• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
O.K.něco určitě přidám.Tak papa zatim :grinning:
25. říj 2008 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme doma..Je tam pěkná kosa, abych pravdu řekla..Dneska je takovej den blbec, já jsem úplně hin, nevím proč.. :frowning2: :pensive: Cítím se teda ještě hůř, než když se mi ta chřipajzna rozjížděla..
Kijo - kde máš ty fotečky? :grinning: A já asi taky toho pejska od FP koupím Tadíkovi až na narozky, to mu bude stačit..Ty navlíkací kroužky bude mít od tety, to už mám zjištěné.. :slight_smile:
25. říj 2008 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsem se na nat dostala az ted vcera jsme se vratily vecer Jihlava parada doporucuju no ubchody jsou jen pro prachace ale je tam jedno hrackarstvi Pompo a je bezva maji tam hracky od lamaze a oblecenicko pro nejmensi proste vsechno od 0 do 15 let cca...Dominickovy tam tatka koupil brindak s jmenem.A sobe zimni boty.Uz nevim co jsem vam vcera chtela psat a tak se kdyzkak ptejte budu odpovidat... :grinning:
Od vcerejsiho vecera me boli zub kterej tam vlastne nemam je to uz korunka a dnes uz to bolesti nemuzu vydrzet tak jsem si vzala pulku brufenu a skoro po 24 hodinach bolesti se me zacina ulevovat proc me to muselo chytnout o vikendu... :angry: v po.jedu k zubarce je to k ....
Jitusko backurky jsou bezva.
No a my mame pokojicek hotovy zitra vam ho nafotim.tak se mejte a mozna jeste vecer pa.Jsem sem na chvily vlezla Honzovy tak ho sem budu muset postin na Hvezdnou branu :unamused: tak pa
25. říj 2008 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Radunko, jo, Majda taky byla v City parku, když jela ze školy, říkala, že je to tam pěkný..Prý mají v CaA - neumím napsat ten správný znak mezi nima - mají krásná bodíčka jen za 69 Kč, tak si tam nechám něco určitě koupit..Ten bryndák se jménem máme taky, chtěla jsem Ti ho taky pro Domču koupit, tak ještěže jsi to napsala, bylo by to zbytečný.. :slight_smile: Jo a co říkáš na ty poplatky za foto v nemocnici? Včera jsem Ti t psala..S tím zubem je mi Tě líto..Mě bolí teď pokaždé jedna stolička, když přijdu z velké zimy do tepla - je to hnus..Abys nám ještě předčasně neporodila od toho zubu..Ale snad ne, hned v po si tam zajeď, určitě Tě vezme.
Na foto pokojíčku se moc moc těšíme, jsem zvědavá.. :wink:
25. říj 2008 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě jedna novinka - máme 2. zoubek, sláva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Takže teď už máme oba spodní..
25. říj 2008 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj no tak to je super.Hlavne at mu dlouho vydrzi a neboliho... :wink:
CaA je dobrej obcho slintaly jsme tam s Honzou nad jednejma riflickama jenze 350Kc tak to je proste mazec ale stejne mu je jednou koupim...ja na bodicka nekoukala mame jich celkem dost...Az se malej narodi a nebude hnusna zima tak by jsme tam mohly po vanocich nekdy zajet spolu je to tam fakt dobry ji a nejlespsi je Tchibo-to kafe :wink: taky nevim jak se to pise.Ma tam dobrej obchudek a to kafe tam tak nadherne voni prodavaji ho tam na vahu ja si tam jedno chtela dat ale sagra kdyz videla za za salek chtely 35 kc tak se na me vyprdla ale myslim ze takhle dobre kafe jsem jeste nepila...pojedem tam spolu je to tam velky a da se tam perfektne jezdit s tema vozejkama nebo i z kocarem a da se tam sednou ta chodbe nebo i v kavarnach nebo kfc...takze jako celodeni vylet to bude bomba.Jaky placeni za foto v nemocnici nechapu???
25. říj 2008 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak ted uz vym co jsi myslela tema fotkama ted jsem si to tam nasla to jsou ale svine vychcany vyderaci na vsem na cem muzou!!! :angry: :angry: :angry:
25. říj 2008 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Radi, jsme po koupeli :slight_smile: A zase po kojení - Tadík dostal škytavku, tak jsem mu musela dát dudnout :grinning: Je to teda fakt hrozný s těma fotkama, je mi Tě líto, určitě je budeš chtít, viď? Ale zase to ber tak, že už neplatíš za pobyt prcka v porodnici, což jsme my platili, takže zase ušetříš na tom..Ale sprostý to fakt je..Aby jsi za to, že si chceš vyfotit vlastní dítě, ještě platila a k tomu tolik..
Jasně, zajet tam pak můžeme, Tadík už bude větší, tak to půjde, snad..I když nevím jak se nám do Tvýho auta vejdou 2 kočáky..Leda že my bysme jeli bez - přeci jen už budeme větší a třeba budeme mít golfáček - chtěla bych se po nějakém poohlédnout a třeba ho dostaneme k Vánocům od Loseničáků.. :slight_smile:
Byl by to fajn výlet..
25. říj 2008 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, děvčata, pro dnešek končím - Tadík zase začíná být pěkně vzteklej, tak se ho pokusím uspat a když nic, tak ho tu nechám se chvilinku vztekat o samotě a budu doufat, že usne.. :wink: A to bez mojí prsní asistence.. :grinning:
Tak dobrou noc a hodná miminka..
25. říj 2008 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky já sice nejsem od Vás,před rokem jsme se odstěhovali. 4 roky jsem bydlela asi 15km od Ždáru v malé vesničce Krásněves.Dost mi to chybí tak jsem alespon takhle trošku zpátky.Pokud by Vám to,ale vadilo tak zase tiše zmizím...
25. říj 2008 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jitus.to pujde neboj my pojedeme v autosedacce my budema maly.taky se tesim.Ja sem taky ted vylezla z vany.bylo to labuzo.a ted cucim na I Love cesko...bestak to bude kravina mam v zaloze VKV. :grinning: tak pa zitra mozna...
25. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Terko pokud se tak jmenujes,me samozrejme nevadi ze tu s namy budes zalezi na holkach ja tu taky nejsem dlouho.Tez uz nejsem ze Zdaru uz rok bydlim v Nizkove to je cca 13km od ZR.
25. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: zdravím kiju, už nám po tobě bylo smutno :wink: :wink: :wink: četla jsem, že ste si s malou užívaly, tak to jsem ráda :slight_smile:
jíto: obrovská gratulace k druhému zoubečku :dizzy_face: ted tě bude moct víc kousat :grinning:
a vítám terkininu a určitě nevadíš! :wink:

u nás při starém, zítra taky jedem do CP do Jihlavy, to bude vojtík nadšenej, vždy si ho dáváme do klokanky a čumákuje :grinning: já už jsem malinko lepší, mám nějaký léky, v pondělí si jdu k dr. pro výsledky, tak bojím bojím :sweat_smile: v pátek mi brala sestřička výtěr, fakt paráda holky, doporučuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes už jsem konečně jedla, super, snad ta kilča hned naberu :slight_smile:

jo holky, koukala jsem taky na toho broučka od FP, kde jste ho kupovali a za kolik? zítra mrknu do toho pompa, jestli ho tam nemají, ještě nemáme ani jeden dárek, musíme se rozjet :slight_smile: a bodýčka super cena, ale máme jich taky dost, ale juknu tam... hlavně potřebujeme s mirkem zimní boty, vojťásek už je na zimu skoro komplet vybaven :slight_smile:

jíto: ty máš známý z losenice?
25. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem se konečně dostala k psaní, vždycky jsem jenom tak nakoukla a přečetla co je nového, ale teď už konečně mám DPH hotové - hurááá. tak budu i psát ne jenom šmírovat :wink:.

Jinak vítám nové přírustky.

criter: koukala jsem na foto - moc pěkné :slight_smile: . A gratuluju k zoubkům. Nám asi taky začínají, takže má Maťulda teplotku, trošinku průjem a je malinko protivnej, ale jinak pohoda.

kijo: to je dobře, že jste si na výletě užili.

gabi: to je šílený,co ti je :frowning2: . No hlavně, že se to alespoň lepší, na tebe budem zítra myslet ať máš výsledky v poho.

Holky musím se pochlubit v úterý jsem byli u dr. a on povídá, že je jako Maťulda čilej a ptal co už umí, tak říkám, že se plazí, sedá si a stoupá na nožičky, no a samo dává kolínka pod sebe, ale ještě teda po čtyrech neleze. No a buch ho, on tam začal lézt :grinning: , ale doma už to nepředvedl.
Jinak vážíme 7,52 a měříme 68. Tak jsme asi takový nejmenší :slight_smile:
26. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,včera jsme byli na noc u babičky,aby si mamka trochu spočla,tak už jsem nepsala.
Vy jste všichni tak škovní,máte zuby,lezete a my ani jedno :angry: Snad to příjde brzo :confounded:
26. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo,jinak fotečky přidám asi zítra,dneska jdeme ještě k babičce a není moc času,tak zítra snad bude klidněji :slight_smile:
A gabi:my jsme se koukali na toho broučka na netu,tak výjde kolem 350-400kč,ale my nakonec budeme objednávat mluvícího šneka od FP.Je moc hezký a hraje písničku :slight_smile:
26. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,tak si predstavte co jsem dneska prozila.Od patku od vecera me bolel zub vlastne korunka ale strasne a to vite tehu nemuzou prasky nebo by nemely v sobotu jsem to uz bolesti nemohla vydrzet tak jsem si odpoledne vzala pulku brufenu tak jsem prezila odpoledne vecer to zacalo na novo tak jsem si musela vzit i tu druho chudak malej musel byt pekne sfetovanej ale misto aby po prascich spal jak dudek tak radil asi soucitil se mnou a mou bolesti...samozrejme prasek po hodine prestal pusobyt a ja byla zas tam jak na zacatku ledove obklady nepusobyly a tak dalsi probdela noc uz se to nedalo vydrzet a tak rano jsme absolvovaly cestu na pohotovost do Jihlavy pac okres ZR mela pohotovost v Bystici to zdravotnictvy jde vazne do haje...a to za to chcou 90Kc :angry:
Pohotovost v Jihlave mela byt od 9-12 prijely jsme tam v 9,15 bylo tam asi 5 lidi pred nama a doktor nikde byly jsme tam do pul jedenacty a pak uz jsem to nevydrzela a jely jsme do te Bystrice tech lidi se tam stridala jak ve vsedni den a doktor nikde ja uz byly vazne na pokraji zhrouceni.Cestu do Bystrice jsem zvladala jen tak tak ale zvladla.Doktor v Bystrici byl perfekni za 10 minut jsem byly venku dren na kterem me drzela korunka musel ven a to bylo moje posledni ale uz me bylo vsechno jedno... :frowning2: ale ta uleva cestou domu se me to zatahlo a ted uz me je perfektne a mozna ze se verez uz i najim.Holky tak takovejhle vejkend nepreji nikomu doufam ze tohle uz nezaziju...A HLAVNE AT ZIJE POHOTOVOST VERTE DOKTORUM!Pa :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :rolling_eyes:
26. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme tu.. :slight_smile:
Dnes jsme měli super noc - asi 5x vzhůru s konečnou platností jsme vstávali v půl páté z.č. :slight_smile:
Kijo - přijde, uvidíš, my už zase neděláme nic, jen se koulíme.. :slight_smile: Dnes jsme byli na návštěvě a tam se celou dobu nosil a choval, tak teď je rád, že se válinkuje na zemi a hýbe se kam chce.. :slight_smile: Zoubky ty lezou, ale buď ráda, že zatím máte klid, pak to na Karolínce poznáš :grinning: Je s nimi občas pěkný trápení..Na fotečky se těšíme.. :wink: Brouček mě stál v obchodě asi 250 Kč, maximálně..
Terkinina - ahojky, další tvář, to je dobře, vítáme Tě tu, určitě nám nevadí, když za námi budeš chodit povídat.. :slight_smile: Akorát už máš trošku starší "mimi" :slight_smile: A jak to, že jsi se stěhovala? Kvůli manželovi nebo proč? Jojo, tady na Vysočině je moc krásně, věřím, že Ti to chybí, já bych se stěhovala taky s těžkým srdcem..
Zuma - ahojky, to je dobře, já už si říkala, že Ti asi blbne pořád ten net..No Matýsek je teda šikovnej, jsou s Vojtíškem tak nastejno a to jsou oba mladší než Tadeášek a Karolínka, i když Matýsek ne o tolik.. :slight_smile: To závidím, nám stavení se vůbec nehrozí, Tadeášek vůbec neví, na co ty nožičky má :grinning: Menší než my sice jste, ale to nevadí, aspoň nemusíte pořád kupovat nový hadříky a řešit že se nevejde do kočárku :grinning: Jenže zase máte výhodu že můžete jezdit ve sporťáku, když už Matýsek hačá..Na to už se taky moc těším, ale v nejbližších dnech to nevypadá.. :frowning2:
Radunka - ahojky, ježiši, Ty jsi chudák... :frowning2: :unamused: Se zubama je jenom trápení, to já znám..Představ si, co se stalo mně - dnes si hraju s Tadíkem na dece, najednou cítím něco divnýho v puse, tak jsem to vyplivla a on kousíček zubu - jen tak zničeho nic - a samozřejmě předního..Takže zítra jdu taky k zubařce..Je to na pos...í!!!
Kdybych si ho o něco uštípla, ale nic jsem nejedla, tak to absolutně nechápu..Jsem z toho taky taková nervózní, sice to nebolí, ale deptá mě to..Hlavně že už Ti to přešlo a přeju Ti aby dal zub na hoooooooooooooodně dlouho pokoj..A co pokojík, už jsi ho pro nás nafotila?? :slight_smile:
26. říj 2008 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabča - ahojky, taky držím pěsti ať výsledky dobře dopadnou.. :wink: Pak si Tě musí Mirek vykrmovat, abys nebyla moc velká vychrtlinka..Já jsem brouka od FP kupovala tady v Zr v Hračkách jak jsou vedle Trendu, stál asi 205 Kč, už si to přesně nepamatuju, ale myslím, že víc fakt ne..
Jinak v Losenici mám babičku a pochází odtamtud táta..Ty tam někoho máš? A co v City Parku? Pořídili jste něco? U nás je to taky tak - Tadík je vybaven, ale my bysme ještě nějaký věci na zimu potřebovali - já novou bundu, nosím starou tak 6 let, po loňský "těhulkovací" zimě je už úplně vytahaná.. :slight_smile: A i nějaký ty botky by bodly..Jenže to zase bude peněz.. :frowning2:
26. říj 2008 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jitusko,No mam tam ted jednu velkou diru ale lepsi nez bolavej zub...no tak z prednim zubem to tak znam vzdit vis... :slight_smile: ale to neboli neboj.ale je to divny jen tak...fak je to vse v cudu.. :cry: Pokojik vam vyfotim zitra.tak pa dnes se me nic nechce.
26. říj 2008 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kyticko tak úžasnou ochotu na pohotovostech znám taky moc dobře.Loni jsem tam byla 2x u mě šlo tedy jen o težší nachlazení,ale kojila jsem tak jsem měla strach aby malá něco nechytla a taky jsem nevěděla co si můžu vzít a co ne.Tam mi dali paralen a řekli at se vypotim tečka :angry: :unamused:
26. říj 2008 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: díky, že myslíte, už jsem úplně ok, uvidíme, co zítra ty výsledky....dám vědět.
teda jíto: jste teda pěkně spinkali vid? jinak v CP super, je to druhá vaňkovka v brně :grinning: utratili jsme tam spoustu peněz, koupili jsme s mirkem konečně sportovní zimní boty, po celém brně ani tuk a najednou jihlava, takže spokojenost :slight_smile: pak výbavička na zimu, čepice, já rolák....... a vojtíkovi nějaký ty vánoce konečně :slight_smile: :slight_smile: ale dost lidí, parkovní nic moc, ale vojtík byl super, celou dobu čumákoval, nechal nás v klidu najíst, a to jsme dělali dvě fastfoodové zastávky, nenažranci :grinning: :grinning: :grinning: koukala jsem dnes na váhu a mám dokonce pár deka navíc :grinning: :grinning:

zuma: malej je šikovnej :dizzy_face:

kytička: teda s tou pohotovostí teda síla! :unamused:

jíto: my taky ještě úplně nesedíme, ale když ho posadím, tak my už na hubu nepadá :grinning: ale sám úplně ještě ne, trochu mu zvedám opěrku u kočáru, když neví a jačí, ale my jsme zvyklí na těch 45st. u lehátka doma, tak snad mu v kočárku občas ta zádíčka nezkazím a říkám si, nás naši posedávali o 106 a nic nám není že? :wink:

jo a máme asi rýmu :frowning2: nevím, malinko jakoby chrchlá a trošku mu z nosánku teklo a pak bílá nudle, tak nevím, jestli se přežral a bylo to mlíčko nebo rýmečka :grinning: :grinning: jaké máte odsávačky? já ještě žádnou,a si půjdu zítra koupit, kdyby byla náhle potřeba.

jo jíto: táda má čímdál víc vlásků vid? :dizzy_face: :wink:

KIJO: ramatti máme taky :slight_smile: díky za tip, spokojenost,jen jí ještě chvilku necháme a myslím tak za měsíc, hurááá do auta :slight_smile: pak přihodím foto...
26. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak jsme už zase doma - hned ráno, v 6:15 jsem malýho převážela ke skorotchyni - šla jsem k tý zubařce, nebudu přece chodit s necelým předním zubem.. :slight_smile: Takže už je vše OK, ani to moc nebolelo, pěkně mi ho opravila, dneska ji musím pochválit.. :grinning: No a na druhou jdeme s Tadíkem do poradny, takže dneska to bude celodenní lítačka, ale už se tam těším, jsem zvědavá kolik navážíme a naměříme :grinning: Akorát se asi nepochlubíme plazením ani lezením, jako např. Matýsek od Zumy..Ve st mám jít zase já na kontrolu k obvodnímu, ale moc se mi tam nechce, já už jsem OK a nevím co s malým, tahat ho s sebou by bylo pěkně na prd..Gabčo jak to děláš Ty s Vojtíškem, když jdeš k dr.?
Se máte včera s těmi nákupy, taky bych hned vyrazila, ale bez auta těžko :slight_smile: a bez peněz ještě hůř :slight_smile: Asi spíš až po Vánocích se tam pojedeme mrknout, jsem fakt zvědavá, když to všechny tak chválíte.. :slight_smile: A co jste koupili Vojtíškovi na Vánoce? S tím sezením - to Tadík na hubu padá :grinning: No spíš teda na záda, ale dělá to schválně, posadíš ho a on sebou bouchne zpátky do lehu - říkám mu "á buch" a on se může potrhat smíchy, děsně ho to baví, jenže člověk ho musí pořád hlídat - kdyby mi sebou takhle práskl o zem, má vyraženej dech a rozbitou makůvku, je to truhlín.. :slight_smile: Kravinky, to je jeho.. :grinning: A jak říkáš, nás taky posazovali a záda máme vesměs OK, takže když ho občas necháš hačat, určitě se mu nic nestane, už nejsou úplně malá miminka, Tadíkovi je 8, Vojtíškovi bude 7, takže si myslím, že to není tak hrozný..Já ho v té židličce nechávám taky hačat a i když ho mám na klíně nebo si chvíli hrajeme, tak hačá..Jinak odsávačku máme jenom někde z DM, takovýho tučňáka, ale asi je na nic, kupovala jsem ji ještě jako těhotná, do výbavičky :slight_smile: Pak si koupím takovou tu co se odsává pusou, v lékárně ji mají, ale nekupovat tu nejlevnější, mají tam myslím od dvou výrobců, tak ta levnější neprošla testem na ftaláty, ta dražší je Ok - myslím že stojí nad 150 Kč..A Tadík nám fakt nějak obrůstá, asi bude mít vlásky po tátovi :grinning:
Radunka - tak už je díra po zoubku OK? Je to fakt utrpení tohle.. :frowning2:
27. říj 2008 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak co jaká byla noc. U nás nic moc asi 6x jsme stávali :frowning2: .

Kytička: To je docela síla na té pohotovosti, ale alespoň že už je zub ok :wink:

Jinak holky mě dr říkal, že ho nemám nechávat ještě sedět, že je to pro něj ještě hodně náročné.
No v tom sporťáku jezdíme asi nějak jak Gabča - ikdyž nemáme problém s tím že by se nám do kočárku nevešel, ale spíš, že se potřebuje dívat a taky proto že už z kočárku "utíkal" pryč :wink: - takhle ho alespoň jstí kšandy.

Gabi: rýma to je na nic :frowning2: ,připrav se na to, že až budeš odsávat tak to bude řev jako blázen. My jsme přemýšleli, že koupíme tu odsavačku na vysač - kámošky říkaly, že je dobrá a jsou s ní i spokojené - ale nějak nám to pořád přišlo drastické a dr. nám to taky rozmlouval, takže máme máme tu na pusu.
A co výsledky?

criter: z
27. říj 2008 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic nějak se mi to odeslalo dřív než jsem dopsala :angry:

criter: to jsi docela dobrá, že jsi už tak brzo vyrazila, bych asi nedala, ale je dobře že zoubek je v pořádku a že to ani nebolelo :wink:
27. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Terinko,no tak to jsi mela stesti tohle vazne nikomu nepreju..byl to hnus nad vsechny humusy a to jsem rikala ze si v zivote zub nenecham vytrhnou ale kdyz uz jsem trpela takovou bolesti bylo me vse jedno jen at se me ulevy...jsem se citila jak sfetovana pak jsem sla s ty ordinace jak nalita do dokaze bolest doufam ze porod nebude tak bolestivej no ale nebude urcite trvat pomaly 48 h.to bude rychla bolest a tak uz pohodicka :grinning: doufam :frowning2:

Ahoj Gabi,to teda jo.Doufam ze uz nikdy tuto sluzbu nebudu potrebovat. :slight_smile:

Ahoj Jitusko no vidis ja ti to rikala oprava predniho zubu neboli...Hele a nechces malyho pohlidat ja ve stredu jedu tez k panu doktorovy v 7,45 na ozvy a v 8,30 na gyndu a pak bych se mohla stavit nebo bys mohla prijet k poliklinice a ja bych s nim jezdila venku nez by jsi si to vyridila.Jak chces ale nic si na st.neplanuju a muzu se stavit...tak se ozvy.pa

Ahoj Zumo,to teda jo ale co se da delat s tim nasim zdravotnictvim nic nenadelame...jinak zub je O.K. a je to vazne parada zadna bolest...tak pa
27. říj 2008 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,vidím,že vás všechny trápí zuby :frowning2: No,s tím neníá sranda,Jára si taky užil svoje a jdyž jsme teď byliv Orlové,tak se mu stolička taky rozdrolila a to jedl hermelín :confounded:

Jinak malá se začína asi skoroplazit :grinning: Odráží se špičkama,ale jen někdy zatím,tak snad to vypilujeme a za chvilku budeme lozit :grinning:

Gabi?to jsem ráda,že se vám líbí,my ji dáme do auto asi tak kolem Vánoc,uvidíme podle Karolínky.A jakou máte barvu?

Já jdu zase po obědě k babičce,tak asi nestihnu dát fotky,ale večer snad jo,jestli karolínka dovolí.Taťka nám odjel,tak jsme samy :frowning2:
27. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
kijo: sportmarine2. vojtík je v ní ještě malej, ale když mu dám zimní bundu, tak se do vajíčka nemůže vejít, 9kilo je 9kilo :grinning: :grinning: :grinning: my jí chceme dávat asi tak za měsíc už.... a po hermelínu jo, to naštve :unamused:

zuma: právě toho odsávání se bojím, dnes je ale zase dobrej, žádná rýmečka, nevím, co to bylo, nebo se mu po těch kapičkách spravilo :dizzy_face: o tom na vysavač jsem taky slyšela, právě nevím a pusou to jde hezky?

jíto: to jseš dobrá, se takto rychle vypravit! když chodím k dr. , tak hlídá moje mamka nebo si vojtíka jednoduše beru sebou :wink: když máš malého, tak tě hodně doktorů vezmě přednostně :wink: :wink: :wink: napiš míry, to jsem zvědavá :dizzy_face:

no a jak vám dětičky reagujou na změnu času? my to máme vše o hodinu napřed, jsem zvědavá, kdy se zase srovnáme! ted ho zkusím jít dát spát doma, venku je děsně a nehodlám 2hod. chodit po venku. to bude zase řevu..

a jíto: koupili jsme mu jeho oblíbená autíčka a toho broučka :dizzy_face: jak psala kija, tak toho šnečka tam taky měli, ještě chci vybrat něco, co hraje a bliká, to vojta zbožnuje, jsme v pompu zapínali hračky a vojtík se tam nahlas tlemil :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Gabi,taky bych se mela jit vyvencit aspon na hodku chodim jen na dvur a je tam zima jak v Rusku ja kdyz vlezu do zimy tak ma prvne zmrzne nos a pak si ho zahrivam tak hodinu v teple a tece me z nosu jak kdyz mam rymu vubec nevim co to je tak se me tam nechce psa jsem vyvencila kdyz jsem sla do obchodu :slight_smile: tak to mu musi stacit stejne je venku porad...ted nam den co den zdrhal ale uz ma zadelane vcechny diry jo a taky ma odrenej cumak z vrchu jak si vykousaval diru ve vratech blbec jeden :unamused: jsem z nej na prasiky dnes v noci byl na retizku aby nemoch zdrhnout Honza rano vse zpravyl a uz muze byt ne volno to se mu samozrejme libi smejdovy :angry:
No a Honza je takovej blazen ze sel ted na ryby ja bych tam zmrzla jsme v teple je nam fajn a konecne jsem na pc cele dopol a odpol tu byl on tak mam klid a muzu vam konecne nafotit Dominicka pokojicek uz to mam hotove..tak jdu na to zatim pa.
27. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem vam tam dale ty fotecky jak to u nas vypada... :grinning:
27. říj 2008 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek