• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Gabi ovoce dlabu dost,protože zeleninu nemůžu,z té mi je šíleně zle. Já jedu v melounech,ale ten jsme včera dorazili,tak musíme zase koupit. No nevím,jestli mi řekne váhu,minule dělala utz,ale nic neměřila. Zkusím se ke konci zeptat,nebo nedělají to třeba pak v porodce? Rozpis už mám až do konce. Ale asi kdybych řekla,že chci k mladé,tak mě objednají. A stará by mi snad taky řekla tu váhu,no i když....
16. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak mně řekla dr.váhu mimina v porodnici,když jsem měla jít na vyvolávání.Říkala,že dítě nebude mít víc jak 3500g a malá měla 3720g :wink: A nemáte to jedno,děvčata.Luci,nevypadáš na to,že bys měla v panděru obříka,máš takové normální hezké bříško.Hlavně,že je prcek v pořádku,ne? :wink:
16. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kijo tak to určitě,no snad nebude mít víc jak 4kg. mě je to jinak jedno.Ale jak píše Gabi,jen pro jistotu,aby neměl třeba víc a nebyl komplikovaný porod. Ale myslím,že snad v porodnici nějaké měření udělají.
16. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Doufám,že nezačne pršet,v 15,10 jedeme do Zr s kámoškou,podívat se Karolínce ještě na ty sandálky.Když nekoupíme,v pátek nás Jarda hodí do Brna.Jedeme na Slovensko,podívat se na mimi a Jarda musí ještě v pátek objet stavby,co mají v brně rozdělané,tak nás hodí někam do centra a my se mrknem po obchodech. :wink:
16. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Možná už měřili,nebo měřit budou,ale třeba Ti to ani neřeknou,je třeba se ptát.Někteří Dr,stojí v tomhle za prd a pokud se člověk neptá jak blb,tak se nic nedozví.Já se vždycky na všechno ptala,však je to taky moje dítě,tak mám právo všechno vědět :slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kijo tak snad konečně něco pořídíte. Já se ptala někdy v tom 30.tt a to říkala,že se to kdyžtak udělá před porodem.
16. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak třeba jo.Moje Dr.by to asi taky nedělala,ale tím,že jsem přenášela a šla na vyvolání,tak malou měřili v porodce,asi aby měli představu a zkontrolovali,zda je vše O.K.,před tím vyvoláním.Nakonec jsem stejně začala rodit v noci sama,vyvolávání se nekonalo.
16. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No nechám se překvapit. :slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, sice to sem moc nepatří, ale na Sázavě byli odchyceni dva psi a odvezeni do jednoho útulku, tak třeba jesli je neznáte a nepotkáváte někde s dětmi. http://www.utulek-marsovice.estranky.cz/stranka/nalezeni_neztratili_se_vam staford a mladý ovčák viz odkaz Díky, Hanka
16. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

luci: ta stará je divná, já když se ptala ve 30tt, tak mi to řekla, stejně musela do záznamu změřit hlavičku, bříško a délku stehýnka, pak už jí to jen vyjede... u vojty ke konci mi taky nechtěla říct a pak jsem šla za týden zase k mladé a bez problému a sama řekla, že je mimí veliké, že to budeme další týden vyvolávat, abych to porodila a váhu trefila perfektně, řekla mi, že bude mít 3,90 a to v pátek a v sobotu se narodil a měl 3,91kg... do nemocnice jsem vůbec nejezdila, monitory a vše mi dělala do konce mašková, ale ted bude mít dovču, tak asi pojedeš vid? jo a v porodnici, když jsem rodila, tak mě táhli na utz, aby se podívali, kolik váží, že porod nepostupuje, jestli není náhodou velikej a tam my řekli, že je mrnavej, že má do 3500kg stopro a vidí to tak spíš na 3kg, takže se v nmnm sekli jako prase :sweat_smile: pak taky to překvapení, když ho klacíka vytáhli, na pupíku to bohužel poznat u mě nebylo, nikdo nechápal, jak se mi tam vešel :grinning: no nechápu, proč ta stará s tím utz a váhou dělá takové drahoty, fakt se nadrzo zeptej :wink: a meloun u nás taky jede na dračku, já si ted dala ředve, no nevím, jestli dobrá volba na noc a mirek tady chlasčí džbán mojita a dělá mi teda chutě, bych si hned taky dala, ale má tam bílej rum samo a virgin se bojím, kvůli mátě, někde jsem četla, že se nedoporučuje v těhu, vyvolává stahy a má po ní údajně tvrdnou břicho, tak nepokouším...

kijo: tak co? pořídili ste nebo vás čeká brno? s tím deštěm to naštěstí nedopadlo, ale mám strach, že bude lejt zítra, ráno poletím na endokrinologii na kontrolu a vojtu si musím vzít sebou, tak by mě dést naštval :unamused:
16. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak nakonec jsme pořídili,Ve Zdravěnce mají taky celkem dost sandálků,ale všechno měla malá široké a nebo nebyly zrovna moc pevné kolem kotníků.Takže nakonec jsme zašli pod poštu a tam jsem koupila červené sandálky,úplně obyč.,ale hezké.Navíc značka Pegres,ta se dělá tam u nás na Karvinsku.A ještě byly ve slevě,takže za 400.Paráda.Jsem ráda,že to mám z krku.Líbily se mi sice Fare,ale ta cena 900 kč....to je hnus.to za sandálky nedám. :wink:
16. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kijo: tak super, že jste holky sehnaly :slight_smile: cena výborná, fare jsou zbytečné, já bych to za ně taky nedala...mě se líbily pro vojítka keen, ale taky okolo 1000, to nemá cenu na jednu sezonu :wink:
nic, jdu asi spát, tak dobrou

16. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 děkuji, jojo taky se tomu vyvaruji, mě to dr.říkala taky právě že při prvním těhu se člověk stará jen sám o sebe, ale te´d že mám lítání kolem prvního dítěte a běhání a starání a tak.. no ono je to ale pravda první těhu se opravdu jen staráš o sebe že to druhý těhu si člověk tak neužívá :grinning: :grinning: ale někdo mi toto říkal užívej si prvního těhotenství to druhé už o užívání nebude hihi ted sem si na to vzpomela :grinning: :grinning:

holky já nevím proč ale jsme děsná.. jsem ráda když malou mi někdo pohlídá a malá je taky ráda ale je normální že mám děsnej strach?? o ní?? a jenom hrůzu co se může stát a tak:: mi přijde že to ani není normální :grinning: :grinning: mlaou si ted mají vzít naši na pout a pojedou až do batelova a já jen myslím na to aby se nevybourali nebo aby se jim malá neztratila a nebo tak... :confounded: :pensive: bude ti v době stěhování právě ..si někdy připadám fakt blbě no ale samozřejmě že jede snima ale ten strach, máte to někdo,???
17. čer 2010 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já dneska nemůžu nějak spát,zalehla jsem do postele po osmé,bylo mi blivno. A ted ne a ne usnout.
Gabi no uvidím,co mi řekne zase na poradně,ale ona mi toho nikdy moc neřekne. Občas mě začíná pobolívat podbřišek. Nevím,jeslti jsem se nenachladila. A svědí mě dlaně a chodidla. Nohy přestali naštěstí natíkat.
Kijo ta kto je skvělé,že jste pořídili a za dobrou cenu.
17. čer 2010 ve 02:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek lucí a ty chodíš k mladé nebo ke staré?? nebo nechoíš vůbec k maškové??ted se mi to plete ,

holky já taky nemohla usnout, vjela sem na jedno téma že jedné mamince tady umřela holčika 2 roky měla tam fotky a příběh ta její malá byla kouzelná jak andílek a ten příběh sem si četla a bulela jsem jak alík, :frowning2: :frowning2: škoda že příběh z tak špatným koncem... ježiši hlavně at vám to zdravíčko slouží hlvaně dětem.. mě to úplně dostalo, jak takhle něco přijde ..děsný :frowning2: :frowning2: tak já jdu malou sbalit a jedeme ostříhat naší jackinku :slight_smile:
17. čer 2010 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
moni chodila jsem vždycky k mladé,ale poradny chodím ke staré.
17. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo už si to vybavuji :slight_smile:
@lucifirek
17. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem po poradně. CS2,nevím,co to znamená,jen vím,že se to chystá. :grinning: Špatný krevní obraz,železo,červ.krvinky. Tak mi předepsala železo. Mám baštit borůvky,červ.řepu,jablíčka. Všechno mám ráda,akorát borůvky mražené už nemám a červ.řepu taky nee. Jen se zelím. Tak si asi koupím syrovou a udělám si salátek.
17. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavcahola Ahoj Pavčo,já mam sníženou funkci štítné žlázi...
17. čer 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky beru eutirox 50 já beru už 1,5 5x týdně a 2x týdně 2 celý a v těhu jsem taky brala 2 celý furt. to asi budeš mít tím že čekáš mimísky ale to ti pak vše klesne dolu.Ale nicnáč nevím co to znamená...
17. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :wink:
tak jsem právě uspala toho malýho skřítka, dneska má zase vztekací den, jsem už z toho skoro na prášky :unamused:
Jinak včera večer to vypadalo, že už se nám ten porod konečně rozjel, ale okolo 11 v noci si to mimís rozmyslel :angry: Ach jo, snad nebudu ještě přenášet. Dneska máme k obědu smažák, mňamka :slight_smile:
Jdu taky odpočívat, protože když je venku hezky, tak Kiki spí málo..
17. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kyticka33 mě v tom akorád zaráželo že mi tak hodně stoupl ten prolaktin,ale už vím že se mi nejspíš tvoří už mlíko a tým pádem ho mám zvýšený,ale ze začátku jak mi to přišlo tak jsem z toho byla docela vykulená. :slight_smile:
17. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hezký den holky :slight_smile:

luci: teda, tak to budeš muset baštit, u těhotných to bývá běžné, já to měla spíš po porodu, to má prej taky každá druhá maminka :wink: nás prostě vycucávají :grinning: a dobrý? porod se chystá :slight_smile: ten spánek mě mrzí, takhle čumákovat ve 2 vid?

mona: jejda, co to čteš, já na to občas nechtěně narazím a radši zavírám, bych bulela ještě tejden :cry: je to neštěstí, nedokážu si představit, kdyby se něco takový stalo mým dětem, to je snad největší bolest, vidět umírat své dítě, no fuj, mám husí kůži.... a s tím strachem, jsme na tom podobně! já vyšiluju a když si ho berou tchánovci, tak jsem na nervy, mají bazén a jezírko, děda musí sekat trávu vždy když je tam vojta, má tam spoustu ostrého nářadí.... no a babička hlídá suprově, ale děda je flink, kolikrát řekne, že si ho pohlídá a vidím, jak si vojta lítá po zahradě sám, co kdyby se utopil, to neřeší, takže v porodnici se asi poseru strachy nebo nevím...asi přirozený strach matky o dítě, myslím, že to není přehnaný,a le před mirkem to nesmím řešit, ten si klepe na čelo, že mám strach, když si ho bere i na kolo....pako no...takže v tom nejsi sama :wink: :wink:

hani: takže poslíky jo? jéé to za chvilku přijde na ostro a malou si přenášela?

jinak já dnes byla na endokrinologii, tak mám krev stále v normě, krapíteček ty protilátky, ale to nevyžaduje léčbu, tak jdu až po 6tinedělku, prý se to může rozjet po porodu, klidně i rok....takže mě kontroly neminou...vojtík byl zlatej, všechny pěkně pozdravil, v čekárně hačal a hrál si, no vzorové dítě k sežrání, dnes si nemůžu stěžovat :slight_smile:jsem zvědavá, jak mu to dlouho vydrží :grinning:
17. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo holky, hlaně vy zdravotní sestřičky :slight_smile: když luci píše o té krvi, mě dr. říkala, že mi vyšly nižší trombocyty, nevíte, co to znamená? jako srážlivost krve? mě to trochu vyděsilo, když jdu na ten císař :confused: měla jsem furt okolo 220 a ted mám T 177.... luci: kolik máš ty?
17. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo děkuji :slight_smile:
17. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
gábi,v pohodě.Jsou to krevní destičky a myslím,že se nemáš čeho bát.Srážlivost krve ovlivňuje více věcí,ne jen destičky. :wink:
17. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Navíc norma u člověka je 150-450,myslím.Sice u těhotných to bude samo více,ale myslím,že se nic neděje.
17. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kijo: ještěže tě tady mám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem si říkala, že to snad nebude nic hrozného, když to dr. neřeší, ale tak se nad tím zastavila a zamyslela, tak člověk zaváhá, už mi asi hrabe :grinning: a malá spinká? taky odpočíváš? já si udělala kapučíno a dávám si čokošku, to je paráda :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
150-400
17. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já dělám palačinky,malá chrupe.Tak musím furt odbíhat do kuchyně :wink:
17. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek