• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Koukám,že tu dneska nikdo,krom Kačky nebyl.Všichni užívají zřejmě počasí. Já byla také skoro celý den po venku. Potkala jsem na vycházce Cvach, Jítu a Kytičku. :slight_smile:
Jinak u nás nakonec stěhování asi nebude.Nějak jsme z toho dostali strach. Tak uvidím,ale asi zůstaneme tady a budeme radši šetřit.
7. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
káto: tak to je super, že se kotátko líbilo a mělo úspěch :slight_smile: a neboj, ono se nějaké objeví i pro tebe, tě obdivuju, 2 děti a ještě chceš kočku :grinning: :wink: ale dětičky máš zase zlatíčka :dizzy_face: votjík už ok od soboty, bylo teplo, tak jsme chodili na chviličky ven, jen dnes je protivnej jak mraky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím, co to mělo znamenat, jen vysoké horečky, žádná rýma, kašel nic, teda ještě včera byl jemně na trupu a podpaží osypanej, ale to měl určitě z toho pocení s kombinací s nurofenem...

luci: a jak to zvládáš po venku? já dnes byla s vojtou nakoupit ve městě, pro sandálky vojtíkovi a oblítali jsme náměstí a sotva jsem dopo lezla + jak se dělá to teplo, tak jsem taková chcíplá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak s tím bydlením? to myslíš, jakože ten byt pouštíte? to by byla škoda, jsem se těšila, že to budeme mít k sobě blízko :wink:
7. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:
tak já už nemůžu od 4 hodin spát. Dneska jdu do poradny, budeme se domlouvat na vyvolání. Teda já bych to brala klidně až v pondělí, ale uvidíme. Svý kotníky jsem neviděla ani nepamatuju, tlak se mi taky začíná nějak zvyšovat...V sobotu máme ještě akcičku, tak bych tam chtěla být, ale uvidíme. Za chvilku musím vzbudit toho malýho šmoulíka, máme u nás objížďku, tak aby jsme to stihly být na sedmou na ctg.
8. čer 2010 v 05:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak malá od ségry se po těch horečká taky uplně osypala.Neví,co to bylo.Ale dr. jí řekla,že to se po horečce stává. Asi se také objednáme s malým taky ke Koštálové,střídá se tam s tou mladou doktorkou.
NO a k počasí,taky mi ty vedra nedělají moc dobře,ale my byli se ségrou na kafíčku a pak jsme potkali známou a sedli si na zahrádku do Pizzzerie,tak jsme jen tak obešli celé město a ségra na mě bere ohled,že jdeme pomalu. Jen ráno,jak jsem šla na firmu a pak se zastavila,tak ze mě lilo,jsem musela vypadat jak před kolapsem :grinning: ,jsem se sušila kapesníkem :grinning:
Už to nějak vydržím,na slunku nesedím pořád. Trochu mi otíkají nohy,teda až ted,jak začalo být tepleji. Věřím,že pro tebe je to náročnější,když musíš ještě vézt kočárek. A z bytem zatím nevím. To ti dám kdyžtak vědět. Taky jsem zase za těch čtrnáct dní přibrala skoro dvě kg. :frowning2: A to moc nejím. Už na to asi prdím,radši nebudu ani sledovat.
Hanulka tak držím palečky. Aspon bys to už měla za sebou,zdravotní komplikace by ustoupily. :wink: Však uvidíš,co ti dr. poví.
8. čer 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,to je ale krásně,co?

My byli celý víkend v Tišnově,v neděli jsem jeli do Brna na autodrom,podívat se na formule,malá se vyblbla na atrakcích,ale to vedro,to byl záhul.
Taky se musíme podívat po nějakých sandálkách,přišlo to nějak rychle,ale pochbuju,že tady ve Městě něco budou mít,to budeme muset nejspíš do ZR. :wink:
8. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo tak to jste měli super víkend. Tak zkus Deichmana,nebo teda žirafu pod poštou.
Fuj mě je od včerejšího večera zas blbě. :frowning2:
8. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak jsem tu zas po dlouhý době.Kačenka ještě spinká,tak jsme zvědavá,kdy se vzbudí.už je to nějak dlouho.

my jsme na víkend byli u našich na Moravě.jsme si to užili a Kačka se dost vyblbla s klukama na dvoře.je krásně opálená a samý modrák :angry: taky jsem si konečně po dlouhé době umyla auto a vysála kočár...v sobotu u nich bylo 40stupňů a v neděli jsme jeli ve dvanáct domů....

LUCI:proč ten byt nechcete kupovat?jsi se tak moc těšila :slight_smile:
ale pupík už máš pěkný :slight_smile:

KIJO: tak zkus daichmanna,tam mají pěkné samdálky...my jsme včera kupovali za 299 krásné kotníčkové s tou látkou ve vnitř,,která saje pot.

já jsme taky včera byla narychlo kupovat sandálky a letní oblečení..a hned o 1 100 lehčí.a to ještě dneska jedeme do Jihlavy.

GABI:to věřím,já jsem byla taky těhotná v létě a teď se divím,jak jsme ty vedra mohla vydržet...ale už jen 3 týdny a už Zuzanka bude venku :slight_smile:

no,já jdu Kačenku vzbudit a půjdeme na pískoviště před barák.tak se mějte pěkně a krásný den přejeme :slight_smile:
8. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO,Katy:kde to auto budete kupovat a za kolik?děkuji.
8. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,no objevilo se pár komplikací a máme strach,abychom to všechno s placením zvládly,když budu doma na mateřské,dkybych byla v práci,tak nemámeco řešit. Já jsem tady na to strašnej strašpytel.
8. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI:to věřím.my třeba máme starou herku auto feldu kombika z roku 95,ale taky nové si nekoupíme na leasing,protože bych měla z toho strach.já jen na mateřské..tak taky až půjdu do práce,tak bude i nový autí a možná i byt :slight_smile:

kačka je akorát ve vaně.jsme byli na pískovišti a celá od písku a navíc zas bourala.je samý modrák,až hrůza.pak jedeme do Jihlavy...
8. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kači to jste stihli rychle všechno,vzbuzení,pískoviště, vanu. Jihlavu si užijte.
Jinak snad ve čtvrtek to kafíčko platí. :slight_smile:
8. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Banán sice dráždil při jídle,ale zatím to vypadá,že se žaludek uklidnil.Tak asi uklohním jenom čočkovku,nebo tu mám zbytek suchých špaget,tak si je posypu jenom sýrem.
8. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my jsme byli nakoukpit a jsem totál zplavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Andy se mi rozčiluje tak pak dočtu za chvíli :wink:
8. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky, počasí super :dizzy_face: my byli na písku, vojta dělal jak drak, jsem ho musela krotit, smradocha :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byla tady maminka s malinkatou holčičkou a vojta pořád lezl ke kočárku a chtěl hladit a houpat :grinning: :dizzy_face:

hani: tak se drž a písni co u dr :wink:

kijo: my byli taky v deichmanovi a tam jsem nevybrala design :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty boty my přišly hrozně tvrdý - jako podrážky, nepoddajné... nakonec pod poštou obuv vyhralá a vyšly jen přes 500kč, což jsem byla nadšená, loni 800 brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobře nakupte a mají prej taky ve zdravěnce u nádraží dobrý :wink: :wink: :wink: ale tam se mi nechtělo s vojtou a pupíkem vláčet..

cvach: tak utrácet do jihlavy? nebo na výlet? taky kačka pěkné kvítko :grinning: :wink:

luci: teda ty si dáváš do těla :wink: tak se drž! a taky bych si zašla někam na kafíčko, uplně si mi udělala chut. a s tím bytem uvidíte, to musíte vědět vy sami no...ale zase bych se toho tolik nebála, mateřskou nemáš napořád, člověk se ted krapet uzkromní a pak už budeš zase vydělávat... a vy to máte výhodně od pelikoše ne? že si nemusíte brát hypotéku že jo? a to bych se vůbec nebála, protože s hypotékou přeplatíš pomalu jednou tolik za těch let, teda záleží, na jak dlouho si jí bereš že? :confused: a na kilča se vyprdni, jsou maminky, co naberou 25kg a víc a v pohodě.... já mám ted 11kg a cítím, že v břiše tahám cihly :grinning: a od všech zase poslouchám, že jsem drobounká a mám malej pupíček, což mě zaráží, protože se cítím strašně těžká a neohrabaná, tak nevím, kde na to všichni chodí :grinning:

káto: dodatečně gratulace ke koupi fábky :slight_smile:
8. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi na kafíčko by jsme mohli jít ve čtvrtek,jak psala KK28,já jdu na poradnu. A mohli bychoj jít k Haně,když bude hezky. Dneska mi je teda fakt na bli.... a pod psa. Musime Vydržať!!! A ty jsi opravdu hubenoučká a bříško nemáš veliké. S bytem se zatím uvidí.
8. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:no,včera jak jsem psala,tak jsem narychlo nakoupila sandálky,2krát kraťásky,2krát tričko,šatičky na svatbu,plátěné kalhoty a hnedka 1100 v čudu.tak dneska spíš půjdeme jen tak kouknout a něco koupit kamarádce pro Honzíčka.včera se narodil :slight_smile:
Kačka to má pěkně opuchlé..no,děs..vypadá fakt divně :angry:
8. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a manža jede na kontrolu s tím kolenem..
8. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači teda malá Kačka je drak :slight_smile:
8. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: čtvrtek se mi moc nehodí, teda dopoledne :sweat_smile: a já s vojtou k haně nemůžu, to je u silnice, vojta mi nevydrží sedět na prdeli a ten koutek ho tam nebere, bych si neposeděla ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale děkuji za nabídku :slight_smile: a šetři se, já si užívám chvilky klidu, když bobínek spinká, zuzka je ted taky klidnoučká a od včere se ani moc nemele a spala jsem suprově :dizzy_face:

cvach: aha a at dopadne dobře ta kontrola, mirek už přes měsíc zkučí na tříšlo, jel o víkendu tu meridu a byl na sebe nas*anej, zajel blbě, neměl štávu, což je jasný, když měsíc nemohl nic dělat a bolelo ho to prej jak čert a to přijel a vše měl totáč od bahna a já musela nastoupit, holky, to jste nazažily! :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolo, hadry a boty, nešla poznat barva, nápis nic, jak to bylo celé pokryté několikacentimetrovou vrstvou bahna a koupelna vypadala fakt úžasně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak dneska jsme po NT, riziko 1: 50 000, riziko k věku a priori 1: 1050, takže krásně negativní. Na sono jsme šli oba, Zdenda koukal. Sama jsem poznala, že srdíčko už má oddíly, slyšeli jsme akci srdeční, měří 5,61 cm, je zdravé, žaludek naplněný , dr. nám ukazoval ručičky, nožičky, byla vidět páteř, pak nám ukazoval stehenní kost, kolínka...hrozně mě to dojalo :slight_smile: .
Aby mohl změřit šíjové projasnění, trochu přitlačil, docela to bolelo, ale mímo bylo otočené jinak, než to potřeboval. Ted´mě ještě trochu bolí břicho, půjdu si lehnout, snad i usnu, jsem vzhůru od 2.45, vzbudilo mě čůrání a pak jsem už neusla, začíná mě bolet aji hlava.
Fotku jsme dostali, ale je taková nijaká a vzhůru nohama. Koupili jsme si Femibion 400 ještě aspoň na měsíc a 1.7. další poradna.
8. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to mám radost,že prcek je zdravý. :slight_smile: Je to takový dojemný,taky jsme z toho byli u vytržení,když nám to tam ten dr. všechno ukazovat.
8. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi ahoj: to je super zpráva, máme radost :slight_smile: tak si odpočnia na fotečku se budeme těšit.
luci: a jak to uteklo vid? :sweat_smile:

jinak jsem přihodila pupík, když už jsem ten 35tt :grinning:
8. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi šíleně to uteklo.
8. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem obchodila obuv tady u nás,ale nic.Takže zítra nejspíš pojedeme do ZR.Kouknu i po poštu i do Deichmana a uvidíme.
8. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To fakt v Novém Městě nic nemají.Teda holky řeknu vám,dneska někde sehnat dobrý obchod,to je zázrak. Dřív byly klasické obuvy,oděvy.....,kde člověk sehnal kvalitní zboží. A dneska..
8. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: gratulace ke kontrole :slight_smile:

ad čtvrtek: já bych mohla v 9:30 :slight_smile: , tak mi prosím písněte jak kdo může, jo? :wink: . Radši bych asi do Ave, páč když jsme u tety Hany, tak Luki chce chodit k vodě. Nebo pak by se muselo jít k radnici, aby Luki mohl čumákovat na vodotrysk :slight_smile: .
8. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :slight_smile: . Byla jsem z toho tak hotová, že jsem před chvílí vstávala :slight_smile: . V noci jsem málo spala, tak jsem to dohnala ted´. Venku je nádherně a já v peřinách...
Dneska je krásný den. Jsme spolu se Zdendou 8 let a vyděli jsme naše miminko :slight_smile: .
8. čer 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači mě je jedno,kam půjdeme,klidně i k té radnici,ale já jsem objednaná na poradnu na 9,20,takže to asi nebudu stíhat,protože mi budou asi už dávat pásy a to bude na déle.
8. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,

to bude dneska pařák :sunglasses: , radši snad ani nevylejzat ven :grinning: :sweat_smile:

Luci: a na kolikátou to teda vidiš? Aspoň tak přibližně? A myslíš, že mají na radnici tu zahrádku otevřenou už od 9:30? A kdo další se přidá? Piště, piště !!!

(autí už máme doma :grinning: )
9. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28,může se jít klidně i pod poštu,to nechám na vás,podle dětí. A teda nevím,od kdy mají u radnice. Ale vůbec nejsem schopna odhadnout,na jak dlouho to může u té dr být,ale typla bych určitě hodinu :slight_smile: .Nevím,jak dlouho trvá natáčení na těch pásech. Někdy tam sedím chvíli,ale minule jsem tam ztvrdla dvě hodiny.
Jé tak to autí zítra protáhneš. :grinning:
Přemýšlím,co dneska budu dělat. :unamused: Asi půjdu umýt okna na chodbu. Doma je ještě nemám taky umytá. To nechám před porodem,at mám činnost. Vyžehlila jsem tu haldu prádla,co jsem tu měla.
9. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek