• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Luci :grinning: :grinning: .
Když byla u nás poprvé Kristinka ukázat Karolínku / 5 týdnů /, malá se pokadila až na záda a ségra neměla jak na potvoru převlečení. Tak jsme malou svlíkly a pokaděné bodýnko a tepláčky jsem vyprala v obyčejném jelenu, jádrovém mýdle. Žádná Lanza nebo tak, ale obyč. jelen...

Radu, ty jsi taková zahradnice? Ty jo, skalka, máš můj obdiv, tohle mi nic neříká, a přesto, že se mi to líbí a oceňuju tu práci, samotnou mě to nebaví vůbec.

Dám fotku svého výtvoru pro miminko...
18. črc 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi ty jsi teda šikovná,mo¨c hezké. :wink:
18. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,děvčata.tak jsme zpět z víkendu.
V sobotu jsme si to perfektně užili v aquaparku,byli jsme tam asi v 9,30 a bylo málo lídí,takže jsme řádili na tobogánu,pak už byla fronta jako prase,tak se moc nedalo.Ale malá chtěla furt jen tam,jak se jí to líbilo :wink: Odjížděli jsme asi o půl 3 a Karolínka usnula jakmile jsme nastartovali auto :wink: Sice trochu zkráplo ,ale neva.Večer jsme pak seděli na zahradě a grilovalo se a slavilo,to už sice byla bouřka,ale byli jsme schovaní.Dneska teda zima jako sviňa,15st je ve Městě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, díky :slight_smile: .Ještě mám v plánu čepičku k tomuhle, potom ještě nějaké svetříky, mikinky s kapuckama, chtěla bych si uplést spací pytel pro malého...
Vlny mám fakt hodně, na vlnap.cz bylo od podzimu akce a výprodeje, Lada a Perleta, co stojí cca 50 Kč v obchodě, stály 15 nebo 18 Kč, některé odstíny i 12 Kč, takže jsem objednávala ve velkém, spousta barev, co nekoupíš , galanterie už moc nejdou, ručně se plete hodně málo, zvlášt´, když na každém rohu jsou Vietnamci s levným zbožím...A Lada a Perleta jsou nejkvalitnější příze na českém trhu, nejoblíbenější.
Takže proto mě to vyjde levně :slight_smile: . A ráda si pro to svoje miminko upletu :slight_smile: .
18. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
radu: super fotečky a koukám, že jste byli plavčit na bazéně :slight_smile: a jaká je ta vestička, dobrá?
zuzi: jejda toto letí :slight_smile: za chvilku je zdenda venku :dizzy_face: výtvor úžasnej, jsem se kochala, jseš borec! :wink:

luci: tak se na ty kloubky domluvíme jo? tam se neobjedává, jen ted nevím, býval tam od 10-12hod, tak zjistím, jak to chodí ted...ale bývá tam šílenejch maminek, takže se vyplácí (nebo spíš vyplácelo) chodit po té půl 10, počkat si a jseš mezi prvníma a nečeká tě fronta 30maminek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak černý má dovču jo? no on začíná stavět zahradní domek, tak asi bude makat :grinning: kamarádka má vedle něj postaveno a je z otho nadšená :grinning: jo a tak jdete do toho bytu teda? :slight_smile:

holky, vy teda jste akční, my jsme se ted s tou zuzkou tak nějak zabrzdili, no miminko no :slight_smile:
nic, vojta nemůže usnout, tak pa
18. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky.
konečně se ukazuji, stěhování nic moc..ale je za námi apak ty hice tak jsme aji odjeli na chvilku a pak nějak s tím časem to byla katastrofa..
musím v první řadě velikáááááááááá gratulace k ěhotenství
@kijonkova.k opravdu moc moc gratuluji k těhulkování at vse probíhá jak má :hearts::hearts:
@lucifirek gratuluji ke kubíčkovi, moc mě mrzí že jste měli ty komplikace ale je vše za váma a ted už vám bude jak píšeš že už vám děla jen samou radost, a stou tabletkou u malý jak mi jí dali taky jsme hned kontrakce cítili a byli silný.. tak to jen tak že to bylo stejný..hlavně že jste v pořádku :hearts:

@gaba3 a veliká gratulace aji ode mně k zuzance moc moc gratuluji a ta jizva snad už je to dobrý..mě po CS taky dlouho bolela ten týden 2 týdny byli docela hrozný pak už dobrý..a proč nakonec porod sekcí??četla jsme toho dost ale než bych vše přečetla tak by uplynul týden
18. črc 2010 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabko, díky za pochvalu, to mě vždycky potěší :grinning: .
19. črc 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Segra,jak to,že už máš 19tt a já 14?Nemáš tam někde chybu v nastavení?
19. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jako chybu? Dneska jsem 18+0, tzn. 19.Týden těhotenství. Divné mi je, že mi to přeskakuje v neděli, když jsem vždycky +6.
Asi ty tam máš chybu, ne? Já jsem zadala termín porodu a samo mi to naskakuje.
19. črc 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím,že 14+0 je ukončený 14,ale 15 se počítá od zítřka.Ale to je fuk :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem se na to ptala porodní as. u Kudělky, právě na to +0, a prý je to už další týden...
Máš nějaké fotky z přehrady? Jestli jo, pošli na mail :wink: .
19. črc 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No,moc jsme nefotili a ještě to není stáhlé,tak když tak odpoledne něco pošlu.
19. črc 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
O.K. :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jdu jen nakouknout, dnes toho mám plné zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: zuzka sice pořád zlatá, ale vojtas ted dělá jak ďas, zlobí a zlobí, snad si brzo zvykne a smíří se s tím, že už není sám, ale zuzku stále miluje - hladí, pusinkuje a říká jí: neplakej sestřičko a mám tě moc rád.... bobínek :dizzy_face:

mona: tak super, že jste přestěhovaní a jak se bydlí? určitě super vid? :slight_smile: :wink:

no a zuzka konečně vyšla v havl.deníku a na netu, tak jukněte na prdelku :slight_smile:
http://havlickobrodsky.denik.cz/miminka/20100719hb_mimi.html

19. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 gabí jojo usper, a jak stím porodem tvým??jaktože nakonec císař???
19. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, ty máš doma malou mediální hvězdu :grinning: .
20. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak já mám dneska chvíli klídek,manža vzal malého do kočárku a šli chvíli ven,malý je dneska uplakaný,bolí ho bříško.
Gabi teda vám to dneska slušelo,krásná rodinka. :slight_smile:
20. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, děvčata :slight_smile: .
Venku nám zase začínají vedra, takže pro mě bude nejlepší jít jen ven se psem a nakoupit a sedět doma. Zdenda je v práci, tak budu žehlit, uklízela jsem včera, ale žehlení mám dost a plný koš prádla na praní... :confounded: .
Včera jsem dopletla další svetřík, bílý s modrým lemováním, dokonce jsem sehnala i posledních 5 knoflíčků v té modré barvě v naší mini galanterii, ovšem na galanterku v NMnM to fakt nemá :slight_smile: , tam je výběr, že pokaždé, co jsem byla u ségry, jsme tam zašly.

Jinač od minulého týdne se mi zdá, že mi nějak bublinkuje břicho od pupku dolů a jednou mě i lechtalo zevnitř, ale nejsem si jistá, jestli jsou to kopanečky, ale větry to nejsou 100%. Včera to bylo méně, dneska ještě vůbec, tak nevím, ale podle chytrých mám čas do 21. týdne, což je skoro 14 dní, tak se moc neznepokojuju radši, uvidíme, co nám řekne dr. Matura za týden, to jedeme na velké sono do Ostravy...

Co vy, jak snášíte to teplo, co ti nejmenší, miminka? Koukala jsem Lucce do alba a asi jediné řešení je nechat miminko jen v plenečce, že?
21. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak hlásím,že jsem se přežrala lazání a je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Segra,já myslím,že pohyby cítit můžeš už úplně v klidu,já cítila poprvé v 17+2 a to zcela zřetelně,takže možná už bylo i něco před tím,jen jsem nevěděla,že je to ono.teď počítám,že to bude ještě dřív.Jen nečekej,že to bude každý den a pravidelně.

Venku hic jak sviňa,dopoledne celkem foukalo,teď paří slunko.

Vyfotila jsem si břuch,tak koukněte,jak rosteme.Je to mazec,u Karolínky jsem měla takové břicho asi ve 20 tt :grinning:
21. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata,
tak se zase po delší době, způsobené mojí leností, hlásíme.. :grinning: Nakukovat chodím, ale nějak už vždycky nestihnu nic napsat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale miminka a pupíky sledujeme :wink:

Zuzi, taky přihoď fotečku pupajzlíku, jsme zvědaví :wink: :slight_smile:

Luci, ještě jednou gratuluji ke Kubíčkovi! :wink: Hlavně ať je zdravoučký a krásně roste a dělá vám jen radost.

My jsme dnes byli kouknout s Tadíkem na Zuzanku, je to taková kočička malinká, člověk fakt strašně rychle zapomene že ti naši lumpové byli taky takoví..

Kristinko - taky bych si dala lazáně, tuhle jsem dělala sýrovo-houbové a byly vynikající, všichni chválili, tak jsem měla radost.. :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak tady hic, no hnus :angry: Jsem celý den s Otíkem doma, no teda teď jsme se vrátili z výletu do lékárny, koupili jsme si kapičky sab,snad pomůžou-tady totiž nic jiného nemají :unamused:
V noci jsme spali jenom něco přes půl hodinky, strašně se kroutil a celou noc plakal, to s Kiki neznám.
Dneska se mi vrací ty mí dva výletníci, jsou od středy na raftech, už se na ně těšíme :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Segra, třeba to pohyby jsou, já nevím, spíše jako kopanečky mi to přijde, ale jak jsem přišla dneska z obchodu, tak to bylo časté, ted´zase nic, třeba mi kope do páteře :grinning: . Ale klidně at´kope, kam chce, a já vím, že je čilý.
Jinač břicho máš hezké, možná je to tím, že jsem prvorodička, ale i přes ten špek ho takové nemám, a to jsem v 5. měsíci :slight_smile: . Teda odpoledne a večer ho mám větší...( zase nějaké kopykop? As malej zdraví tetu :grinning: ). Už pomalu nakupuju a pletu, po usg v OV pojedeme nakoupit v globále celou garderobu do Tesca, tp si užiju, Zdenda v obchodě :confounded: .

Jituš, břicho zkusím vyfotit zítra ráno na lačno a po " kakání ". ( Mimochodem: Dneska šel Zdeněk do práce , já ještě ve sportovním z postele, a on mi říká: Jsem netušil, že budeš tak štíhlá v 5. měs. ). Haha.

Zatáhlo se a trochu tady bouří, ale vzduch jak v prádelně :unamused: .
21. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jéé holky, těhulky, to je pěkný, přijde mi, jakoby to bylo už dávno, co jsem měla taky pupík, zvláštní :grinning:
kijo: pěknej pupíček, jseš hezky štíhlounká :slight_smile:
zuzi: tak taky přihod, rádi mrkneme :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
jíto: tak věcičky vyprány, jsou nádherný, ještě jednou děkujeme, zuzka bude kočka :dizzy_face: a ti naši draci, to bylo dneska vid? :grinning:
hani: to jsou ti kluci, to mi dělal vojtík, jsme si s prdíkama zkusili..zkus lacidofil, 1/2 tabletky otevřít a vysypat do odstříklého mlíčka na lžičce, nám jediné pomohlo..sab mi přijde na nic, ale třeba vám uleví... a masírovat masírovat a zkus mastičku pupíček :wink:
jinak jsme dnes viděli kubíčka a lucku, to je takovej šmloulíček :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,dneska byl zase den hicu ale zvládly jsme to jsem jen vařila a vysála a vyprala 2 pračky víc jsme se nedonutila :wink: ale zítra mě čeká vytírání a žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude blamáž :grinning:

Zuzi,no ono mě nic jiného nezbylo zahrada jako kráva velká všude jen hnusná tráva žádnej angličák :angry: a tak jsme se rozhodla že si vytvořím kus skalky sice jsme to letos po lonsku předělávala ale celkem mě to chytlo...hlavně se o to člověk už nemusí starat sem tam vyleze nákej plevel ale to se dá...no pak mám 2 malé záhony s kytička samozřejmě nemáročkejma :wink: a 2 velké záhony jahod 1 už mám vyplenej hurá :grinning: a druhej mě čeká to jediný mě na tom štve...a pak mám pár ovocných stromku jabloně a třešen a angrešt,rybíz.takže nic náročnýho jako laik to celkem zvládám :wink: :grinning:

Kijo,teda na tý fotce už máš pupík pěknej ale na živo mě to tak nepřišlo... :slight_smile: jsme si u větnamců koupila kratasi :wink: a ten nábytek je bezva...

Moni,to je fofr vy už bydlíte jo?To je pohodička co? :wink: Chtěla jsme se tě zeptat na tvého tchána jak vypadá máš jeho fotku?Já že totiž jednoho Jaroše z Hrbova znám ale Honza mě říkal že tam bydlí 2 nebo 3 má kníra?Vubec mě to netrklo že by jste mohly být příbuzný :slight_smile: a co pupík udělaj fotečku jsme se dlouho nevyděly... :slight_smile:

Gabi,taky jsme si nechala Domču vyfotit do novin :slight_smile: a co Vojtík jak se stará o sestřičku?

Tak pá jdu spát mě ten den zase náko zmohl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile: . Tak jsem chtěla dát fotky břicha po ránu....máme špatný fot´ák, jak jsem cvakla, byla fotka rozmazaná, ale každopádně: v zrcadle to není tak vidět, ale na té fotce to vidět jde a MÁM VĚTŠÍ BŘICHO než ségra. Ani mi to tak nepřišlo, ale na té fotce to fakt člověk vidí jinak :wink: .
Včera večer jsem dostala 2 kopance, fakt kopance, a je mi jasné, že budou ještě větší, ale já se na to těším :slight_smile: .

Radu, jak říkám, máš můj obdiv, já bych to nedělala, jelikož jsem pohodlná a zahradničení mi nic neříká, ale pohledem na kytičky se kochám ráda, to zase jo, ale já třeba ani nerada dostávám kytky k svátku nebo narozeninám, je mi líto, že zvadnou... Každopádně to stojí na mojí lenivosti, zato manžel je zahradník a kutil, stavitel, on je fakt jak Ferda mravenec, ted´ka si předělává chlívek: aby si tam dal věci pro včelaření / ano, ještě je ve svazu včelařů a ve svazu rybářském :slight_smile: /, takže omítky, elektřina - tu ale nedělal, to neumí, ted´jsou na řadě podlaha a strop a chlívek bude hezčí jak náš byt :grinning: . Na zahradě si sám postavil altánek, je to moje šikula :slight_smile: .
22. črc 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak jsme byla dnes v poradně.Krev z NT je v pořádku,miminko je zdravé,ani tripl testy mi nebudou dělat,že je to zbytečné.Dostala jsem fotku,už jí mám v albu,tak koukněte.Miminko krásně zamávalo,šly vidět ručičky i nožičky.Škoda,že to byl jen takový rychlý UTZ,Dr.se chtěla jen podívat na srdíčko.
22. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kijo to je super,NT v pořádku a Triplama tě aspon nebudou trápit.Jak brouček krásně roste. Však vám holky ty týdny hezky naskakuji. :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, dneska se mi povedlo vyfotit břicho, tak to tady dám, můžete kouknout. Taky jsem zjistila, že na mé váze doma / máme ještě analogovou s ručičkou :slight_smile: / mám kilo navíc, nalačno a po stolici 74 kg...
23. črc 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
No Zuzi a Kijo,máte krásná bříška. :slight_smile:
My dneska proplakali skoro celou noc,no byl to docela záhul.Malého zase bolelo bříško. Ráno jsem mu už zkusila dát dudlík,chvíli ho vyplivával a pak si ho vzal a usnul. Nakonec jsme vstávali o půl desáté,dospávali jsme noc. Ted malý sice leží a nepláče,ale vrtí se a je neklidný.
Dneska je konečně přijatelně ,k ránu sprchlo.
23. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, díky :slight_smile: . Hlavně si myslím, že mi to sekne v těch Zdeňokvých trenclách, co jsem mu ukradla na spaní :grinning: :grinning: . Když ale jsou tak pohodlné a volné :slight_smile: .
23. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek