• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
aha, ale zase palačinky zato stojí, tak si pochutnejte :slight_smile: a s čím je děláš? koukám na ty hladiny, takže v poho, ještě jednou děkuji :slight_smile:
jinak já ted koukám, jak jsem na tom byla v těhu u vojty (mám udělanou takovou tabulku, jsem si přepisovala těhu průkazku na památku a abych mohla srovnávat), tak mám fakt menší pupínos (výška fundu dokonce o 4cm) a váhu, takže by zuzka mohla být drobnější, když byl vojtíšek takovej chlap pořádnej :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je hotovo,dělám je s marmeládou,někdy s tvarohem,ale dneska jen s marmoškou :wink:

Každé těhu je jiné :wink:
17. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsme zpátky.Nevydržely jsme tam celý týden :unamused: ale to neva stejně jsme si to užily bylo to bezva počasí sice nic moc ale dalose Domík cestování zvládl občas trošku portivnej ale nedivím se skoro 2 hodiny cesta.Chvíly spat chvíly čučel.. :wink:

Byly jsme v Budějovicích náměstí nádherný...Druhý den jsme byly v Třeboni taky to tam je moc moc pěkný tak jsme zase vyděly kus republiky :slight_smile: kámošky segra měla štěnata rotvajlera tak jsme si to užila 9 rostomilých medvídků :grinning:

Dám vám sem nové fotečky z výletů Domík ted spinká tak mám čas pak jdeme posekat zahradu pěkně to tu vyrostlo za ty 3 dny... :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu: tak to je super, že jste si to užili :slight_smile: na fotečk y rádi koukneme, tak šup sem s nima :wink:
17. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 užili :wink: fotky jsou tam :grinning: tak mrkejte :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu: fotky krásný :wink: a ta štěnátka nemají chybu :wink: :wink: vojtas už si povídá, odpo razíme na zahradu, petrášovi jsou na dovče, tak si to tam jdeme užít a obstarat pejska...tak pa
17. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak to nevím,kolik mám já. Jinak je to všechno asi v normě. A ty taky,tak to je dobře.
17. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my byli dneska dopol.v ZR na nákupech. Plánovala jsem si jak si něco koupím a nakonec to bylo jenom tričko v Takku. Udělala sem velkej nákup v DM a jeli sme dom. Tak třeba mě něco padne příští týden v Přibyslavi na pouti. Jinak nám přišla pozvánka na vítání občánků, tak se těším jak Anetku vystrojíme :wink:

Radu, fotečky pěkný a štěňátka sou roztomilý...
17. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jséééém :D Bydlíme tu krátce, známe jen pár lidiček a rádi se seznámíme ;) Martina a Dianka
17. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem holky :wink:

Gabi,jen jsem ti chtěla říct že kvete krásně bez tak můžeš doarazit na návštěvu s Vojtíkem pokud se na to cítíš...byla bych ráda kdyby jte dorazily... :slight_smile:

Ahoj deyana odkud jsi?
17. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, v klidu bud´ s těmi trombocyty. Normální hladina je 150 - 450. U těhotných bývá hladina snížená.
Když jsem nebyla těhotná, měla jsem nižší hranici, kolem 150, max. 180. Tvoje hladina je v referenční mezi.
Můj manžel má normální hladinu cca 75 = trombocytopenie. Krásně s tím žije, nemá krvácivé projevy, přežil i komplikovanou operaci apendixu.
Jak píše ségra: nemáš se čeho bát. Viděla jsem hladinu trombocytů 15 :slight_smile: , ale to je jiný případ. Takže v klidu, mamino, srážlivost ovlivňuje spoustu věcí a hlavně ty, které se dělají v játrech.
17. čer 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
zuzi: děkuji, ještěže vás tady holky zdravotnický máme :slight_smile: :wink: a jak se cítíš? co nevolnosti?

radu: jsi hodná, děkuji za pozvání, no vidíš to, jsem úplně zapomněla, ale ted toho mám nějak moc a za 14dní frčím (ty jo, tomu ani nemůžu uvěřit), zkusím to nějak promyslet a dala bych ti případně vědět jo? :slight_smile: nebo se můžeme domluvit a můžete dorazit vy a domluvit i jítu s tádíkem a udělat mini srazík co?

luci: určitě :slight_smile: jinak kdyby tě to zajímalo, tak výsledky krve máš v těhu průkazce v kolonce “další vyšetření“, hned vedle, jak sis nechávala potvrdit od zubní a obvodáka :wink:
17. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 gabí je ani nevíš jak s emi teda ulevilo..takže paráda právě když budu v pordonici asi se taky pos.. strachy.. :grinning: :grinning: to už řeším ted jako :grinning: :grinning: :grinning: no tak sme ráda že nejsem sama ale má někdo uplne stejný pocity jako já... a s tím kolem sem na tom stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak teda nejsem blázen ... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: přirozený strach
no jako smutný už si nic takovýho nesmím číst protože pořád člověk otom pak přemýšlí.....
gabí ty jdeš na CS???? plánovaný jako??jakto???

holky já balím pomlau jak steklá ale aji odpočívám u toho :slight_smile: dneska masakr s tchýní, manža se nejvíc s nima pohádal..hrůza... :frowning2: :frowning2: :frowning2: už chci mít klid a být ve svým už mě to nebaví toto :unamused: :frowning2: před chvilkou odjel na noční tak doufám že tchýně nebo tchán nebudou prudit do mě...Michal mi řekl když vejdou do naší ještě týden místnosti at jim reknu že otom nechci mluvit a že jim to on vysvětlí..nechce aby do mě prudili právě tak je mám prý nějak prostě odkázat na něj zítra... už ztoho šílím..ještě týden ale ten bude sakra dlouhej jako.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

zítra holky já ani nevařím jen mojí markétce uvařím. jinak na to peču teda...
17. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyticko, jsem přímo ze ZR, pocházím z Nového Města a přestěhovali jsme teprve na podzim.. :wink:
17. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak to je zase den, co? My teď vyrazíme nakoupit, než se zase rozprší.
Gabi, tak doufám, že stihnu porodit ještě před tebou :grinning: Kristýnku mě vyvolávali týden před termínem, protože tam měla málo plodový vody. Teď tam mám přímo rybník, mímo si tam ještě plave :grinning:
Jdu vymyslet co k obědu
18. čer 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka tak aspon něco sis koupila. :wink:
Kytička já chci dělat bezovou limonádu,tak musím taky někde natrhat bez.
Gabi já vím,že tam nějaké výsledky jsou,ale ty hodnoty mi stejně nic neříkají. Tak jim tam důvěřuju.
deyana zdravím tě tu.
Hani v noci pěkně pršelo,taky už jsem stihla nakoupit a vytřít. Budu dneska vařit,přijede manža s kamarádem na oběd. Spravují auto. Chci dělat česnekovou krémovou polévku s krutonama a smažený sýr.Ten si poručil manža.
18. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňam, taky bych si dala. My dneska opět knedlíky :grinning: a drožďovou polévku, v noci se mi o ní i zdálo :grinning:
18. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli :grinning:
18. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, pošly mi prosím recept na tu česnekovou, ať se taky něco přiučím, díky :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani máš to tam. :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, není zač :slight_smile: . Srážlivost se vyšetřuje úplně jinak, nemá s krevním obrazem nic společného, v krevním obraze se právě vyš. hemoglobin, destičky, krvinky červené a bílé a hematokrit = poměr mezi tekutým a pevným. V těhotenství jsou velké změny v celém těle, i v krvi.
Kdykoliv jsem k dispozici, když budu vědět , odpovím :grinning: .
Jinač nevolnosti už nemám, sice včera jsem se vzbudila s migrénou, takže jsem blila jak amina, nejspíše jsem vyhodila i ten paralen, co jsem snědla, ale odpoledne jsem šla spát na 2 hodiny, tak se mi ulevilo, a ted´je mi celkem jakžtakž. Ale už jím normálně, teda častěji a v menších porcích, bo pak je mi taky blbě, pryč jsou doby, kdy jsem snědla 6 rohlíků na posezení / hlavně v práci, rychle rychle, není čas /. Vůbec nevím, co budu dneska vařit, mám namířeno do hypernovy a v hlavě prázdno, nemám na nic chut´.
18. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak migréna nic moc vid. Já včera blila taky,ale z té žáhy. Šla jsem spát v osm hodin. A hezky jsem se vychrněla. :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ani nemluv :frowning2: . To táhlé bolení hlavy je horší jak to blití. A to jsem musela do nemocnice na mzdovku podepsat evidenční list na důchod, napsat si výkaz, poptat se vrchní na nemocenskou, objednat se na zubárnu, do banky...Přišla jsem a byla jsem na 2 hod. tuhoš. Znova jsem šla spát v 22 a spala do 8.45. Žáha mě taky pálí, ale mám Rennie, včera jsem měla jen jedno, ale i tak je to výkon, když jsem předtím jedla léky od doktora na recept. S těma je ted´konec, takže občas mám pocit, že mi ten jícen shoří. A to jsem ve 4. měsíci / od včera :grinning: /, co budu dělat, až budu mít pupek pod bradou? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zvýšený nitrobřišní tlak mi uvolní svěrače jícnu ještě více a budu spát ve stoje :grinning: . Nejhorší na tom je, že mám k ruce 4 gastroenterology a ani jeden mi nepomůže :grinning: .
18. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, holka, ty za měsíc rodíš :grinning: . Ten tvůj termín...ten den měla narozeniny naše prababička Leontýnka :slight_smile: .
18. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak tu žáhu nezbyde nic jiného,než přežít,mě ten jícen taky bolí jak svina a nemluvě o tom,když dojde na zvracení. Hnus. Ale ted už to trvá skoro dva měsíce,tak to ted už překlepu. Anacid občas pomůže. V noci spím skoro v sedě.
Joooo joooo ještě měsíc a je to tu,možná dřív.
18. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se těšíš, co? Četla jsem, jak byla ta vaše cesta k miminku složitá. Mám kolem sebe 5 holek, všechny z práce, kt. mají problém s plodností. Tohle je k pláči.
O to víc si pak člověk může vážit, co má.
18. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda žáha, to je moje :grinning: Ale naštěstí už to nebude dlouho trvat a bude snad po problému :wink: . Kiki se teď nabaštila a jdeme povědět pohádku, tak zatím :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi těšíme se moc a stále tomu nemůžu uvěřit,že se nám zadařilo,když si vzpomenu na ty nervy a beznaděj,že to nejde. Strašně si toho vážím,že nám doktoři pomohli. A moc se na malého těšíme.
Hani snad ta žáha po porodu přestane,ale říkají,že prý jo.
:slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, vy ste se rozkecaly :grinning:
zuzi: ještě jednou díky za odborné vysvětlení :slight_smile: a teda jak čtu, tak mlska snad všude to těhu, doufám, že už migréna ustála a bude jen a jen líp! :wink:

luci: já chci taky ten recept, krémovou s krutonama neumím, prosím prosím :dizzy_face: :grinning: mirek bude nadšenej, ta moje je prej obyč :grinning:

hani: to je jasný, že porodíš dřív jak já, to bys musela moooc přenášet, já uvažuju o tom 3.7. :slight_smile:

mona: jojo jdu na plánovaný císař, už jsem to tady moooockrát psala :wink: mám problémy s tou děložní jizvou a mašková nechce nic pokoušet, tak jsme se domluvily obě jednoznačně pro sekci, i když se na to zotavování vůbec netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, co vaříte o víkendu, já už jsem zoufalá a hlavně mě to nějak nebaví a droždovku jsem dělala minulej týden :unamused:
18. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, věřím ti každé slovo. Naštěstí žijeme v téhle době, kdy nám doktoři můžou pomoct, moje kolegyně v práci / 55 let / je bezdětná. Měla anovulační cykly, manžel o.k. Léčila se do 37 let, děti ale nepřišly. Jednou mimoděložní v 26 letech, pak už nic. A navíc čapla do doby, kdy bylo zakázané umělé oplodnění kvůli AIDS. Doted´se s tím nesmířila. Nutno dodat, že manžel jí byl největší oporou a nebýt jeho a doktora Uzla, u kterého se léčila, když působil v Ostravě ještě, tak by ji to položilo úplně.
Mmch.: ptala jsem se jí, jestli je dr. Uzel tak příjemný a sympatický i ve skutečnosti, jako v televizi. Prý ano.
18. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek