• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
To budeš týden bez Lukyho?Já bych se zbláznila :frowning2: Ale zase je fajn,že je tak zvyklý,malá ke tchyni nechce :astonished:
2. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si dneska musela vzít ráno Paralen,jak mě bolela hlava a koupila jsem si Septisan na cucání,bolí mě v krku a mám ucpaný nos.Malá taky smrká zeleniska.Chvíli byl klid,po 3 měsících rýmy a je to tady zase,děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak furt prší,sice nevím z čeho,ale prší.
2. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukimu se tam líbí, jedou na chalupu, takže může běhat venku, honit slepice, jezdit na traktoru :slight_smile: a prostě kdyby byl problém tak mi ho dovezou. V září nastupuje do školky, tak si musí zvykat :slight_smile: ...... si dělám sranda, on je tam spokojený, ale kdyby jsme tam byli taky, tak babi ani dědu nechce a chce tátu nebo mámu.

Já mám v plánu něco pošušnit něco doma a taky přijede ségra na návštěvu :slight_smile: .

ad rýma: hodně pít a odpočívat :slight_smile:
2. črc 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elis,podle velikosti koberce 200-1000Kč auto za 700Kč a když bude extémě spinavé (psí chlupy -neudržované..) tak až 1000Kč a sedačky taky podle velikosti 500-1000Kč :slight_smile:
2. črc 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, samé novinky :astonished: .
Hanulce velká gratulace k chlapečkovi, malému hlavně hodně zdraví.
Lucka - tak proto jí asi bylo furt špatně a zvracela, jestli má špatné JT, ale co je špatné, že? Snad to nebude nic vážného, myslím primárně na játrech. Každopádně držím palce, at´je ona i miminko v pohodě.
Gábi, tobě hodně štěstí do porodnice, snad bude ve špitále sváteční nálada a nebude frmol, at´máte klid a sestřičky at´jsou v pohodě. Chtěla bych pracovat s maminkama a miminkama :slight_smile: .

Hodím fotku ze včera.
2. črc 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak my byli odpoledne venku a malou něco hryzlo do obočí a ještě do ruky,hrozně řvala,ale nevím,co to bylo.Na ruce měla bumbolec hned a když jsme přišli domů,tak měla nateklé oko jak hrom,vypadá úplně jinak,bobeček.Dala jsem ji Fenisti kapky,tak snad to bude O.K.,zatím to má stejné,tak předpokládám,že už to více opuchat nebude,ale raději ji ještě před spaním nakapu aspoń pol.dávku.Max.bude ráno déle spát.
2. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

GABI: zítra budeme držet palečky, ať jde všechno jako po máslea a ať máš Zuzanku co nejdřív u sebe :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Budeme netrpělivě čekat na zprávičku od tebe!

Kristi: tak jak Karolínka? Je to lepší? Posíláme pohlazení :slight_smile: .
2. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,Gabča už má Zuzanku :grinning: :grinning: :grinning: Přišla mi sms,malá se narodila v 10,30.Má 3,37 kg,délku nevím,ale obě jsou v pořádku.Já mám takovou radost :grinning:
3. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Karolínka je už v pohodě,ráno měla sice očko nateklé,ale dala jsem ji zase kapky a teď,než šla spát,tak už ji to splasklo.Už jsem byla koupit gel po bodnutí hmyzem!!!
3. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme Zuzanku mezi náma a přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile: . Už se Gabi moc těšíme na popis a fotečku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A je tady další miminko:

Dneska, to je 3.7. v 17:55 se narodil Lucce (Lucifirkovi) Kubíček. Vážil 2910 g a měřil 49 cm. Prý dal mamce a taťkovi pěkně zabrat, ale všichni to zvládli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
3. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No páni, člověk se tady jeden den neukáže a už sou na světě hned dvě dětičky :slight_smile:

Zuzanku taky vítáme a přejeme to co Kačka, hlavně zdravíčko a ať ji provází jenom samé štěstí

Kubíka samozřejmě taky vítáme a přejeme mu ať dělá mamce i taťkovi jen samou radost... a všem hlavně zdravíčko :wink:
3. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace Gabči i Lucce miminkům, přeju hodně zdraví a štěstí :grinning: . Těším se na fotky :slight_smile: .
4. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucce a Gábi moc gratulujeme taky a hlavně to zdravíčko :slight_smile:
4. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů tak Lucka už má taky Kubíčka u sebe, takže Kubíčkovi hodně zdraví a přejeme mnoho krásných společných chvil :wink:
4. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
Gabi, Luci, velká gratulačka moc moc si to užite s mimískama dokud nezlobí :grinning:
Hlavně hodně zdravíčka...

my ve středu odjíždíme na dovču tak na 3 dny tak až se vrátíme tak doufám že tu budou fotečky mimísků :wink:
5. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme konečně doma :slight_smile:
Gabči i Lucce gratulujeme k mimískům, teda Lucka překvapila.... :slight_smile:
Až budu mít chvilku,tak napíšu podrobnosti o příchodu Otíčka na svět.....
papa
5. črc 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, vítejte doma :wink: na podrobnosti se těšíme :wink:
5. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Hani: jé, vy už jste s Otíčkem doma :slight_smile: , už se těším na podrobnosti ohledně porodu.

Jinak, já jsem psala Lucce (Lucifirkovi) a snad v pátek by je mohli pustit. Rodila v Brně, akutně, že je tam převáželi, tak že nám to pak všechno vylíčí.

5. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my jsme byli od soboty pryč,vraceli jsme se dneska odpoledne,ale Lucka psala sms,že se Kubík narodil,tak jsem byla informována.Je to paráda,že už jsou děti na světě a všichni jsou zdraví,včetně mamin :wink:
6. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, také gratulujeme Haňulce k Otíkovi a těšíme se na podrobnosti a hlavně na fotečky :wink:
Gabča mi též psala a o Lucce jsem se dočetla tu, takže oběma holkám moc moc gratulujeme :wink: :astonished: a mimískům přejeme hlavně zdravíčko :wink:
7. črc 2010 v 06:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jak se máte všichni,co děláte?Omluveny jsou jen čerstvé maminky :wink:
Karolínka ještě spí,já hledám na netu nějaký kemp poblíž,chtěli bychom příští týden jet na dvě noci pod stan,vyzkoušet,jak se to bude malé líbit.Nevíte některá o nějakém hezkém kempu?Aby tam byly i nějaké houpačky,průlizky...
7. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda tady je nějaký mrtvo :frowning2: Holky chtěla sem se zeptat jaký máte golfky (značku), jaký byste mi mohly doporučit.... Začínám procházet net, budeme je brzy potřebovat. Přeci jen, malá se vajíčku docela pronese a než táhnout celý kočár, tak radši pořídíme golfky.
Kristy - s kempem ti moc neporadím. Stanovat sem nikdy nebyla :slight_smile:
No a co vy ostatní? jak se vede?? my jdeme zítra zase na očkování, tak doufám, že nebude nějaká špatná reakce :unamused: Manža má tento týden dovolenou, tak dodělávají úpravy u bazénu, už se těším jak to bude hotový a jak tam budem vysedávat..........
Mějte se, jdu spát.v tv je fotbal a ten mě neba.. :frowning2:
7. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
děkujeme! jinak nás včera pustili, ale doma zmatek, chápete, nestíhačka :grinning: zuzanka je hodná, hodně - pořád psinká, jen noci jsou divočejší, dnes jsme spala asi 3hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci chce kakat, papat a ne moc spinkat, musím jí přehodit rytmus!!!! z :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkusím, přihodit nějaký fotečky...
jinak porod byl ok, žádné komplikace, jen trochu víc krvácení po porodu a z toho slabost a motáky, ale v poho, hned ten den jsem si zkusila stoupnout a druhý den už mě i odcévkovali a dala si sprchu a od pondělka se zuzkou normálně fungovala, i když břicho ještě ted dost bolí, kor jak jsem doma a nemám moc čas na odpočinek, ale tak velkej dík mirkovi, že si mohl vzít a vzal dovolenou, jinak nevím.... :grinning: jo a zavinování děložky taky mlska, u vojty jsem nezažila a ted to teda bylo mooooc fajn, bývá až při dalších porodech prej...no a brod, můžu všem MOOOOC doporučit, naprosto super personál, dr. mašková úžasná,nadstandardní péče a pomoc z novorozeneckého ( i když já jí nepotřebovala, kojit nám naštěstí nejde), pokoje a soukromí, jídlo na nemocnici fakt mnamka a nepotkala jsem ani jedno protivnou osůbku :slight_smile:

tak zatím pa, odpo razíme stržanov, at máme od vojty pokoj a já se tam budu s malou plácat na baráku a na zahradě...
8. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Gábi.to je fajn,že už jste doma a že to chlapi zvládli,co?Fotky moc hezké,takový drobeček malý,už se nemůžu dočkat,až budeme mít taky :wink:

Tak hlavně se šetři a co nejvíce odpočívej :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Gabi, vítáme tě doma :wink: To je fajn, že to bylo všechno v pohodě...Fotečky jsou nádherné... a jak píše Kris hlavně hodně odpočívej
8. črc 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Gabi, Zuzanka je nádherná, taky večer zkusím přihodit fotečky :slight_smile:
U nás je to s tím spaním zrovna takový. Otík spí snad celý den, okolo sedmé večer začne být čilý a do půlnoci kouká a baští, pak mě nechá chvilku odpočinout. Nejdýl jsem v kuse spala hodinu a půl :unamused:
Jo porod byl fakt chuťovka. V úterý a ve středu ho vyvolávaly, měla jsem kontrakce po minutě a půl, ale otevřená jsem byla na 3 cm, vždycky ustaly kolem desáté večer. Na čtvrtek jsem byla domluvená, že další tabletu necháme na pátek, protože jsem byla vyčerpaná. O půl třetí odpoledne mi praskla voda, tak jsem šla hned nahoru na sály, o půl páté mi dali epidurál+oxytocyn a v šest byl Otíček na světě.Potom jsem ještě skoro hodinu rodila placentu :unamused:
Ale už to máme za sebou, žádný šití, takže pohodička :grinning:
9. črc 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hani: tak teda mazec, chudáku, ale bez šití, tak aspon to paráda :slight_smile: :wink: :wink: :wink: jinak na fotečky se budeme moc těšit :dizzy_face:
holky, mě ta jizva bolí jak prase, jak člověk nemůže moc odpočívat....dnes ráno mi z ní i krapítek tekla krev, ale to bude dobrý... radši dnes budeme doma a budu se šetřit...jinak asi šupnu i fotečky na rajče, tak pak můžete kouknout na víc.... :wink:
9. črc 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

Hani: už se těším na fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Gabi: jé, vy už jste taky doma, tak to je super :slight_smile: . Zuzanka je rozkošná :wink: , hned bych si jí poňuchňala :slight_smile: , už se těším na další fotečky.
Jinak koukej co možná nejvíc odpočívat. Já vím, že se to lehko řekne a hůř dělá, ale prostě musíš !!!

Já tady mám na návštěve ségru se švárou a synovcem. Dneska jeli do Dvora Králového do zoo, tak jsem doma jen s Andy a je tady božský klid (malá spinká :dizzy_face: ). Za hoďku půjdem na 6-ti měsíční kontrolu, tak pak dodám aktuální info.

Kristínko: a jak se cítíš ty? Nevolnosti už jsou pryč?
9. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Kači,dneska ráno jsem vyblila šťávy a včera dokonce 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vždycky se mi uleví a pak je to super.Je mi lépe,díky. Ty jo,6 měsíční KO,to je mazec,jak to letí,Andrejka už musí být veliká,co?

Já byla s malou taky u Dr,už týden má hroznou rýmu a včera měla horečku,dneska zvýšenou tt a chceme příští týden pod stan,tak nevím,nevím.Vzala ji výtěr z nosu,tak uvidíme,v pondělí se máme stavit.Ach jo,ještě jakou scénu tam ta potvora malá zase udělal,to jste ještě neviděly,jsem měla 100 chutí jí jednu praštit po té uřvané tlamě :sweat_smile: Fakt děs,co si to děcko dovoluje a jak se vzteká pro nic za nic.Ale jinak ji miluju,samozřejmě :grinning: Dr.taky nechápala,říkala,že jí mam normálně plácat a pořádně nebo pod studenou sprchu,ale do toho se mi moc nechce.
9. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek