• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky.
Gabi no ruce bolí jako blázen.Ale dá se to vydržet. Už se nám ty týdny do konce krátí,tak je to nadějnější,ale obava z porodu trošku sílí. Včera jsme byli v Losenici,tak nám to taky uteklo. Dopoledne přijede ségra,tak půjdem potrajdat ven. Včera jsem natrhala bez a udělala si jednu sklenici limči,tak jsem zvědavá,co z toho za týdne bude. Objevili jsme po ždáře a okolí spoustu míst s bezem.
Ivis teda opravdu řecko závidím. A s těma dětma máš asi pravdu,stejně z toho moře nic moc nemají,že. A ty malinká to hůř snášejí. A kam chodíte cvičit,na Bouchalky do haly? Fotečky super. :grinning:
21. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
kde jste kdo?
luci: chudáku, tak se drž, jinak nervíky z porodu začínají? bud v klídku, určitě bude vše v pořádku a porod proběhne na jedničku, uvidíš :slight_smile: :wink:ale chápu, takové ty obavy prostě budou, já na to pomalu taky začínám myslet, ale to zlatíčko za odměnu zato stojí :dizzy_face: a jak bylo se ségrou a malou? jsem je nedávno potkala ve dveří v kaufu...

jinak vojtík stále spinká, nějakej rekord! já vyžehlila kupu prádla a hlavně nějaký věcičky pro malou do porodnice, plínky a taky přehoz na košík, kterej je žehlit fakt mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted už jen hadříky přihodit do kufru, povléct košík a postýlku a snad jsme konečně připraveni :sunglasses: jo a taky dnes dorazil ten board/stupátko pro vojtasa, tak musíme večer dát na kočár a doufám, že bude sedět a vojta se mezi korbičku a rukojet vejde, jinak mě picne!
21. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem před chvílí dorazila a jsme dneska totálně KO. Už mě bolí šíleně ruce,i když třeba píšu a nohy. A ségr aříkala,že to tak měla před porodem.To samé mi říkala včera tchýně,tak doufám,že ještě nebudu rodit. I když všichni mi říkají,že si myslí,že to bude dřív.
Malá dneska taky hezky spinkala. Ty jo ty jsi toho teda dneska Gabi udělala. Já nic. Ještě chci udělat gulášovku,ale asi až později,ted se mi vůbec nechce.
21. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my dneska nic moc neudělaly.Vařit jsem nemusela,dostali jsme výslužku ze Slovenska a ještě od tchyně,takže je ještě i na zítra,ale asi stejně udělám dušenou mrkev,mám na ni chuť :wink:

Dopoledne jsem byla jen v drogerce pro pár maličkostí a taky konečně koupit barvu na vlasy,už jsem to měla hrozné,tak jsem si to dneska,jak malá usla,napatlala.Hned vypadá člověk jinak :grinning: A odpoledne jsme se prošli do Lidli,dlouho jsem tam nebyla,tak jsem omrkla a něco nakoupila.Snad bude zítra lepší počasí,je to děs.
21. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kíjo dušenou mrkvičku já ráda. A já zase přemýšlela nad kapustou.
No uvidíme,jak bude zítra,ještě na zítra hlásí déšt a pak už by snad mělo být lépe. :slight_smile:
21. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapustu?Myslíš kel?S bramborem a masíčkem?To bych si taky dala.Už jsem to nedělala,ani nepamatuju.
21. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo,jo,jo,vy to tam nazýváte jako na slovenku? Že kapusta je zelí a kel je kapusta? :grinning:
21. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: no vidíš to, aby kubíček fakt za chviličku nevykoukl :slight_smile: tak se hlavně šetři!! musí to být fakt nepříjemný, já to naštěstí neznám, aspon teda zatím ne, nosím prstýnky pohoda a nohy taky okáčko, zato dnes odpo mě začala bolet jizva a pak docela solidní poslíci, ale naštěstí to brzo přešlo :slight_smile:

kijo: a jakou si kupuješ barvičku? vejslužku závidím :slight_smile:

jinak zase žerete co? :grinning: já jdu zítra na 13hod na gyndu, to zase bude, tak udělám vojtasovi jen palačinky a to jsou vždycky fofry, sprcha, chystačka, honem aby vojta usnul a před půl jednou už je tady děda....

jo a stupátko super, sedí a vojta na něm chtěl doma pořád jezdit, nechctěl slézt, tak snad mu to vydrží, jen teda chce jezdit rychle no :grinning:
21. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,zelí je zelí,ale kapusta se na Ostravsku moc nepoužívá,je to prostě kel :wink: Teda aspoń doma jsme tomu tak říkali a ne jen u nás.

Gábi,koupila jsem si mahagonovou.Nechtěla jsem nic výrazného a tohle je taková klasika pro mě :wink:
21. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi a bereš pořád magnezium,nebo ti ho vysadila? Ale tak tobě hod vysazovat nemusela ne? Když máš naplánovaný císař. Ty jo,to musí být taky pěkně nepříjemný,to bolení jizvy. Já zatím nevím,co poslící jsou.Neob jssem to nepoznala.
Tak dej zítra vědět,jak jsi dopadla.Já jdu až ve čtvrtek. A Aleš jede na školení.Tak doufám,že se nebude nic dít. :slight_smile:
Ted nebude chtít vojtík chodit pěšky. :grinning:
21. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic,já jdu asi do hajan. Jsem nějak utahaná. Dala jsem si pito,tak jsem zvědavá,co to se mnou udělá.
21. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: tak jak ses vyspinkala? já dnes měla budíček v 5:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a magnezko beru, vysazovat nemusím, jak píšeš, na císař není potřeba, ba neopak prej... a ted mi zase břicho tvrdne jako prase....
za chvilku jdu vojtu vyvenčit, pak honem na palačinky a vejchyst k dr., pak písnu, ale to bude zase klasika, monitor, prohlídka a domů...
22. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no škoda, že nám to tam někdy nevyšlo nastejno, bychom pokecaly, to čekání stojí za prd vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi já se dneska vyspala relativně dobře a je mi dneska i celkem dobře od žaludku. Takže jsem spokojená. Už jsem vyprala. Venku to vypadá pěkně,ale je tam teda kosa,jak jsem věšela to prádlo. Ty jo,no však tento týden už je konec měsíce a poslední tvůj víkend doma jako těhulka :wink: No mě minule monitor zase nedělali,tak jestli ted už jo.
No jo tak to už se nedá nic dělat. Se sejdeme po porodu a budeme si vykládat zážitky. :grinning:
22. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem byla dneska na ctg a v poradně. Tak mám prý čas do neděle a jestli neporodím, tak jdu na vyvolání :slight_smile: . Budeme mít podle uz asi obříčka, ach joo :frowning2:
Kiki je teď s tatínkem na výletě na kole, vrátí se až tak kolem pátý, šestý. Tak si budu užívat klídeček :grinning:
Dneska nevařím, skočím si pro obídek. Když klid, tak se vším všudy :grinning:
22. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,tak snad do neděle porodíš.Tak žádný klídek,ale makat :wink: Ne,dělám si srandu.To máš fajn,že si takhle odpočineš od malé :grinning:
22. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já bych taky radši něco dělala, ale mám to od muže zakázaný, prý až ve čtvrtek, to už bude z kurzu doma. Teď by nemohl k porodu, má na starost třídu dětí :unamused:
22. čer 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani to jsem teda zvědavá,kdy se miminko rozhodne,že se mu chce na svět.Ale to vyvolávání ti teda nezávidím,radši,kdyby se to o víkendu rozběhlo samo vid. :wink:
22. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už je to teda celkem jedno, Kristýnku mě taky vyvolávali, ale chtěla bych porod co nejkratší. Kiki vyvolávali od úterý a narodila se ve čtvrtek odpo.
Lepší by bylo, kdyby to přišlo samo, tak uvidíme. Pěkně to tomu v bříšku vysvětlím a snad se umoudří :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty ji Hani tak to bylo dlouhé první vyvolávání,to musel být docela záhul.Tak až bude manža doma,budeš moct začít něco aktivně dělat a třeba se to rozběhne samo.
22. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nevíte některá,co je s Jitkou?Už dlouho tady nebyla,že?
22. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo nebyla,ale viděla jsem jí v pátek na brněnské.
22. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Kristniko, jsem tu :wink: :grinning:

Koukám, jak vám to všem letí, to je fofr, šílený.. :wink: :slight_smile: Hani, taky držíme palce, ať se to do ne rozjedem samo, raději teda až od toho čtvrtka, ono to půjde, to máš ještě pár dní čas..Tadík byl taky vyvolávanej a pohoda.. :slight_smile:

Gabčo - Ty to máš taky už za pár, to už se asi nesejdeme, viď? :frowning2:

My, holky, pořád řešíme tu hypotéku, lítáme jak magoři od čerta k ďáblu, dneska jsme byli naposledy a rozhodli jsme se, že od Komerčky nebrat, už chybělo jen pár papírů, ale nemělo by to asi cenu, takže bysme rádi zkusili Lišku, ale tam nevíme jak to bude.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mi z toho hrabe, fakt..Takže rekonstrukce bude kdoví kdy, ale ráda bych aby to fakt bylo tohle léto..Aby Tadík měl svůj pokojíček a abysme to tu měli konečně pěkný..

Jinak jsem konečně dostala MS, po hoooodně dlouhý době, radím všem, pokud chcete výhledově další mimi, za žádnou cenu nejít do Depo provery, humus jeden, jsem z toho pěkně otrávená..

Luci - jsme se viděly v pátek na brněnské? Já mám uplně výpadky paměti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto,to rozhodování v hypotékách a půjčkách je děs.Ale stojí za to,to probrat ze všech stran a v klidu.manža si dělá vždykcy různé tabulky,propočty a pod. :grinning: Tak do těch injekcí já asi nejdu nikdy. Dokonce přemýšlím nad tím,že po porodu nebudu brát žádnou antikoncepci,vnašem případě to nemá asi cenu. A pokud otěhotní,bude to sice mazec,ale pro nás zázrak,že nebudeme muset podstupovat ivf.
Jinak já jsem tě viděla asi v něděli a ne v pátek. Když nad tím tak přemýšlím. Bylo to někdy po obědě. A šli jste celá rodinka na brněnské u kruháče. :slight_smile:
22. čer 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi a co ty na té poradně?Jak jsi dopadla?
22. čer 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dneska honí mlsná. Jsme byli s kámoškou na číně. Byla dobrá,ale dávám si ji často a nikdy moc nepálí a zrovna dneska pálila jak čert. Chudák Kubajz,to asi není zrovna ideální.
22. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: no hurá, že se taky ukážeš :wink: k ms gratuluji, možná bychom to ještě mohly stihnout se sejít ne? tak písni kdy máte čas a já to zkusím dát dokupy, klidně i odpoledne...a ten úvěr, to je mazec, ale jak píše luci, chce to pořádně zvážit a projít víc bank, my taky tak postupovali a mirek je taky magor do tabulek a rozpočtů, díkybohu ale zato, já už bych snad na to neměla sílu!

luci: mě taky :grinning: žeru jak neurvalá, hlavné sladké a dokonce jsem si udělala kakao, to je co říct! :grinning: čínu bych si taky dala, neboj, ted neva, ono se to přefiltruje :grinning: horší by bylo, kdybys už kojila, tak si dávej, pak budeš mít na pár měsíců útrum :wink: jinak já ok v poradně, klasika, na monitoru malá dobrý, nález nevím, mašková byla taková tajemná a tak divně říkala, že je to klidný a když jsem se zeptala, jestli teda nic a jestli do termínu vydržím, tak mi odpověděla, když vás to chytne, tak doražte do brodu, tak snad se mi tam fakt nic nechystá! a na datumu (zda ta sobota nebo neděle), se budeme domlouvat příští úterý na pevno... jen měli zase 2hodky skluz, tos nezažila, ženský tam stáli na chodbě a sestry volaly jak divé a přeobjednávaly pacientky no humus, byla jsem tam asi ty 2 hodky a mladá tam byla, ale šátek kolem krku, že má zase nějakou virozu či co, že se letos hroutí....

hani: budu myslet, at to co nejdřív přijde a držíme pěstičky :wink:

holky, neměla jste některá ten yal (nebo jak se to píše), já se mám do příštího týdne rozhoudnout, před císařem musím podstoupit klystýr nebo ten yal a nevím nevím...případně díky!!!

22. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi přesně tak,manža nad tím sedí třeba hodiny a dává do excelu všechny udaje a počítá sí,kolik bychom ve sktuečnosti zaplatili,kdy začneme splácet víc z částky než uroky a pod. Je schopen nad tím sedět hodiny.Ale jsem za to ráda,mě to nebaví a je potřeba se o to zajímat. Aleš vždycky domů donese elaboráty na obrovských papírech. Pak na to sedneme,je potřeba sepsat všechny platby jinde,aby si člověk udělal představu,co kde platí a co mu zbyde.
Já si nakonec Gabi dala jenom hrušku,ale dala bych si něco mnakovýho,zmrzku,nebonějaký dortík. A sladký musím mít každý den.Ne třeba oplatky,ale na snidani jsem ještě měla mističku mléčné kaše (domácí,takže ne moc sladká¨) a pak ještě banán s jogurtem,no a ted tu hrušku.
No tak to je taky bezva,když doktorka je nemocná a ordinuje :unamused: Já ti nevím,jak to u tý maškový dělají,někdy to je rychlovka,já ve čtvrtek ani moc nečekala a někdy tam člověk skejsne dvě hodiny. Asi možná,když přijde někdo neobjednaný a potřebuje akutně vzít,nebo nevím. Takže ještě na pevno domluveno nemáte,až zase příští týden.Ono vlastně posledního je ve středu. Ty jo,já jsem zvědavá,jak dlouho to ještě bude trvat u mě.
Gabi já jsem také přemýšlela nad tím yalem nebo klistýrem,ale to bych si asi musela udělat doma asi sama,nebo si to koupím v lékárně a pak mi to udělají před porodem? Se na to teda asi taky zeptám. Nebo jestli se na to mám vyprdnout a nechat klistýr. Tobě ho minule dělali?
S tím možná poradí naše zdravotnice ne? :grinning:
22. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,

tak já byla na týden u našich v Třinci, teda přesněji jsme byli na u našich na chatě v Beskydech, takže paráda :slight_smile: :wink: . Vyrazila jsem minulou středu ráno a včera jsem se vrátila :slight_smile: . I cesta s prckama byla v pohodě :wink: . Musím Vás nějak dočíst, teďka ale musím jít nakojit Andy a pak musím vyprat ty hory prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Doufám, že zatím nikdo neporodil !!!!
23. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek