• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
gabi jo,jo,byla taková starší,sportovní postava,krátké vlasy. A myslím,že má Tomáška. Teda ty nálady,pocity na zvracení jsou vopruz vid.Každej den je jinej. Já včera obešla tu mateřskou a šla k tátovi,chtěla jsem si vyrazit rychleji a nohy nějak neslouží,vůbec na to nejsem zvyklá,být jak lemra. Teda to jsi rychle uvařila.Já mám hotovou lednici,strašně nerada to dělám. Tak ted ještě zbytek kuchyně.
Jo a pupík je těžkej,dělá mi problém se i posadit a zvednout ze sedačky. V noci,než najdu pohodlnou polohu,nebo když se potzřebuju otočit,tak to je funěního. :grinning: V určitých polohách mě to šíleně tlačí.
15. čer 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsi šikulka :slight_smile: já tu lednici taky nerada dělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak s tím být lemra taky znám :grinning: za chvilku už budeme zase fit :wink: a s tím pupíkem, teda tak to právě mám taky, hl. jak píšeš v noci ty otočky :grinning: už to jsou klacíci, jsem četla, že by měli mít okolo 2500-2700g už :dizzy_face:
no nic, půjdeme se na chvilku vyvenčit, at se brzo vrátíme a stihnu vojtíka dědovi uspat, tak papa
15. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi upřímně už se těším až budu moct vyrazit na procházku s kočárkem a s tím,že nebudu tak utahaná a zase budu moct chodit svým tempem. No macící to asi budou :slight_smile: Opravdu jsem zvědavá,kolik bude mít malý. Ty asi budeš váhu vědět,mladá ti ji asi řekne. To mě stará asi ne.
Jo jinak nám přišli ty chůvičky s monitorem dechu od Angelcare,v jednom. Tak jsem zvědavá,jak budou fachat.
15. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

@gaba3 já jsem šla na 10:20 ale ty už to máš za sebou a já taky hhi :grinning: :grinning:

@lucifirek jojo tak trošku to naskakuje.. letí to jako blázen.

holky ale dneska mě teda moc nepotěšila mašková... :frowning2: měla jsme pořád bolesti v podbříšku, ale říkala jsme si že je to normální..a dneska to říkám DR. a ona že mám miminko nízko no... :frowning2: takže prej vypodložit postel abych měla nohy nahoře, a klid no... nic netahat moc těžkýho a tak prostě... dala mi magnosolv tak ho budu pít a budu se snažit co nejvíc odpočívat..ale mám strach pač se jako ted stehujem..to bude masakr asi... tak uvidíme, manža hned mi nadiktoval jak a co budu dělat :grinning: :grinning: má strach je hodne. bude mít ted dva týdny dovču tak prej :grinning: mi pomůže co njevíc..
15. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOna zrovna,když se máte stěhovat,tak to vypadá takto vid. Ale ted je přednější mimčo. A manža je hodnej,že se takhle stará,tak myslím,že nemusíš mít strach,on to zvládne. :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
mona aha , hlavně se šetří, já měla stejný nález ve tvém tt a taky jsem musela podkládat....a držákuju, tak opatrně se stěhováním, určitě to bude dobrý :wink: :wink: :wink: ono vždycky něco musí přijít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci: angelcare značku neznám, určitě budou super a budeš mít klidné spinkání :slight_smile:

noo nic, nudím se, mirek má fotbal klasika a zlatíčko chrupká, tak asi půjdu taky zahučet, at jsem zítra fit, má prej bejt počásí zase totáč na hov*o, s prominutím, ale už mě to štve :angry:
15. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gabi,tak na kdy ses rozhodla?
Já zítra plán teda nemám žádnej,asi budu doma,uklizeno mám. Něco uklohním. Manža je ještě taky v práci. :frowning2: V tv je kulový. Zítra má být hnusně jo,ani jsem nekoukala. A mám hlada,tak si asi dám něco na zub.
15. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé luci, ta vypadá krásně a taky ta cena vid? :sweat_smile: já mám po vojtíkovi jen detektor dechu od jablotronu a ten byl levnější, nějak 2700...je to hrozný, jak je vše drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak manža v té práci snad i spí ne? :grinning:
a datum nevím nevím, možná jsem si říkala, toho 3.7., že já jsem taky třetího a zase by mě mohli pustit v pátek, když vše hladce půjde, chci co nejdřív domů, kvůli vojtíškovi....docela mě to dnes překvapilo, nakonec, že bych nastopila na lačno a prej si počkala podle porodů, že by se to za dopoledne určitě stihlo, ale kdyby tam někdo rodil nutně, tak bych si třeba hodku dvě musela počkat, což je v poho...ale takový zvláštní, to bude noc, když víš, že si pojedeš ráno pro miminko :grinning:
15. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co sis dala dobrýho? já půlku milky a melouna, to zase budu v noci lítat na záchod jak divá :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,no cena je vyšší,ale zase když si řeknu,že bychom kupovali chůvičkya monitor,tak to vyjdee nastehno. Takhle je to v jednom. Manža dorazil ted,ale někdy to vypadá,že tam bude i spát. :grinning: Má toho fakt nějako moc. Tak jsem zvědavá,jak bude mít čas,až budu rodit. Gabi myslím,že ten den už roli asi nehraje. Týýý jo,ty už si pojedeš pro miminko. Musí to být fakt zvláštní pocit,že to bude ten určitý den. Ale na druhou stranu nemusíš čekat,když už to přijde.
Manža to s Vojtíškem zvládne,neboj,bude to třeba bojové,ale to neva,čert to vem. :wink: Já dneska sepsala,co je třeba ještě dodělat,protože Aleš nemá vůbec čas to dodělat,tak aby to dodělal v případě,že to do porodu nestihne.
Já si dala ve městě v pizzerii poloviční bylinkové těstoviny,ted nějak nemusím kořeněné. a pak jsme se přesunuly do číny a kámoška se na jedla tam. A doma jsem si ted dala jen krajíc chleba s máslem a před tím melouna. :grinning: No a anacid to zase jistí. To vstávám tak dvakrát třikrát za noc.
15. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda luci, ty s tou žáhou, chudáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase takový těstovinky mnamka, bych si taky dala, úplně ti to závidím, s dítětem se tohle už v klidu bohužel nedá... a ta chůvička, jak píšeš a vypadá suprově, určitě budeš spokojená, já furt měla strach jestli dýchá - v porodnici, tam mi chůvičku nedali, neměli, bylo moc miminek a vojta byl velikej, tak měli přednosti křečíčci okolo 3kg :slight_smile: a doma jsem s klídkem zavřela oči, i když zezačátku mi hrabalo a sledovala jsem jestli bliká světýlko atak :grinning: jinak asi jak píšeš, den roli nehraje, ale zase mám strach, aby byla ok, vše vyvinuté a dozrálé, jsem asi prdlá vid? u tebe aspon budeme mít překvápko a čekat na sms, už se těším :dizzy_face: a co máš ještě za povinnosti? a kluci, to asi bude boj, vojta dnes dědovi plakal, že by chtěl maminku, ale pak v pohodě, byl rozespalej, ale odmítl mu pít a jíst, že až přijde maminka, lumpík, ale to dědovi, mirka zbožnuje apořád se mucínkujou, někdy až “žárlím“, jak se mají rádi, takže to určitě zvládnou, spíš já bez toho lupínka asi nevydržím a pak jen přijedu a budu kmitat, to bude byt vzhůru nohama :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak solidní čas, aby manžel dorazil z práce domů :grinning: rezervuj si ho aspon na ten porod fakt :grinning:
15. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jdu zalehnout, dobrou noc pa
15. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,jsem ráda,že ten monitor máme,aspon pro klid v duši. :slight_smile: Nejsi prdlá. Vím jak říkala ségra svoje zkušenosti.malá jí pořád ublinkávala plodovou vodu. Já bych asi ani neusnula,jak bych měla strach. Víš co,jenom takový dodělávky,přidělat madla na přebalovák,přemontovat tu postýlku,dovézt koš na mimi,apod. Otázka chvilky,jen se na to vrhnout. :slight_smile: Aleš na porod určo bude,teda pokud nebude odjetý. Za čtrnáct dní jede na školení,tak musím někoho zalarmovat,kdyby náhodou se něco dělo. Ale pak už prý snad nikam nepojede. Vůbec si nedokážu představit,jaké to po návratu domů bude a co mě čeká.
No nic,jdem do hajan. papa zítra :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my čumákujeme od 5:15 :sweat_smile: ale zase spal krásně celou noc...
16. čer 2010 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem vzhůru od půl sedmé. Manža jel pryč. A dneska to prý bude zase na dlouho,jako skoro každý den. :unamused:
Ani nevím,co dneska dělat. Asi vysaju,jinak mám uklizeno. A možná umyju okna na schodišti a schodiště. Ale nevím,jestli bych to měla dělat.Doma okna umytá nemám a chci to nechat až po porodu.
K obídku budu dělat fr.brambory.
Gabi takže dnešní noc byla klidná. :slight_smile:
16. čer 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
já jsem vzhůru od půl šesté, Kristýnka vstávala po sedmé, teď kouká na pohádky.
Mám dneska v plánu uklidit pokojík u Kiki, přebrat ještě nějaké oblečení.
K obědu budeme mít knedlíky s jahodama, mňam :wink:
16. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanuli,teda vy budete mít baštu. :grinning:
16. čer 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chi, už se taky těším, ještě kdyby to za mě někdo udělal :grinning: Jsem teď na to vaření nějaká líná.......
16. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli to je asi normální,je to unavující,to vaření,naštěstí nejsou taková vedra.Já ted taky vymýšlím,rychlovky,u kterých se nemusí moc stát a trávit moc času u plotny.
16. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi bylo řečeno,že se na okna mám vyprdnout,tak jen vysaju a budu si něco šudlat doma.
16. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: vyprdni se nato a dej si nožky nahoru :wink:
hani: knedlíky s jahodama jsme měli minulý týden a dala bych si zas, to se máte, přípravu nezávidím, mě je dělala tchýně :slight_smile:

za chvilku frčíme do zahrady na kozičky a na klouzačku, tak pa
16. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak to máte zahradu blízko a užijete si tam hezké dopoledne,Vojtíšek se zabaví a bude se mu tam líbit. Venku je docela kosa,byla jsem jen v obchodě.
16. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, pošly mi sem tchýni :grinning:
My už půjdeme taky ven, ale až po školce :wink:
16. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 gabí opravdu jsi měla stejný nález?? a dobrý jo??? a byla jsi opatrná?? a jak jsi to dělala prosímte s Vojtíškem, asi si ho netahala že???
16. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek luci jojo přednější mimčo, to stěhování nějak zmáknem :slight_smile: :wink:
16. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme zpět, napapaní a vojtas chrní :slight_smile: bylo to fajn, šla jsem se sousedkou a holčičkou starou jako vojtík, jen je to záhul tam na té klouzačce, je to tam moc vysoké a musím furt chodit za bobíkem chodit a přidržovat...

hani: má výborný, hned bych ti jí poslala :grinning: ale ta se ted dovolenkuje na krku, jak já závidím :grinning: tady léto asi fakt nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mona: jak píšeš, malá hrozně nízko, pobolívání břicha a 14dní na to zkrácený čípek krapet a držím, ted mi říkala, že je vše tak jak má, určitě taky vydržíš, neboj :wink: a to podkládání mi taky říkala, to se mi vždy ulevilo, kolikrát jsem sotva lezla, jak mě břicho a celej spodek bolel a pak si stačilo po chvilkách lehnout a dát pod zadek obr tvrdej polštář a cítila jsem úlevu, no vyprdni se na uklízení a když můžeš, lehni a podlož se, stěhování manža zvládne :wink: a vojtíka, no netahám, ale kolikrát ho zvednout na prolejzačku nebo někam musím, ale snažím se tomu co nejvíce vyvarovat a když chce pochovat, tak se k němu skláním, docela si zvykl, že maminka má bříško a že nemůžeme tahat :slight_smile: taky mi dr. říkala, že to může být tím, že je to druhé těhu a ty děl. svaly jsou už hodně povolené, tak taky proto může být mimí nízko a tlačit a pak ta nepříjemná bolest... tak se drž a šetři! :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak knedlíky s jahodama jsem už dlouho nejedla a mohla bych je někdy udělat,dělám kynuté. ALe jahody jsme sežrali čerstvé. Tak bych musela koupit.
16. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: tak zkus s merunkama ještě, ty taky tchýně dělala, u petrášů se vyváří až se to nedá, kolikrát máme na výběr nebo dva druhy knedlů...no jsou zlatí. a taky tak žereš ted čerstvé ovoce, já si včera koupila merunky a už mám půl kila v sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá, kolik bude zuzka vážit :grinning: jinak váhu mi neřekla, ani utz nedělala a asi se ani ptát nebudu, když nebudu rodit přirozeně, císařem vytáhnou i 5kilové že? :grinning: a myslíš, že ti stará neřekne, kolik kubíček váží? až půjdeš do finále, tak jí zkus požádat, že máš strach, aby třeba nebyl moc veliký....? třeba podlehne nebo myslíš, že by tě sestřička k mladé neobjednala? ale asi už máš rozpis vid?
16. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek