• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
kijo tak tak,je to jedno,hlavně,že bude drobeček zdravej. :grinning:
24. čer 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé, co to je za novinku :dizzy_face:
Kijo: krásná zprávička, moc gratulujeme a hlavně klidné těhu :slight_smile: :wink: a necháte si říct pohlavi? a vlastně to máte se zuzkou na stejnou, to bude mít babička radost co? :grinning:

luci: ty jseš šíša, hlavně, že si spadla dobře a poradna, to je něco ted... samá těhule hlavně... a jaktože se kubíkovi natáčení nelíbilo? se mrskal? jinak ty karpály je hnus, prej hodně bolestivé, tak se drž, moc myslím!

radu: tak ty jahůdky závidím a chudák domík, ale za chvilku to všechno vyleze a bude klid :wink:

hanulka asi nic, má na mě mobil, tak by měla písnout sms a já to tady hned roznesu, nebojte :grinning: :grinning: :grinning: už se taky těším, taková smršt miminek najednou :grinning:

jinak my alergo ok, nakonec kvůli té rýmě krev nebrala, tak super, ale napsala mu aerius a nějaký léky na posílení imunity a v lékarné jsem nechála 350kč, to jsou pálky, hlavně aby to pomohlo!! a luci: berou mu krev normálně z žíly jako nám, musíš ho držet, poprvé mi to dr. ukázala a ted už zvládáme, sice řve a pak je nejhorší to držení ručičky potom, to šílí, že už nechce... no radost, jsem ráda, že jsme se toho vyvarovali a jdeme až v říjnu :slight_smile:

no a já mám dnes celý odpo zase poslíky, už mě to nebaví, ted k večeru už jsem toho měla plný zuby, zvládla jsem nákup a to mě dorazilo, ale sprcha pomohla a zase se cítím skvěle, tak doufám, že do příštího týdne vydržíme 2v1 ...

24. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,teda Kijo moc moc gratulujem k mimískovi no já bejt tehu tak to hned vyžvaním já to tajit neumím :grinning:
tak to je super další mimísek na ňuňáňí :wink:

my dnes byly u kamarádky v Hamrech pohodička..dopol.jsem vařila tátovi sváteční oběd měl amoletu alá pizza :grinning: a k véči jsem mu koupila 1/2 gril.kuřete :slight_smile: byl nadšenej co chlapa potěší víc než to žrádlo :wink:

Domík ted usíná a já budu mít poslední ordinaci :frowning2: :frowning2: :frowning2: 2 měsíce pauza děsný ty prázdniny :angry:

Dám vám sem tu fotečku nového hára :grinning: tatkovi se to moc líbí :slight_smile: jsem ráda

Ivis,Luci, tak si přijedte na jahody už mě to nabaví zbírat no nic extra jsem s nima nedělala jen jsme je na jaře pohnojila hoštickým hnojivem ale to je asi tak vše čemu se letos daří třešně nebudou jablka taky ne a možná na podzim budou rajčata takže možná na Vánoce se jich dočkáme :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,nezávid mě už nechutnaj :wink:
no pokud mu ty zuby polezou tak pomalu jak do ted tak to budem ještě dlouho trpět... :unamused:
24. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nové fotečky jsou hotové... :grinning:
24. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi těch těhulí tam moc nebylo,ale těch ženskejch šílený,plný čekárna,nebylo si kam sednout. No ty ruce bolí jako klouby,ale nebrní a dá se to vydržet. Dr.říkala,že zatím to nevypadá na dřívější porod,odpovídá to týdnu těhu. Kuba se na natáčení vrtěl jak blázen, :grinning: No lepší,než kdyby se nepohyboval vůbec,to by do něj beztak štouchali :grinning: :grinning:
A Vojtík teda dobrý. No aspon jste byli ušetřeni traumatu z braní krve,to musí být mazec,to dětátko má sílu,se to ani nezdá,to musí být něco ho udržet.A jestli chodíte k Holotíkový,tak ta je docela dobrá,to v novém městě to bylo horší.
Tam je to taky vždycky na celej den,šílených lidí. Já tam ted od začátku snažení nebyla,protože stejně nic nemůžu.
A máš poslíky,tak snad to bude v pohodě,už musíš vydržet jen týden. Ty jo,to je fakt neskutečný. :wink: Já na to pořád zírám jak tele,že už je to tady. Já vůbec poslíky zatím nemívám,nevím,co to je.Sice vím,jak to má vypadat,ale zatím žádné nebyly.

25. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se mi vrátí večer manža. A ted bud přijede ségra a jestli ne,tak vyrazím k babičce,dělá jahodový knedlíky. Včera jsem si koupila na náměstí pár borůvek,ale teda nic moc chutově. Jsou rozmačkaný a je z nic cítit trošku plísen. Mamka je vždycky rozkládala na plech,aby oschly a byly hezky sypké.Ale letos prý borůvky asi moc nebudou,takže asi ani nenasbíráme. A jahůdky budu muset taky sehnat.
25. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska jsem se hezky vyspala,sice jsem si večer musela ulevit,ale pak jsem spala hezky celou noc. :slight_smile: Venku je pod mrakem,teplo taky nic moc.
25. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dneska počasí nic moc,co?

Já taky spala dobře,jen ráno jsem hodila šavli do záchodu :wink: A teď se mi chce hrozně spát,to je děs.Odpoledne jedeme zase do Tišnova,snad nebude pršet,ať se tam malá aspoň vyblbne a já si zase trošku spočnu.Nic se mi nehce,ale musím si jít namalovat obličej na ksicht a pak půjdeme aspoň obejít barák s Kubou.Ještě mu musím vytáhnout klíště,ráno mu ho malá našla na uchu :wink:
25. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo ty začátky jsou krušné,co? To zvracení a unava. A konce teda taky.Hlavně,že je prcek v pořádku,první trimestr budeš mít brzo za sebou. :wink: a pak snad bude lépe.
25. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
tak se hlásím, že jsme ještě celý :grinning: . Dneska ráno jsem byla v poradně, tak jestlli neporodím do neděle, tak v pondělí jdu na vyvolání do Brodu. No na dnešek mám v plánu velký úklid, potom s mužem nějakou prochajdu, no uvidíme. Teď jdu s Kiki ven, pak si uvařím čaj z maliníku. Jinak my budeme mít asi pěknýho obříka, žádný tintítko.
Prý má mít kolem 3800g :confused:
Kijo: velká gratulace k těhulkování :slight_smile:
Gabi: myslím, že nejpozději v úterý dám vědět :wink:
25. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak koukám, že těhulky se docela poctivě hlásí :grinning: , jen tak dál :slight_smile:

Gabi: fajn, že kontrola dopadla ok :wink:. A vy už máte nějak potvrzené, že je Vojtíšek na něco alergický?
já si vůbec neumím představit, že by měli Lukimu brát krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mě stačilo, když ho teďka očkovali. Fakt jsem ho držela pevně, ale stejně se mi dokázal vyškubnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

ad borůvky: u nás v Beskydech se to sbírá na kýble :slight_smile: , ikdyž já teďka stávkovala (buď jsem byla těhu nebo malé dítě :grinning: )

Hani: tak teď už to máš opravdu za pár :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
luci: teda kubík je divoch, jen at se ozývá, to je dobře, i když už ty pohyby nejsou zrovna nejpříjemnější vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě teda zuzka solidně štourá a hlavně do pravého boku a pravého žebra brr... jinak za mě právě byla skoro samá těhule a sestra mi říkala, že se monitor od rána nezastavil, tak aby vydržel :grinning: to bude drsný v porodnicích, ale aspon budou dřív propouštět třeba :slight_smile: a k holotíkové nechodíme, ta je pro dospělé, chodíme na bývalé dětské středisko (jak je koštálová) ke gregorové, ta právě kdysi ordinovala ve městě a je pravda, že mě ani mirkovi jako dětem pořádně nepomohla....tak uvidíme, má něco na tu imunitu a aerius mu při virozkách vždy zabere a lépe se z toho dostává.. jen jsem koukala na ty léky na imunitu a ty jo samej streptocosuc, influenze... takže mu budu dávat nějakou strajdu do těla :stuck_out_tongue_closed_eyes:jen aby to pomohlo!

radus: hezký fotečky, domča už je fakt velkej frajer :slight_smile:

káto: no vyloženě alergii v krvi mu nenašli, teda se neprokázala (hodnoty vyšly naopak krásně), poslala nás tam naše dětská doktorka kvůli těm průduškám, z každé rýmy mu to sedlo na průdušky a má s tím docela potíže, jako mimí laringitida a já jsem atopit a mirek astmatik, takže nás radši poslali na alergo, tak chodíme, právě mu ted měli brát kontrolní krev, naposledy mu brali někdy v únoru a to bylo ok, krom nedostatku železa, tak jsme doplnovali...jinak ta krev je mazec, jsem to málem taky poprvé ořvala, musíš si ho dát na klín, nožičky skřímnout mezi svá stehna a držet mu ruce/ lokty a hrudníček, tak ho obejmout a sestra drží ruku z které se to bere a dr. píchá, no super zážitek, asi 3x nebo 4x chudáka už trápili, pak není divu, že u dr. hysterčí že? :sweat_smile:

kijo: takže nevolnosti u tebe valí o 106, jak tak čtu... tak se drž, myslíme at je lépe :slight_smile:

hani: myslíme a to bude macíček jako náš vojtík :dizzy_face: si budeš ňufat faldíky :grinning: :dizzy_face:

25. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: taky jsem dnes koukala v podchodě na borůvečky a jahody, takže asi kupovat nemám co? a jak si dopadla, sestra nebo knedlíky? :grinning:
25. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhule,neměla jste některá tohle?http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29747275&tab=1

Já uvažuju,že až mi začne růst pupek,tak si to koupím,jen,aby to nebyla zbytečnost.
25. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo já o pásu přemýšlela,ale jelikož mám rifle s vysokým černým pasem,tak jsem to nepotřebovala a navíc já i před těhu nosila trička,která jsem unosila celé těhu.Já si ani moc těhu věcí nekupovala,jen rifle a asi dvě trička v takku,jinak jsem unosila,co dřív.
Ale pokud nosíš kratší trička,tak bys ho určitě potom užila. :wink:
25. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak mě zatím Kubíkovi pohyby jsou většinou pohodlné a nebolí,občas teda rejpne,ale to je strašně málo. A s tou Gregorovou máš pravdu.Mě teda v dětství nepomohla taky. Já až když jsem začala chodit k Holotici,tak mi doporučila místo těch kapek (které se berou dlouho a když jsi nemocná ,tak musíš vysadit a vracet zase zpátky) injekce. Pak jsem chodila na tři,doplácelo se asi 1000,-,ale bylo to o mnoho lepší,než dřív. A v sezoně jsem bralaZodac a měla jsem naprostej pokoj. Se to nedá srovnat s dřívějškem.
Jinak jahody tam mají dobrý,ale borůvky nic moc. Já nakonec byla u té bábičky na knedlích a došla tam i ségra. A já budu ovocné knedle dělat i zítra,aby si dal i Aleš,budu dělat jahodové a borůvkové,kynuté. Už se těším. Člověk to má akorát v létě,tak se mu to nepřejí. :slight_smile:
25. čer 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem právě předala Luci babi a dědovi a jeli na grilovačku a zítra jedou za tetou a strejdou na pouť do Přiby.

My večer vyrážíme se Zdenkem na zábavu do zámku - tedy jako pořadatelé.

Teď se chystám ještě něco uklidit, a ještě pere snad už poslední pračku z dovolené, tak mne zítra čeká žehlička :unamused:

Gabčo tak čtu že jste Dr. přežili, já si vůbec nedovedu představit , že bych musela absolvovat s Luci každou chvíli injekce. Snad se nám alergie vyhnou. I když Zdenek byl taky alergik, akorát pak chodil taky nějaké injekce a od puberty už je v poho, takže už nic nebere.

Luci: tééda knedlíky, hmmm to jsou chutě. My dnes měli omáčku s kolínkama, akorát neměli protlak, který vždycky kupujeme, a je to strašně znát, ta chuť není ona.

papap všem krásný slunečný víkend, já se jdu vrhnout na to uklízení :angry:
26. čer 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jdu vás jenom pozdravit, za chvilku mě manžílek veze do Brodu. Tak doufám, že to všechno proběhne hladce a rychle.
Tak na nás myslete a držte pěstičky.
Gabi: tobě pak písnu, ať to můžeš roznést :wink:
Tak papa :slight_smile:
28. čer 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Hani: tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile: . Budeme na tebe moc myslet a ať máš mimíska co nejdřív u sebe :slight_smile: :wink: . Jsem zvědavá co budete mít, já asi tipuju holčičku :slight_smile: :wink: .

Jinak, my byli v sobotu na svatbě a spinkali jsme tam, takže paráda. Děti jsme uložili kolem 21 hodiny, zaply chůvy a my pařili až do půlnoci. Pekně jsme si s manžílkem zatrsali a pokecali a dětičky byli moc hodné :slight_smile: :wink: . V neděli jsme pak jeli na koníky a Lukášek se povozil, tak se mu to moc libílo. Fakt super víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
28. čer 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli tak držíme palečky at je to rychlé. :slight_smile: A můžeš se už těšit z prcka a já se těším na překvápko,co tobude. :grinning:
Kači to jste měli super víkendík. :wink: My byli v sobotu odpoledne v Losce a včera jsme byli v Sázavě u bratránky s dvojčátkama. :slight_smile:
Dneska dopoledne přijede ségra,tak půjdeme ven a využijeme hezkého počasí,dokud je hezky. Ani vařit nemusím,mám tu nějaké kyn.knedlíky s borůvkami a jahodami od soboty a ptáčky s rýží od včera,tak si můžu vybírat. :grinning:
28. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A večer musím bezpodmínečně žehlit,manža nemá prý co na sebe. :angry:
28. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska a zítra je prý velký sekáč v kulturáku,kdyby měl někdo zájem. :slight_smile: Já teda asi nepůjdu,nemám na to nerva. :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Hani,moc držíme s Karolínkou palce,ať jde všechno hladce a Ty i miminko jste v pořádku :wink: Taky si myslím,že to bude holčička :grinning:
28. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kijo,tak jak je dneska? :slight_smile:
Já měla zase horší dva večery,ted mám místo ranních,večerní nevolnosti. :grinning:
28. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Luci.Zatím je to v pohodě,zvracela jsem naposledy v pátek,hned po příjezdu do Tišnova,ale pak už zase v pohodě.Dneska udělám jen špagety,rychlovka za 1/2 hoďky,tak se moc nepředřu.Hlavně musím prát a prát.Chtělo by to 2 pračky,aby to šlo rychleji,navíc ráno netekla chvíli voda,tak jsem musela vypnout pračku.Teď jdu uklidit kuchyň,pak si něco udělám s ksichtem půjdeme nakoupit,doma nic není,jak jsme byli od pátku pryč. :wink:
28. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem přidala pár fotek :wink:
28. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře,že ti není každý den zle. Ten uklid a praní je něco,mě připadá,že člověk něco udělá a za chvíli může začít znovu. :frowning2:
28. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo krásné fotečky.
:slight_smile:
28. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě vysála a vytřela a umyla okno v kuchyni a dětském,ještě ložnice a obývák,ale zítra je taky den,ne? :grinning: Jdu se najíst,mám hlad,jako vlk :wink:

Luci,díky.
28. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek