• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky děvčata, to je zase počasí, já už to snad ani nebudu komentovat, humus jeden fialovej.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že dopadne aspoň ten víkend, když hlásí, že má být hezky :dizzy_face:
My dnes musíme s Tadíkem na městečko pro penízky, už jsme jak socky, tak musíme jít vybrat :grinning: , asi pojedeme autobusem, v tomhle nemám nejmenší chuť trmácet se pěšky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Káťo - my bysme vyrazili toho 10.,tak to pak ještě upřesni, už nám to doma leze na mozek a v kavárně jsme dlouho nebyli - pokud to myslíš tak, že bysme se sešli tam..

Gabčo - tééda, to je fofr, to už je za měsíc, že? Úplně si vzpomínám jak jsi mi říkala, že jsi těhulka, přijde mi to jako chvilička, strašně to letí :slight_smile: Budeš to mít takhle lepší a bez stresů :wink:

Ani nevím co mám dnes vařit - spíš se mi teda nechce :grinning:
2. čer 2010 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo mě se osobně na průmce taky moc líbí,je to všude pár minutek,obchod před barákem,škola,školka,na polikliniku,do města. Ale prostě ta nabídka se těžko odmítá a je to naprosto nový byt a podle našich představ,všechno si tam můžeme namyslet,budeme mít krbík,prostě super.
Jo jo Gabi a oni ty byty šli zase trošku dolů oproti tomu,jak byly vysoko,ale myslím,že je to tak nějak adekvátní. Gabi já mynule u té maškové taky čekala šílenou dobu. Tak aspon už víš,kdy to bude. Teda toto uteklo. Za měsíc budeš mít Zuzanku u sebe.
Eelka to my bychom byli v Losce jen na chvíli přechodně. Budeme mít 3KK,ale hodně veliký 120M2 a terasu. Takže se to nedá s těma klasickýma bytama srovnat. Dvě koupelny,krbík.
KK28 tak kočičák dopadl,to je super. A co LUky u dr.,jak dopadl on? Všechno je v pořádku? JInak příští čtvrtek se budu pohybovat taky ve městě,mám poradnu,jen se musím podívat,v kolik hodin. Jdu 10.6. v 9.20 a asi to tam na chvíli bude,protože už asi půjdu na ty pásy. Fabia by byla dobrá ne?
Teda dneska je to počasí zase naprosto šílené.

2. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, Luci: určitě ještě příští týden písnu a domluvíme se, jo? :slight_smile:

Teď jsem našla ještě jedny koťátka, tak zkouším paní volat, ale nebere mi to :unamused: .

Fábie by byla super, ale rozpočtem to je docela dost nad tím co jsme měli v plánu a pán má ještě jednu paní, že se má dneska rozmyslet, takže uvidíme.
2. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a krásné ráno všem (ikdyž venku je hnus humus :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
2. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28 OK
2. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se paní dovolala a koťátka ještě má, takže jestli taťka přijede normálně z práce domů, tak tam pojedem :slight_smile: :grinning: .

A nezaprší, a nezaprší :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28,tak super,budete mít kotátko doma. To je fakticky děs to počasí,tma,že člověk musí svítit celý den.
2. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Gabi: gratulace k domluvě s dr a k vybrání datumu, kdy vykoukne Vaše beruška na svět :slight_smile: :dizzy_face: . Je super, že jste se takhle domluvily, aspoň se nemusíš nervovat a jen si tak v klidu odskočíš odrodit :wink: a bude hotovo :wink: .

ad Luki: asi má fakt hemoroid :frowning2: :confounded: . Dostal mastičku, tak snad se to bude zlepšovat :wink: .
2. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, jdu nakouknout, čekám na aukci, vojtasovi na mikinu a zavírají se mi oči, měli jsme noc na prd, ale za to ted usínal už při ukládání, což jsem pomalu ještě nazažila :slight_smile:

káto: tak super, že kočička vyšla :wink: pak nám jí nafot :wink:

jíto: je to děsný, jak to letí, sama jsem z toho byla v šoku, když mi řekla datum, nějak jsem si to neuvědomila a pak ještěže to bude o 14dní dřív, tak začínám stresovat :grinning: musíme se ještě domluvit, dokud jsem 2v1, kdoví jaký pak bude šestinedělko a mirek bude mít měsíc dovčůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i když holky, sice fajn, že vím datum a bude to v klidu i kvůli vojtovi a hlídání, že si to člověk s babičkama domluví, ale do toho císaře se mi moc nechce, když si vzpomenu, zase ta jipka, břicho rozřezaný, první dva dny jak chcípák a mimí ti nedají, což je pochopitelné....ale co, už je to naposledy, tak se to vydrží a hl. mám depku, že mi bude smutno po vojtovi a že zvlčí :grinning: :sweat_smile:

holky, co říkáte na to počasí? já už jsem na prášky, vojtas furt chodí a říká, zase celý den pršelo - ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak píše jíta, na sobotu a neděli hlásí krásně a mají začít letní teploty, tak snad se dočkáme!!!!
2. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo káto: fakt hemeroid jo? ty jo, to jsem ještě neslyšela, že to mají i děti, chudáček :unamused: tak at se to po té mastičce brzo zlepší! my zase pindínujem, vojtas má zase špičku napuchlou, at se snažím, jak se snažím, tak nato trpí, přijde mi, že se mu to zhoršuje, když se vyčůrá do plínky (dávám na spaní), ve slipkách a boxerkách ok, jenže jak to má člověk udělat????
2. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko. :slight_smile:
3. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co budete dneska vařit? Já asi jenom zapečené brambory s cibulí,smetanou a sýrem,nebo nevím.Nechce se mi nic klohnit.
Zítra budu uklízet,má přijít odhadce,tak to jen trošku doladím.
3. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ahoj Luci,
já dnes nevařím, dělala jsem včera pštrosí vejce nebo jak se to jmenuje :grinning: a zbylo i na dnešek..Na zítřek a na so mám v plánu hovězí roštěnou..Takže pohoda, jsem ráda, protože nějak dochází inspirace..
Jak dlouho to trvá než dorazí ten odhadce? To už je docela doba co si pán vyřizoval hypotéku, ne? Jinak nám by hypo dali, předběžně je to domluvené, asi ale půjdeme do rekonstrukce jsme si řekli..Takže Los. nás, Eliško, nemine :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že tam neumřu :grinning: :wink:
3. čer 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterka,tak to joooo :grinning: pštrosí vejce,to jako mlété maso a vevnitř je dané to vařené vejce? NO roštěnky bych si taky dala,já ještě nevím,co budu vařit.
NO criterska no odhadce je celkem rychlý,ale čekalo se,až nám zruší na katastru zástavu naší hypoteční banky víš. Dokud to tam nezruší,tak si ten zájemce nemůže vyřizovat svojí hypoteku. No a hypoteka jim trvá cca měsic,jak kdy. Takže kupovat nebudete a budete rekonstruovat? Tak to není špatná volba,uděláte si to přesně podle svých představ.My nakonec byli rádi,že nten byt byl v dezolátním stavu,nemohli jsme rozmýšlet,jestli něco necháme nebo ne. Nedalo se tu nechat nic.
3. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: Tak náš byt není zas takovej dezolát, ale taky bysme to vzali pořádně od podlahy :wink:
Vy jste rekonstruovali sami nebo přes nějakou firmičku? Jojo, pštrosí vejce - to je ono, mleté s vařeným vajíčkem..Roštěnky bych si taky dala :grinning: Ale nedám, aspoň víc zbyde klukům, Jára je po nich jak divej..
Teď půjdeme za chvilinku ven, konečně neleje, tak toho musíme využít..Ale kosa je tam slušná - větrala jsem a všichni jsme se tady klepali jak ratlíci..Vezmu asi děti na stezku, ale Tadíka musím vybavit holínkama a Matese určitě budu pak koupat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo - a ten hemoroid, chudák Lukášek..To je strašně nepříjemný, vím o čem mluvím, po porodu jsem to taky zažila a hrůůůza děs :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
3. čer 2010 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já dnes taky nevařím.Včera jsem dělala večer polívku,tak nám to s malou stačí a Jarda si přivezl z tišnova segedín,já ho nebudu,tak si ho dá on a je to.Ale co na zítra,fakt nevím.Mám hroznou chuť na svíčkovou,ale ta práce s tím,nevím,no.Navíc tady nemají zrovna hezké maso a nechce se mi lítat po městě a shánět :wink:

Za chvilku jdeme s Kubou,myslela jsem,že se zajdu mrknout do sekáčku a něco malé vyberu,ale nevím,nějak se mi nechce v tom počasí,i když teď zrovna neprší. :slight_smile:
3. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Criterska my jsme rekonstruovali sami,všechno si dělal manža a pomáhal mu jeden kamarád obkladač,zedník. Na to jsme neměli,abychom si na to vzali firmu. Tak já jsem měla matroš od nás,dělala jsem ve stavebninách a manža zase před tím na Iwě,tak to bylo dobré,byli jsme u zdroje. :grinning:
Já půjdu ven až odpoledne,do banky,na poštu,na kurzík.Už se těším.
3. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak jsem to zakřikla - tady už zase leje jak z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: To mě teda sere!!!!
Kristinko - svíčkovou taky miluju, tu jsem dělala cca před 3 týdny a dala bych si znova :grinning:
Luci - tak to klobouk dolů, to je manža šikovnej.. :wink: A celkově jste dobří..
My máme jít odpo k zubařce - Tadík poprvé - to bude asi cirkus :grinning:
3. čer 2010 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí je fakt šílený. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přihodila jsem fotečky pupkajzu.
Jíto zubaře teda nezávidím. Jo manža si rád dělá všechno sám,taky nám to docela trvalo,když se to dělalo po troškách po odpolednách. A manža tu nikoho neměl. Dělali jsme to někdy od května a stěhovali se v září. Ale nás celkem nic netlačilo.
3. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Andrejka spinká :slight_smile: , Luki si hraje :slight_smile: a já jsem teďka prodala 3 věci, tak to tady vyřizuji :wink: .

Jinak dneska zajedem pro číču, tak jsem zvědavá, jestli bude tak pěkná jako na fotce :wink: . Já si budu brát kocourka (Whiskas) v půlce července. Už to taky s pánem vyřizuju :slight_smile: .
3. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - pupík krásnej, ale pořád mi přijde oproti tomu co jsem měla já malej :grinning: Fakt jsem byla jak velryba :wink:
Manža je teda šikulka, takovýho chlapa v okolí neznám :sweat_smile:
Káťo - taky budete mít kocourka, jo? To budou mít děti určitě radost, teda spíš Luky, Andrejka to ocení dýl :grinning: Tadík našeho Matesa úplně miluje..Teď ho furt pusinkuje na čumák..Občas ho taky řeže teda, ale to dostane samo taky.
3. čer 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KK28 ty máš tak hodné dětičky. A ty budeš mít doma taky kočičáka?
Jíto malej,tak to jsem ráda,že není nějakej obří. :wink: :grinning: Některý pohyby nejsou příjemný,ale zatím si nijak nestěžuju,dá se to vydržet.
Jo manža je hodně pracovitej,bud je v práci,nebo jde na kolo. Málo kdy si doma lehne na kanape a lenoší. Narozdíl ode mně :grinning:
3. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi ty se teda máš,že s tebou bude Mirek měsíc doma. To u nás nehrozí. Aleš říkal,že počítá s tím,že bude doma,ale asi max.týden a ne v kuse,spíš pár dní,nebo bude chodit dřív domů. Podle práce,ted zrovna nemá moc na vybranou.
3. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A navíc si pak bude muset vzít dovču na to stěhování. To bude muset zvládnou s kámošema. Já si to budu akorát chystat do krabic a pak zase vyrovnávat.
3. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí toho tady hodně necháme :grinning:
3. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočičák bude, ale ne doma, ale v zahradním domku. Dáme tam takové ty dvířka, pelech a tam bude jeho království :slight_smile: . Doma by ho manža nikdy nenechal :confounded: . O víkendu mi pán pošle fotečky chlupatějších kocourků, tak se pak musím rozhodnout kterého :slight_smile: .

Stěhování ani předělávání nezávidím :zipper_mouth: .

Luci: pupík je akorát :slight_smile:
3. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak vojtásek už chrní, je nějakej hotovej, snad na něj zase něco neleze :angry: to už by mě hráblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci: krásnej pupíček a taky bych řekla, že tak akorát, obří určitě není :wink: a vůbec nemáš vylezlej pupík, to ti závidím :wink: mě ten čudlík září na dálku i přes mikinu :angry: :angry: jinak mirek si to tak naplánoval s tou dovolenou a má spoustu hodin, dodělá statusy a bude moct být s náma doma, z toho bude asi těch 8 i více dnů s vojtou, co s malou budu v porodce... no chce mi pomoct, tak jsem ráda :slight_smile: ale u vojty byl taky doma jen týden myslím a pak jel na týden na služebku do jižní koree, takže to bylo taky super :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vy chudáčci budete mít ještě to stěhování...

jíto: pštrosí vejce, to mám ráda a musím se přiznat, že to neumím uvařit, lupni mi recept do ip prosím :slight_smile: bych taky udělala... a ta rekonstrukce bude maso, teda spíš ten pobyt u babky co? ale uteče to a když pak uvidíš ten výsledek :slight_smile: :wink:

káto: teda to je něco s tou kočkou, nakonec nebudeš vědět kterýho :grinning: a nic si z toho nedělej, manža to doma taky nechce, proto jsme chodili mamce krmit, měli jsme jí před rokem a trhala mi tady záclony a drápala sedačku, tak jsem se taky vyléčila :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: omlouvám se že vám narušuju diskuzy ale chtěla bychs e zeptat zda jste některá nebyla na 3Dultrazvuku v jihlavě. jsme objednaní na pondělí ale zapomněla jsem se zeptat na cenu :sweat_smile: Děkuji za odpověď
3. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi pupík vylezlý nemám,ale nejdřív se mi dost roztahoval,tak byl velký,že si aleš dělal srandu,že by to bylo na panáka :grinning: a ted už se mi zase zatahuje a zmenšuje,ale asi už nevyleze. :slight_smile: No Aleš si ted moc vybírat nemůže,když bude práce,tak musí valit a on stejně není typ,co by ležel doma. Říkal,že se uvidí podle toho,jak budu zvládat,tak určitě bude zapíjení,to si prý nechá na víkend. Pak až pojedeme domů,bude také muset oblítat uřady. Tak uvidíme,jak s námi nakonec bude doma.
To jsi měla taky blbý,když byl tak daleko.Aleš naštěstí jezdí jenom po ČR.
3. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek