• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky, tak jsem se dneska odpo vrátila z nemocnice, v úterý mě tam poslal kvůli ctg a otokům, teď už naštěstí všechno ok, jsem pořád 2v1, vyvolávat se zatím nebude, ještě se chvilku počká. Musím teď na kontroly častěji. Jdu se schladit do sprchy, tak papa :slight_smile:
11. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani hlavně,že jsi s prckem v pořádku. Ty verda jsou šílený, nedá se vůbec nic,tady je fakt nedýchatelno :frowning2:
11. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli,tak dneska bude snad chladnějí,po delší době dýchatelno. Včera jsem teda měla oteklé nohy jako nikdy. Dneska je už líp.
13. čer 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc vás všechny zdravíme,vubec vás nestíhám číst takže vám jen letecky písnu...
V sobotu jsme byly u prabábí domalovat a doklidit pokoj kde spinkáme když jsme tam na víkend a večer jsme grilíkovaly :wink: bylo to bezva. Dnes sice počasí nic moc ale byly jsme v Jihlavě něco málo utratit a v zoo Domča byl nadšenej trochu protivnej když jsem už odjížděly ale jinak zvířátka ho braly :slight_smile: užil si to ani jsme to nečekala samozřejmě velké kočičky ty měl nejradši -tygr,levhart...ČIČÍ ... :grinning: ale těch kočárků a těhulí..já valila oči :confused: :wink:
v baumaxu jsme si koupila kytí a démona do skalky :slight_smile: -někdy vyfotím...No a zítra odjíždíme s Domíkem na dovču bez tatínka jedeme s kámoškou k ní do Ledenic kde bydlela k její sestře na statek a k mamce..take doufám že nám počasí vyjde a bude koupáčko na plovárně ... :sunglasses: :wink:

Tak se tu mějte a za týden se ozveme pa pa a maminy držíme vám palce těhulky kdyby to na vás přišlo dřív.. :slight_smile:
Tady začíná pěkně bouřit takže počasí opět hnus :angry:
13. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se hlásíme zpět.

V Tišnově paráda,sice vedro na chcípnutí,ale aspoň jsem si odpočinula,malá furt lítala za dědou nebo byla s dětma,koupala se v bazéně,já jsem teda taky vlezla do bazénu k sousedovi,protože se to nedalo.Sandálky jsme nepořídili,nikde nic nemají,včera jsme ještě sjeli do ZR,ale nakonec jsem si koupila boty a šaty já a Karolínka nic :wink: Dneska jsem myslela,že bych se jela podívat do Zr do Zdravěnky,ale počasí na prd,takže asi nic.Stejně teď bude spíš nosit gumáky :grinning:
14. čer 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,
počasí radši nebudu komentovat, no prostě hnus :angry:
Dneska se chystám do Chotěboře, i když se mi moc nechce chodit v tom dešti. Musím ale podniknout nájezd na dmko.
Víkend byl super, Kiki se koupala v bazénku a podnikali jsme různé výlety :wink:
14. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo to je teda problém sehnat holčičí sandálky. :frowning2: Jinak víkendík bezvadnej,vid.
Počasí nic moc,já musím dneska do města na socku vyřídit mateřskou a na poštu.Ale mě to teda docela bodlo,krásně se nám spalo při dokořán otevřeném okně. Sice do města budu muset s deštníkem,no zase aspon nebudu mít tolik oteklý nohy. :grinning:
Hanulka hurá na nákup. :slight_smile:
14. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

zdravím po víkendu :wink: My si víkend docela užili. V sobotu sme byli naložení u bazénu, to bylo super. No a včera tady byl vozatajskej den, tak sme se tam byli na chvilku podívat. Příští rok to bude lepší, to už bude Anetka na koníky koukat :sunglasses: Na očkování sme naštěstí neměli žádný velký komplikace, jen malinko zvýšenou teploty a celkově byla taková nevrlá, ale v sobotu to bylo už o.k.
Luci, nevíš nepřijede teď někdy Michala s malou???
14. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, hoj, hoj,

koukám, že každý si to o víkendu užil :slight_smile: . My taky :slight_smile: :wink: .

Od soboty máme kocourka :grinning:, fakt krásného peršáka a říkáme mu Alfred (Alf, Fredy) :wink: .
V neděli jsme byli u manžovy babičky a dědy na pouťi, tak jsme ráno nechali Lukáška povozit na kolotoči a pak jsme vyrazili na kačenu :sweat_smile: :dizzy_face: . Stejně ho nejvíce potom zaujal od dědy traktor :grinning: .

Dneska jsem byla s dětma u dr. Andrejka už má růžové náušnice a Lukáška jsem nechala naočkovat Priorixem. Doufám, že se obejdem bez reakce :wink: . Tož tak. Jdu něco málo uklidit.
14. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčinky :slight_smile: tak jak se máte, jak jste vedrovali,, mi jsme si to teda užily ..už za chvilku bzas za váma budu chodit často, za týden no vlastně za 2 týdny už začneme převážet věcičky do bytu... to bude mazec.... ted jsme četla známé porod, sem se uplne rozbrecela, jak ho měla těžkej.. zítra jedu na gyndu, je tam mladá holky??nevíte??
14. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka Míša přijedou až koncem června,kvůli nějakému volejbalu. Myslím,že to vychází za čtrnáct dní. Dám ti kdyžtak vědět.
Kači to musí Andrejce slušet. :slight_smile:
Moni u té dr. je to těžké,měla by tam být,ale víš jak to s ní bývá. :unamused: Teda to uteklo a budete bydle konečně sami.
14. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nemáte některá z vás problémy se štítnou žlázou?Potřebovala bych se na něco zeptat.
14. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavcahola
já beru prášky na štítku, tak se klidně ptej :slight_smile:
14. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 a máš zvýšený prolaktin?
14. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavcahola tak to nevím, jestli mám zvýšený prolaktin :unamused: . Já jen vím, že mám sníženou funkci štítné žlázy a beru každý den tabletu euthyroxu.
14. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 tak já taky beru euthyrox ale právě že v dubnu jsem měla hladinu prolaktinu 50 a ted už mám 7011 tak jsem chtěla vědět jestli nevíte čím se to mohlo tak moc zvýšit,říkám si že by to mohlo být tým že čekám dvojčata ale nevím.
14. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavcahola tak mě nikdy nic o prolaktinu neříkala. Vždycky mi kontroluje jen Tsh a fT4 a podle výsledků mi upravní braní prášků. V těhu jsem brala víc, teďka mi to snížila. Teďka beru Euthyrox 75 - 0,5 prášku každý den.
14. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ft4 mi taky napsal že ten se zase snížil a beru euthyrox 50 ted už mám celou každý den
14. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mona: já jdu taky zítra k maškové, minule mi říkala, že tam bude, tak snad jo.. a na kolikátou jdeš? já na 13:00 :slight_smile:

pavca: mě ted v záčátku těhu taky vyšla štíhná žláza malilinko podivně, špíš jen protilátky a bere mi krev kontrolně jak píše kk28, ale mám už to v normálu a beru pouze jod, takže o tom moc bohužel nevím...
14. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak pak dej vědět,jak jsi dopadla. Teda už se nám to krátí vid.
Moni ty taky. Tobě už ty týdny taky pěkně naskakují. :slight_smile:
14. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tobě trochu rychleji,už jen tři týdny vid. :slight_smile: Přijde ti to taky tak neskutečný? mě teda pořád.
14. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:
luci: jojo písnu, jdu i na monitor, tak snad tam nezkejsnu jak minule :stuck_out_tongue_closed_eyes: a letí to jak blázen, to máš pravdu, za 3 týdny už bude zuzka venku :wink: měla bych nastoupit už v sobotu ráno, takže už jen 2 víkendy doma :confused: jsem zvědavá, kdy se rozhodne kubíček :dizzy_face:
15. čer 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky, nezháníte náhodou některá matraci 200x90? mám novou nepoužitou, ted kupovanou, ale bohužel se nám nehodí....je kvalitní a ortopedická, prodala bych jí za 1500 :wink:
15. čer 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak držím palečky,at je všechno v pořádku. Já už snad taky na ten monitor ve čtvrtek půjdu,nebo jestli až další týden,nevím. Taky jsem zvědavá,kdy se Kubajz usmyslí a přijde na svět,zatím nic nenasvědčuje,že by to mělo být brzo :grinning:
15. čer 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: to už asi taky ted půjdeš. jinak jak to tak sleduju, tak v okolí, bud rodí ve 30tt hodně nebo přenáší, nikdo snad na termín, ty dětičky! :grinning:
a co máš v plánu dnes? já půjdu za chvilku uvařit, jen maso na houbách s těstovinama a pak asi půjdeme na chvilku ven před barák na kolo a pak frčím k té dr... vojta chce pořád k dědovi na bazén, blázen :grinning: ale dnes počasí vypadá slibně :slight_smile:
15. čer 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé luci: krásnej pupíček :slight_smile: :wink:
15. čer 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi já byla minulý týden se ségrou na poradně s malou a zrovna tam byla paní,která rodila ve 30.tt a prý si to vyvolala nějakou střevní chřipkou,zvracením a průjmem. Tak já doufám,že ted už to s malým překlepeme do konce. Stačilo by do toho 38.tt,tak ještě ty tři týdny. Já pořád ani nemám představu,kolik bude vážit..
Já chci jít ted umýt lednici,už to odkládám nějakou dobu a je to opravdu třeba. A pak asi taky trošku uklidit a vyprat. Jinak já včera pekla stehna s nádivkou a už jsou fuč. Tak musím vymyslet něco na jídlo. Možná,že ani vařit nebudu.Nebo jenom rychlou plévku. Vojtíškovi se nedivím,taky bych se šla někam naložit do vody.Ale dneska je na to asi zima. POčasíčko vypadá dobře,ale teploměr venku ukazuje zatím jen deset stupnů.

15. čer 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :grinning: pupíčkem bych to nenazvala :grinning: Musím zkusit ještě nafotit nějaké fotečky na památku. Akorát mi musí aleš ukázat focení na samospoušt.
15. čer 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee, tak to bude asi kamarádka, taková blondýnka? sportovní postava? 35let.... a uvidíš, to určitě do 38tt vydržíš, vypadá to klidně :slight_smile: a lednici ti teda nezávidím, tu jsem dělala nedávno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes od rána taky kmitám, včera mi bylo celý den zle, na zvracení a bolelo mě a tvrdlo břicho, tak dnes ten čurbec musím dát dopořádku a uvařeno už mám, ted už vojta ochutnává, to má první oběd o půl 9, dobrý no :grinning:
jinak stehna s nádivkou bych si taky dala a kdybych nemusela vařit pro vojtíka, tak bych se na to taky vyprdla a něčím se odbyla :wink: a pupík máš akorát, pěknej, to pak musíš přihodit fotečky :wink: a cítíš, že je těžkej? třeba při ležeí a otáčení?

15. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, vojtík čučí na kouzelnou školku, takovej klid jsem snad ani nezažila, ten ani nedejchá, hubu dokořán :grinning: a zuzka škytá o 106 :grinning:
15. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek