• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
tak jsem chvíli zdřímla,zase si ulevila,dala si spršku,tak ted budu na chvíli zase ok.
Máš to Gabi perfektně připravené,nic nenecháváš náhodě. Já bych nejradši dneska zajela ještě k tchánovcům pro ten koš. Jen tak pro jistotu,aby tu byl a malý měl kde spinkat. Postýlka ještě není dodělaná. I když to určo manža zvládne.
1. črc 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,

porody už jsou tu na spadnutí, takže zítra porodí Hanča, v sobotu Gabča a v neděli Luci :wink: :wink: Ať už se s těma pupíčkama netrápíte :wink: a máte mrňousky v náruči :slight_smile:

Luci: téda Kubíček ti dává zabrat, jaterní testy mi taky dělaly, protože jsem z ničeho nic začala nesnášet mléčné výrobky, a jakmile jsem snědla i čtvereček sýru tak to šlo spodem ven, ale nic tedy nezjistily, a samo se to asi do měsíce spravilo.

Gabčo : další povedená fotečka, Vojtíšek se na sestřičku těší viď :wink: Řekla bych, že ty kluci berou sourozence lépe, narozdíl od holek, ty jsou takové žárlivky. Do práce samozřejmě chodím, ale jen na dopoledne, akorát že jdeme i 5. a 6. - no mezinárodní firma, ale zas si to vyberu nějaký pátek. Škoda, že už jsme se nestihly vidět před porodem, ale až budete všichni OK, tak písněte a mi dorazíme na čumendu :wink: To se někdo má, když má bazének u babi :wink:
Já jsem taky přemýšlela , že bychom si šli zaplavčit ven do bazénku, akorát se mi zdá nato pořád zima :unamused:

Tak a dneska jsem stihla uklidit takže víkend bude volný - Jupí a teď si jdu dát ještě spršku než mi přijede Lucinečka.

1. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

teda ta Hanča si ale dává na čas (nebo teda spíš mimísek) :sunglasses: Gabi přejem,ať všechno dobře dopadne a vše jde pěkně hladce :wink:
Kristy fotečky moc pěkný a Karolínka je jak princezna....
Jinak my dneska navštivili známou a přijela kámoška, ale venku vedro na padnutí :frowning2: Pořídili sme Anetce mini bazének ale ještě mu nepřišla na chuť. Do velkýho sme jí ještě nedali, snad o víkendu.
Ivet tak si naplánujte s Luci návštěvu a můžete si vykoupat u nás :wink:
1. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, tak schválně, koukala jsem do alb tady na koníkovi a většinou jsou pěkně děti z profilu, to neše je asi natočené zadečkem, nevím.
Docela bych byla ráda, kdybych viděla jeho/ její profil :slight_smile: .
1. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis jo je to už otravné,nevím,co si mám dát,když jde všechno ven. Na žáhu mi pomáhal třeba tvaroh a ted? Ted jde ven všechno. No humus.Fakt.
Eelka to já bych dorazila,teda jestli nebudu trávit zbytek těhu v nemocnici,nebo něco podobného. My dneska byli v Losenici a pro jistotu už jsem si vzala koš,at je nachystaný.
1. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci, tak se někdy stav, až tu zase budete :wink:
1. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak narychlo, nakouknu až zítra: psala hanka, v 18:00 se jim narodil OTÍK, váží 3700g a je dlouhej jak tejden :slight_smile:

1. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani: velikánská gratulace ke klučíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ať je zdravý a dělá Vám jen samou radost a ať jste všichni šťastní :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem pár nových foteček :slight_smile: .

Kristi: Karolínka s culíčkami a sponečkou je k sežrání :slight_smile: :wink:

Gabi: kočárek vypadá moc pěkně :slight_smile: a aby Vojtík nechtěl spinkat se Zuzankou v postýlce, co? :wink:

Kytičko: vy si teda pěkně jezdíte po výletech :slight_smile: . Bazén vypadá úžasně :slight_smile: :wink: .

Luci: pupíček máš pěkný, Kubík má krásný 2+kk :grinning:
2. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se taky jdeme mrknou jestly Handulka už porodila :slight_smile: super další klučina Hani moc gratulujem...
susedka taky včera porodila Veroniku :wink: takže už se to rozjíždí :grinning:
My se byly včera koupat opět v Příby super tantokrát s tatkou :slight_smile: Domík je vodní živel :wink:
Jo jo Domík se koupal i v rybníku :slight_smile:
Ted je venku řev Domča si trhal lesní jahody na zahradce a stál v malím mraveništi tak má poštípanou nohu :slight_smile: chudák :frowning2: ale táta mu to natřel fenistilem a je to lepší :slight_smile: co nás ještě čeká :grinning:

Jináč holky fotečky máte všechny moc pěkný :slight_smile:
Dnes si jedu koupit vodní vysavač začnu si vydělávat penízky páč je to čím dál horší jak ted táta byl na neschopence... :angry:

Takže pokud by jste měly zájem tak čistím auta,sedačky i koberce kdyby jste chtěly nebo věděly o někom kdo by měl zájem prosím ozvěte se díky moc.
2. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,chlapeček se narodil,to je krááásnéééé.Moc gratulujeme Hanulce a těšíme se na fotky i podrobnosti z porodu :grinning:
2. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá usnula a já můžu v klidu projíždět net :grinning:

Hančí taky moc gratulujeme k Otíkovi a přejeme mu i vám hodně štěstíčka,zdravíčka a ať vám dělá jen samou radost :wink:
kk - fotečky pěkný, koukám, že z Lukyho bude taky pěknej lamač dívčích srdcí, co? :slight_smile:
Radu a kolik budeš účtovat?
2. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,vy jste byli všichni tak vyfešákování na tu svatbu.Hlavně děti,ty nemají chybu.
2. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
zvířátko usnulo jak špalek, já mám vygruntováno, ze mě v tom horku leje hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase nachystáno a můžu s klidem “snad teda“ odjet :slight_smile:

kači: fotečky nádherný, moc vám to všem slušelo na té svatbě a z lukiho je sekáč :slight_smile: úplně z váš číší spokojená rodinka :dizzy_face: :wink:

radus: chudák a zrovna do mraveniště :frowning2: koupačka je super vid, jen nám se vojta hrozně osypal na zádech , jestli sluníčko + kombinace voda-chlor...

a do toho včera spadl ze schodu, jsem ho nakonec čirou náhodou chytla, když šla okolo a pak se překotil hlavou na beton přes houpačku, neuhlídatelné a to jsem stála metr od něj, boule jako prase, jsem myslela, že mě odvezou už k chocholouškovi :sweat_smile:

ivet: teda ty svátky nezávidím, to jsou blbouni :unamused: myslím, že bazén na čtyřce ok, jen jestli zase nebudou mít ledovou vodu :angry:

a holky, jinak moc díky :slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to hlavní, bych idiot zapomněla...

luci dnes ráno psala, že jede do špitálu, nevím podrobnosti, ale jak jsem pochopila, ty včerejší testy asi nedopadly nejlépe, tak musí nasadit prej léčbu nebo pak už ukončit těhu, tak na ní moc myslete. určitě se s ním spojím, tak vám dám info, co se děje...chudák :frowning2:

jinak hanulka s klučíkem otíkem překvapila co? :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, chudák Luci :frowning2: Já si říkala, že tu dneska ještě nebyla....

Gabi a kdy si frčíš pro Zuzku? :slight_smile: Tak ať ti taky dobře dopadne.....
2. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elka: snad to bude dobrý, chudák, ta pěkně trpí, naštěstí se to stalo až ted, když už je kubík nachystanej na svět :slight_smile: a frčím zítra ráno před 7, musíme ještě odvést vojtíka k babičce...a pak hurááá...

jinak holky, zítra myslete, at není narváno a nemusím tam lačná a po klystoši čekat do pozdního odpoledne či dalšího dne a říznou mě co nejdříve a hlavně, aby to dobře dopadlo!!! :sweat_smile: a vyfotila jsem naposledy pupajzíka, takovej divnej pocit, naposledy :grinning:
2. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vzpomínám, jak sem si říkala, naposledy takovej pupík... :wink: Ale zase zítra už vás bude zase o jednoho víc :slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli: no to je pravda :slight_smile: ale ty třeba ještě jedno mimí mít budeš, ale u mě už asi opravdu poslední pupík :grinning: teda nikdy neříkej nikdy vid? :grinning:
2. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,aby tě nakonec Lucka fakt nepředběhla :grinning: To by byla prča,ale hlavně,ať jste vy i miminka v pořádku :wink: Neboj,zítra na Tebe budeme myslet a držet palce.To se nám to tady rozrůstá,že?
2. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi - doufám, že ještě jedno jo :wink: I když musíme ještě chvilku počkat..... přeci jen císař je císař
2. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli: tak to jo :wink:
kijo: díky, no uvidíme, třeba se kubík rozhodne :grinning:

a tak si říkám, kdo vám sem dá vědět....když hanulka a luci jsou ve špitále....jedině jita,a le ta sem moc nechodí... kijo: kdyžtak mi písni telefon... :wink:
2. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

haničko: gratulujeme k narození Otíčka a přejeme hodně zdraví a rychlou regeneraci :wink:

gabčo: zítra na tebe budeme moc myslet, ať máš Zuzanku co nejdříve u sebe :wink:

Taky si říkám, aby za chvilku nedorazila zpráva, že Kubíček už je na světě, to by bylo překvápko :wink:

Venku je dnes nádherně tak odpo jdeme aspoň k tetě na zahradu, tam si smočíme nožky v lavoru :wink:
2. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však píšu a ivet vám vlastně může napsat, jsem teda :sweat_smile: a díky :slight_smile: a užijte si s lucíkem odpo, nám taky tadka přijede brzo, už se nemůže dočka, jak nastupuje na dovču, myslím, že mu ale vojtas příští týden pěkně dá :grinning:
2. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tadka :grinning:
2. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: klidně můžeš písnout mě :grinning: . já jsem na pc pořád :slight_smile: :wink: .

Jsem zvědavá co napíše Lucka :slight_smile: , snad je všechno v pořádku :wink: .

2. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,číslo jsem ti poslala do IP :wink:

Holky,myslám,že to můžu napsat.Psala jsem Lucce,ať se drží,tak odepisovala,že je zatím v nemocnici,ale teď s ní nic nedělají,jaterní testy měla špatné,tak asi čekají co a jak a když tak půjde Kubík ven.
2. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krsiti: zrovna jsem to tu chtěla o Lucce taky napsat :slight_smile: . Taky jsem jí psala :grinning: . To je asi nějaká telepatie.
2. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,asi jo :wink:

Holky,u nás teď pořádně sprchlo,ale aspoň se pročistí vzduch.Už zase svítí slunko,možná bude duha. :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pršelo???? :confused: :confused: :confused: Taky bych to u nás docela brala.

Já mám Lukáška sbaleného a kolem 16 si pro něj přijedou tchánovci :wink: , berou si ho na chalupu a dovezou ho asi až příští týden v neděli :wink: .
2. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek