• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
no káto: nebo se můžeš zastavit, tak já ti pak písnu a DĚKUJI :slight_smile:
luci: nemusíš, pokud jde dát lehátko do úplného lehu, tak klidně můžeš :wink: :wink: :wink: do těch moderních kočárků se starší stejně nevejdou, víš jak to ted dělají pidi....
3. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nevím jak u ostatních kočárků, ale u toho našeho se to může vyměnit už ve 3 měsících. Ale jak píše Gabča, hlubokýho si moc neužiješ
3. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: tak super s fabií, tak at to klapne :wink:
3. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já můžu dát sporták do lehu. A mám polohovatelnou podložku i v korbičce.Takže super. :wink:
3. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem se překonala a po celém bytě voní svíčková.Snad se mi povede.Už aby byla hotová,mám na ni hroznou chuť :wink:

My malou dali do sporťáku kolem 7 měsíce,dřív ne.A golfky jsem ani neměli,malá chodí od 1,5 roku pěšky,bez kočáru. :wink:
3. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda ale ted jste mě daly zabrat jsme myslela že vás ani nestihnu dosčís po dobu co Domík spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Ale zvládla jsme to statečně :grinning:
My ted vůbec neměly čas chodit na pc sice počasí stojí za Hovno doslova a do písmene už se to ani jináč říct nedá :angry: ale my makáme furt...nebo někde cestujem ted jsme pc skoro týden pořádně nevyděla :grinning: ale na jednu stranu taky dobře je to přece jen závislost :slight_smile:

Holky fotečky máte všechny moc moc pěkný dnes se taky chystám sem dát nové ale nevím jestly to stihnu domča zatím spí a já vám píšu román :wink:
Ani nevím po těch všech informacích co mám psát :slight_smile:
No.... :sweat_smile:
Jo Kk28 měly jsme mít kotátka od naší Pucvolínky chlopaté - vesnická směska :slight_smile: ale bud je potratila nebo jí je kocouří sežraly páč doma na seně je nikde nemá.. :frowning2: takže letos žádné nebudou jedině že by se zadačilo její dceři Černošce měla tu furt nápadníka zrzka :wink: byly by krásé kdyby byly po něm a to jsme to slíbyla mamce a nic tak třeba dudou mít náký sousedi se to tu furt prská :grinning:

Chtěla jsme vám psát včera ale kámoška mě nečekaně vola v 19,00 jestly na 20,00 nechci jít do práce uklízet bez váhání jsem šla byly jsme uklízet na Coperu měly tam dnes nákou delegaci... :slight_smile: bylo to dobrý přijela jsme domů sice po půlnoci ale Démík mě ráno vzbudil až v půl 9 takže paráda jináč ted stáváme v půl 7 nebo půl 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nejvečí problém s čím ted bojujem je vstek,vzdor neposlušnost a já jako choleryk bokužel lítají už i facky :frowning2: je mě ho pak děsně líto ale on si z toho nic stejně nedělá :angry: takže včera a dnes ráno jsme opět bojovaly má zákaz do koupely furt tam máme zavřené dveře na 1min. jsou otevřený a hned tam letí ukradne tyčinky do uší a letí je rosypat na podlahu a pak se diví když mu jedna přistane přez ruku.Každodení rytuál je u nás sprchopvání zadku posr.zadek :slight_smile: jdu vyhodit plínu na chodbu dnes ráno jak kdyby tušil že budu vsteklá si vyráchal ruce v hovnech a omatlal to o podložku co je přehozená přes vanu :angry: se pak diví když mu zase jedna přilítla...to mě k smrti vytáčí když mu něco zakážu nebo nedovolím a on prvokuje a nejhorší je když on se pak jde lísat a dává mě posinky a udobřuje si mě ...no tak co na tohle říct.
Nepochopím jak mě furt lidi říkají a kdy bude druhý......vždit bych z toho řevu co ted u nás je a stresu potratila :unamused:

Uf to jsme se náko rozjela... :wink:
No dnes jdeme s Holkama do hospy tak pokecám s babama :wink: páč vám můžu říc 2 měsíční ležení s Honzou doma to je už na facku hurá v pondělí táhne do práce :wink: konečně!ale na jednu stranu je blbí to že takhkle jsem Domču šoupla tátovi ven nebo k telce a měje jsem klid alem ožná je to tím že Honza je furt doma tak proto je Domča ted takovej...jináč fakt nevím... :frowning2:

tak uvidíme jestly se to zlepří musíme hlavně na srazík aby byl mezi dětma jináč doma je na zabití...taky se chystáme do zoo do jihlavi ale počasí nám nepřálo tak jsme to s tatkou nestihli tak pojedem asi s někým jiným :unamused:

Ted to radši uložím nebo se mě to smaže a to bych se musela jít zastr... musím dodělat na zítra guláš už je měký dnes jsme se postila do vaření...Zítra bude Hovězí guláš s čer.fazolema a dnes jsme měly sekanou, kaši a jablko s mrkví jako salát,vepřový vývar s domácí drobenkou...Domča miluje vývary takza chvíly pá :wink:
3. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi: ty jseš teda nezmar :wink: , ráno jakože nic a najednou máš svíčkovou :slight_smile:

Já už mám obě děti vzůru, teď čekám na manžu, dáme rychlý kafe a fičíme pro číču :slight_smile: :grinning:
3. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,to víš,když mám ne něco chuť,tak se přemůžu,jinak bych se na to vydlábla :wink:

Raduš,zvykej si.Hovna už jsem taky měli všude.To je teprve začátek.Karolína je starší a stejně si nedá říct.Když ji něco zakážu,tak ječí,což je snad ještě horší,než kdyby něco provedla.Taky mám pocit,že mě občas jebne z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem přidala fotky z Dino parku :wink:
3. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Domča už je vzůru a je po obědě a je venku jenže tam děda s tátou kopou základ pod tou stodolou na tu druhou půlku betonu tak jdu s Domčou na procházku i když mrholí páč doma bych s ním nevydržela...a táta mě sprdl že u pc lečet nebudu at něco dělám venku tak jsme se pohádaly a jedu ven mám ho plný zuby :angry: venku je hnusně a nic se nedá dělat a těžký kolečka hlíny už mě jako ženskou přestaly bavyt vozit at si to dělají samy :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvíly tu budu dělat uplně všechno...at už je tu vše hotový jinak nebudu mít klid člověk vleze po týdnu k pc a ještě dlbě remcaj!Sakra to je zase den :angry: :angry: :angry:

Kijo,tak to mě neříkej ani ze srandy že to bude ještě horší snad když už bude mít rozumu tak snad to bude lepší né? :sweat_smile:

No nic se zase s váma loučím..ani ty fotky namám čas dát do pc. :unamused:

Gabi,a tobě přejeme pěkné prožití v nemocnici kdyby jsme se už nevyděly at tě tam moc nezlobí...a rychla to uteče....budem na tebe- vás myslet :wink:
3. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem sežrala talíř svíčkové,je luxusní :grinning: Ještě,že je jí kotel :wink:
3. čer 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo, rádo: teda vy děláte chutě :grinning:

kijo: super fotky, vojta byl nadšenej, chce to furt ukazovat :grinning:

jinak vojtas vstal a jak jsem psala, fakt naněj něco lezlo, měl 39,3 horečku :pensive: přes 2 hodiny tady ležel jak lemra a klepal se , chudinka a po nurofenu, který zabral, dělá jak kůń a má apetit, že to snad ani není možný, tak doufám, že noc bude klidná, protože jinak je ok, nic mu není...tak nevím, co ta horečka měla znamenat...luci, tys psala, že malá od sestry má taky horečky vid?
3. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak dneska konečně hezky :wink:
4. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,
tak u nás je konečně sluníčko, ještě se podíváme na kouzelnou školku-hlavně na Bořka a půjdeme ven. Včera jsme byli i tom dešti, Kiki jezdila na motorce, doma je to s ní prostě k nevydržení. Takže dneska strávíme nejspíš celý den na zahrádce, já zkusím ještě něco porobit a Kiki si bude hrát s pejskama :wink:
Oběd máme od včerejška, tak můžeme jenom lenošit.
Gabi, tak to máš fajn, že víš datum, já se zkusím v úterý domluvit na to vyvolání, jestli mi dá už nějaký termín.
4. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo Gabiségra říkala,že malá měla už třetí den horečky skoro čtyřicet. Ale neměla rýmu ani bolesti v krku. Tak neví,od čeho to bylo,jestli od zoubků. A ani nevím,jak dopadli.
4. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli,já se chystám taky ven. Musím k dr. pro papír na peníze,uplně jsem na něj zapomněla. A kouknu asi po obchodech. Už jsem dlouho nebyla na čumandu.
4. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky šla po obchodech, ale mám toho už tolik i pro Kiki. Ale stejně, teď jsem si na MMB našla super kombinézu na Kiki na lyže, že asi neodolám a asi jí objednám :wink:
4. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,

to je hned jiný pohled z okna, když je takhle hezky, co? :slight_smile:

Koťátko už je doma a je nádherné, akorát hrozně mňouká, asi jak se jí stýská.

Přemýšlím, že taky vyrazím k nám do obchodů :grinning: .
4. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vyrazím,dneska odhadce nakonec padá. Tak mám čas.
Kači to víš,vyraz. Kotátku je asi fakt smutno,to přejde. :wink:
4. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chi, Káťo, tak to přeju pěkný úlovky, obzvlášť v samce :grinning:
4. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani: dík :grinning: . Ještě jsem myslela, že zajdu do zeleniny, železářství a do toho obchodu vzadu, jak tam mají všechno :grinning: :grinning:
Myslíš, že do oběda to stihnu všechno obejít :grinning: :grinning: :grinning: ???????
4. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já půjdu čumandu,nic sice nepotřebuju,ale třeba něco padne do oka
4. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslím, že když vyrazíš hned, tak za půl hoďky nemáš co řešit :grinning: :grinning: :grinning: . Já se vždycky někde chytnu za zobák, tak to mám tak na 2 hoďky :wink:
4. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
tak jste utracely a něco nakoupily?

my jsme zavření doma, vojta horečkoval jak blázen, noc byla taky divokám, ted od rána jsme bez teploty, tak snad to zase nepřijde...konečeně venku hezky a my budeme zavřený doma :angry:

luci: prej jsou ted takové virozky u dětí, horečky bez ničeho jiného, tak jestli to maličká neměla, vojta měl včera 39,5 večer a klepal se, chvilkama mě nevnímal, už jsem se chystala na zábaly, ale nakonec nurofen zabral .... jinak je taky ok, krom té horečky a zuby už má všechny .....

jinak zuzka včera večer dělala v pupíku hrozně bordel, jsme s mirkem nachápali, normálně snad koleno vystrkovala, vypadalo to na tom břiše příšerně, jsme se nasmáli :grinning:
4. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda neutrácela.Šla jsem pro papír na peníze a u Maškový ani noha,mají sanitární den. Tak to musím stihnout v pondělí.
Jinak jsem šla do alberta nakoupit,udělala jsem špagety s omáčkou z mletého masa a bude i na zítra. Zítra pojedu k ségře,má 1 rok, šmudla malá,tak jsem ségře slíbila,že jí vyzvednu dortík pro malou,měl by to být krteček. Musím vzít foták.
Manža přijde dneska kolem čtvrté,tak asi někam zajedeme a projdeme se.
Dneska jsem teda nějaká utahaná.
Teda Gabi chudák vojtík,co toje zač vid. Malá teda řádila joooo? Ten náš prdola má taky občas takový chvilky.Dneskaje zrovna celkem klidnej.
4. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčinky:hearts:
jdu vás pozdravit, a říct vám krásné ranko :slight_smile: :wink: protože dneska je opravdu nádherně, musíme si to užít protože věřím že to není na dlouho... že pak zas bude hnus humus.. :frowning2:
a jak se máte všichni :slight_smile:
5. čer 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mám chvilku čas tak jsem vám sem dala náké nová fotečky :wink:
ted jsem dožehlila 2 koše prádla takže jsme hotová a to jsme ještě dnes byly u bábičky vymalovaly celý pokoj byla to makačka ale zase to tam bude krásný :wink: teda doufám jsou to přece jen staré zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale makalo se pěkně když bylo venku tak nádherně :wink: :wink: hurá :slight_smile: hned má člověk lepčí náladu a Domík dokonce vyskoušel tričko s krátkým a kratásky :grinning: to je super už jsme nedoufala že to dá na sebe když to tak venku vypadalo bledě :angry:

A holky utrácely tak copak jste si koupily? :slight_smile:
5. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak svatbičku máme za sebou, bylo to náročné, ale Luci to zvládla docela OK, počasí vyšlo na jedničku, i když hostinu měly venku a po 22h už byla pěkná kosa.

Dnes jsme se byli podívat v kulturáku na žďárský pohár a taky jsme balily na dovolenou. Odlétáme - do teplíčka, i když to tu bude taky. Vždycky když jedeme takto v červnu, tak se trefíme, do doby kdy je hezky i v ČR. Lucinečka už se strašlivě těší. Jinak sbaleno jsme měli asi za hoďku, takže super čas :wink:

Gabčo, posíláme pusinku Vojtíškovi, aby se brzy uzdravil :wink:
papapa
6. čer 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

a kam nakonec Ivet jedete?? To je fakt, počasí na svatbu vyšlo krásný :grinning: Už se těším na fotečky :sunglasses:

My se dneska byli podívat na dětským dnu tady na hřišti. Anetka samozřejmě nesoutěžila, ale aspoň mohla pozorovat. No a pak sme s taťkou vyzkoušeli nový bazén :wink: Jedním slovem SUPERRRRR.
Doufám, že bude hezky co nejdýl :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus, bus, autobus !!!

gabi: tak jak je Vojtíškovi?

Jinak, k nám přijela v sobotu ségra se švárou a děckama, tak jsme Kačce (neteř) popřáli k 10. narozkám a dali jsme jí to
koťátko :slight_smile: . Šťastnější dítě jsem neviděla. Ta byla úplně v tranzu :slight_smile: :wink: .
Teďka scháním kotě pro sebe, bo to co jsem měla domluvené, tak mi pán psal, že se moc omlouvá, že na mě nezbylo :angry: , ikdyž oni podali inzerát 1.6. a já jsem jim hned druhý den ráno psala, že mám zájem :angry: :rolling_eyes: . No, nic, snad něco objevím.
No a taky jsme koupili tu fabii :slight_smile: , takže ve středu to jdeme přepsat a budeme mít druhé autí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Andrejka spinká, Luki kouká na krtka a já si jdu dát kafčo :slight_smile: :wink: .
7. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek