• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
jé ještě luci: chudáku, to není možný, že s té žáhy tak zvrácíš, to je hrozný, co musíš vytrpět :angry: tak držákuj, za chvilku je malej venku a jak píšeš, říká se, že po porodu se uleví :dizzy_face: :wink:
18. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, já bych to nejradši naplánovala teď na víkend, protože od pondělka do čtvrtka bude mužík s dětma na kurzu, tak že buď to stihneme teď nebo mám prý počkat, až se vrátí :grinning:
18. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzi: uzla jsme jednu dobu hodně sledovali, byl pořád v tv, ty jo a ted se na něj úplně zapomnělo... a smutný příběh, bohužel.

tak koukám na net, tak zkusím uvařit toto, nebo spíš by mohl taky mirek :grinning:
http://recepty.vareni.cz/pastyrsky-kolac/

od pohlreicha :slight_smile:

18. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hani: dobrý :grinning: pak nám musíš dát info, máš tady na někoho mobil? at jsme informované :slight_smile: :wink:
18. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi ani se nedivím tvé kolegyni. Je to na psychiku něco šíleného.
Já si dal během dopoledne dvakrát polévku a ted si dávám rýžovou kaši,dělala jsem ji včera na chutku.Měla jsem jí k snidani a ted,protože chlapi ještě nepřijeli a já už mám hlad.
Gabi já zítra vařit nebudu,snad mi zbude na zítra polívka.Aleš bude na turnaji vozíčkářů v Hamrech pomáhat. A já pak pojedu k bábí. Receptík ti hned pošlu.
No Gabi není to tak zlé,přez den to jakž takž jde,ale v noci děs. A ani večer nejím.Ale prostě jak to začne nějak trávit,či co. Nevím. Teda ten čas tak letí. Neskutečný.
18. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci, díky, určitě uvařím, už se těším :slight_smile: a závidím s tím vařením, já bych se na to nejradši taky vyprdla, ale co by ti dva nenažranečci dělali, vojta má ted šílenej apetit, jí jak kyselina, až nechápeme, ale je pravda, že pořád běhá (neumí chodit, ale furt kmitá), nebo jezdí na kole.. takže chlapec potřebuje asi hodně baštit :grinning:
a s tou žáhou, já to taky občas trochu cítím a taky večer, hlavně po sladkém - čokoládě, tak si musím u tv sednout, pololeh je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale oproti tobě to nic není a u tebe to musí být fakt moc nepříjemný :frowning2: přijde mi, že u kluků se víc trpí, já u vojty taky měla furt nějaký potíže a takový celkově divnější těhu a byla víc vycucané, co se týče krevního obrazu... no chlapi! :grinning:
a letí to vid? já už se radši ani nedívám do kalendáře, začínám pak stresovat :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky o víkendu nevařím, tchýně bude zítra dělat guláš a v neděli jedeme k našim na oběd :wink:
Teď baštím, co jsem si navařila :grinning: , musím se pochválit.
Gabi, telefon na nikoho nemám
18. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi Vojtíšek potřebuje hodně energie,hodně jí spálí při takovém pohybu.
No jinak si nějak nestěžuju na těhu,sice nějaké potíže jsou ,ale pak se uklidnuju,že jsou na tom ženské mnohem hůř,musí třeba ležet a pod. A jak jsem psala Zuzi,jsem za to těhu vděčná. A navíc mám vidinu,že to bude brzo fuč. :grinning:
Letí to,ale to těšení je zatím silnější,než ty obavy.
18. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, já si taky nechci stěžovat. Nevolnosti a zvracení jsem měla cca 5 týdnů, žáha mě pálela vždycky, krční páteř taky. Zatím doted´mám ukázkové těhotenství, výsledky dobré já i miminko. Můj jediný zájem je, abychom já i malé byli zdraví. Nějaké drobné komplikace přežiju docela dobře, jsem mladá a zdravá.
18. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda mladá...za měsíc mi bude 29.. :grinning:
18. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hani: tak já ti písnu do ip :wink:
luci: no on ti snědl oběd a ráno jsem dělala cuketovou bábovku, tak ještě po obědě si dával a pak loudil, že chce dobrůtku, no žrout :grinning: a brzo fuč určitě, to je pravda, teda už se na ty drobínky těším, to musíme obkouknout pak :grinning: a u hanči to bude překvápko dvojnásobné :grinning: a to je dobře, že je těšení silnější, taky to zato stojí, i když jak jsem několikrát četla, že matka zažívá takový ten pravý pocit štěstí z dítěte v okamžiku narození, pak převládají spíše obavy a strach o dítě, když mimínečko hodně pláče a nedokáže ti říct, co ho bolí, když jenemocné, aby nebylo vážné nemocné.... no něco na tom je, jsou to s dětičkama starosti, i když krásný :slight_smile:
18. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kijo: koukala jsem na letáky a na net na tu akci, co nmnm chystá na víkend, tak se asi vypravíme? nechystáte se taky? docela to vypadá dobře :slight_smile:
18. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi, taky jsem o tom četla. Mám doma speciální psychologii ještě ze školy a tam v kapitole psychologie ženy píšou, že těhotná žena má pocity štěstí, ale že většinou jsou to strach a obava, že tyhle převládají ve velké míře.
Strach o narozené miminko, o jeho zdraví je normální. Je to láskou, kterou k němu cítíme.
18. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci tak přijed taky na návštěvu konečně taky navštíví někdo nás budu jen ráda...je toho tu dost...... :slight_smile:

Gabi,to je škoda že máš tak narvanej program teda to to uteklo už se ti to vážně blíží :wink: určo tě taky s Jituš někdy navštívím stačí se jen domluvit.... :wink:

dnes nemám čas vás došíst odjíždíme do Polničky dělat babičce anténu a já ten pokoj dodělat konečně natřít lišty,položit koberec a skřín a postele jé to bude stěhování po těch schodech :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pá
18. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

teda vy ste toho napovídali :sunglasses:

Luci já měla taky problémy s pálením žáhy, fuj když si na to vzpomenu a po porodu jako když utne a od tý doby ani jednou. To budeš mít určitě taky tak.
Já o víkendu nevařím :slight_smile: Zítra jedem na den otevřených dveří do Tokozu, tak dáme tam vynikající gulášek a v neděli jedeme zase na oběd k Pavlovým příbuzným - mají tam pouť. No a dneska sem si dělala zelňačku.
Gabi už to máš fakt za pár :wink: Pak mě musíš napsat, jak se o tebe v HB starali a co bylo jinýho oproti NMnM.
18. čer 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
eelka tak to jsi měla taky baštu,zelnačku mm moc ráda. A pálení žáhy brzo pomine,to bude uleva.
18. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Právě sem vložila pár aktuálních foteček :wink:
18. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vsichni, pozdrav y horkeho rhodosu, bylu tu bajecne akorat jsme schytali velka vedra, byly tu 40C. ale Luci to zvladla OK, more bylo uzasne, hotel super, jidlo bajecne, tak zitra jiz budeme v cechach v te kose .... brrr :frowning2:

nedalo mne to a musela jsem juknout zda nekdo nerodi :wink:

tak papapap
18. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé Ivis,teda naprosto závidím,řecko mám vysněné. Teda ty vedra musely být teda až až,ale u moříčka,to bych si dala.Koupáníčko,pohodička. :grinning: Tak to musíš přihodit fotečky. :slight_smile:

Holky mamky,nebo zdravotnice,bolely vás některou na konci těhu ruce. Mě šileně bolí klouby na prstech,mám je teda oteklé.Ale na poradně se ptají jenom na nohy a ty mi skoro nenatíkají.

Eelka vy už jste teda veliký a už i takhle stojí jo? :wink:
18. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tééda Ivet já taky závidím..... už se těším na zážitky a na fotečky :grinning:

Luci,jj stojíme. zjistila co to je a nejradši je na nohách. Sice je na to malá, ale dokážeš si to asi představit jak to chodí :slight_smile:
18. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, může to být sy karpálních tunelů např., ale přiznám se, že tohle není obor interna, ale spíše ortopedie nebo chirurgie, takže přesně nevím :frowning2: . Nebo jen oteklé teplem? Prstýnky tě neškrtí? Každopádně to není nic, co by ohrožovalo tvoje zdraví, otoky na dolních končetinách jsou závažnější.
19. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
ivet: no ty dokážeš “naštvat“ :grinning: to je super, že jste si to takhle užili, už se těšíme na fotečky :dizzy_face: :wink: jinak žádnej porod, teda jestli už hanulka není ted v porodce :slight_smile:

luci: to dr. s těma kloubama řekni řadši! mě u vojtíka spíš brněly prsty u rokou, ale nenatíkaly... radši bych to fakt nahlásila :wink:

elka: moc hezké fotečky :slight_smile: a počkej, jako malá už si stoupla sama a vydrží stát jo? teda to čučím, šikulka :confused: :confused: :confused: :slight_smile:

jinak my se chystáme do toho města na tu slávu, tak jsem zvědavá, bereme i mamku s přítelem a pak pojedeme k nim na mamčiny narozky, tak se jdu chystat, až se vojtík vyspinká, at mám vše nachystané a vyrazíme, tak pa
19. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi prstýnky jsem sundala už na začátku těhu,prsty mi otékali vždycky a v těhu víc. Tak prstýnky ted nenosím. Nohy jsou v pohodě,jen jak byly vedra,tak to bylo horší,ted v pohodě.
Pravda je,že to za měsíc skončí. :grinning:
Gabi já to hlásila ve čtvrtek sestře,ale nic na to neříkala.Možná se zase ve středu zeptám.Ale ted už je to do konce asi jedno. Manža chtěl se šéfem taky na ty oslavy do nov.měst,ale nakonec nepojedeme.
19. čer 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka prý je tu Michala tento víkend,já myslela,že až příští. My jedeme do Losenice zítra dopoledne.
19. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,děvčata :wink:

Tak se hlásíme,že jsme se vrátili ze Slovenska :wink: Sice počasí stálo za prd,ale za to jsem si užila 2 měsíčního miminka,Karolínka byla taky nadšená,chovala a vozila kočárek. :grinning:
20. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my se taky hlásíme, ještě jsme pořád 2v1, ale včera už to vypadalo nadějně, ale o půlnoci jako když utne a zase nic, doufám, že budeme rychlejší než Gabi :slight_smile:
Dneska jsme byli na obědě u našich, tak jsem si jenom odpočívala. Kiki je ještě a tatínkem venku, jezdí si tam na odrážedle. Ještě ji tam nechám tak půl hoďky, abych si tady stihla uklidit.
20. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky, tak se taky hlásím :slight_smile:
víkend ok, v sobotu byla ve městě sranda, vojta si to užil, protancoval to tam :slight_smile: a dnešek taky utekl, ted jsme byli se známejma v pizerce, tak jsem se zase přejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dozvěděli jsme se, že čekají miminko :slight_smile:

kijo: tak to abyste taky karolínce pořídili mimi už :wink: :wink: :wink:

hani: to chce klídek, ještě máš pár dní čas, náš vojtas se narodil 4 dny po termínu :wink: a neboj, já tě určitě nepředběhnu, to bys musela hooodně přenášet :wink:

luci: jak ti je? co ručky? já ted koukám, že mi naběhlo 37tt, šílený :confused: :wink:

20. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak se hlásíme zpět v ČR. Teplotní šok je masakr, snad horší než v zimě, to byl rozdíl jen 20C, ale teď to je 30C rozdíl :unamused:

Dovolená prima, opravdu čím je Luci starší tím lepší, všechno snášela o hodně lépe- let, jídlo, moře, koupání ..než před půl rokem. Takže musím souhlasit s doktorama, že do 3 let věku dítěte nemá dovolená u moře pro ně nějaký větší význam.

Přidala jsem vám tam nějaké fotečky :wink:

Hanko, ty už to máš vážně za pár, tak už jsem zvědavá kdy tu babyboom vypukne :wink: :slight_smile: :wink:

No a mne už čeká od zítřka jen práce.... no tedy ještě v srpnu jedeme na týden do termálu na slovensko, tak se mám ještě na co těšit :wink:
20. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ivet: krásný fotečky, moc vám to tam sluší a vypadalo to tam lákavě :slight_smile: jste měli před pokojem bazének jo? to mi budeš muset dát nějakej kontakt, chceme za rok konečně taky vyrazit, když letos nás čeká pouze havlíčkův brod :grinning:
20. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

Ivet, fotečky krásný. Muselo tam být úžasně :wink:

Jináč my víkend tak trošku hektický.... Včera den otevřených dveří v Tokoze a dneska pouť v Rožný. Pro Anetku docela náročný. Zase to strašně rychle uteklo a zítra zase pondělí.
20. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek