• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
si myslím :wink:
Tak fotečky jsou tam :slight_smile:

Jo holky mám novinku kočka nám přivedla po měsíci kotata už jsme mysleli že žádný nebudou a ona je měla někde ve stodole u cizích...takže kdo by měl zájem nebo ví o někom kdy by chtěl tak máme 4 ale 2 si necháváme pokud ale nikdo nebude chtít nechám si všechny no vlastně 2 dám mamce chce jedno ale dostaneš dvě :grinning:
Jsou rostomilí chlupatý a krásně zbarvený strakatý jsou 2 a jedno zrzaví a jedno je 1 celý bílí a má 3 barevné fleky. :slight_smile:
30. čer 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

koukám co ste toho zase napovídali :wink: Holky těhulky, soucítím s váma. Sousedka od naproti má taky rodit každým dnem... Gabi, určitě se v Brodě potkáte :slight_smile: Hanča to má už beztak odbyto anebo za pár..... Ale myslím na ni :slight_smile:
My vedro zvládáme jakž takž. Dneska malá usnula doma v postýlce - máme ložnici na sever, takže se sluníčkem se nechytáme :frowning2: Navečer se pak vyvalíme k bazénu, to už tam je trošku stím a Anetka může jít s náma.
Musím jít, jdeme koupat... pak najíst a snad usne rychle.....
30. čer 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak hlasím, že hanulka zatím nic...
my ted přišli z venku, takže povinnosti čekají, tak dočtu zítra pa :slight_smile:
30. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já přeji krásné ráno. Já jsem někdy od půl třetí vzhůru. Mi je vedro a nemůžu spát. Včerejší odpoledne zase trošku horší. Dneska na devátou razím na poradnu. Tak jsem zvědavá,jestli se to nějak přiblížilo k porodu. Nohy mi ani moc přez noc nesplaskly a svědí mě celé tělo.
Teda ta Hanulka si dává na čas. Snad ji moc netrápí. To vyvolávání je teda děs běs. Takovou dobu. Chudák.
Kyti fotečky moc hezké,teda jste se koupali i v rybníku. :slight_smile:
1. črc 2010 ve 04:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucifirku, ty jsi ranní ptáče :wink: Já jsem sice rodila v dubnu, ale taky pamatuji, že jsem vstávala ráno kolem 5-6h a to jsem koukala do noci na telku(jakože před těhu, jsem většinou usínala max v 21h, tak v těhu když už jsem byla doma tak běžně o 24h jsem seděla ještě u TV)
Ta tepla jsou určitě nepříjemná, já si to nedovedu představit, se tahat s bříškem v takových vedrech.
tak třebas přijde nějaká větší bouřka a šup pojedete do porodnice :wink: :wink: :wink:

Gabčo: ty jsi teda nezmar, v takovém teplu a ještě běháš do města s Vojtíkem :wink: Ale zas nebudete celý den doma, že jo? Koukala jsem na fotečky a ta Vojtíškova s kočárkem je krásná :slight_smile:

tak apap

1. črc 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi taky jsem dřív chodila spát v děvět a spala do rána jak zabitá,ted je to takové horší,dneska mi bylo šílené horko a navíc nic moc.
Gabi super fotečky. Koukám,že mám uplně stejné povlečení do postýlky a pak mám ještě jedno jinačí. A ten bazén,ten teda nemá chybu.To bych si taky dala říct. :slight_smile:
1. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak jsem po poradně :grinning: . Čekala jsem chvíli, nebylo to tak strašné jako minule, kdy jsme čekala hodinu.
TK obligátně vyšší, po přeměření nižší, zdrbly jsme se sestřičkou doktory a docela jsme se pobavily na jejich účet.
U dr. všechno v pořádku, dostala jsem rcp. na magnesium, prý to pomáhá na pálení žáhy, taky nepovedenou fotku, dr. se mi snažil ukázat obličej / měla jsem pochybnosti, jestli vůbec máme nos atd., ale prý máme /, doporučení na 3D , prý mám krásně placentu na zadní stěně a jsem krásně štíhlá / !!!, 74,5 kg !!! /, tak se asi objednám, Zdenda by tam chtěl, taky mě sestřička objednala do Ostravy na velký usg k superkonsiliáři dr. Maturovi 28.7.

Jo, a na břicho mám prý ještě čas :grinning: :grinning: , sakryš :grinning: .
1. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi: tak super, že vyšla ta poradna ok :slight_smile: a ty s tím nosem teda, ty si nedáš pokoj a furt se budeš stresovat vid? :grinning: :wink:

luci: tak jak poradna? chudáku, mě bylo večer hrozně zle, úplně na omdlení, to ta vedra, nějak to nezvládám :angry: a bazén je super, ale moc do něj nelezu, plavání mi pomáhá k tvrdnutí břicha...spíš se smočím a lezu ven :slight_smile: a tak máme stejné povlečeníčko :dizzy_face: já mám pak taky ještě jedno a obr zásobu růžovejch mantinelů, co jsem dostala k postýlce, když jsem u vojtíka kupovala, tak pak převlíknu zase do růžova :slight_smile:

ivet: ahoj :slight_smile: a co ty, pracuješ? nebo máš volno? celý příští týden má být nádherně, to v práci taky musí být vopruz ne?

jiank hanča vůbec nenapsala, nechci jí rušit, tak jestli se jí to zastavilo, no teda chudák :sweat_smile:

jinak dnes jsme byli dopo opět ve městě, jsem zapomněla pár věcí + mamka má dnes svátek a sotva jsem dolezla, je snad hůř jak včera a to vojta chtěl tlačit úvozem v kočárku + mě je furt tak nějak blivno, asi si mě luci nakazila :grinning: a schodila jsem další kilo, což je nějaký divný, u vojtíka jsem ke konci přibírala jak blázen a ted mi jdou kila dolů o 106 :confused:
1. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska zase akční ráno,vzhůru od půl třetí,pak na poradnu,te jsem dorazila a nic moc. Já jsem těm svým komplikacím nepřikládala nějak moc význam,jsem si říkal,že je to v těhu normál. Já totiz nespala,ráno jsem zvracela a strašně mě svědila kůže na celém těle.NOhy a ruce oteklé i ráno,což by nemělo být. Ani to zvracení.Doktorce se to moc nelíbilo. Takže mi hned před monitorem dělali kontrolní krevní obraz na ty krvinky a železo. A ještě krev na jaterní testy,kys.moč. a ještě něco. Rozpíchané ruce natřikrát,nějak mi tak krev netekla. Sestřička se sice snažila,ale brali mi to natřikrát. A zítra musím přijít na kontrolu a pro výsledky,tak jsem zvědavá.Naštěstí malý na monitoru řádil,tak je snad OK. A tlak mám taky naštěstí v pořádku.
Zuzi tak super,že ti poradna vyšla dobře. Tak vidíš,ještě na bříško chvíli vydrž,neboj,ještě si ho užiješ až až. :grinning:
Gabi se ti nedivím,ty vedra jsou fakt hnusný,spíš to dusno.Tak se ještě dneska a zítra zdržuj spíš doma. my máme doma na padnutí a to máme všude zataženo.
Ale už jen zítra. :wink:
1. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my si včera ještě hezky zajezdili na kolech,jeli jsme nakonec ke Ski hotelu,tam to trochu objeli v lese a pak na kofolu na Vrchovinu.Večer mi bylo trochu blbě,ale to zase z hladu,jinak v pohodě a vstávaly jsme s malou až v 7,30 :grinning: Se divím,že teď usla celkem rychle odpoledne.taťka bude asi dneska zůstávat v Brně,tak odpoledne půjdeme jen na písek a je to.

Jo,přihodila jsem pár fotek z dnešního rána :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,číslo mám uložené :wink:
autor
kyti: krásný fotečky a bubák nemá chybu, je suprovej :wink: :wink: :wink:

jinak přihodila jsem opět pupík :wink:
Kijo krásný fotečky,Karolínce to sekne,já si ještě nafotila bříško,kdyby náhodou,tak vám taky přihodím fotečku. Dala jsem si oběd,ale zase je mi blivno. Včera jsem pila celé odpoledne cocacolu našlapanou ledem,tak mi pomůže.
1. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi fotečka suprová,Vojtíšek se těší. A jakej je to frajer. :wink:
1. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: malá je parádnice a s tou sponečkou k nakousnutí, pěkný fotečky :wink: :wink: :wink:

luci: ty jo, to fakt už není normální, ještěže ti tu krev vzali vid? to bude určo ok, spíš jestli kvůli komplikacím ti nebudou chtít dřív vyvolat porod třeba :sweat_smile: no uvidíš zítra, ráno musíš napsat, budu moc myslet...a jak ti je ted?
1. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo luci: a co čípek a cs, chystá se to? abys ještě nedala hanulku :grinning:
1. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi čípek CS 2 jak minule.Zatím asi žádná změna,tam říkala,že v pohodě. :slight_smile: Jinak mi je jakž takž docela dobře.Akorát mě bolí šíleně nohy,mám je jak zalitý v betonu a oteklé až po kolena. Snad to bude v pohodě.Se pořád uklidnuju,že i kdyby mi to měli vyvolávat,že bude malý už vyvinutý. Jen aby jemu se něco nestalo. Žaludek taky nic moc,uvidíme.Dám zítra vědět.
1. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak nožky hezky hodně vysoko,ať si odpočinou,když tak namaž nějakou větrovou mastí.
1. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo večer zaukoluju manžu,at nožky hezky namasíruje. :slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky přihodila pupíka.
1. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: krásnej pupíček, ale přijde mi, že se ti nějak zastavuje vid? :wink: :wink: :wink: manžu zaúkoluj, hodně chlad a jak píše kija, hodně vysoko, třeba ti ta tepla pomůžou a porodíš už ted sama, malej už je vyvinutej, takže v pohodě :slight_smile: moc myslím a zítra dej určo vědět....

no a mě znervoznuje ta hanka, sakraš :confused: :confused: :confused:
1. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo luci: co to tam máš za školačky? :wink:
1. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,parádní pupík a taky mi příjde malý :wink:

Já jsem teď byla s Kubou venku a zase se mi složil.úplně se mu rozjely nohy a zůstal ležet,naštěstí jen chvilku,je hotový z toho vedra,chudák.Odpo půjde s náma ven a bude se povinně chladit v potoce :wink:
1. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: teeeda, chudáček :frowning2:

tak jsem si podivným způsobem nalakovala nehty na nohou, to je fakt sranda :angry:
1. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi to jsem tam nechtíc šoupla fotku od kamarádky. No nechám se zítra překvapit,uvidíme,hlavně,aby malý byl v pořádku. A pupík mi ted přijde pořád stejný.
To jo Gabi,co s Hanulkou asi je? Snad je v pořádku.
Kijo teda chudáček pesan.
1. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi ty teda budeš do porodky krásná. :slight_smile:
Já ted zkouším melouna,co to se mnou udělá.
1. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: aha :slight_smile: to je děs s tím zkoušením, jeslti to sneseš :pensive: tak snad meloun jo :wink: :wink: hanulka nevím, je mi blbý jí psát, ale znervoznuje mě to! jinak krásná, je to bezbarvej - bělící lak :grinning: měla jsem před tím červenej a nešel mi z nehtů pořádně dolů :angry: no ten termín je super, že se pěkně nachystám a budu při porodu taky jednou vypadat normálně :grinning: ještě zítra umyt vlasy, naposledy oholit s tím pupkem, což teda hodně špatně zvládám,dobalit tašku, kterou ještě nemám komplet a můžeme jet... jen teda zítra ještě naklidit, vyžehlit, at mají kluci čisto, dělám to sice průběžně celý týden a furt nevidím výsledek...
1. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi nepředři se ,stejně se zase něco najde. Takže v klídku se nachystej,hlavně tu tašku a věci pro malou a ostatní kluci zvládnou,neboj. :wink: No snad dá Hanulka vědět.
1. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si chvíli lehnout,než bude vypraná druhá pračka.
1. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: utíkej a odpočívej :slight_smile: já se tady taky ted povaluju...občas něco udělám a taky musím zapnout druhou pračku, at jim hadry v poho vydrží a nic nechybí, kdyžtak si mirek vypere...dostal pokyny včera tak je spokojenej, jen prej jsem mu nenapsala, jaké jídlo mu dávat, ještě by asi chtěli navařit na týden a napsat jídelníček nebo co :grinning: no a to mi připomíná, že musím jít napsat seznam, chceme zajet do kaufu a udělat větší nákup, hlavně s jídlem, co jí vojta, at mirek nešpekuluje :grinning:
1. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek