, tak myslím, že akorát :wink: :wink: :wink: :wink:

jíto: vy jste samá novinka, nakonec byste se stěhovali jinam :slight_smile: :wink: a gratulujeme tádíkovi k uzdravení, ještě ty se dej brzoučko dokupy!

jinak já dnes byla na poradně, šílené, holky, čekala jsem tam 2hodiny a to nekecám, už jsem se v čekárně kroutila, nabrali mi poslední odběry a dr. změrila mou jizvu na děloze (jsem jí říkala, jak mě bolí a v noci se tím budím) a mám to už ted na hranici, takže pochopitelné, že mě to zlobí a prej je to hodně tenoučké, takže přirozený porod nedoporučuje, že by sama měla strach a nechce na nic čekat, takže kočky, zuzka vykoukne v NEDĚLI 4.7. DOPOLEDNE NA SVĚT, TAK SI ZAPIŠTE :slight_smile: :slight_smile: budu přesně 38+0, sama mašková mě fikne, bude sloužit víkend a pak půjde na dovolenou, takže nastoupím v sobotu dopoledne, ted si musím oblítat předoperační.....

nic, mirek mě vyhazuje, tak jsem vám tu novinku napsala a zítra se budu snažit nahlásit a děkuji za pochvalu nočníkování v autě :grinning: pa
1. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,tak to je paráda,že to takhle přesně víte.Je to určitě lepší,než,aby ses trápila. :wink:
1. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek