• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Luci: tak uvidíme, jestli se ještě někdo ozve, že by přišel a nějako se domluvíme večer, jo?

9. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo Kači,kdyžtak ti zítra písnu,jak to se mnou bude vypadat. Při nejhorší,budete muset jít beze mne. Určitě se ještě někdo přidá :wink:
9. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To natáčení většinou trvá tak 15 minut :wink: . Na mě jednou v Brodě zapoměli, že tam jsem a natáčeli mě 1 hodinu a 9 minut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještěže tam došel manža, tak jsem mu volala ať zazvoní na sestru a příjdou mě odepnout :grinning: .
9. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to muselo být teda ,,příjemný,, Kači,tam ležet hodinu. No uvidíme. Dneska teda mám oteklý ruce i nohy. A to je teprve ráno a jsem doma v chládku.
Dneska ani nebudu vařit,manža mi včera dovezl špenátovou pizzu,tak se těším
9. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec palec,
dneska je tam hic jako prase, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gratulujeme Zuzce k dobrým výsledkům, vidíš, vše bude Ok :wink: :slight_smile:

My jsme byli dopoledne s Gabčou a Vojtíškem na Zahradě Vysočina, jsou tam nové prolízačky, fajn, ale ten hic je fakt úmornej..Než jsme se pak kolem poledne dopatlali domů na druhej konec města, byla jsem úplně durch..

Teď se chystáme s Tadíkem do obchodu a pak naproti tatínkovi-dnes byl dýl v práci, Táďa řičí že pojede na motorce, tak snad nezpůsobíme nějakou dopravní nehodu.. :grinning:

K tomu zítřku - holky, já se omlouvám, ale asi to nedopadne, jdeme konečně dovyřídit tu hypotéku a musím něco pokoupit na městě..Navíc já bych s Táďou šla jen do kavárny, k Haně ne, jak už některá z vás psala, je to u silnice, Táďa by tam na zadku neseděl, to by nedopadlo dobře :frowning2: A Radniční taky nevím nevím, myslím, že by skočil přímo do té fontány tam před Radnicí, to bych s váma moc nepokecala, musela bych mu tam stát pořád za zadkem, jinak by to nedopadlo dobře co se té vody týče :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, děvčata, jak jste se měly dneska v té hicuvce? Mi osobně teplo nevadí, jsem narozená v červenci. My jsme vyjeli ráno do ZOO Ostrava, potkali jsme asi 7 školních výletů / ty děti se neumějí absolutně chovat! /, pak jsme jeli do Chotěbuze do rybího domu / www.rybidum.cz /, tak jsme se najedli a jeli domů, stahaní jako koně. Pnulo mi břicho / že by včerejší fazole? :grinning: /, ale dala jsem si sprchu a bylo mi fajně, tak jsem požehlila. Zdenda usnul.

Dala jsem fotku z Ostravy, ale není bůhvíkajá, spíše moc nic.
9. čer 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak teda hlásím, že zítra budu kolem 9:30 v kavárně Ave, takže kdo má chuť tak může dojít, jo? :slight_smile:

Zítra už na PC nebudu, takže kdyby mi chtěl někdo dát vědět, tak jedině dneska nebo pak na mobil.
9. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak jaká byla kávička v ave?
u nás děs běs od rána, vojta v noci nemohl spát, tak skončil u nás v posteli, vůbec jsem nespala a to vstával v 5: 00! pak jsem měla nějaká vyřizování a než jsme dorazili z města domů, tak vojtas byl tak protivnej, že mi zase ruply nervy :angry: nemohla jsem ho dostat domů, takže cirkus před barákem a pak doma řval, že chce jíst a třískal do stolu, ale uvař za pár sekund, že jo...no sousedi si o nás musí říct, že jsme snad cigáni, nebo já už nevím, co s tím naším nervem dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci: co kontrola?
10. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky, musím se pochlubit,vojtas se mi dnes poprvé vyčůral na travičku ve stoje :dizzy_face: takže nočník v autě už je snad historie :grinning:
10. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to jste měli teda akční den. :slight_smile:
Kávička rychlá,protože jsem u dr. samo ztvrdla do čtvrt na jedenáct.
Gabi,teda to jste měli zase akční dopoledne. Na sousedy se vyprdni. Prostě má období vzdoru.
Jinak na kontrole všechno OK. Ani na váhu nic neřekla. Byla dneska strašně příjemná. Na pásech jsem zatím nebyla. Vzali mi poslední krve. A dělala mi utz a poslechla ozvy na utz. Malý je pořád hlavičkou dolů. Jen jsem zaslechla,že mladá tam zítra nebude.
10. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi no super,už nebudete muset vozit nočník. To muselo být ve městě docela problém,když se mu chtělo a on nechtěl čůrat. :grinning:
10. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: tak super, že u dr.ok a byla příjemná a krev mi taky minule brala, tak to půjdeš na monitor příště stopro :slight_smile:a ta mladá tam furt není, ještěže jdu až v úterý... jinak děkuji za podporu, já mám někdy pocit, že jsme fakt jak blbci, vojta je někdy hrozně hlučnej a já samo vyteču a zařvu na něj taky, no asi tady lidi kroutí hlavou, ale co.... jinak váhu máš v poho, ještě aby něco říkala...držíš se pěkně v normálu :slight_smile: jo a ten nočník, naštěstí vojta vydržel, počůral se mi jen jednou a chodíme čůrat k mamce do práce - pracuje v okáčku na náměstí, takže pohoda, nočník jsme kočárem tahat nemuseli :slight_smile: jo luci, už mám doma podvozek, hurááá, taky už bylo na čase! kdybych se nenas*ala a nezvedla telefon, tak ho snad nebudu mít ani za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Gabi moc v normálu se nedržím. Za posledních čtrnáct dní mám 2kg nahoře,takže 14kg celkem. A to moc nejím.
Ségra to má s malou taky tak,ted si prosazuje svou. No tak kočárek taky nachystaný,to je bezva. Ještě že to dopadlo,na poslední chvíli něco pak schánět je na prdlačku.Máš jinak všechno nachystané? Já ještě pořád nemám postýlku,ale to kdyžtak Aleš udělá později a povlečený to je hned.
10. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak sandálky jsme včera nesehnali.Pod poštou mi přišlo,že mají jen na kluky a v Daichmanu taky nic moc.Zítra jedeme do Tišnova,tak mrkneme tam,jinak pojedeme do Brna asi.Je to děs.

Gábi,já doma taky pořád řvu a kašlu na to,ať si myslí,co chcou.Je to síla,někdy,třískají u nás dveře apod :wink:
10. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

koukám, že ste měli akčnější dopoledne :sunglasses: My sme se teď vrátili od dr. Konečně dr očkoval, tak sem zvědavá jestli budeme mít nějakou reakci nebo ne. Anetka teď usnula, ale dávám jí tak půl hodiny, víc ne. V tomhle vedru se jí špatně spí, ale na druhou stranu spí líp v noci. Já se půjdu za chvilku naložit do bazénu :grinning: Už se těším na to ozvěžení.......
Holky těhule, držte se v tomhle vedru. Musí to být pro vás hodně náročný
10. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: však 14kg na 35tt je v pohodě ne? píše se, že normální je nabrat mezi 12-18kg :wink: já ted taky valím o 106, mám skoro 12kg a to ještě bude rachot, jak u vojtasa, ale když půjdu v 38tt, tak snad to nebude tak hrozný a vykojíme to a je léto, takže vpoho vypotíme :wink: :wink: :wink:
jinak ten vzdor, to je něco, trápí to snad fakt každou maminku...vojtík je někdy milionovej a někdy na zabití, asi jak jsou ta vedra, tak špatně spí a pak je odpo nervák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kočár jsem ráda, že jsem se dočkala, už jsem se fakt bála, ještě ten board koupit honem na vojtíka a budu v klídku.. a postýlku ještě nemáš? to nic, já taky ne :grinning: je někde u petrášů na půdě :grinning: košík mám domluvenej, ale doma taky není a jak píšeš, povlečení je raz dva....

a jaká byla pizza? já ani neobjedvala, tak mě naštval, že jsem si šla dát čokoládu na nevíky a pangas šel stranou...
10. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda kijo: to je škoda, že jste nesehnali a to většinou mívají na holčičky a na kluky prd, to je jak naschál vid? :unamused: a koukám, že nejsme jediná domácí itálie :grinning: díky!

elka: bazén, jééé, závidím! já padám na hubu a v noci se budí s mokrou hlavu, si snad budu spínat vlasy i na spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak at je maličká po očkování dobrá!
10. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zase četla že do 15kg je to v poho. Ale co,myslím,že ted moc nejím,spíš ovoce a hodně piju. Akorát ty otoky jsou vopruz. A co dělají nožky tobě? Tě obdivuju,že to takhle zvládáš,já jsem ráda,že se doplazím domů.
Já postýlku mám,ale potřebuji ji rozmontovat a upravit. Koš mám u tchánovců a je nachystaný,tak ho stačí potom jenom dovézt a Aleš tam pak stejně pojede pro sedačku a kočárek,tak to vezme při jednom.
Pizza byla moc dobrá,tu jsem měla včera a snědla jsem teda jen půlku.Dneska se mi taky nechtělo nic klohnit,tak jsem si udělala jenom bramboračku. A dala bych si nějakou sladkou mnaminu,ale doma nic není.Naštětí. :grinning: Maximálně banánek.
10. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo to by mě nenapadlo,že je takový problém s botičkama. :angry:
Eelka vi máte bazén,to se máte,ted to musí být suepr. :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: tak to je jasný, to kubík nabírá :slight_smile: :dizzy_face: jinak to natíkání, chudáku! mě jen krapet ruce, takže prstýnky snesu a nohy taky jen trošku ted...jinak taky lezlu a chodím jak kačena :grinning: ono mi buhužel nic nezbyte a vojta chce ven, takže mamka skáče no :grinning: jinak to máš skoro vše nachystané, takže paráda :slight_smile: já u vojty měla vše nachystané, postýlku předem a nakonec se vojta narodil pár dní po termínu, ono není asi na co spěchat :wink: hele, já ještě nemám komplet tašku do porodky a v úterý nesmím zapomenout si říct o papíry, at si to v klídku vyplním...to už určitě máš vid? :wink:
10. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo luci: tak přijd k nám, zbyla ještě čokoláda a ted se cpu skořicovejma mušličkama - cereáliema, co mám pro vojtu a je toho dost :grinning: :wink:
10. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi jo,,jo, papíry do porodky mám už asi měsíc,dostalal jsem je,jak mi rozepisovala návštěvy do konce .A stará dneska byla fakt super. A oni budou mít od 1-12 dovču,teda prý ne dovču,ale že budou malova,což mi je jedno,když tam nebudou. Minulý pátek jsem tam letěla pro papír na peníze a měli sanitární den. Já už mám nachystnáno v tašce všechno jak pro sebe,tak pro malého. V šuplíku mám igelitku s věcma pro Kubu na cestu z porodky,to víš,radši to nachystám,co by pak dovezl Aleš nevím,takhle to bude mít bez práce. Já si ted chvíli dáchla a měla bych jít něco dělat. Dala jsem si banán a udělala si ledový kafe.Teda ty se máš takový dobroty. Já musím zaukolovat manžu,at koupí meloun,dneska jsem ho dojedla.
10. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: jojo mladá říkala, že budou malovat, proto i ten císař toho 4.v neděli a ne ve všední den, že bude mít pak volno a tento víkend má sloužit....a tak, to budeš jako bez poradny nebo jak? jo a jseš šikulka s tou taškou, to já stále ještě zdaleka nemám :sweat_smile: a co máš nachystaného pro malého na cestu domů? já se furt rozmýšlím, určitě vezmu i dlouhý rukávek či kabátek, co když bude zase kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic, jdeme před barák na písek a pak asi k petrášům, mirek se chce vykoupat v bazéně, já mám teda strach, i když má být voda teplá...
tak pa
10. čer 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to tam mám rozepsané,že budu mít dvě poradny v jednom týdnu a pak až po té dovolené:ale už při tom rozepisování a i dneska mašková říkala,že se ještě domluvíme,jestli nezajedeme na kontrolu do nemocnice. Uvidíme,to už je jedno,taky se může stát,že už bude Kuba na světě. :slight_smile: No já mám bavlněné dupačky s tričínkem s dlouhým rukávem,bavlněnou slabší čepičku a vzala jsem i jeden teplejší kabátek navíc,kdyby bylo chladno a deku do sedačky. Ale zavinovačku jsem s sebou nebalila,stejně ho asi hned dáme do sedačky. Nebo nevím,jaké máš zkušenosti. A myslím,že tu chvíli snad v dupajdách a tričku s dlouhým rukávem snad vydrží,kdyby bylo vedro ne? Navíc máme klimatizaci,takže v aute bude určitě příjemně.
Jé vy se můžete u petrášů koupat v bazéně? To závidím,hned bych si někam vlezla,ale do rybníka já nechodím,nebudu riskovat nějaký moribundus. :slight_smile: Aleš je dneska brzo doma,tak šel na kolo,ho obdivuju v takovém vedru,by se na to mohla....... A já si beru auto a jedu se podívat na brněnskou,nakoupit ovoce a mám slevy do takka,tak juknu,jestli se mi něco nehodí.
10. čer 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: aha, tak kdyžtak zajedeš do města :wink:a nestraš, nechtěj rodit dřív jak v 38+0, plícínky ještě nemusí být dozrále :wink: a koukám, že máš dlouhý rukávek...ale pojedete jen z města, to je rychlejší a kdyžtak zapnete klima, ale nevím, zda je pro mimí klima to pravé, jen asi pustit, jemně zchladit auto a zase vypnout...já vezmu tuničku s krátkým rukávem a takové 3/4 legínky a ponožky a slabou dečku, když pustíme na chvilku klimošku a samo lehounkou čepičku - takovou pirátku a kdyby byla zima, tak mám v plánu místo legínek punčocháčky + mikinku, ono se to nějak přejede.. vůbec nevím, jak takové novorozeně v těchto teplech oblíkat, vojta je březnák, tak to bylo v poho..ted jsem četla, že máš oblíkat jako sebe, že nemají termoregulaci, takže v chladnu se snadno prochladí a v teplech zase zapaří, takže pokud budou takový teploty, chce to asi něco lehounkého a pro jistotu dečku... a zavinovačku taky neberu, přijde mi zbytečné, šupneš hned do autosedajdy, jak píšeš :slight_smile: no a tak dlouhé katky snese stopro a pro jistotu bych si vzala něco z krátkým rukávečkem, to se ti do tašky určo vejde :wink:

a bazén, no nekoupali jsme se, má 24stupnů, což už je slušné, mají tepelné čerpadlo, ale jsme chcípáci rozmlsaní :grinning: jinak s tím kolem má aleš můj obdiv :wink: já se pařím jak prase, do slova a do písmene, ted mi leje z čela hnus fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co si nakoupila v takku?
10. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,

dneska bude zase pařák, co? Já se chystám napustit Lukáškovi takový ten malý bazének, roztáhnout slunečník a budeme se venku dovolenkovat :grinning: . Teď dopo máme na terase ještě stín, takže tam bude příjemně, odpo to bude masakr :grinning: .
11. čer 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my za chvilku vyrážíme něco nakoupit,Dneska bude taky jen bramboračka,taťka má když tak v mrazáku jahodové knedlíky.Odpoledne pojedeme do Tišnova,aspoń si odpočinu,malá bude zaměstnávat dědu.Vždycky zalívají zahradu,možná bude mít i bazén,tak se bude rochnit.Užijte si víkend :wink:
11. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, holky, to je počasí, já to snáším čímdál hůř, večer mi nakonec bylo tak zle, že mi manžel nosil studený ručníky a v noci mi bylo na zvracení, přitom piju, asi fakt těhu přehřívačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

káto: tak si to užijte, taky vojtíka chladím, jinak by se to snad ani nedalo...a koukala jsem na předpověd a půjdou teploty zase dolů....

kijo: jééé koukám, že zalívání s dědou u vás taky frčí a má úspěch, užijte si to, taky povalíme ke tchánovcům na bazén a zahrádku, ještěže je máme že? :sunglasses:

luci: jak ti je ?
11. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, chtěla jsem se ještě zeptat, nemáte některá zkušenosti s šátkem či s tím babyvakem? uvažuji o koupi, vojta mi v tom hrozně řval a nechtěl být, tak nevím, zda do toho ted jít..myslím, že mi to ale dost pomůže, když budu mít doma prcky dva :confused: díky :slight_smile:
11. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak já s sebou asi vezmu overalek s krátkým rukávkem a nohavičkami,to je jeden kousek navíc,který uvezeme a pokud bude pařák,tak nic jiného oblíkat nemusíme. Jinak já si koupila v takku plátěné bílé tříčtvrtáky,které se dají ohrnout ještě na kratasy. A jsou super,že jsou na širokou gumu a provázek,tak je můžu mít ted i potom po porodu.
Jinak Gabi noc u nás byla taky šílená. Já jsem nemohla spát a blila jsem jak amina. Bylo mi fakt zle. Ale pak jsem nakonec na chvíli usnula.Ale to vedro se fakt nedá.SNažili jsme se dělat průvan,aby se aspon trošku hnul vzduch.
Kači ségra chce malé taky koupit bazének,protože venku je fakt na padnutí dneska. I ve stínu je hnusně.
Kijo tak jste něco v Tišnově pořídili?
Já si dneska vyjela do Vel.Mezu a vyřídila si mateřskou a dovolenou. A v pondělí musím na socku vyřídit zbytek.pak jsem byla u ségry a zajeli jsme si na hospodské jídlo,pak už si ho těžko dám.
Gabi já uvažovala jak o šátku,tak o nosítku. Ségra má nosítko doma a skoro ho nepoužívali. Tak si ho na zkoušku půjčím,je to pro děti od narození. A tuhle jsem potkala známou a říkala,že někde na nádraží se dají půjčit šátky asi za pár kč na den na vyzkoušení. Ty šátky jsou docela drahé a kdyby to pak člověk neunosil,tak by to byla škoda. Takže nosítko asi vyzkouším od ségry a šátek nevím zatím.

11. čer 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek