Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
lucifirek
24. čer 2010
kijo tak tak,je to jedno,hlavně,že bude drobeček zdravej. 😃
gaba3autor
24. čer 2010
jééé, co to je za novinku x-)
Kijo: krásná zprávička, moc gratulujeme a hlavně klidné těhu 🙂 😉 a necháte si říct pohlavi? a vlastně to máte se zuzkou na stejnou, to bude mít babička radost co? 😃

luci: ty jseš šíša, hlavně, že si spadla dobře a poradna, to je něco ted... samá těhule hlavně... a jaktože se kubíkovi natáčení nelíbilo? se mrskal? jinak ty karpály je hnus, prej hodně bolestivé, tak se drž, moc myslím!

radu: tak ty jahůdky závidím a chudák domík, ale za chvilku to všechno vyleze a bude klid 😉

hanulka asi nic, má na mě mobil, tak by měla písnout sms a já to tady hned roznesu, nebojte 😃 😃 😃 už se taky těším, taková smršt miminek najednou 😃

jinak my alergo ok, nakonec kvůli té rýmě krev nebrala, tak super, ale napsala mu aerius a nějaký léky na posílení imunity a v lékarné jsem nechála 350kč, to jsou pálky, hlavně aby to pomohlo!! a luci: berou mu krev normálně z žíly jako nám, musíš ho držet, poprvé mi to dr. ukázala a ted už zvládáme, sice řve a pak je nejhorší to držení ručičky potom, to šílí, že už nechce... no radost, jsem ráda, že jsme se toho vyvarovali a jdeme až v říjnu 🙂

no a já mám dnes celý odpo zase poslíky, už mě to nebaví, ted k večeru už jsem toho měla plný zuby, zvládla jsem nákup a to mě dorazilo, ale sprcha pomohla a zase se cítím skvěle, tak doufám, že do příštího týdne vydržíme 2v1 ...

kyticka33
24. čer 2010
Ahoj maminy,teda Kijo moc moc gratulujem k mimískovi no já bejt tehu tak to hned vyžvaním já to tajit neumím 😃
tak to je super další mimísek na ňuňáňí 😉

my dnes byly u kamarádky v Hamrech pohodička..dopol.jsem vařila tátovi sváteční oběd měl amoletu alá pizza 😃 a k véči jsem mu koupila 1/2 gril.kuřete 🙂 byl nadšenej co chlapa potěší víc než to žrádlo 😉

Domík ted usíná a já budu mít poslední ordinaci 😞 😞 😞 2 měsíce pauza děsný ty prázdniny ]-(

Dám vám sem tu fotečku nového hára 😃 tatkovi se to moc líbí 🙂 jsem ráda

Ivis,Luci, tak si přijedte na jahody už mě to nabaví zbírat no nic extra jsem s nima nedělala jen jsme je na jaře pohnojila hoštickým hnojivem ale to je asi tak vše čemu se letos daří třešně nebudou jablka taky ne a možná na podzim budou rajčata takže možná na Vánoce se jich dočkáme 😃 😃 😃
kyticka33
24. čer 2010
Gabi,nezávid mě už nechutnaj 😉
no pokud mu ty zuby polezou tak pomalu jak do ted tak to budem ještě dlouho trpět... :-|
kyticka33
24. čer 2010
Nové fotečky jsou hotové... 😃
lucifirek
25. čer 2010
Gabi těch těhulí tam moc nebylo,ale těch ženskejch šílený,plný čekárna,nebylo si kam sednout. No ty ruce bolí jako klouby,ale nebrní a dá se to vydržet. Dr.říkala,že zatím to nevypadá na dřívější porod,odpovídá to týdnu těhu. Kuba se na natáčení vrtěl jak blázen, 😃 No lepší,než kdyby se nepohyboval vůbec,to by do něj beztak štouchali 😃 😃
A Vojtík teda dobrý. No aspon jste byli ušetřeni traumatu z braní krve,to musí být mazec,to dětátko má sílu,se to ani nezdá,to musí být něco ho udržet.A jestli chodíte k Holotíkový,tak ta je docela dobrá,to v novém městě to bylo horší.
Tam je to taky vždycky na celej den,šílených lidí. Já tam ted od začátku snažení nebyla,protože stejně nic nemůžu.
A máš poslíky,tak snad to bude v pohodě,už musíš vydržet jen týden. Ty jo,to je fakt neskutečný. 😉 Já na to pořád zírám jak tele,že už je to tady. Já vůbec poslíky zatím nemívám,nevím,co to je.Sice vím,jak to má vypadat,ale zatím žádné nebyly.

lucifirek
25. čer 2010
Dneska se mi vrátí večer manža. A ted bud přijede ségra a jestli ne,tak vyrazím k babičce,dělá jahodový knedlíky. Včera jsem si koupila na náměstí pár borůvek,ale teda nic moc chutově. Jsou rozmačkaný a je z nic cítit trošku plísen. Mamka je vždycky rozkládala na plech,aby oschly a byly hezky sypké.Ale letos prý borůvky asi moc nebudou,takže asi ani nenasbíráme. A jahůdky budu muset taky sehnat.
lucifirek
25. čer 2010
Jinak dneska jsem se hezky vyspala,sice jsem si večer musela ulevit,ale pak jsem spala hezky celou noc. 🙂 Venku je pod mrakem,teplo taky nic moc.
kijonkova.k
25. čer 2010
Ahojky,tak dneska počasí nic moc,co?

Já taky spala dobře,jen ráno jsem hodila šavli do záchodu 😉 A teď se mi chce hrozně spát,to je děs.Odpoledne jedeme zase do Tišnova,snad nebude pršet,ať se tam malá aspoň vyblbne a já si zase trošku spočnu.Nic se mi nehce,ale musím si jít namalovat obličej na ksicht a pak půjdeme aspoň obejít barák s Kubou.Ještě mu musím vytáhnout klíště,ráno mu ho malá našla na uchu 😉
lucifirek
25. čer 2010
Kijo ty začátky jsou krušné,co? To zvracení a unava. A konce teda taky.Hlavně,že je prcek v pořádku,první trimestr budeš mít brzo za sebou. 😉 a pak snad bude lépe.
hanulka190
25. čer 2010
Dobré ránko 😉
tak se hlásím, že jsme ještě celý 😃 . Dneska ráno jsem byla v poradně, tak jestlli neporodím do neděle, tak v pondělí jdu na vyvolání do Brodu. No na dnešek mám v plánu velký úklid, potom s mužem nějakou prochajdu, no uvidíme. Teď jdu s Kiki ven, pak si uvařím čaj z maliníku. Jinak my budeme mít asi pěknýho obříka, žádný tintítko.
Prý má mít kolem 3800g =-)
Kijo: velká gratulace k těhulkování 🙂
Gabi: myslím, že nejpozději v úterý dám vědět 😉
kk28
25. čer 2010
Ahojky,

tak koukám, že těhulky se docela poctivě hlásí 😃 , jen tak dál 🙂

Gabi: fajn, že kontrola dopadla ok 😉. A vy už máte nějak potvrzené, že je Vojtíšek na něco alergický?
já si vůbec neumím představit, že by měli Lukimu brát krev :-p , mě stačilo, když ho teďka očkovali. Fakt jsem ho držela pevně, ale stejně se mi dokázal vyškubnou :-p .

ad borůvky: u nás v Beskydech se to sbírá na kýble 🙂 , ikdyž já teďka stávkovala (buď jsem byla těhu nebo malé dítě 😃 )

Hani: tak teď už to máš opravdu za pár 🙂
gaba3autor
25. čer 2010
ahojky 🙂
luci: teda kubík je divoch, jen at se ozývá, to je dobře, i když už ty pohyby nejsou zrovna nejpříjemnější vid? :-p mě teda zuzka solidně štourá a hlavně do pravého boku a pravého žebra brr... jinak za mě právě byla skoro samá těhule a sestra mi říkala, že se monitor od rána nezastavil, tak aby vydržel 😃 to bude drsný v porodnicích, ale aspon budou dřív propouštět třeba 🙂 a k holotíkové nechodíme, ta je pro dospělé, chodíme na bývalé dětské středisko (jak je koštálová) ke gregorové, ta právě kdysi ordinovala ve městě a je pravda, že mě ani mirkovi jako dětem pořádně nepomohla....tak uvidíme, má něco na tu imunitu a aerius mu při virozkách vždy zabere a lépe se z toho dostává.. jen jsem koukala na ty léky na imunitu a ty jo samej streptocosuc, influenze... takže mu budu dávat nějakou strajdu do těla :-pjen aby to pomohlo!

radus: hezký fotečky, domča už je fakt velkej frajer 🙂

káto: no vyloženě alergii v krvi mu nenašli, teda se neprokázala (hodnoty vyšly naopak krásně), poslala nás tam naše dětská doktorka kvůli těm průduškám, z každé rýmy mu to sedlo na průdušky a má s tím docela potíže, jako mimí laringitida a já jsem atopit a mirek astmatik, takže nás radši poslali na alergo, tak chodíme, právě mu ted měli brát kontrolní krev, naposledy mu brali někdy v únoru a to bylo ok, krom nedostatku železa, tak jsme doplnovali...jinak ta krev je mazec, jsem to málem taky poprvé ořvala, musíš si ho dát na klín, nožičky skřímnout mezi svá stehna a držet mu ruce/ lokty a hrudníček, tak ho obejmout a sestra drží ruku z které se to bere a dr. píchá, no super zážitek, asi 3x nebo 4x chudáka už trápili, pak není divu, že u dr. hysterčí že? :-N

kijo: takže nevolnosti u tebe valí o 106, jak tak čtu... tak se drž, myslíme at je lépe 🙂

hani: myslíme a to bude macíček jako náš vojtík x-) si budeš ňufat faldíky 😃 x-)

gaba3autor
25. čer 2010
luci: taky jsem dnes koukala v podchodě na borůvečky a jahody, takže asi kupovat nemám co? a jak si dopadla, sestra nebo knedlíky? 😃
kijonkova.k
25. čer 2010
Holky těhule,neměla jste některá tohle?http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29747...

Já uvažuju,že až mi začne růst pupek,tak si to koupím,jen,aby to nebyla zbytečnost.
lucifirek
25. čer 2010
kijo já o pásu přemýšlela,ale jelikož mám rifle s vysokým černým pasem,tak jsem to nepotřebovala a navíc já i před těhu nosila trička,která jsem unosila celé těhu.Já si ani moc těhu věcí nekupovala,jen rifle a asi dvě trička v takku,jinak jsem unosila,co dřív.
Ale pokud nosíš kratší trička,tak bys ho určitě potom užila. 😉
lucifirek
25. čer 2010
Gabi tak mě zatím Kubíkovi pohyby jsou většinou pohodlné a nebolí,občas teda rejpne,ale to je strašně málo. A s tou Gregorovou máš pravdu.Mě teda v dětství nepomohla taky. Já až když jsem začala chodit k Holotici,tak mi doporučila místo těch kapek (které se berou dlouho a když jsi nemocná ,tak musíš vysadit a vracet zase zpátky) injekce. Pak jsem chodila na tři,doplácelo se asi 1000,-,ale bylo to o mnoho lepší,než dřív. A v sezoně jsem bralaZodac a měla jsem naprostej pokoj. Se to nedá srovnat s dřívějškem.
Jinak jahody tam mají dobrý,ale borůvky nic moc. Já nakonec byla u té bábičky na knedlích a došla tam i ségra. A já budu ovocné knedle dělat i zítra,aby si dal i Aleš,budu dělat jahodové a borůvkové,kynuté. Už se těším. Člověk to má akorát v létě,tak se mu to nepřejí. 🙂
ivis
26. čer 2010
Ahoj holky,

tak jsem právě předala Luci babi a dědovi a jeli na grilovačku a zítra jedou za tetou a strejdou na pouť do Přiby.

My večer vyrážíme se Zdenkem na zábavu do zámku - tedy jako pořadatelé.

Teď se chystám ještě něco uklidit, a ještě pere snad už poslední pračku z dovolené, tak mne zítra čeká žehlička :-|

Gabčo tak čtu že jste Dr. přežili, já si vůbec nedovedu představit , že bych musela absolvovat s Luci každou chvíli injekce. Snad se nám alergie vyhnou. I když Zdenek byl taky alergik, akorát pak chodil taky nějaké injekce a od puberty už je v poho, takže už nic nebere.

Luci: tééda knedlíky, hmmm to jsou chutě. My dnes měli omáčku s kolínkama, akorát neměli protlak, který vždycky kupujeme, a je to strašně znát, ta chuť není ona.

papap všem krásný slunečný víkend, já se jdu vrhnout na to uklízení ]-(
hanulka190
28. čer 2010
Ahoj holky 🙂
jdu vás jenom pozdravit, za chvilku mě manžílek veze do Brodu. Tak doufám, že to všechno proběhne hladce a rychle.
Tak na nás myslete a držte pěstičky.
Gabi: tobě pak písnu, ať to můžeš roznést 😉
Tak papa 🙂
kk28
28. čer 2010
Ahojky,

Hani: tfuj, tfuj, tfuj 🙂 . Budeme na tebe moc myslet a ať máš mimíska co nejdřív u sebe 🙂 😉 . Jsem zvědavá co budete mít, já asi tipuju holčičku 🙂 😉 .

Jinak, my byli v sobotu na svatbě a spinkali jsme tam, takže paráda. Děti jsme uložili kolem 21 hodiny, zaply chůvy a my pařili až do půlnoci. Pekně jsme si s manžílkem zatrsali a pokecali a dětičky byli moc hodné 🙂 😉 . V neděli jsme pak jeli na koníky a Lukášek se povozil, tak se mu to moc libílo. Fakt super víkend x-) x-) x-) .
lucifirek
28. čer 2010
Hanuli tak držíme palečky at je to rychlé. 🙂 A můžeš se už těšit z prcka a já se těším na překvápko,co tobude. 😃
Kači to jste měli super víkendík. 😉 My byli v sobotu odpoledne v Losce a včera jsme byli v Sázavě u bratránky s dvojčátkama. 🙂
Dneska dopoledne přijede ségra,tak půjdeme ven a využijeme hezkého počasí,dokud je hezky. Ani vařit nemusím,mám tu nějaké kyn.knedlíky s borůvkami a jahodami od soboty a ptáčky s rýží od včera,tak si můžu vybírat. 😃
lucifirek
28. čer 2010
A večer musím bezpodmínečně žehlit,manža nemá prý co na sebe. ]-(
lucifirek
28. čer 2010
Dneska a zítra je prý velký sekáč v kulturáku,kdyby měl někdo zájem. 🙂 Já teda asi nepůjdu,nemám na to nerva. 🙂
kijonkova.k
28. čer 2010
Ahojky,Hani,moc držíme s Karolínkou palce,ať jde všechno hladce a Ty i miminko jste v pořádku 😉 Taky si myslím,že to bude holčička 😃
lucifirek
28. čer 2010
Ahojky Kijo,tak jak je dneska? 🙂
Já měla zase horší dva večery,ted mám místo ranních,večerní nevolnosti. 😃
kijonkova.k
28. čer 2010
Ahoj,Luci.Zatím je to v pohodě,zvracela jsem naposledy v pátek,hned po příjezdu do Tišnova,ale pak už zase v pohodě.Dneska udělám jen špagety,rychlovka za 1/2 hoďky,tak se moc nepředřu.Hlavně musím prát a prát.Chtělo by to 2 pračky,aby to šlo rychleji,navíc ráno netekla chvíli voda,tak jsem musela vypnout pračku.Teď jdu uklidit kuchyň,pak si něco udělám s ksichtem půjdeme nakoupit,doma nic není,jak jsme byli od pátku pryč. 😉
kijonkova.k
28. čer 2010
Ještě jsem přidala pár fotek 😉
lucifirek
28. čer 2010
Tak to je dobře,že ti není každý den zle. Ten uklid a praní je něco,mě připadá,že člověk něco udělá a za chvíli může začít znovu. 😞
lucifirek
28. čer 2010
Kijo krásné fotečky.
🙂
kijonkova.k
28. čer 2010
Tak jsem ještě vysála a vytřela a umyla okno v kuchyni a dětském,ještě ložnice a obývák,ale zítra je taky den,ne? 😃 Jdu se najíst,mám hlad,jako vlk 😉

Luci,díky.

Začni psát odpověď...

Odešli