• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Já teda upřímně kočky nemusím,nemám ráda,jen když se kolem mě vometají.Nevím proč,ale kočky fakt nemám ráda.
3. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: mě ta mámina taky někdy pěkně se*e :grinning: s tím pupíkem to máš super a máš vůbec tu pigmentovou čárku u pupíka? možná malinko nebo to dělá foták? já jí měla u vojty hrozně tmavou a mizela mi snad rok, ted už mi nevyskočila :slight_smile: a s tou dovčou, mirek je zvyklej si brát dovolenou vtahu, amjí to tak i zvykem v práci, takže vždy v létě mívá ty 3týdny v kuse, ted říkal, že to bude mazec se dvěma dětičkama, tak mi chce pomoct hl. s vojtou, pojedou si na kolo či k petrášům a já si i odpočnu, případně vyvenčím s kočárkem i sama :slight_smile:jinak, jak píšeš, hl. že je práce, u mirka ted nabrali na konstrukci 3 nové pracovníky a to prej automobilku nejvíc postihla krize haha, ale musím radši zatukat....

gazel: nevím, nebyla jsem..
3. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: koukám, že prodáváš kočárek.... budeš pořizovat jinej nebo už golfky? a nebudeš náhodou prodávat i ten board pro sourozence? budu kupovat, teda pokud mi na to hoco půjde....
3. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

i tady je počasí na palici :frowning2: Anetka zrovna usnula v posteli,tak mám chvilku volno.... myslela sem že usnu s ní ale nějak mi to nešlo. Teď dvě noci po sobě měla takový divoký. Nevím čím jestli zubama nebo jestli na ní může mít vliv i to hnusný počasí :grinning: Uvidíme dneska.
Luci pupik pěkňoučkej :wink: a vůbec ne velkej, já měla větší.
Káťo jak si zaregistrovaná?? Chtěla sem se podívat na věcičky co prodáváš a nevím jak tě hledat :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: já už mám golfky doma :grinning: a jsou fakt úžasné, takové robustní. Ségra si myslela, že to je další sporťák.
Skate zatím prodávat nebudu, páč si tam Luki zvykl a pasuje mi to i na golfáč :slight_smile: .

V sobotu se jdem mrknout ještě jednou na tu fábii a jestli to bude všechno ok, tak jí kupujem :slight_smile: .

gazel: s ultrazvuke taky nevím :unamused: . Byla jsem v Brně a tam po mě chěli myslím 900 Kč, ale už podražili, tak se asi připrav tak na 1500 Kč?
3. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka: tady je odkaz na MMB, tam mám věcí nejvíc, tady jsem na koníkovi normálně jako kk28

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=127980
3. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi čárečku mám,ale slaboučkou :grinning: To budeš mít bezva,budeš mít doma klídek a moci se věnovat malé. To jedobré,budete si moct pomalu zvykat.
3. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eelka děkuji :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: a jaké si koupila golfky? to mi nějak uniklo :confused: jinak jsem tě chtěla moc poprosit, jestli bych se někdy nemohla zastavit s podvozkem a mohla si vyzkoušet ten board, jestli pasuje? ale nechci otravovat :wink: budu mít kočár komplet snad do konce příštího týdne... jinak s fabkou se jezdí ženským dobře,ani mrnavá, ani veliká na couvání/prakování :slight_smile: a krátkou?
3. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, nevíte kde mám koupit DVD Krtečka? Jak se prodával za 49 Kč?
Já mám doma od šváry vypálené, ale šíleně se to seká :angry: a Lukiho baví jen Krtek :wink: .
3. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, to si pak napíšeme, zda to bude klídek :grinning: :wink: :wink: :wink:
3. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: myslím, že doma nějaký krtky vypálený mám...podívám se ti...a případně bych ti vypálila...
3. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači tak fabku bys měla super. Jinak teda ty Cd taky nevím,taky bych si chtěla nakoupit,spoustu CD mívají tady na náměstí.Ale klasické pohádky jsem tam nikdy nenašla. :frowning2: CHtěla bych třeba i Rákosníčka,Malou čarodějku,Křemílek a Vochomůrka.....
Teda ted dělají v Sama doma grilované stejčky a zeleninku,hned bych si dala.
3. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: mám tyhle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jsem z nich fakt nadšená
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34496783&tab=4
Jo Gabi to si pak povíme,já sama jsem na to taky zvědavá,jak to budu zvládat.POřád je to pro mě nepředstavitelné.
autor
luci: ted mi to bereš od pusy, taky koukám, bych jedla jak divá :grinning: tak se můžeme aspon kochat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači ty jso uteda super,ty golfky
Bohužel jenom kochat. Já bych koštla tu zeleninku.
autor
káto: ty jsou super a kvalita, měla je taky sylva a má je tady sousedka a spokojenost :slight_smile: a ta cena? to si pořídila suprově! :wink: :wink: :wink:
3. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kato děkuju, už jezdíš s golfkama?? já nasadila sport.sedačku, ale nevím jestli na to není ještě malá ...
my máme krtečka pouze na videokazetách.Ale zkus se podívat na netu do Popronu Krtečka tam mají taky
3. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemá je náhodou Kači od Sylvy :grinning:
3. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: to budeš zvládat perfektně uvidíš, kubík bude určitě hodnoučkej, máš v těhu klídeček a hlavně 1 mimíííí, to si užiješ :slight_smile: zato já furt tady jačím jak viktorka a lekám se, ale zase musím uznat, že malá je asi zvyklá (hodně spinká), chudinka :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky, docela rychle jdete z hlubokých kočárků...
elka: malá se ti do hlubokého už nevejde? a co máš vůbec za kočárek?
3. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: aha...já myslela, že je má z toho odkazu na mmb....
3. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi jo vejde, já to jenom zkoušela jak bylo hezky a právě se mi zdálo, že je na to ještě malá, takže má zpátky hlubokou korbičku. Na druhou stranu je fakt, že tam má dobrej výhled a může koukat :slight_smile: Jinak mám od babyactive Balerínu.
3. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: s tím skatem se klidně za tebou otočím, to není problém :slight_smile: . Až budeš mít kočár doma, tak mi písni a určo se nějak domluvíme :slight_smile: .

ad fábie: je to krátká a taková ta dobrá zelená barva :grinning:
3. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi já nevím,od koho je má. :slight_smile: Dělala jsem si legraci.
No klídeček snad mám,tak jsem zvědavá,jestli to na mimi bude poznat. :grinning:
Tak mi přijde,že brzo mění hlubokou korbu. Do sportovní by se mělo dávat,až když samo sedí ne?
3. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eliško: tak jsem mrkla na net, kočárek jsem neznala a jakej mají výběr barev ty jo....jinak jak píšeš, na ten výhled jsou sportáky super, náš vojtas v kočáře hodně řval a když jsem mu vyměnila v 6. měs. na sporták, tak viděl, mohl čučet a byl klid, i když mě pak mrzelo, že jsem si ten hlubokej tolik neužila :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači fabii určitě doporučuju, já ji mám :slight_smile: kupovali sme ji jako druhé auto pro mě a nemůžu si stěžovat... Na ty moje cesty stačí úplně bohatě :grinning:
3. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám golfky od Silvie :grinning: , tady jsem jenom dala odkaz, aby jste viděly barvičku :slight_smile: . Tyhle golfky jsou už od 4. měsíce, protože jdou do úplného lehu, ale já zatím jezdím stále v korbě :slight_smile: . Golfky jsme měla jen v Brně :slight_smile: .
3. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek