• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj tak jsem se ted vratila ze ZR.Coze Jara misto aby vydelaval prachy tak se chce na tvij ucet valet??? :angry: to je ale smejd.
Mam zamluvenej ten koberec v patek me ho svara dovali ale mysicky nakonec nebudou vsichni me to rozmlovaji koberec neni na par let a pak by se mohl citit divne pri pozvani nake navstevy :unamused: no a taky s financnich duvoudu je mnohem drazsi ale vybrala jsem takovej universal tak snad se bude libit...taky jsme si dnes dovezly cestovni postilku od jedne tety po dvojcatkach...takze uz mam vse co jsme potrebovaly koupit nebo zaridit... :wink:
Jsem rada mam toho uz vazne dost toho cestovani a mela jsi pravdu ted uz budu chodit po tydnu ozvy byly fajn.Vse je v cajku zustava vyset hlavickou dolu tak je to fajn.Jo vis co Lukas dneska udelal?Normalne me pridal o tyden vic mam byt v 34 a on me tam napsal 35 a prej to i velikostne vypara tak ja uz fakt nevim...jo a pribraly jsme za 14 jen 1kg tak je to dobry...
Ty se teda mas ze na tebe mysli a kupujou ti zakusecky to se nekdo ma... :grinning: me se za chvily doveze obed tak se taky pekne nabastime dnes mam svratecak akorat jsem si musela ve Vesne koupit bramboraky pac v Sapeli delaji k tomu bramborove knedle a to by byl fakt humac.Taky jsem se tam potkala s tim blbounem od Stepi.
22. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky skusene maminy mate nekdo zkusenost s cestovni postylkou ABC Desing?Mam ji ted doma zadny navod u toho neni zatim se me nepovedlo to najit ani na internetu a jsou tam takove tyce s klouby ktere nejdou nasponovat ja to pod latkou tak to nini videt jak to funguje je to boj a Honza me nadava co jsem to dotahla za kram...Diky pa
22. říj 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radunko, Jára vydělává jak se dá, chodí i o víkendech a když ne na Tokoz, tak k Honzovi - švagrovi - na šroťák, takže v tomhle se ho musím zastat..Teď ho to v práci nebaví, protože je práce málo, na Tokoze je nadbytečných 100 lidí, to je fakt super, že to zjistili takhle před Vánocema.. :frowning2: Takže se bude propouštět, ale půjdou hlavně agenturní - to jsou Slováci, Rumuni atd..
Taky jsem dnes chtěla jít do Vesny, ale byla tam fronta skoro až ven, tak jsem se na to vybodla..Jinak u doktora jsem byla, mám prý v krku zaděláno na pořádný zánět a teplotky už lítají přes 38, tak jsem dostala penicilin - prý nejde do mléka a nějaké kapky, které taky nevadí kojení..Dostala jsem paragraf pro Járu na tři dny a to bude určitě stačit, to nejhorší mě snad přejde a v út je státní svátek, takže stejně Jára bude doma, navíc po, út, st má Marie podzimní prázdniny, takže bude doma..Nebudu muset aspoň lítat se psem atd..
Mně dnes Tadíka hlídlala chvíli Mirča, moc jí to sluší, má pěkný bříško, žádný prasklinky, žilky, nic, to jsem záviděla.. :wink: :slight_smile: Taky jsme spolu byli chvliku na městě, v SOSu jsem koupila Tadíkovi krásný punčocháčky, jen za 69Kč kus.. A Tadíkovi a Martínkovi krásný capáčky, Táďovi s opičkou, Martínkovi s medvídkem.. :slight_smile:
U Lukáše je to teda drsný, takže máš jako termín dřív? A jak se Ti líbily ozvy, dobrý, že? Ta sestřička co tam je, je moc sympatická, vždycky jsme si popovídaliy :slight_smile: A co svratečák? My jsme měli jenom Salsu a těstoviny, domů jsme od Mirči dorazili až v jednu, tak jenom taková rychlovka..
Ta postýlka - nevím přesně, jednou jsem viděla jak nějakou skládali, všechny jsou na stejném principu - někde pod tou látkou v tom kloubu se to musí zmáčknout a ono to pak jde..Pevný nervy přeju a ať Honza nenadává.. :grinning:
22. říj 2008 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jste dopadli s postýlkou? Mně se vrátili kluci od babičky, já jsem se chvilinku prospala a je mi mnohem líp..Byl tady Kadel - dovezl mi věnec na Dušičky a taky pantofle s žirafama, srandovní, prý to mám abych doma nechodila bosá, že prý jsem od toho nemocná :grinning: No znáš takový řečí, jak nenosím bačkory jako důchodce, tak si zahrávám a riskuju zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže já jdu nakojit malýho a pak si budeme chvilinku hrát a já budu doufat, že bude dnešní noc hodňoučkej.. :slight_smile:
Tak papa

Gabča - co vy, ani jste se tady s Vojtíškem neukázali, nemarodíte taky nakonec?
22. říj 2008 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no tak koukam ze se propousti vsude prej v Bosschy taky propousti a budou dal Petr od Stepy ma taky strach..je to vsude na h...
no tak co se divis podivej se ven a je to jasny me trosicku trapi ryma ale to mam uz od leta naka alergie ale kdyz je chladnejc tak me to tece vic... :unamused: :slight_smile:
tak to se kluci maji urcite jsou super male veci jsou bozi...
Jo je to dobry trocha nasily a postylka stiji ale vstekal se u toho hodinu.Mam ji vyfocenou za chvily ji dam na stranky. je super obyc ale staci.
No to se mas taky bych porebovala nove pekne plysaky ja bez backor ani ranu ale ono byt a barak je rozdil v baraku by jsi si chrochtala...V patek jedeme do city parku v Jihlave tak treba tam neco sezenu a Domcovi bych tam taky chtela neco koupit kdyz to ma byt tak velky...taky jsem si asi na pul hodky schrupla byla jsem naka znicena z toho Zdaru.
Jo jo svratecacek byl mnam mnam... :grinning: pa pa
22. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jeste na ozvach dobry jo ta sestricka je fakt dobra taky jsme kecaly :grinning: no prijde me ze si doktor neco blbe spocital nebo uz sestricka naco spletla podle me 32+14dni je 34 ale on ma 35.no a ted tam pujdu po tydnu tak uvidime.priste me bude brat nake odbery taky ti je braly? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Termin me zustava jen si pridal 1 tyden..a taky neco rikal ze rodit predcasne bych nemela tak snad :grinning: okna me nic neudelaly :slight_smile: Fotky uz jsou tam.
22. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak jsme dneska spali krásně, od devíti do pěti a malej pak spinkal ještě do šesti..Teď blbne v postýlce a já za chvíli začnu uklízet, dokud jsem ještě odpočatá a neleze mi nahoru teplota..Po tom včerejšku na městě a u doktora jsem byla taky pěkně utahaná, ale vychrněli jsme se fakt pěkně..
Jojo, včera na městě rozdávaly nějaký holky pozvánky na otevíračku do toho City parku, ale bude to tam asi nářez, hned první otevírací den, dávej tam na sebe pozor, ať to s Domčou ve zdraví přežijete :slight_smile:
Jinak Lukáš je fakt zajímavej s těma termínama a počítáním týdnů, mně to taky udělal, už někdy na začátku těhotenství, pak mi to zase vrátil zpět, no sranda.. :slight_smile: Zajímavý je, že jinak jste s Mirčou obě 34 t.t., Ty teda teď nově 35 :grinning: , a Ty máš termín 24.11. a ona 13.12. :slight_smile: Tak uvidíme.. :wink:
Já si myslím, že budeš spíš přenášet tak jako já..Ale má to i své výhody, nakonec mi to vyvolávání nevadilo, od začátku jsi pod dohledem, takže nemusíš mít o mimi strach, vše tam probíhá v pohodě..
Jinak postýlka je moc pěkná, však to stačí, tu budeš mít pak v kuchyni nebo kde? Já asi pak během dne vyfotím ty Tadíkovi papučky ať se můžete pokochat i vy, ostatní :wink: :grinning:
23. říj 2008 v 06:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,taky jsem ted vylezla no vlastne pred pul hodinou :slight_smile: .Jack byl dnes v noci zavrenej v kotci a delal tam bugr jak nakej vlk na mesic on hrozne vyje aby na sebe strhnul pozornost tak asi ve 4 jsem na nej musela jit protoze se to nedalo soslouchat a spat... :angry: a pak byl asi hodinu nebo 2 ticho pac jsem v klidu usnula a ted v 9 zase zacal tak jsem se dokopala vylest a jit ho postit a zadelat mu vrata kterejma zrejme zdrha... smejd! :angry:
tak snad bude hodnej a Honza doufam ty vrata dnes zpravy.
No oni to otviraji v 9 rano a my tam jedeme na 3 tak snad tlacenice u dveri nebude ale ma toho tam byt moc tak snad to zvladnem ale Honza s tim bude mit problem uz ted protestuje ze se mu tam nechce ho nikdo nenuti me dela jenom ridice... :grinning:
tak jo fot fot at se mam na co divat, jo vcera jsem aukcovala uz me to jde ale stejne jsem nic nevyhrala moc to nechapu u nektereho se me jmeno objevylo a u nektereho ne! :frowning2: tak uvidime priste...pa
23. říj 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Radu, to se máš, takhle dlouho chrupkat, akorát ten Jack kdyby nevyváděl, co? Náš Mates sice nevyje, ale vyvádí jiný alotria, takže to vyjde nastejno..Jsou to telata.. :slight_smile: Ale aspoň Tě tím jak Tě budí připravuje na Domču - taky Tě bude budit a budeš muset vstávat.. :grinning:
Já dnes fotit už nebudu, fotečky sem dám zítra..Nakonec jsem uklidila celej byt, vyžehlila, vyprala, dělala jsem bramboráky, asi tak 30 ks, krapet jsem to přehnala :grinning: Kluci teď odešli na vychajdu, tak mám chvilku klidu..Se asi půjdu natáhnout..Ta aukce - to je divný..Mně to zpočátku taky nešlo, ale teď už pohoda, vyhrála jsem toho koníka a xylofon, tenhle měsíc už aukcovat nebudu :grinning:
23. říj 2008 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem se málem zapomněla pochlubit, že Tadík se dnes začal poprvé plazit - dozadu :grinning: :wink: :wink:
23. říj 2008 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, holky, začíná to tu upadat..Tak jsem dala do alba zase pár foteček..Chtěla jsem se zeptat, nevíte jak smazat ten popisek u fota, já blboun jsem tam napsala hrubici a všimla jsem si toho až po odeslání a za žádnou cenu mi to nejde teď přepsat..Už se mi to stalo jednou, ale nebyla to taková brutální chyba.. :slight_smile:
No, my končíme, jsme po koupeli a za chvilinku se budeme kojit a já doufat, že i spát.. :wink:
Mně je zle z těch bramboráků, jsem měla 3, ale jsem tak přefetovná toho pachu, že mám fakt dost..Já bych kuchařku asi dělat nemohla :slight_smile: Nebo bych byla hubeňour, protože je mi z toho blivno a na jídlo už chuť vůbec nemám.. :slight_smile:
Tak dobrou
23. říj 2008 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky:
jíto: no vidíš, šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: blahopřejeme k ráčkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: za chvilku to půjde dopředu, jupí, těš se, se nezastavíš :grinning: :grinning: :grinning: a myslíš tu hrubku, jako tádíkovI, v pohodě :wink:
a jednoduše to opravíš:
dáš náhled alba a normálně pod těma fotkama máš popisky, tak na ten text klikni a přepiš..... nevím, zda vysvětluju dost srozumitelně, tohle mi moc nejde....

a bramboráky, to se ti nedivím, to já sním jeden a je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám ted nějaký zdravotní potíže, proto vás ani moc nestíhám, mám zase střeváka nebo nevím, hrozně mě bolí žaludek, zítra jdu k dr, několik dní už to trvá + průjmy....a vše mě bolí, snad to nebudou vředy :pensive: ale ani bych se tomu nedivila, hrozně mi jde dolů váha :frowning2:

kytička: jen se hezky vychrupkej, musíš nabrat sílu na toho malého čertíka, já taky spávala i do 11hod. a to jsem chodila spát i ve 21 a 22hod. a vojta nespavec, nevím, po kom to má, my jsme s mirkem spavci jak blázen, snad to nebude mít napořád :grinning: ted mě napadlo, pokud tě v noci v bříšku bobík nebudí, tak ti může spávat pak i celou noc, vojta i v břiše rejdil celou noc i ve dne dost, i jsem se často divila, jestli vůbec spí a hle, jak se narodil, bylo mi vše jasné :grinning:

jinak my spaní zase na h...... :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jíto super bačkůrky :slight_smile: a jak si s pesanem rozumí vid, to je hezký :slight_smile:
kytička: ty jsi taky pěkně vybavená :slight_smile: já teda cestovní postýlku vůbec nepořizovala a naštěstí jí ani nepotřebujeme, u nás je i obyč většinu noci prázdná :sweat_smile: :grinning:
23. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no to je informaci dnes kdyz nemam moc casu tak se rozepisete a kdyz tu sedim cely den tak ani prd... :wink:
Na fotecky se podivam.Dnes kazdou chvily dovaly segra se svarou s tim kobercem a stolem na pc takze je uz ocekavam dnes jsem i varila Jitusko predstav si palacinky se spenatem a kur.masem tvoje oblibene nebo uz ne?
Tak s tim varenim mas pravdu vcera jsem delala Honzovy vecu neco jako mychany vajca akorat v tom byl jeste salam a houby Vlada donesl..a muzu ti ric ani jsem to neochutnala bylo me na bliti a palila me zaha hnus asi za hodinu jsem snedla banan a hrozny dala jsem se na doporuceni vlazne mleko a pomohlo to no a pak jsem zacala jis vse na co jsem mela chut jsem ale prase... :slight_smile: :grinning: :grinning:
Bramboraky to je mnamka ale mas pravdu ted kdybych je delala tak bych si na nich taky nepochutnala...
tak uz je tu segra tak kovcim zatim cau
24. říj 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem dnes byla poprvé venku, asi po 4 dnech, co jsem nebyla na procházce, už mě to doma strašně deptá..Před chvílí jsme se vrátili..Je tam docela zima, ale mě to hrozně bavilo.. :grinning: Teď chodil jenom Jára a já se vždycky válela, ale fakt mi to chybělo, jak si člověk zvykne, je pak nesvůj.. :slight_smile: Ale teploty pořád zlobí, teď mi zase vylezla přes 38, otrava.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gabča - to mě mrzí, že máš takové problémy..Já bych brala hubnutí hned, ale za takovouhle cenu teda fakt ne, to jsi chuděrka..Kór Ty, taková štíhlounká..Snad se to brzy upraví.. :wink: A nemůže to být třeba těma obědama, co chodíš kupovat? Třeba Ti to nesedí..
S tím upravováním popisků jsem to tak zkoušela, vždy jsem to přepsala, potvrdila ODESLAT, pak jsem na to mrkla znovu a bylo to tam opět s hrubkou..Tak nevím, jestli jsem takový tele.. :grinning: Tak jsem tu fotečku - přesně tu jak říkáš - TADÍKOVI - no to je hrůza - smazala a pak ji tam dala znovu a napsala to správně.. :grinning: :wink:
S Matýskem si fakt rozumí, vždycky úplně ožije, když za ním pes přijde, ale stejně je člověk musí hlídat, Mates si k malýmu nosí svoje vlastní hračky - oslintaný a kdoví co ještě - a tuhle jsem zrovna Tadíka nachytala, jak si jednu cpe do papulky, Mates si z něj občas dělá podložku :slight_smile: ,takže bez dozoru být nemůžou..No a Tadík Matýska zase tyranizuje jinak - trhá mu chlupy, tahá ho za pysčíky a děsně se mu líbí Matýskovy paciny.. :grinning: Ale jinak se mají fakt rádi.. :grinning: A noci se pořád nelepší - tak vydržte, ono to snad už brzy přijde, Tadík zase teď spinká docela pěkně..Včera jsme se vzbudili o 23 hodině a pak ve 4, byli jsme půl hod vzhůru a definitivně jsme vstávali v 6:15..
Radunka - ahojky, tak jak koberec? VYFOTIT!! :grinning:
Z bramboráků mi bylo zle ještě dnes.. :slight_smile: A to jsem jich pár poslala ještě Járovým rodičům, aby jsme se jich zbavili, já už jsem pak ani nejedla a stejně..A s palačinkama se špenátkem a kuřecím masíčkem máš pravdu, ty já fakt strašně moc miluju, ach jo, mohla jsi se stavit :wink: :grinning: Přemýšlím, že bych zítra udělala špenát, jenže ho jím jenom já - přímo ho miluju - ségra si teda taky dá - no a Jára ho naprosto nesnáší, takže nevím co zase dělat jemu..Houby teda ještě rostou? Já mám prý balíček zamražených v Losenici..A jen papej na co máš chuť, máš na to právo, když ne v těhotenství, tak kdy jindy? :slight_smile: Já zpočátku moc nejedla, ale pak jsem měla úplný žrací orgie.. :grinning: Jo a ještě jedna informace - Jára říkal, že jak rodila ta Tvoje známá od Rádi tady z Purkyňky, tak že museli zaplatit v N. Městě 500 Kč za to, že chtěli u porodu fotit..Prý je to novinka..To jsou ale vydřiduši, že? A jinak se platí 120 Kč za ten zelenej mundůr a 200 Kč za přítomnost u porodu..

Jsem zvědavá, holky, kdy se vrátí Kija, nevíte? Už nevím, co psala..Jsem zvědavá na novinky..A taky jak se s Karolínkou měly.. :slight_smile:
24. říj 2008 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooooooj!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsme zpátky :grinning: :grinning: :grinning: Přijeli jsme dřív,ale byli jsme ještě u babičky :slight_smile: Tak jak jste se měli všichni???
My skvěle,pochodily jsme s Karolínkou po návštěvách,pokecaly s kámoškama....paráda.Ale už to stačilo a teď jsem ráda,že jsme doma :wink:

criterska:co Tadík,už leze?nebo něco?my nic :frowning2:
A gabi,co Vojtík?Nějaké pokroky?
A koukám,že je tady nová maminka.No jo,dlouho jsem tu nebyla :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - ahoj!!!!!! :grinning: :slight_smile:
To jsme rádi, že jste doma.. Takže jste se měli krásně, jo? To jsem moc ráda, paráda...
Jasně, že doma je nejlíp, to já znám, jsem na tohle hrozná, taky se vždy nejvíc těším domů, i když já jsem nikde nebyla už pěkně dlouho.. :slight_smile: A co babička - už je OK?
Tadík neleze, včera začal lézt - couvat - tak jsem se moc radovala, ale dnes zase nic, tak nevím..Víc se mu zatím zamlouvá válet sudy..Tak se zbytečně nenervujte :grinning: Navíc jsme starší, i když jen o 3 dny :wink:
24. říj 2008 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo,babička je lepší,jen nevstane sama ani z postele,takže tam u ní je mamka(tchýně) a pomáhá jí,jak se dá.

My taky nelezeme,ani nesedíme,zuby taky nic...tak teda nevím.Ale nechám to tak.Taky jen válí sudy a stačí jí to :grinning:
24. říj 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko..
Kijo - hlavně, že se babičce nestalo nic horšího a nemusí být v nemocnici..
O sezení mi ani nemluv, Tadík se ani nesnaží :slight_smile: Ale dnes zase dělal ráčka, takže snad poleze už brzy..Zatím ale upřednostňuje válení sudů, aspoň že tak, lepší než nic, žejo? :slight_smile: Jde mu to pěkně, takže je spokojenej, zato u toho "plazení" se pěkně vzteká, protože mu to ještě moc nejde.. :slight_smile:
A jak jste se vychrupkali, po tom týdnu mimo domov? Já jsem se vždycky nejvíc těšila na vlastní postel.. :grinning:
Taky se Ti Karolínka vzteká? Tadeášek teď docela dost často - nejvíc ho vytáčí, když mu říkám nenene - jako když dělá něco co nesmí..Já mu to řeknu a on se začne tak neuvěřitelně čílit, to je sranda, kdyby jsi ho viděla.. :grinning:
25. říj 2008 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
critersko:my se taky pořádně vztekáme,zrovna dneska ráno,mazala jsem Karolínku(ekzémek už nám pomalu mizí) a ona hrozně chtěla to tělové mlíčko,ale ken,když bylo otevřené,když jsem fo zašroubovala a dala ji ho,trak začala řvát a prostě si ho nevzala.No jo,už nejsou tak hloupoučcí,už ví přesně,co chtějí,lumpíci jedni :grinning: A nenene taky nemá ráda.
Na postel jsem se taky těšila,ale malá se budila 3x,asi zase jiné prostředí,snad to bude dnes lepší.Jdo ti zkouknout fotky :grinning:
25. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
critersko:fotky super :grinning: A chtěla jsem zeptat,na jakých stránkách jsi objednávala tadíkovi ty hračky?My uvažujeme o tom broukovi nebo něčem podobném :slight_smile:
25. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše fotky? Tam toho moc nepřibylo.. :slight_smile: Spíš Ty by jsi tam mohla lupnout nějaké nové,určitě jste toho nafotili spoustu.. :wink:
Nám se taky ekzémek lepší, nemáme už takové velké mapy, ale zase sem tam takovou dost suchou ťupku, přirovnala bych to k típanci od cigarety - je to takový blbý přirovnání, ale fakt to tak vypadá..Tak těch máme asi tak 10 po celým tělíčku..
Jojo, to s mazáním atd. známe, i když Tadeáška přebaluju, tak mi všechno bere - tahá ubrousky, krémík na prcku..Teď mi bere i tu Indulonu, děsně ho to baví.. :slight_smile: A na nenene je už alergickej :grinning:
25. říj 2008 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme trošku větší flíčky,ale už se ztrácejí,je jich méně,tak jsem ráda,že excipial zabral :slight_smile: A co ty hračky? :wink:
25. říj 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile: No, většinu hraček mám tady ze Zr z obchodů, ale teď nevím jakého brouka máš na mysli? Takového toho obyč už na starších fotkách? Tak toho mám tady z hračkářství, asi za 80 Kč..Má ho teda Tadík od tety Mirky.. :slight_smile: A teď máme nového žabáka - měl ho dostat k svátku, ale myslíš, že jsem to vydržela? Toho jsem objednávala tady na Koníkovi od jedné paní..A většinu ostatních hraček mám přes Aukro, něco na MMB..
25. říj 2008 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já jsem myslela,že jsi objednávala něco přes net od Fisher Price,nebo ne?Nějakého tygříka a ještě něco,ne?Na Vánoce už. :slight_smile:
25. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to jo..Tak toho tygříka jsem taky sehnala za skoro poloviční cenu, taky od jedné paní tady na Koníkovi - je úplně nový, dostali to jako nevhodný dárek, takže ho mám i origoš zabalenýho, je moc krásnej..Pak jsem tady v Zr kupovala brouka od FP - má jezdit a mají mu blikat tykadla..Pak mám takovou tu klasickou vhazovačku s různými tvary - je to želvička - tady z Hypernovy..Pak ještě z Aukra takového tučňáka - toho máme zadarmo :grinning: a pak ještě pár věcí..No a teď čekám až mi přijde koník od Lamaze a xylofonek od Lamaze - výhra na MMA..
25. říj 2008 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,my chceme buď toho brouka nebo teď jsem našla i nějakou mluvící želvičku.Ta taky vypadá moc hezky.A co je to za tygříka?
25. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najdeš to ve vyhledavači pod Tygr od FP - je to hrající tygr, má před sebou košík, do kterého se vhazují míčky, když se mimi trefí, tak tygrovi se rozbliká nos a zahraje melodii.. :slight_smile:
A ten brouk - je to ten co myslím? A taky bych chtěla ještě nějakou mluvící hračku - asi pejska od FP. A to bude vše..Mám toho pro něj ažaž..
25. říj 2008 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,toho brouka co máte vy.My toho tolik asi nebudeme kupovat,necháme si něco i na narozeniny,abych pak nemusela vymýšlet co.Stejně z toho nebudou mít moc rozum letos.Malá dostane saně,novou jídelní sadu anějaké ty hračka teď vybíráme.Obyč.vkládačku dpstane od tchýně,tak asi já koupím takové ty navlíkací krožky nebo něco podobného a nějakou hrašku,co se hábe.Pejska asi necháme právě na únor,na Vánoce mi to příjde brzo :slight_smile:
25. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - musím končit, chystáme se k Járově mamce, Tadík jde potěšit babičku s dědečkem.. :grinning:
Tak se zatím mějte krásně a jestli máte nějaké nové fotky tak šup sem s nima :wink:
25. říj 2008 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek