• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
A dneska se mi zdálo, že jsem porodila chlapečka a ségra mě učila, jak mám kojit :grinning: . Miminko bylo krásné, maličké, blond´até a krásně vonělo....áách :slight_smile: .
30. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi: teeeda, ty máš ale už krásné sny :slight_smile: :wink: ty triply, jak píše luci, jsou fakt na prd, mě právě u vojty vyšly špatně a díky tomu, že jsem byla na ntéčku, nemusela jsem na genetiku a na plodovku, takže kdyby náááhodou, tak bud naprosto v klídku, tobě ntéčko vyšlo úplně úžasně :slight_smile: a mimísek určitě pěkně roste a prospívá, jsi poprvé těhulka, tak bříško nastoupí až dýl, tak pak napiš, jak ste dopadli :wink:

káto: to je andrejka ospalec, to jsem nezažila, snad se ted taky dočkám “hodné holčičky “ :grinning: a jojo v sobotu nástup, taky už mám pupek na prasknutí :grinning: nechápu, jak jsem mohla vojtu mít až po termínu a to jsem měla větší pupek a kil navíc...a až přijedu z porodnice, fotky určo budou!

kijo: tak to si holky užíváte, hlavně že ti není blbě, ty ten obr pupík na zimu budeš mít lepší, i když teda ty bundy a nazouvání zimní bot taky není to pravé ořechové, i když ale to bychom si nevybraly nikdy že? :grinning:
30. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi: co to tu čtu, ty jezdíš na kole? :angry: Hezky odpočívat.
Já tady sotva dýchám :confounded: a vy, těhulky, máte takové aktivity !

Zuzi: ty už se přestaň nervovat :slight_smile: a začni si to těhu užívat :slight_smile:
30. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,no právě,člověk si nevybere.Já už jsem na zimu zvyklá,tak snad to nějak půjde.A doufám,že nebude moc krutá zima,protože v -10 st.C asi těžko budeme chodit na procházky.Ale už se těším,jak budeme kupovat kombinézu atd. :wink:
30. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačo,zatím to jde,přes hrboly nesedím na sedátku,tak není problém.Ale mám pocit,že břicho už jde vidět,fakt je to u druhého asi rychlejší.
30. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: to jsme nazmaři co? :grinning: kija je dobrá, že jezdí, zezačátku prej můžeš, pokud se cítíš ok, jen je blbý, aby ses nepřehřála nebo nespadla! :sweat_smile: já jsem taky pako, místo abych si šla lehnout, tak tady chystám postýlku a omývám a povlíkám košík pro zuzku, chudák bude mít modrej povlak po vojtíkovi, ale to v košíku přežije :grinning:

kijo: snad ne, i když loni vid? a kombinézku :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem napsala hance ( že na ní tady všechny myslíme a držíme pěstičky, aby to měli co nejdříve za sebou atd) a okamžite odepsala toto, tak ....

už máme po 2. tabletě, doufáme, že se to už dneska nezastaví. Snad co nevidět mě přesunou nahoru na sál. Pozdravuj holky a držte nám pěstičky. ozvu se, jak se nám to narodí.

tak snad chudák a v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,právě,loni byla šílená zima,takže to bylo na prd,už vidím,jak budu sedět doma na prdeli :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá bude muset chodit s tatínkem ven.A kolo....myslím,že můžeš v pohodě,pokud Ti neva břicho nebo se na to cítíš.Jedna mamina z baráku je asi v 19 tt a chodí na aerobik,to mi příjde horší,to poskakování,ale proč ne,mimino je v bezpečí :slight_smile:
30. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,tak to je fajn.Tak to dneska přibude miminko :grinning: držíme palce :wink:
30. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo aerobic, tak to je “borec“, do toho bych nešla ani náhodou, dr. aerobic zásadně zavrhují, právě ty otřesy a skákání je nebezpečné...jinak prej powerjoga je super, ale já nemohla na nic, ale co, hlavně, že jsme to přes všechny ty stresy od dr. dotáhly nakonec :slight_smile: i když ted si s těma mlíkovodama a dvěma dětma taky jen tak na kolo či zasportovat nepůjdu :grinning:

jinak jsem odepsala, že myslíme, nebojte :wink:
30. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: tak přihod pupík neeee? :wink: :wink: :wink:
30. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,se hlásíme :grinning:
Teda vy tu furt něco probíráte...já nenám ani čas pořádně pc zapnout... :wink:
Včera jsme byly v Příbyslavi na koupáku holky doporučuju nádhera sice voda trošku studená ale to nám vůbec nevadí :wink: Domču jsem nemohla z vody dostat na dece nevydržel ani 5 minut je to hyperaktivní dítě ale jedna paní co vedle nás ležela říkala že její vnoučata 3 roky jsou ještě horší takže pohodičky :grinning:
Dnes jdeme ke kámošce na grilovačku odjíždí k moři tak se chtějí rozloučit se moc moc těším sice tátu máme na odpol. ale maso mu schováme :slight_smile: dnes jsem vyráběla 2 várku bezinkové štávy a co vám povedla se???
Luci,jak děláš limošku???
Co srazík holky????Bude???

Hanči,držíme palečky at už to má konečně za sebou nezávidím takovej hicák a pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sousedka měla termín 3 dítěte v pondělí a ještě dnes ráno si šla v klidu z obchodu a to chytla prej nákou chřipku a já myslela že už je dávno v porodnici že jí minulí týden nebylo vidět.. :wink: prej jí bolelo na žebrech a tak polehávala a dnes by měla jet do porodnice když nezačne sama rodit...tak uvidíme kdy vykoukne malá sousedna na svět :wink:

teda to to letí Zuzi ty už jsi 16tt tak to je mazec...
No nic kafčo mám dopitý tak jdu zase něco dělat když Domča spí toho stihnu nejvíc :grinning: :grinning:

30. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hanča to zvládá asi suprově, odepisuje jak drak :grinning: jsou na 3 minutách a až se prej uvolní sály (nechápu, že je tam tak narváno, co mě teda v sobotu čeká), tak půjdou nahoru, jestli se to nezastaví...
30. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda, tak porod v přímém přenosu :grinning: nechápu, jak to hanka výborně zvládá a odepisuje (když si vzpomenu na můj porod s vojtou, tak jsem byla ráda, že jsem došla do sprchy :sweat_smile: ) tak prej jde hopsat na míči a kdyby chtěla někdy zase otěhotnět, tak jí prej musíme zastavít :grinning:
30. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radus: grilovačku závidím, taky bych si dala :slight_smile: a další těhotná, my tady máme 5 jen tady v našem baráku, to je zase babyboom jako prase :sweat_smile: jinak se srazem u mě ted teda nevím nevím :grinning:

nic, jdu si lehnout a psát mirkovi instrukce a vojtíkův režim, at se z toho nepo**** až odjedu...
30. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,to je chytré,s těma instrukcema a režimem,to se bude asi hodit :wink:
30. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi to se ti jen zdá,ale mě připadá,že člověk uklidí a je zase bordel,navíc mě to strašně dlouho ted trvá. :grinning: ,musím dělat přestávky. Gabi tak to se bude tky nudit,protože manža přijde později. Já asi zajdu za kámoškou k Hajčmanům na zahrádku. At nesedím u televize,snad se tam doplazím. Včera to byla fakt krize. A sprška je příjemná,já taky vždycky vlezu na rychlo,pak osprchuju ty svoje bačkory na nohách studenou,mám je pěkně oteklé až po kolena. Si dělala srandu kámoška i ségra. PRý at se těším po porodu,že si budu připadat,jak mám hubené nohy a prsty na rukách ,až to splaskne. :grinning:
Ahojky Kači,když on se ten bordel furt nějak vytváří. :grinning: Musím říct,že teda zahradu ti strašně závidím,to jediné mi v ZR chybí,soukromí a zahrada. že si člověk může vylízt na zahrádku,zasadit si kvítko,sednout si na zahrádku a vypít kafíčko...
Kijo to jste pobyly dlouho,aspon vám to hezky uteklo. No pařáky jsou sice nepříjemné,ale zase tak si nestěžuju,ono tolik parných dnů nebylo.No i když,ještě tři týdny před sebou a jestli bude takhle. No už to nějak zvládnem. :grinning:
Zuzi když někdo to udělat musí,manža určitě ne. A navíc bych nemohla ležet celý den. Sice nejsem nějak nejakčnější,ale celý den ležet mě taky nebaví. A když si to člověk rozloží po částech,tak to jde. :wink:
Zuzi triply budou určo v pohodičce,nestresuj se tím. I když ten stresík známe všechny. Prcek je určitě v pořádku. A bříško? Neboj,to ted začne růst o sto šest,neboj. :wink:
No nic,tak jsem to s tím,že mi je dobře zakřikla,oběd Kubovi asi nechutnal.Tak šel ven. :angry:

30. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi ještě udělej fotečku pupíku,než pojedeš :wink: Zuzka modrý povlak přežije :slight_smile: J8 mám koš ještě u tchánovců. Taky už ho budu muset dovézt. Tak s tím plánem a instrukcema jsi mě pobavila,aby ti Vojtík nezvlčel,vid,co nebudeš doma. Já teda taky manžovi napsala seznam,co nestihl udělat a musí to být hotový,než se vrátím z porodnice. A běda,jeslti ne. :grinning:
Teda Hani zvládá v pohodičce. Tak mi někdo říkal,že ted se asi bude hodně rodit,to bude teda mazec,snad nebudeme stát frontu. :grinning:
Kyti teda na koupáku to muselo být super.Limču ti napíšu,mám tu dva recepty. Svaří se voda s cukrem a pak se dají květy a citron a nechá se to na slunku,než to zkvasí. Mě se teda nezkvasila,asi se vloudila nějaká chybička,tak to vypijeme takhle,třeba s minerálkou. :grinning:Najdu recept a písnu ti ho.
No nic,tak se mi ulevilo,jdu si dát spršku,umýt vlasy,at se osvěžím a asi zajdu za kamarádkou.

30. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: jojo, mirek by na půlku věcí zapomněl a ten režim je důležitej (aspon u nás), nechci aby vojta nějak zvlčil, až přijedu budu toho mít až až, natož předělávat vojtu že? :confused: už hlavní mám, ted jen budu dopisovat, jak si vzpomenu :slight_smile: píšu to jak pro blbce, ale oni to potřebujou a sám si to i vyžádal, že když nebude vědět, hl. ty časy, tak nakoukne a je to :slight_smile:

luci: ten kubík teda :sweat_smile: to jsou ti chlapi, prevíti, já to říkám pořád :grinning: ty nohy musí být nepříjemný, aspon si pak přijdeš jak modelka, když ti holky říkaly :grinning: :wink: :wink: :wink: já musím zatukat, že absolutně neotíkám tuk tuk, ale to ještě může do soboty přijít...jen to břicho tvrdne jak das a zuzka je ted hroznej klidas, skoro o ní nevím... budí se, když jím a hlavně sladké, že by byla po mě? :grinning:
30. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak luci, doraz na klafar :wink:
30. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi ten režim je fakt vtipnej,ale máš pravdu v tom,že důležitej. :slight_smile:
A teda já nohy jak modelka mít asi nikdy nebudu. :grinning: :grinning: :grinning: Mě teda malý ted v břiše řádí a nějak mě řeže v podbřišku,ale to je zřejmě normál. U nás to sladké na malého nějak nezabírá. :grinning:
Tak to máš dobré,že neotíkáš. Každá máme nějaké jiné neduhy. Ale mě to teda těhu neotráví,i tak se snažím si to užívat.
30. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: máš super pozitvní myšlení :dizzy_face: těhu je potřeba užívat, i když někdy je to boj vid? :unamused: a já se nejvíc těším na pohled břicha v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: poprvé jsem myslela, že se zhroutím a budu břečet :grinning: takovej vytahanej pytel se jen tak nevidí :grinning:
a tak asi kubík bude na maso :slight_smile: já jsem to nějak zakřikla, zuzka se boulí a cpe mi nohy pod žebra, nebo co to je :grinning: ten podbříšek asi jo, už se to všechno chystá, tak se drž :wink:
30. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo luci: jak to budeš mít příští týden s poradnou? mě tak napadlo, pojedeš do města nebo jak? nebo ti ted ve čtvrtek mašková řekne vid?
30. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak Gabi,pro mě je vytoužené a dlouho očekávané. A i když to není někdy procházka růžovým sadem,nechci si stěžovat,vždycky si říkám,že jsou horší věci. No tak na ten pytel jsem taky zvědavá,to mi taky maminy říkají,že ten pohled pak ve sprše je dost tragickej. :grinning: :grinning: :grinning: Jo asi bude na masíčko,chtěla bych si zajít tento týden ještě na stejka. Ten by mi snad mohl udělat dobře. Zeleninu nemůžu. A v masíčku je železo a to ted potřebuju. A to mi připomíná,že jsme si zapomněla vzít tabletku.
30. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: jé to bych zašla taky, ale asi už to nestihnu sakra...nebo někam na kafe bez vojty, v klídku.....a jak zvládáš to železo a chození na záchod, v pohodě?
30. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi na poradnu příští týden se budu domlouvat na zítřejší poradně. Mám to ted rozepsané na 1. a12 (v ponděli)a pak hned ve čtvrtek. Pokud prý bude monitor v pořádku,tak by to mělo stačit. Pokud bude něco v nepořádku,tak mě radši pošle na monitor do Nov.Města. To se rozhodne až zítra,uvidíme.
30. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi kupodivu zácpu nemám,jím ted docela dost ovoce. I když včera jsem měla trošku krve na toal papíře. Ale jinak chodím dost pravidelně. A hemeroidy snad už nepřijdou,jen abych to nezakřikla. YSégra je teda měla a po porodu ještě horší a trvalo snad půl roku,než se to trošku srovnalo.
Tak pak zajdeme na kafíčko s kočárkama.
30. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak to bude dobrý :slight_smile: aby ses nemusela vláčet do města v těch teplech, prej mají být příští týden pařáky, to si v porodce dám, když si vzpomenu při nástupu laktace to poceníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty hemeroidy, nestraš, to bys fakt vyžrala úplně všechny neduhy! chudák ségra! já fakt musím říct, že tohle těhu, krom začátku a tvrdnutí břicha a jizvy jsem naprosto ok, asi ta holčička, u vojtíka to taky bylo úplně něco jiného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vojta mě volá....
30. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jedete člověk si odskočí pověsit prádlo,zasadit kapradí a náky narcisky nebo co mě to sousedka dala a spocená jsme jak vrata u chlíva a nafotila jsme vám našu zahrádku a bubáka co mě hlídá skalku :grinning:

Hanči,teda vážně nezávidím uplně vzpomínám jak to bylo s náma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to byla naštěstí zima a to jsme se potila jak v létě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj těholí je tu děsně moc ted 3 porodily během měsíce a další se chystají ted právě je na řadě sousedka :slight_smile:
jdu vám sem hodit fotky..

Aha Luci tak to mě ani nepiš mě by se to taky nepovedlo :unamused: já radši tu jednoduchou štávu a taky je vynikající...a když si jí dám do minerálky s bublinkama tak to bude taky limča :slight_smile: :grinning:

30. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyti tak tak. :grinning: Já asi vím,kde byla chyba,já to povařila všechno a :grinning: :grinning: ona se :grinning: má asi povařit jen voda s cukrem a pak tam vložit květy a citron.
Štáva je taky moc dobrá.
30. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek